Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1451 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

Annisem
07.03.2018 4 z 5

Skvělý poslední díl celé série. Celý konec mě úplně překvapil a na jednu stranu i potěšil. Napínavé až do konce. Myslím si osobně, že tento díl byl nejlepší.

malazluta
02.03.2018 5 z 5

Kniha přečtená jedním dechem! Tuto autorku miluju a ani mi v tomto případě nevadilo, že jsem rozuzlení příběhu prokoukla o hodně dříve než spisovatelka zamýšlela.

Barulinkas
27.02.2018 5 z 5

Všechny 3 knihy jsem měla přečtené během pár dní. Kniha je velmi čtivá a má spád. Hned jak jsem dočetla jednu, musela jsem číst další...Nejlepší postava? Easton a Reed! V knize je humor, erotika, láska i napětí...prostě od každého něco. Poslední díl byl trošku slabší, ale jako celek je to suprové, knihy mě velmi překvapily a můžu je všem doporučit :-)

ivedoo
19.02.2018 5 z 5

Krásné zakončení trilogie. Celou sérii jsem slupla jako malinu :) Knížky od této autorky jsou Božské :D

janno69
19.02.2018 5 z 5

Tak tento díl, mě úplně rozsekal. Celá série je skvělá, ale zakončení, prostě nemělo chybu. Mám ji ve své knihovně a určitě jsem ji nečetla naposledy :-)

misa9077
18.02.2018 5 z 5

Série mě bavila od začátku až do konce

Kaja97
15.02.2018 5 z 5

Nedalo se otrhnout

michaela8804
09.02.2018 4 z 5

Třetí díl této trigolie jsem četla s odstupem. První dva díly jsem četla za sebou a byla jsem nadšená, mělo to spád a bylo to napínavé. Ten třetí díl jsem rozečetla a po asi 3. kapitole na půl roku odložila. Teď jsem se k němu vrátila a musím říct, že mě to sice chytlo, ale nebyla jsem z toho tak unešená, jako z těch dvou předchozích. Četlo se to jedním dechem, bavilo mě to, všechno se ke konci vyjasnilo, ale musela jsem na to počkat až opravdu úplně úplně do konce. Chyběly mi tam klasické popisy milostných scén, na které jsem u Elle Kennedy zvyklá. Bylo to spíš zaměřené na rodinné hodnoty, krimi a napětí. Nejsem si jistá, že se mi chce začít číst 4. díl o Gideonovi a Savanně, když už Dina není taková mrcha.

stepka3765
04.02.2018 5 z 5

Celou trilogií jsem doslova prolítla a bavilo mě to! Jasně, není to moc na přemýšlení, ale báječně jsem si u knížek odpočinula. Upřímně jsem nečekala zvrat, který nastal na konci druhého dílu, ale nakonec mě to chytlo a nemohla jsem se odtrhnout. Jen ten konec nijak moc nepřekvapil.

Charlies
30.01.2018 5 z 5

Musím se přiznat, že přibližně v polovině knihy můj zájem rychle otáčet stránky malinko uvadal. Potom jsem se ale znovu chytla a ... Dočteno! A líbilo!
#loveEaston&Wade

lenka7348
27.01.2018 5 z 5

Všechny 3 knihy o Royalech jsou prostě velmi čtivé, člověk se od nich odtrhává jen těžko. "Palác lží" je hezkým zakončením této série, i když je opravdu již od poloviny jasné, kdo byl vrah. Čtenář jen s napětím očekává, kdy a jak to praskne.
Ale tak co si občas do života nepustit trochu té romantiky smíchané s napětím a jen těžko uvěřitelným stylem života americké zlaté mládeže? :-)

