Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1451 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

1moniccka
17.05.2018 5 z 5

byla skvělá četlo se to samo nedokázala jsem ji odložit .I když v půlce jsem už tušila konec zápletky

Fenris
07.05.2018 3 z 5

U tohohle dílu jsem se musela trochu nutit to dočíst, bylo to tam zbytečně protahovaný a když ne, tak vyplněný sexem a ještě se tam vytratil ten jejich humor. Stejně jako ostatní, i já jsem ráda za něco jako happy ending, ale prostředek knihy mě nijak nebavil.

Sumasumárum, celá triologie mě celkem bavila, bylo to roztomilý, předvídatelný, nemuselo se u toho přemýšlet a bylo tam mraky klišé.
Největší mínus u mě bylo, když se autorka asi nechala trochu strhnout a kniha zněla, jako kdyby ji psala vlhká třináctka na Wattpadu.
Nejsem si úplná jistá, kolik autorce je, nebo kolik vydala knih, ale myslím, že mohla odvést lepší práci. :D

Za mě 3/5* a asi si od autorky už nic jinýho nepřečtu. :D

LucyBooks
24.04.2018 5 z 5

Moc hezké zakončení série.
Myslím si, že to dopadlo tak akorát (myšleno: že konec nebyl nějak extra přeslazený). Za mě moc krásná oddechová série :-).

Galánečka
19.04.2018 5 z 5

Velmi vydařené ukončení serie, a to i přesto, že závěr knihy je poměrně předvídatelný. Styl jakým je kniha napsaná si plně udržel moji pozornost a co víc, v jednu chvílí jsem měla i slzy na krajíčku, což se mi už hodně dlouho u žádné knihy nestalo.

nakavusterezou
17.04.2018 4 z 5

Tenhle díl z celé série mě bavil nejvíce. I když tam bylo pár věcí, které mě trochu nudily.

bafuskyBaf
16.04.2018 4 z 5

Bylo to čtivé, jen jsem prostě od konce druhého dílu věděla, jak to skončí. Ale zase na druhou stranu byla to romanťárna nikoli thriller.

Denčaa
15.04.2018 4 z 5

Konec dobrý, všechno dobré. Snad poprvé jsem uhádla, kdo je vrah. Ale je to určitě i tím, že autorka čtenáře k tomu popostrkuje, kdo by to tak mohl být. Takže žádné velké překvapení, ale hezky se to čte. Celkově velice vydařená série.

Lee7
04.04.2018 4 z 5

Přečteno za jeden večer. U série zůstaly vtipné hlášky až do konce. Vyústění sice bylo jasné, ale nevadilo mi to. Knihy se mi líbily a stály za to.

gadra
02.04.2018 5 z 5

Celá série se mi velmi líbila. Nemohla jsem se odtrhnout. Opravdu mohu jen a jen doporučit.

Fizulka71
29.03.2018 3 z 5

Ella se projevuje jako tvrdá holka, která vydrží víc, než se zdá, a bojuje za svoji lásku jako lvice. Mě teda chvíli trvalo, než jsem zjistila, kdo vraždil, ale v podstatě mě to ke konci ani moc nepřekvapilo. Royalovi nakonec ukázali, že když o něco jde, dokážou přestat kopat jeden každý sám za sebe, vzpomenou si, že jsou rodina a najdou k sobě cestu. Klikatou, trnitou, ale přece jen cestu. Série venkoncem ucházející, příjemně se četla, pořád se něco dělo, mělo to hlavu a patu.

Audrina
28.03.2018 3 z 5

Celá série je taková oddechová, spíš pro mladší slečny. Třetí díl celkem šel, děj rychle ubíhal...vraha jsem sice tušila od samotného začátku, ale dalo se to.

teri1003
24.03.2018 5 z 5

Závěrečný díl trilogie byl stejně úžasný jako předešlé dva. Já, která nikdy nedokáže poznat vraha jsem ani tady do poslední chvíle nevěděla, kdo Brooke zabil. Díky všem událostem, které se v knize řeší, byla kniha čtivá a prostě nemám, co bych mohla vytknout.
Celou trilogii můžu doporučit, pro mě se staly jedny z mých nejoblíbenějších knih vůbec.

anishta
23.03.2018 3 z 5

Jsem ráda, že to skončilo. :-D Byla jsem zvědavá, jak to dopadne, ale měla jsem tušení, kdo za vším stojí. Opět musím říct, že to bylo předvídatelné, sice čtivé, ale naopak neustále opakované pasáže o tom, jak Reed uvažuje nad svou situací, nebo jak to vidí Ella už mě nebavily. Za mě nejslabší díl z prvních tří.

