Padlý dědic

kniha od:

Padlý dědic https://www.databazeknih.cz/https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380048/bmid_padly-dedic-MOG-380048.png 4.1 857
Koupit Koupit eknihu Bazar

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?... celý text

Série:

Royalové / Royalovci 4.


Žánr:
Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Fallen Heir, Tarnished crown , 2017


více info...

Komentáře (162)

Komentáře 162 Recenze 9

uzivatel83509
uzivatel83509
10.09.2023 3 z 5

(SPOILER) První tři díly se mi líbily moc, nemohla jsem se odtrhnout od čtení a tak jsem se těšila i na díl o Eastonovi a Gideonovi... bohužel, už to nebylo tak super, jako předešlé díly s Reedem a Ellou.
Příběh Poskvrněná koruna o Gideonovi mě moc nebavil, některé dialogy mi přišly dost zbytečné a děj neustále přeskakoval (sem, tam, on, ona)
Příběh Padlý dědic o Eastonovi byl zajímavější a už mě bavil víc. Pořád jsem si říkala, co ta Hartley má za problém s otcem, že ji celá rodina nenávidí. Je hezké, jak se její vztah s Eastonem vyvinul tak, že se mu nakonec svěřila i přesto, že věděla, jaký je ochlasta a pak dělá věci, kterých později lituje (třeba dohoda s šílenou Felicity) ocenila jsem, že k Hartley byl Easton upřímný, ale v předešlých třech knížkách mi byl daleko sympatičtější... ten konec se docela hodně podělal...

Rapeh
Rapeh
17.04.2023 3 z 5

Sice jsem knihu přečetla jedním dechem, ale Eastona bych vzala a propleskla. Opět má kniha otevřený konec. Nemohu se dočkat jak to dopadne.


hankapimi
hankapimi
25.12.2022 3 z 5

Tak jsem skončila s bohatými Royaly už jen z povinnosti a dorazila čtvrtý díl. Každý z nich si myslel, že svět se točí jenom kolem nich. Jejich ztráty, bolesti a starosti jsou mnohem důležitější, než city a problémy ostatních. Zábava, alkohol, rvačky a sex. Jenže všechno se zalepit penězi nedá. Ale on je všechny nakonec život srovná, doufejme ...

MAU256
MAU256
09.12.2022 5 z 5

Nějak se mi podařilo, že jsem si nejprve přečetla poslední díl a až poté "Padlého dědice". Líbil se mi příběh Gideona a Sav, že si to konečně vyříkali a jejich srdíčka se zase spojila, vždyť tohle snad ani jinak dopadnout nemohlo, neboť se oba stále milovali, ač si to Sav nechtěla přiznat. Příběh Estona a Hartley je trošku komplikovanější. Eston se začíná uvědomovat, že je potřeba být zodpovědnější, že nejde stále schovávat se za své jméno, peníze, a nebo vše řešit pěstmi či chlastem. Ale to, že chrání a brání svojí rodinu a ty, které má rád, je krásné. A Hartley - tak ta to tedy vůbec nemá jednoduché. Jelikož mám další díl už přečtený, vím, jak to vše dopadne, určitě doporučuji přečíst si celou sérii, byla krásně čtivá.

munka
munka
30.10.2022 4 z 5

Hodnotím knihy po prečítaní celej série a tento diel sa mi páčil najmenej. Príbeh Gideona a Sav bol krátky. Viac potešil Easton a Hartley. Bola som zvedavá na pokračovanie.

_Brunetka_
_Brunetka_
21.07.2022 5 z 5

Pro upřesnění, hodnotím 4,8*.

Jakože já tuhle sérii MILUJU. A kvůli tomu asi ani nedokážu být objektivní, ale jak bych taky mohla? Zase na druhou stranu chápu,že některé tahle série bavit nemusí,mají třeba vysoká očekávání,nebo nejsou na tenhle typ knih. To ale u mě neplatí. Netvrdím, že je tohle nějaké závratné dílo,ale je to pro mě série,která si vydobyla velké místo v mém srdci, a ke které se budu vracet. Co se týče čtivosti jako celku,tyhle autorky prostě umí a píšou luxusně. Každou jejich knihu musíte hltat jako jídlo po týdnu hladovky a když se dostanete na konec, brečíte,protože byste chtěli pokračovat dál. Teď k novele. Ta byla podle mě hodně fajn. Líbilo se mi sblížení s Gideonem a Savannou,pohledy do minulosti,kdy jsme znovu prožívali jejich vztah a pozorovali první thrliny. Jsem ráda,že jim autorky věnovaly prostor a moc se mi líbil konec. Palec hore rozhodně. A teď valná většina knihy, Padlý dědic. Jako upřímně, já mám ráda všechny Royaly (možná jsem v trilogii trochu Eastonovi nadržovala,ale pst), ale prostě v tomhle díle jsem si Eastona definitivně zamilovala!Jeho osobnost rozhodně stojí za zmínku. Asi jsem ještě u žádné postavy neviděla tak komplikovaný charakter a děsně mě to bavilo a milovala jsem ho za to ještě víc. Přijde mi,že jsem s ním daleko víc i všechno prožívala než s Reedem. Líbila se mi i holčičí postava Hartley, ta neměla chybu. Možná vám to bude připadat uhozené,ale mně se několikrát při čtení vehnaly slzy do očí a někdy jsem se zase děsně šklebila. A zase moje oblíbená střední škola Astor Park. O koncích autorek je známé,že vás posadí na zadek. Mně k tomu ještě tenhle vyrazil dech.

