Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1451 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

helena19
24.09.2017 5 z 5

Tuhle sérii naprosto zbožňuju! To jak se Reed od prvního dílu až do tohoto měnil ze zmetka v kluka snů bylo boží. Každý díl byl plný napětí, očekávání, lásky a touhy, jednoznačně jsem touto sérií uchvácená, stejně jako bratry Royalovými, doufám, že autorka napíše další podobně skvělou sérii.

jani.ruzicko
24.09.2017 5 z 5

a už je konec...=) docela mě to mrzí... vzpomínám si, jak mě anotace Papírové princezny vlastně ani moc nezaujala a ke čtení jsem se moc neměla.. nakonec jsem si řekla, že dám knihám šanci a rozhodně nelituji. Sérii jsem si zamilovala. Ani poslední díl mě nijak nezklamal, naopak byl to pěkný závěr příběhu Elly a Reeda. Trochu mě zklamalo, že se Val dala dohromady s Wadem.. vysnila jsme si, že skončí s mým oblíbencem Eastonem... Wade, ale bude hodnej kluk, tak proč ne =) tak už teď se děsně těším na příběh Eastona, který již v angličtině vyšel *=))

Damienronnie
23.09.2017 5 z 5

Všetky 3 prečítané od večera do obeda :) , parádne

keiko33
23.09.2017 5 z 5

Tak aj tento diel bol super, pekne ukoncenie Reedovho a Ellinho pribehu. Aj ked autorka nenapisala nic nove pod slnkom, seria sa citala sama. Len dufam, ze preklad tejto serie bude pokracovat, som zvedava na zvysok Royalovskeho klanu.

Pihatka888
23.09.2017

Přečetla jsem jedním dechem za jeden den.Nemohla jsem se odtrhnout.Jsem nadšená ze všech tří dílů a chci pokračování ❤,prosím.Všem doporučuji.

marketa1933
22.09.2017 5 z 5

Celá série mě chytla a nepustila, stejně jako předešlé díly, jsem se nemohla odtrhnout a přečtení mi nezabralo ani 2 dny. Konec jsem sice čekala, ale i tak dávám 5 hvězdiček za odpočinkové čtení :-)

EvaSupovic
22.09.2017 4 z 5

Dávám 4 hvězdy, protože s postavami jsem se rozhodně neztotožnila ani trochu :-P

fa.sci.ko
21.09.2017 3 z 5

Nedokážu si pomoct, ale něco mě na tom závěru zklamalo a dle mého názoru to byl nejslabší díl. I přesto to stálo za to a jsem ráda, že jsem si vyprávění o Elle a Reedovi přečetla. Moc se těším na Eastonův příběh, protože East mi k srdci přirostl víc než Ella s Reedem dohromady.

renata2824
21.09.2017 5 z 5

Fakt super serie. Ne vzdy je trojka stejne dobra jako jednicka ale tady se to povedlo ;-)
Jen by me zajimalo zda je uplny konec serie nebo se bude jeste pokracovat? :-)

merunka23
20.09.2017 5 z 5

prostě boží úžasný konec to sem nečekala......