Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1451 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

Erika017
31.03.2022 5 z 5

Skvělé, moc hezky ukončena série. I když abych se přiznala, možná se mi víc líbily ty předchozí díly. V tomto dílu se objevily určitě osoby, které mi hrozně lezly na nervy. Také mě velmi překvapilo, jak se celé to naladění knihy změnilo, z příjemné dívčí romanťárny se stala hotová detektivka. Celkově se mi to moc líbilo a mohu jenom doporučit.

moudivlacek
09.03.2022 4 z 5

Sobeckost, egoismus, marnivost a lži. Může se tomu člověk opravdu ubránit? I když to má v tomto díle Reed hodně nahnuté a jeho život pádí do horoucích pekel, má na druhé straně pořád své bratry, otce a hlavně lásku Elly. Jenže Ella sama neví, kam upnout své síly dřív. Na Reeda nebo na svého zmrtvýchvstání otce, který v ní nebudí ty správné pocity. Má věřit svému srdci nebo nepříznivým důkazům.
Nepřítel může být někdy i dobrý přítel a dobrý přítel může být nepřítel.... Co dodat závěrem? Ohledně problémů jsem ráda, že nejsem Royalová. Ohledně rodinné soudržnosti a vzájemné lásky a podpory závidím, že nejsem Royalová. Hezký příběh s koncem naznačující další příběh.....

buffy5235
19.01.2022 2 z 5

(SPOILER) Tak tohle bylo zklamání, prostě špatná detektivka. Vsunutí erotické scény, když se tam řešil takový problém, bylo velmi hloupé. Hrozný díl, ale ne o moc horší než ostatní.

ivetapl
21.12.2021 3 z 5

No.. uf...
Tenhle díl byl za mě nejslabší z této prvotní triologie - o Reedovi a Elly. Další dva díly jsou o Gideonovi a Eastonovi. A ty si musím proložit alespoň jednou knihou, než se k této sérii vrátím....

Strašně mi vadila jistá osoba, která se objevila na konci druhého dílu. Vadila mi víc než věc, která se tam řešila ohledně Brook. Hrozně mě štve, že tu ty věci nemůžu zmínit, protože by to byl spoiler pro ty, kteří ještě třeba nečetli druhý díl. Ale myslím, že spousta lidí to vnímala stejně.
Konec byl alespoň zajímavý. A... Nečekala jsem to. Mela jsem jistě podezření, ale z jiného důvodu, než se to stalo. (Kdo četl, mylsim že ví, co myslím.)
Reeda miluju od prvního dílu. Je to prostě rebel, ale boží. Jsem ráda, že se s Elle nedají! ️

Podtrženo, sečteno: za mě zatím nejslabší díl. Ale určitě se těším na zbylé dva.

denniys
13.12.2021 3 z 5

Tohle je tak blbý, až je to docela dobrý.. naivní, předvídatelný, přeslazený, samé klišé, ale nečte se to špatně.. jako oddechovka ucházející..

kolacky
05.12.2021 4 z 5

Nehledíc na romantický příběh je tohle solidní detektivka.

A mimochodem, být v Americe na střední musí být šílený vopruz.

marie2577
27.09.2021 4 z 5

Zacatek slabsi..pozvolne rozjizdeni. Konec prekvapujici cely dil vytahl o neco vys.

Petraj365
05.09.2021 5 z 5

Tak tato série mě dostala. Vůbec jsem se nenudila. Stále se něco dělo. Nemohla jsem se odtrhnout a pak jsem byla naštvaná, že je už konec. Spisovatelku si dávám do oblíbených.

Ivet_V
24.08.2021 4 z 5

První polovina se mi moc nelíbila. Bylo to čtivé a vtipné, ale motalo se to pořád kolem toho samého. Steve se mi taky nezamlouval. Druhá polovina byla už lepší. Pořád se sice řešilo to stejný, ale už se to někam posunovalo. Vraha jsem neodhadla, ale taky jsem o tom moc nepřemýlela. Konec se mi líbil, nebyl moc přeslazený.

badliar_id
23.08.2021 4 z 5

(SPOILER) "She got under my skin the moment I met her, and she's still there, in my blood, in my heart."

***
Tohle bylo tedy něco. Vůbec jsem nečekala, že mě tahle série tolik chytne a přiroste k srdci.
Tenhle díl by výjimečný v tom, že zde byl trochu krimi žánr, ale jen lehce.
Celou dobu sledujeme průběh "vyšetřování". Ono to vyloženě vyšetřování není, ale i tak.. Pořád je to kniha zaměřena hlavně na romantiku, ale bylo fajn se celou knihu napínat kdo asi Brooke zabil (mně to bylo jasný nějak od prostředku).
Ella a Reed, moje zlatíčka. Přiznám se ale, že mě občas pěkně vytočili. Ale jinak je zbožňuju ;) …
Easton je moje zlatoo! Těším se na jeho knihy, ale zároveň se bojím :Dd..
Překvapilo mě, že se tu skoro neobjevil Gideon (a ano, stále nevím co si o něm myslet).
Dvojčata miluju a fakt mě štve, že nemají a nebudou mít svoje knihy :( ..
Konec byl na mě trochu urychlený, ale byla jsem s ním víceméně spokojená..
Asi se hned nebudu do dalšího dílu pouštět, protože potřebuju změnu žánru a navíc nemám poslední díl a mě nebaví čekat :D..
Tahle série je rozhodně fajn a doporučuju jí, ale stopro nesedne všem!
Doporučuju číst od 17+ - sexuální scény, alkohol, násilí..