Sima890
18.03.2018 5 z 5

Poslední díl Papírové princezny opět nezklamal. Vzpamatováva se náporu ničicích zvratů, které přinesl Prokletý princ a zároveň se vypořádava s novou náloží dalších zvratů. Vypadá to ale, že tentokrát je ničení nezvratné. Je mi líto jediné věci. A to je, že se s tímhle dílem loučíme s Royaly(tedy knihy pokračují, ale jen o Gideonovi).

Ella a Reed si spolu prožili mnohé. Ale důležité je, že vše překonali. Do cesty se jim však přižene vražda. Když už se začíná zdát, že je vše dokonale růžové, přijde šok. V něm se Ella začíná uchylovat ke svým zlozvykům v době, kdy ji zemřela matka a ona byla na útěku před všemi, včetně své současné rodiny. Reed naopak zachovává chladnou hlavu. Oba dva dohromady se snaží rozluštit síť obvinění, která na ně byla hozena. Není to ale to jediné, co se je snaží rozdělit. Přijde něco, co chce rozdělit celou jejich rodinu....

Díky konci Prokletého prince nabral Palác lží dost nečekaný obrat a přibyla jedna postava, která vše změnila. Všechno se změnilo. Stala se z toho taková detektivka a čtení mě hodně bavilo, prostě Royalové nemají chybu. Kniha měla opět pořádná spád a nechyběl humor, erotika, láska i napětí, ostatně jako u ostatních dílů. Postavy se se vším nějak vypořádávají a rvalo mi srdce, když to až do poslední chvíle vypadalo, že to dobře neskončí.

Můj šestý smysl se opět ukázal, hned nazačátku mě napadlo, kdo je vrah a při vyšetřování vraždy jsem odhalila i proč byla zabita, jenomže.... jsem se od toho opustila, protože se mi ta postava začala zamlouvat- o to víc jsem pak na konci brečela. Byl to krásný- ale i smutný a srdcervoucí konec s nečekanými odhaleními, které jsem neměla šanci čekat.Všechny postavy se daly dohromady a zjistily co vlastně chtějí. Dokonce i vedlejší postavy se dočkaly svého uzavření. Neskončilo to kdo ví jak uzavřeně, ale já jsem spokojená.

Onceuponthetime
18.03.2018 5 z 5

Tahle série se stala oficiálně mojí nejoblíbenější. Ten příběh mě úplně pohltil. Nemohla jsem se odtrhnout, dokonce jsem si i četla pod lavicí při matice což už se mi dlouho nestalo. Byla jsem napjatá až do poslední stránky. Vůbec mě nenapadlo že by to mohl udělat ON! Autorka/y umí skvěle stupňovat napětí až do chvíle kdy máte pocit, že tou knihou hodíte o zeď a budete si rvát vlasy jen aby ste už konečně zjistili jak to teda celý bylo. Ale samozřejmě tou knihou nehodíte, protože to se přece nedělá a navíc je to nový svatý grál vaší knihovny.
Co bych mohla ještě dodat? No, asi jen otázku: Kdo je skara ta tajemná holka, která zkrotí Eastona?

Lil30
17.03.2018 5 z 5

Skvěle zakončena série, obě autorky to prostě umí. Celou sérii jsem přečetla během chvilky, byla napínavá, příběh promyšlený a měla spád. Určitě jsem ji nečetla naposledy. A tak docela by mě zajímalo, jak to je s Eastem a která ho dostala

kacenka_m
12.03.2018 5 z 5

Krásný konec série Royalové. Tuhle sérii zbožňuju. Sice jsem už někdy v polovině věděla, kdo je vrahem, ale to mi čtení nezkazilo. Miluju románek mezi Ellou a Reedem. Uvítala bych ovšem i knihu věnovanou Eastonovi, protože to je taky taková knižní láska.

Mininka
11.03.2018 4 z 5

Ukončení této série dobré, nicméně od půlky knížky jsem už tušila, kdo je vrah a neužívala jsem si pak napětí z děje, kdo to teda asi udělal :) Alespoň jsem z toho neměla pocit, že to autorka chce rychle ukončit, jak se mi to u jiných sérií stává :)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Lenka40
08.03.2018 3 z 5

Bohužel poslední díl ze série Royalové mě tak trochu zklamal. Dočetla jsem hlavně proto ,že jsem se chtěla dozvědět ,jak to celé dopadne. Myslím si ,že paní spisovatelka poslední díl moc překobimovala. A dost to poslednímu dílu této příjemné oddychovky ublížilo.