Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1451 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

Lenoulinka
09.09.2018 4 z 5

Třetí díl mě bavil asi nejvíc a byl v něm i děj oproti dvojce. Konečně se ledy pohnuly mezi Ellou a Redeem. Smrt Brooke a pátrání po pachateli rozbilo erotické dusno. Kdo si chce oddychnout a nepřemýšlet u čtení, tak Royalovská série je k tomu dělaná.

Monika82
07.09.2018 5 z 5

Skvělá série. Můžu jenom doporučit. Stopro se k ní vrátím.

veruptackova
01.09.2018 4 z 5

Jako ano, ta zápletka je prostě jasná, ale i tak mě ta knížka hodně bavila a byla přečtená za chvilku. Prostě odsýpá v příjemném tempu, není to žádná náročná četba, ale rozhodně pobaví a zaujme.

Abnička
31.08.2018 5 z 5

A tuhle knížku jsem si taky moc užila! Lehce detektivní nádech a to mě na tom bavilo nejvíc.. A Ella s Reedem tady byli naprosto dokonalí!

marta14
26.08.2018 5 z 5

Nebylo to tak dobré jako Papírová princezna. I tak skvělé! Mě prostě takové jednoduché knihy baví. I kdž jedno mínus tahle série má : ti kluci jsou v té knize na svůj věk hrozně vyspělý. I tak to miluju!

Karolinka453
16.08.2018

Tenhle díl se mi zdál asi tak nejvíc čtivý. Ale jako i předchozí díly se mi velice líbil a už se nemůžu dočkat, až si koupím čtvrtý díl a přečtu si ho.

leník511
14.08.2018 5 z 5

Na první dva díly to nemá, ale i tak si zaslouží 5 hvězdiček

ajla5
11.08.2018 4 z 5

Hrozně napínavé.Hltala jsem jednu větu za druhou. Moje podezření ohledně padoucha se potvrdilo a teď jdu na další díl.

Zlá-Ňufie
02.08.2018 5 z 5

"Tihle Royalove vás zničí" - velmi trefné.. Nemohla jsem přestat číst! Opět napínavé, plné emocí (párkrát jsem si pobrečela - smutkem, bezmocí :D) a nechybí ani romantika. Konec se mi líbil a jsem ráda, že se s touhle rodinkou ještě nemusím loučit úplně! :)

Veruu95
29.07.2018 5 z 5

Skvělé zakončení příběhu, bylo to napínavé a zajímavé od začátku do konce :) Už se těším na další díly, které se budou věnovat dalším Royalovic klukům :)

dancav28
25.07.2018 5 z 5

Knížka super, jako celá tahle série. Nemohla jsem se dočkat až ji dočtu, všechnk to napětí a jak to nakonec dopadne. Určitě jsem tuhle sérii nečetla naposledy

Market = )
22.07.2018 4 z 5

Knížka mě uchránila od smutku z konce dovolené. Měla jsem s sebou první dva díly a tenhle jsem si šla koupit hned cestou domů z nádraží (nechtěla jsem čekat do pondělí na knihovnu). Bezva oddechovka, knížky od EK mám strašně ráda, hlavně kvůli dialogům a popisu vztahů. Jsem ráda, že všechno tak dobře dopadlo :-).

KaileyBlot
22.07.2018 5 z 5

Třetí díl se vrátil na úroveň toho prvního. Druhý díl nebyl stoprocentní, ale tenhle mě ohromil. Nebyla nouze o napětí a maličko se nám z toho stala detektivka, ale autorky se s tím popasovali bravurně. Líbila se mi dobře vymyšlená a propracovaná zápletka a jak to celé hezky dopadlo. Takový epický konec jsem opravdu nečekala - bylo to fakt úžasný a vůbec jsem se od toho nemohla odtrhnout. Takže moc doporučuju! A teď fakt nevím co čekat od pokračování, ale nechám se překvapit. Věřím že to bude stejně skvělé jako všechny díly doposud.

mourek-veronika
12.07.2018 5 z 5

Poslední díl o Elle a Reedovi byl stejně čtivý jako ty předchozí. Musela jsem prostě vědět, jak to dopadne s Reedem a celým vyšetřováním, takže knihu nešlo odložit a měla jsem ji přečtenou za jediný den. Doufala jsem, že se to nedorozumění nějak rychle vyřeší, ale postupně jsem už trochu ztrácela naději. Naštěstí mě zachránily poslední dvě kapitoly :)
Jediný problém téhle knihy byla postava Stevea. (Což rozhodně není kritika autorek, naopak jim patří poklona za to, jak dobře jeho charakter popsaly). Nemůžu si pomoct, ale celou knihu jsem ho nemohla vystát. Strašně mě štvala jeho povaha i chování - pořád se snažil působit důležitě a autoritativně, ale přesně jak řekla Ella, neustále se snažil vystrčit pryč důležité lidi z Ellina života, aby tam udělal místo pro sebe. A ten konec mě ani nepřekvapil, i když to asi částečně bylo tím, že jsem v něm viděla to nejhorší už od začátku.
Každopádně jsem si Ellu i Royaly opravdu zamilovala, takže se nemůžu dočkat dalšího dílu. Doufám, že i Easton konečně najde štěstí, protože si to zaslouží :)