Barbara182
09.08.2021 3 z 5

Tentokrát mě hodně vytáčelo, jak se chtěl Reed pořád nechat zavřít za vraždu, i když vlastně nic neudělal, a de facto to vypadalo, že snad ani jinou možnost navzdory špičkovým právníkům nemá (v tomhle to už zkrátka trochu skřípalo :-(, ale jinak se mi líbily ony pochybnosti Elly, jestli to opravdu udělal, a taky mě potěšilo, že se můj tip ohledně pachatele nakonec potvrdil :-) Nicméně pořád zůstává dost nezodpovězených otázek, takže se zaručeně musím pustit do dalšího dílu :-)

kalinka99
16.07.2021 5 z 5

Třetí díl byl spíše detektivka, ale to vůbec nevadilo. Příběh se četl stejně dobře jako předchozí dva díly. No, a vraha bych vůbec netipovala. Jsem ráda, že to dobře dopadlo mezi Elle a Reedem.

Laf
05.07.2021 5 z 5

Tak tento díl byl skvělý od začátku do konce. Nechybí napětí ani spousta zvratů a konečně se toho hodně vyjasní. Super kniha, která mne hned vtáhla a ráda všem doporučím :)

Magdyla.8
08.06.2021 3 z 5

Za mě nejpovedenější díl. Přesně jak tady ostatní píší, z romantiky se stalo krimi s prvky detektivky. A překvapivě mě to velmi zaujalo a zajímalo mě, kdo je ten pravý "padouch". Ella mě už ke konci dost štvala, nejraději by jen utíkala od problémů a Reed by se jen mlátil. Ze zvědavosti o jiných členech domácnosti v rodině si přečtu poslední dva díly.

neubam02
02.05.2021 4 z 5

Velice mě překvapilo, že z romantiky se stala krimi. Rozhodně to dalo knize víc děje, než kdyby řešili jen středoškolský hádky a sex. I když toho všeho bylo v knize i tak dost . Já teda osobně jsem celou dobu věděla, kdo je vrah, ale tím neříkám, že je to až tak okatý, spíš to bylo takové moje přání, které se naplnilo. Fajn je, že to nemá úplně takový ten nejvíc přeslazený konec. Něco dopadne dobře a něco holt ne. Knihy z této série jsou tenké, proto by se mohly první tři díly úplně v klidu stáhnout do jedné knihy. Bylo by to tak určitě lepší, protože chvílemi jsem drobet zažívala pocit nudy.

tereza7804
15.04.2021 4 z 5

Já tu sérii prostě miluju... Třetí díl nezklamal a přestože na druhý díl nemá, těch zvratů a závěrečných překvapení tam bylo vážně požehnáno :). První trilogii tedy rozhodně můžu doporučit, tak uvidíme ty ,,dodatkové" dva díly. :)
4,4/5 ( samozřejmě se to hodnocení nedá srovnávat s jinými knihami, kterým jsem dala podobné hodnocení. Kniha je bizár co zabaví, ale zase na plnohodnotnou knihu to prostě nemá, na čemž se nás asi shodne víc :D. Jako samostatná kniha si to ale tohle hodnocení zaslouží).

Jita160
14.04.2021 5 z 5

Tak to byla vážně knižní jízda se vším všudy.Steve byl manipulátorsky hajzlik jak jsem předvídala,ale až tak?
Celá tato série mě opravdu nadchla a určitě se k ní ještě vrátím,protože byla čtivá a velmi návyková.

Fallon443
12.04.2021 5 z 5

Přišlo mi to trošičku slabší než jako předchozí dva díly. Autorka nasadila téhle sérii hodně vysokou laťku.
Možná jsem čekala víc romantiky, ale i přes to jsem si knihu hrozně užívala a měla ji za dva dny přečtenou.
Myslím si, že kniha stojí za přečtení a určitě doporučuji.

illca2
01.04.2021 3 z 5

Tak jako předchozí díly napínavé, až bláznivé.. Ale jooo, skvělý relax, romantika, intriky, lži.. Kniha se četla dobře, těším se na další díl.

temna.vila
13.03.2021 4 z 5

Pokud máte přečtené předchozí díly, pravděpodobně Vás nepřekvapí, že kniha postrádá nějaký přesah nebo hloubku, nemůžete jí ale upřít čtivý děj. Příjemný relax Vám tedy autorky nabídnou, víc jsem od knihy nežádala.