knihomolka27
knihomolka27
05.06.2022

(SPOILER) Tuhle knihu jsem jen tak proletěla, a to ze dvou důvodů - ze zvědavosti, a taky kvůli tomu, že chci mít už tuhle sérii konečně za sebou. Při čtení tohohle dílu se mi jen potvrdilo, že tahle série není pro mě. A bohužel ani jako hodně odlehčená záležitost. Suma sumárum to vnímám tak, že tato série mi jako čtenáři nemá moc co dát...moc mě nezabaví, nedokáže mě příliš zaujmout, není vtipná, ani zajímavá...Royalové pro mě prostě nejsou žádní králové, ale nevyspělí kluci, co myslí jen na samé čunačinky a tím to začíná i končí. A ano, samozřejmě se tam objektivně dějí i jiné věci, ale ....mě to prostě nestačí.

A ted už k téhle konkrétní knížce.
Začíná to novelou o Gideonovi...kterou jsem nečetla, jelikož mě tahle postava prostě nezajímá a jeho vztah se Savannou už vůbec...
Zbytek knihy, která je o Hartley a Eastonovi. Zaprvé chci říct, že jsem nikdy Eastona nepovažovala za nějakou extra zajímavou nebo ultra cool postavu. Prostě frája, kterej myslí všehovšudy tak na 3 věci, je tak trochu i úchyl a především všechny okolo jenom využívá a myslí jenom na sebe. Navíc ty jeho erotické průpovídky dělaly z této série ještě větší krinč ...než bylo občas únosné.

...
Jde tady ale o to, že na můj vkus je ta kniha prostě šíleně dlouhá, a kniha s takovým námětem a příběhem prostě podle mě nemá právo být takhle nekonečně dlouhá. Jinak ale musím proti své vůli říct, že mi ten vztah mezi Eastonem a H. řišel vlastně celkem roztomilý a H. je určitě moje nejoblíbenější, rovná se nejnormálnější postava této série. Jejich vztah mi překvapivě přišel celkem logický, a Easton mi tolik nevadil, když byl s H. Taky se mi líbí, že H. není doopravdy žádná modelka, ale prostě normální, průměrná holka. Přiznám se, že zbytek knihy asi od nějaké 150 stránky jsem už nečetla. Je mi naprostoo jasný jak to skončí, a jednoduše mi ta kniha za to nestojí, abych jí dlouze dočítala až do konce. Ale doopravdy kvituju ten jejich vztah, kterej je lepší než jsem očekávala a i zajímavější. Ale tím to asi končí. Elle a Reed, no jako starý známí, který jsou mi už skoro fuk, a nevadilo by mi, kdyby nebyli spolu...navíc už mě štve, jak všichni pořád básní o Ellinu vzhledu...byly o tem předešlé tři knížky, a to stačilo.

...
Ten konec, na který jsem přeskočila...no byl víc uhozený než ty předchozí, a moc mě to nenavnadilo číst dál, takže další díl zase jenom proletí, a uvidím. A pak už si to konečně budu moc odšktrnout.

...
Verdikt:
Nevím komu přesně tuhle sérii doporučit...vím, že hodně lidem se líbí, ale já k nim určitě nepatřím. Neříkám, že celá stojí za prd...najdou se tam i celkem fajn scény, nebo nějaká ta příjemná překvápka, ale je to pořád série, která je pro mě prostě celkem o ničem a nevidím důvod o ní nějak dlouze polemizovat.

