Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1451 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

Ivet1990
15.03.2019 5 z 5

Tímto dílem bych celou sérii s klidem ukončila, ale vzhledem k tomu, že jsou ještě dva díly pustím se i do nich, snad budou stejně dobré jako předchozí díly

TerryDee
10.03.2019 4 z 5

Příběh začíná tam, kde předešlý díl skončil, a to vraždou Broke a znovuobjevením Stevea. Celá kniha byla i tom, zda Reed je či není vrahem. Protože všechno ukazovalo na něho a všechno a všichni byli proti němu, až na Ellu, která se snažila mu být oporou.
V tomto díle jsem si ještě více oblíbila dvojici Val a Wade. Byli to slaďouši - narážky na pekařství neměly žádnou chybu. Kdo mi byl hned od začátku nesympatický, byl právě Steve. Ten mi lezl opravdu krkem. Ale nejspíš to byl účel, abychom si to se vším, co se stalo spojili.

Prcek453
06.03.2019 3 z 5

Zhodnocení všech tří dílů série o Elle a Reedovi
Musím říct, že mě knihy překvapily, většinou mám ráda podobné knihy, ale s prvky fantasy, ikdyž dávno nejsem YA.
PAPÍROVÁ PRINCEZNA
Tento díl se mi líbil nejvíc z celé série, líbilo se mi, jak si k sobě Ella a Reed hledají cestu a jak ji Royalové nakonec přijali do rodiny. Bylo tam napětí, romantika a těšila jsem se, jak příběh dopadne
PROKLETÝ PRINC
Tento díl byl asi nejslabší ze všech tří, nic moc se tam nestalo a říkala jsem si, že místo série knih stačil jen první díl (ikdyž zbožnuju knihy na pokračování a do Roylovců bych se NEJPRVE vůbec nepustila, kdyby kniha měla jen jeden díl)
PALÁC LŽÍ
Opět se něco dělo, tento díl nebyl tak fádní, jako druhý, byly tam prvky detektivky, což ději přidávalo na napínavosti, ikdyž jsem od začátku tušila, kdo je vrahem. Ikdyž mě většinou mrzí, když nějaký příběh končí (tato série sice má další díly, ale ty již primárně nezachycují Reeda a Ellu), v tomto případě mi konec vyhovoval, protože autorka občas již zbytečně děj natahovala a z téma "Reed a Ella" se již nedalo vymáčknout víc (v tomto je asi sériově lepší fantasy, protože když nevíte, jak dál, přihodíte další zahadnou nestvůru :D).

Série prvních tří knih se mi líbila, zvládla jsem ji přečíst za dva dny, ale vracet se k ní nejspíš nebudu, možná snad někdy už jen k prvnímu dílu.

Lenka_S
26.02.2019 4 z 5

Opět se mi to líbilo, i když zhruba v 1/3 jsem začala tušit kdo je vrahem, stejně mě bavilo sledovat jak se s tím vším co na ně padá vypořádá nejen Ella s Reedem, ale i celá rodina. Už se moc těším na příběh Eastona.

Tesset
18.02.2019 4 z 5

V tomhle díle jsem si ani moc nevšimla těch znepokojivě úchylných vztahů, které tam panují. Opět rychle přečteno. Dobrý konec - což se dalo čekat. Nijak překvapivý závěr - vrah se taky nabízel, akorát na motiv jsem nepřišla. Honem na další díly.

ElaMi
11.02.2019 5 z 5

Super kniha, nevedela som sa od nej odtrhnúť. A koniec bol dosť nečakaný

laura
09.02.2019 5 z 5

.. tak nejdřív jsem si říkala, tohle nebude tak dobrý jako předchozí dva díly, ale... Ale nakonec jo, druhou půlku knihy jsem v podstatě zhltla za jeden den, takže jo, těch pět hvězdiček dám, i když jsem váhala... No a teď už jen zbývá vrhnout se na Eastona - upřímně? Bavil mě možná víc než Reed :)

katerina2660
03.01.2019 4 z 5

Super finále, nečekala jsem kdo za tím vším byl. O to jsem byla víc překvapená, takže super. Ale do dalších dílů asi už nepůjdu. Tady se hezky uzavřel příběh Reeda.