Maky132
07.07.2018 5 z 5

Úžasné zakončení, úžasné série. Celá knížka byla opět nabyta zvraty, vášní a těch nejméně očekávaných překvapení. Celá Royalovic smečka mi přirostla k srdci a jen těžko se s nimi loučím, i když jen na krátký čas. Nevím, ale jestli do konce července vydržím než vyjde nový díl.

Mišule_11
07.07.2018 5 z 5

Ne, že by mi to vadilo, ale doufám, že se jednou k této sérií vrátím..! :) Ani třetí díl mě rozhodně nezklamal. Očekávala jsem všechno, to co další pokračování příběhu mělo - určitý děj se zápletkou, trochu napětí a lásku s romantikou. Ella měla nakonec štěstí, jaké to měla bratry s náhradním otcem, než byl ten její pravý..! A vůbec si nedokážu představit, že už za chvíli vyjdou další dva díly této série..už, aby to bylo! :)

wesia
24.06.2018 2 z 5

No tak nevím...já z tohoto dílu odvařená moc nebyla....všechno se nekonečně vleklo, nikde pořádně žádná zápletka...celé takové moc přitažené za vlasy.... dočtení jsem se spíše nutila..... Chyběl mi i Easton, Ella ztratila grády....

MarkettT
16.06.2018 5 z 5

Úžasná série, miluju tuhle bandu Royalů!

ves.lucie
10.06.2018 5 z 5

Pri cteni tohoto dilu jsem si nekolikrat rekla, ze tam je uz hodne veci zamichano a dela v tom zmatky a nekdy mozna i protahuje ... nicmene musim rict, ze presto vsechno to byla velice krasna serie, kde nechybelo napeti a romantika a samozrejme laska. Ella byla statecna a velka bojovnice a nic ji nezastavilo. Chlapci Roayalovi byli vsichni uzasni. Kazdy svym zpusobem a tesim se na dve pokracovani co se chystaji. :-)

Pedruska01
26.05.2018 5 z 5

Kniha se četla báječně. Se stejnou lehkostí jako předešlé díly. Autorka/y dokážou v průběhu příběhu čtenáře rozesmát, ale i rozesmutnit. Bylo to výborně napsané, že se člověk vžil do příběhu samotného, ale hlavně se nemohl odtrhnout. A bohužel stránky ubíhaly a ubíhaly...
Musím se však přiznat, že začátek šel malinko ztuha. Hlavní hrdinka mi v ten časový interval přišla naprosto pitomá div jsem si neťukala na čelo a tím jsem byla dost otrávená. Nakonec jsem po cca sto stránkách musela přestat a na opravdu dlouhou dobu jsem se na knihu(y) obecně nemohla podívat a už vůbec ne je otevřít - nebyla bohužel možnost, ne že bych nechtěla. Však potom, co jsem se zase ke knize vrátila - vlastně nechápu, co se mi na začátku nelíbilo?! Asi jsem to jednoduše zapomněla za tu dobu. :D Ano, sice Ella řešila občas vyloženě kraviny, který vyzdvihovala před podstatně důležitějšími fakty, budiž - nejspíš puberta, ve finále je odpuštěno, protože po zbytek se chovala správně, tak jak jsem od ní zvyklá.
Samozřejmě konec druhého dílu mě napnul k prasknutí kvůli jednomu zmrtvýchvstání, ale že se do toho přidá ještě mord? Páni. :D Rozhodně nejsem Sherlock, tudíž jsem váhala, kdo by mohl být vrahem. Měla jsem samozřejmě i správné podezření, ale s určitostí bych si nevsadila i díky novým a novým aspektům. Musím se přiznat, že když jsem četla jednu pasáž, kde Reedovi bylo sděleno, že může dostat dvacet let - nebylo mi dobře. Cítila jsem lítost, nespravedlnost, bezmoc, strach a věčnost.
S Royali jsem si užila. Elle jsem těžce záviděla takové bratry. Reed a East u mě vyhráli jednoznačně. Dost jsem si je oblíbila, ne-li zamilovala. I když se to nezdá, celý příběh Elly i samotné rodiny Royalů byl vlastně v jádru dost silným. Hrozně se mi tahle série líbila a mám záruku, že autorka/y umí - už mám zálusk na další počiny z aspoň části stejného pera. Princeznu, prince i palác samozřejmě velmi doporučiji a těsím se na dědice - a pokud budeme mít štěstí, myslím že ani jím to nekončí. Takže se zase tak definitivně neloučím. :)