Padlý dědic

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380048/big_padly-dedic-jfl-380048.jpg 4.1710

Royalové / Royalovci 4.

Vydáno: , Baronet

Fallen Heir, Tarnished crown, 2017

Kniha Padlý dědic

Barbara182

První část s Gideonem a Savannou se mi moc líbila a mimo jiné dává hezké varování, jaké následky můžou mít v dnešní internetové době "nevinné" sexy fotky poslané přes mobil. Druhá část knihy s Eastonem už však byla zase smutnější a zašmodrchanější (holt Easton, který řeší trable alkoholem :-(. Mimochodem za ten konec si Erin Watt klidně může říkat Královna dramatu :-)

Ivet_V

Na Poskvrněnou korunu jsem se moc netěšila. Gideon mi z předchozích dílů nebyl moc sympatický. I na začátku knihy se mi moc nezamlouval, ale nakonec jsem si k němu našla cestu. Savanna se v předchozích dílech moc neobjevovala, tak jsem nevěděla, co čekat, ale hned jsem si ji oblíbila. Ve výsledku se mi příběh líbil a oceňuji to prolínání minulosti a současnosti.
Padlý dědic se mi nelíbil tolik, jak jsem čekala. Trvalo mi docela dlouho, než jsem to přečetla. Easton se mi tady moc nezamlouval a to byl v předchozích dílech moje nejoblíbenější postava. Ani Hartley jsem si moc neoblíbila, asi jak jsme se o ní za celou knížku skoro nic nedozvěděli. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem to přečetla, protože vím, jak dál postupuje děj.

badliar_id

(+ SPOILER) "I feel like I'm cracking open my chest and letting her see inside. It's not pretty there, but I don't want to let her go."

***
Easton byl moje zlatíčko v předchozích dílech, takže jsem se na jeho příběh těšila. No, jsem velice překvapena. Hodně zahraničních lidí tvrdí, že ho tahle kniha udělala špatným a příběh měl zůstat u povodní trilogie. Já si to nemyslím.
Ano, Easton se tady choval jako idiot a měla jsem chuť mu jednu vrazit aby se vzpamatoval. On je prostě uvnitř strašlivě zlomený ze všech těch tajností a lží. Navíc se celý život cítil sám, chyběla mu druhá polovička, kterou našel v Hartley..
Jeho chování k Hartley mě tak vytáčelo, vážně! Vy prostě vidíte, jak ho to k ní táhne, ale jak jde o pocity, tak raději vycouvá.
Ničilo mě číst, jak moc je zlomený a nikdo si toho ani pořádně nevšiml. Ach joo..
Ten konec? Božínku… budu si muset okamžitě sehnat poslední díl. Já pevně doufám, že Seb neumře, protože mám dvojčata ráda a tohle bych nezvládla.
Tenhle díl byl pěkně náročný na nervy :Dd.. Ale bylo tu dost vtipných scén, tak aspoň něco..
(17+)

TW - alkohol, závislost, autonehoda

Adél784

Volné pokračování trilogie Papírová princezna, která je tentokrát z pohledu dalšího bratra Royalových a to Eastona.
V Papírové princezně jsem měla Eastona hodně ráda a líbil se mi jeho humor, takže jsem ocenila, že o něm vyšla duologie. O Ellu ani o Reeda v knize také nepřijdeme, ale už jsou zde jen jako vedlejší postavy.
Doporučuji mít u sebe další díl, protože Padlý dědic končí hodně otevřeně:) jak je u autorky vlastně zvykem:)))
Novela Poskvrněná koruna, která je součástí knihy, se četla také fajn a zjistíme díky ní více o Gideonovi a Sav.
Doporučuji čtenářkám New Adult:) 4/5

Laf

Výborná kniha. Část o Gideonovi byla super z toho hlediska, že jsem se konečně dozvěděla, jak to celé bylo s ním a Savannou, ale oproti ostatním dílům mi tahle část přišla slabší. Za to část o Eastonovi byla mnohem lepší. Bavilo mne to a jednotlivé stránky jsem hltala. A místo, aby se víc věcí rozuzlilo, tak vzniklo spoustu nových otázek. A zase otevřený konec, u kterého nezbývá než sáhnout po dalším dílu :)

Magič

Bylo to zase svižné čtení to né, že né. Pár kapitol o Gideonovi mě moc nenadchlo, Savanna dělá ramena a pak ji stačí pár hezkých slovíček a je zas jeho.. no.. kdežto Easton, který je úplně jiný než zbytek jeho bratrů to je jiná. Jeho celkové pití mi přišlo reálné, protože v předchozích dílech jste si mohli všimout dialogů mezi Gidem a Reedem a jejich řešení problémů jak zas do toho Easton "spadl". Za mě to bylo dobře navazující a postava Hartley není vůbec tuctová a nudná. Pouze konec knihy byl už přitažený za vlasy. Očividně nějakým dramatem musí skončit každý díl. Doufám, že poslední díl bude vyjímkou!

be_pa

Za začátek věnovaný Gideonovi bych dala 5*, ale celkově jen 3*.

Jita160

Kdybych porovnávala tak možná slabší než předchozí díle,ale nechci.
Takže opět jsem velmi nadšená a poslední díl si určitě nenechám ujít.