Ivuska.09
01.01.2019 4 z 5

Jako závěr trilogie - dobré. Možná jsem čekala ještě nějakou jinou zápletku než tu, která byla naznačena už na konci předchozího dílu, ale na čtivosti to knize neubralo. Příběh jsem opět hltala a s chutí se pustím do dalšího dílu.

Ulrika
30.12.2018 5 z 5

Musím říct, že mě celkem překvapilo, kdo byl vrah. Třetí díl byl o něco lepší než 2.

Jirulka
30.12.2018 5 z 5

Zatím nejlepší díl. Čte se to samo. Líbí se mi střídání pohledu očima Elly nebo Reeda. Docela mě mrzí, že v dalším díle už hlavní postava Ella a těžko říct zda se tam objeví. Oblíbila jsem si ji :)

Ninde
29.12.2018 5 z 5

Skvělá kniha četlo se to samo,hltala jsem slovo za slovem nedokázala jsem přestat.Hodně napínavý, tolik zvratů a lásky.
Hned se vrhnu do čtvrtého dílu.

Markysek45
20.11.2018 3 z 5

O dost slabší než předchozí dva díly. Kdo je ten opravdový záporák, mi bylo jasné hned od začátku. Děj byl zbytečně roztahaný a konec mě lehce zklamal. Čekala jsem ho přeci jen, vzhledem k předchozím dílům, napínavější a možná i důmyslnější.

LinVa
29.10.2018 2 z 5

Třetí díl mě zklamal. Opět se ve středu knihy nic neděje, ale po prvních dílech jsem už věděla, že je to jen omáčka pro poslední pěkné kapitoly.
Ale rozuzlení mě tentokrát moc nenadchlo.

salča
22.10.2018 5 z 5

Opět skvělé čtení.O napětí nebyla nouze a nechyběla ani romantika, vášeň a Eastonuv občasný humor.Reed a Ella-skvělá dvojice, zbožňovala jsem je.Všichni Royalové byli fajn a líbilo se mi,jak celá rodina držela pohromadě.Jsem ráda, že mě čekají ještě další dva díly a já se nemusím s těmito hrdiny ještě loučit.

1259
03.10.2018 5 z 5

To jako vážně? Tolik zvratů hned na začátku knihy jsem opravdu nečekala a velmi příjemně mi to překvapilo. A ten konec byl epický. Prostě super.

Amitiel76
15.09.2018 3 z 5

Já tedy nevím, ale nějak se nemohu připojit k těmto nadšeným komentářům...
Spíš bych řekla, že tato série, jde s každým dalším dílem o kousek dolů.
Ale i tak se to četlo dobře, a přečteno jsem měla raz dva. I když děj byl velice jednotvárný. Celou knihou se jen táhlo vyšetřování Reedova domnělého činu, výslechy, spekulace, kdo že je tím skutečným vrahem. Romantika prvního dílu, se tu úplně vytratila. Na druhou stranu jsme se konečně dočkali vyvrcholení vztahu mezi Ellou a Reedem. Skutečně se odhodlali k činu :-)))
Tento díl hodnotím jako průměrný. Přesto určitě zkusím i Padlého dědice....

owcova
13.09.2018 4 z 5

Asi nejlepší z prvních tří dílů. Hodně napínavý, přečteno jedním dechem.

Kekik
11.09.2018 5 z 5

Tak třetí příběh o Elle a Reedovi a pro mě jednoznačně nejlepší. DOPORUČUJI !!!
První dva díly se mi zdály až pohádkové. Ovšem jsou též skvělé.
V Paláci lží je napětí, strach o hrdiny... Kniha je samozřejmě čtivá. Jako každá od této autorky. A je jedno, jestli je píše sama a nebo ve dvojici. Prostě umí !!!

Evule114
10.09.2018 5 z 5

Konečně se mi splnil sen a Brooke někdo odrovnal. Kdo to byl jsem věděla hned o první zmínce. Jen mi krapet vadilo, že to odhalení trvá tak dlouho, ale za mě parádní jízda, moc se mi to líbilo. Jen Dinu asi opravdu ráda mít nebudu. Těším na další díl :-) konečně si vychutnám svého oblíbence.