Perry
26.01.2018 5 z 5

* Obsahuje menší spoiler *
Kniha byla krásným zakončením celé série. Konec mě nijak nepřekvapil a myslím, že celkově málo koho. Ale pokud milujete happy ending stejně tak jako já tak jste si to určitě zamilovali.
Co se týče vraha, tak jsem nějak těsně za půlkou tušila, kdo je padouch. Jak se ukázalo měla jsem pravdu :D
Takže na závěr. Kniha mě neurazila, ani nepřekvapila. Ale stejně se tato série řadí mezi mé oblíbené. :)

simaja
23.01.2018 1 z 5

Knížku jsem dočetla s největším sebezapřením...série měla prudce klesající tendenci, první díl jako oddchovka ušel, druhý už začal drhnout a třetí nevím, jak to říct jinak, to byla totální katastrofa - nesympatické postavy, reakce, nad nimiž zůstává rozum stát...děs.

sd1992
15.01.2018 5 z 5

Stejně jako u předešlých dílů jsem i u tohoto nemohla jít spát. Prostě jsem to musela dočíst. :-) Uznávám, že oproti předchozím dílům měl tento díl poněkud slabší rozjezd. Ale ten pokles je tak nepatrný, že mi nestojí ani za strhnutí jedné hvězdičky. :-D Prostě tahle trilogie mě tak neskutečně chytla. Nic extra jsem od ní nečekala a o to milejší překvapení nastalo.. :-) Oceňuji talent autorek, které mistrně zvládnou udržet pozornost čtenáře. Luxusně jsem si u četby odpočala, místy se zasmála, skoro zabrečela a hlavně se zamilovala do celé rodinky Royalů.. :-) Za mě prostě super..!!!

katallinka
11.01.2018 2 z 5

Po prvních velmi ctivych dvou dílech, je ten třetí neskutečně prekombinovaný. Nechápu, proč autorka tuto sérii tak příšerně ukončila... celou knihu jsem doufala, že alespoň konec bude zajímavý, ale ten mě bohužel sklamal ještě vic než celá kniha.

Suou
10.01.2018 4 z 5

No je koniec ... prvý diel sa mi naozaj páčil, ale čakal som viac ... No ale páčilo sa mi to (aj napriek málo rozvinutým nočným postavám)...

essidaven
07.01.2018 3 z 5

Souhlasím s tím, že třetí díl byl asi nejslabší díl série. Zápletka byla zajímavá, ale nebyla příliš propracovaná a děj se celkem dost rozvláčně táhl bez zajímavějších momentů a naopak závěr byl velmi useknutý a narychlo odbytý. Celková nepropracovanost a odfláknutý závěr mě celkem zklamal. K trilogii se asi již nevrátím a ani k autorce.

Selfinka
02.01.2018 5 z 5

Poslední díl byl z celé série zatím nejslabší, ale všechno tak nějak uzavřel a vysvětlil..Nicméně celá série je jedna velká jízda, která vás nutí číst a číst a číst. :)

Kaja01
02.01.2018 5 z 5

Shrnu to asi jednoduše - další díl opět nezklamal. Všechny 3 knihy jsem přečetla jedním dechem a rozhodně doporučuji všem přečíst. Chystám se na ostatní knihy spisovatelky. :)

martina5069
31.12.2017 4 z 5

Tenhle díl se mi líbil asi přibližně stejně jako druhý. Odkrývají se nám tady tajemství jak to celé s Royaly vlastně bylo i se všemi postavami v knize. Kvůli věci která se stala Reedovy se Ella stěhuje k otci ten se s ní snaží skamarádit ale moc mu to nejde. Reed se taky choval trošku blbě s Elle tak snad když vím, že půjdu do vězení tak si užívám každou volnou chvilku a hlavně zkouším najít způsob jak dokázat svoji nevinu. Kniha je trošku do detektivky musíte přijít na to kdo je vrah a nakonec zjistíte, že už od začátku stejně tušíte kdo to je :-) Nebojte kniha skončí dobře jak jinak než Happy endem. Suma sumátum je tahle série prostě super i když první díl byl prostě první díl. Prosím dalśí takovou povedenou sérii :-)