Erika017
Erika017
31.03.2022 4 z 5

Nebylo to tak dobré jako původní trilogie, ale i tak to bylo fajn. Příběh o Gideonovi mě moc nebavil, ale vyprávění o Eastonovi bylo už lepší. Jsem zvědavá, jak to dopadne, protože stejně jako u předchozích dílů, to skončilo velkým a překvapivým odhalením. Doporučuji

buffy5235
buffy5235
16.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Asi budu jedna z mála, která si myslí, že Padlý dědic byl lepší než Papírová princezna, ale podle mě opravdu ano. Líbilo se mi poznat Eastona z jiné strany, kde není jen hloupý alkoholik, ale i člověk co se dokáže zamilovat do normální holky. Ella mi v této knize přišla jako rozmazlený fracek a její kamarádka, kterou jsem v žádné z knih neměla ráda, zrovna tak. Ale těch kapitol s nimi stejně nebylo moc. Sice to není nejlepší knížka, ale pobavila jsem se. Novela Poskvrněná koruna o Gideonovi byla taky celkem dobrá. Dávám 4 z 5.

ivetapl
ivetapl
21.12.2021 3 z 5

Bože můj. Nemůže jedná kniha skončit normálně?!
Tyhle knihy jsou tak psychicky náročný, že to ani hezký není.
Čeká mě poslední díl, ale než se do něj pustím, budu to muset něčím proložit.

Padlý dědic je o Eastonovi a Hartley.
Easton se choval občas jako naprostý idiot. Dělal věci a nemyslel na následky. On je uvnitř...zlomený? Řekla bych.. A nikdo si toho nevšiml. Proto je mu asi Jedno, co udělá a spoléhá na své jméno. Jenže ne vždy je fajn vytahovat jméno Royal... Třeba jako před otcem Hartley. To je solidní magor....
Hartley má tajemství, ale neudělá dobře, když se o něm zmíní Eastonovi. Pak totiž následuje spád šílené události a je konec. A jakože wtf?!
Ela se v téhle knize chovala jako totální fúrie a opravdu mě vytáčela. A to jsem ji měla ráda.

No. Asi by mi nevadilo, kdyby to skončilo prvotni triologií a Elle a Reedovi.

denniys
denniys
16.12.2021 3 z 5

Příjemná změna.. novela o Gideonovi mě úplně nezaujala, příběh Eastona byl lepší.. jinak je to prostě stejná kvalita jako u předchozích dílů

Alča25
Alča25
14.11.2021 4 z 5

Za mě zatím nejslabší kniha série, i když stále čtivá. Příběh Gideona a Savany mě tam trochu rušil. Možná by byla lepší samostatná kniha...

anna7852
anna7852
31.10.2021 5 z 5

Tak tohle jsem nečekala,podezření sice bylo,ale úplně jinam.
Každopádně další skvělý díl,
Tahle série se řadí do mých TOP

Petraj365
Petraj365
29.10.2021 5 z 5

Tak to byla jízda. Přečetla jsem to jedním dechem. Není to klasický příběh drsňáka a holky která se šíleně do něj zamiluje. Za mě nejlepší díl a hned jdu na poslední

Barbara182
Barbara182
11.09.2021 4 z 5

První část s Gideonem a Savannou se mi moc líbila a mimo jiné dává hezké varování, jaké následky můžou mít v dnešní internetové době "nevinné" sexy fotky poslané přes mobil. Druhá část knihy s Eastonem už však byla zase smutnější a zašmodrchanější (holt Easton, který řeší trable alkoholem :-(. Mimochodem za ten konec si Erin Watt klidně může říkat Královna dramatu :-)

Ivet_V
Ivet_V
08.09.2021 3 z 5

Na Poskvrněnou korunu jsem se moc netěšila. Gideon mi z předchozích dílů nebyl moc sympatický. I na začátku knihy se mi moc nezamlouval, ale nakonec jsem si k němu našla cestu. Savanna se v předchozích dílech moc neobjevovala, tak jsem nevěděla, co čekat, ale hned jsem si ji oblíbila. Ve výsledku se mi příběh líbil a oceňuji to prolínání minulosti a současnosti.
Padlý dědic se mi nelíbil tolik, jak jsem čekala. Trvalo mi docela dlouho, než jsem to přečetla. Easton se mi tady moc nezamlouval a to byl v předchozích dílech moje nejoblíbenější postava. Ani Hartley jsem si moc neoblíbila, asi jak jsme se o ní za celou knížku skoro nic nedozvěděli. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem to přečetla, protože vím, jak dál postupuje děj.

badliar_id
badliar_id
26.08.2021 3 z 5

(SPOILER) "I feel like I'm cracking open my chest and letting her see inside. It's not pretty there, but I don't want to let her go."

***
Easton byl moje zlatíčko v předchozích dílech, takže jsem se na jeho příběh těšila. No, jsem velice překvapena. Hodně zahraničních lidí tvrdí, že ho tahle kniha udělala špatným a příběh měl zůstat u povodní trilogie. Já si to nemyslím.
Ano, Easton se tady choval jako idiot a měla jsem chuť mu jednu vrazit aby se vzpamatoval. On je prostě uvnitř strašlivě zlomený ze všech těch tajností a lží. Navíc se celý život cítil sám, chyběla mu druhá polovička, kterou našel v Hartley..
Jeho chování k Hartley mě tak vytáčelo, vážně! Vy prostě vidíte, jak ho to k ní táhne, ale jak jde o pocity, tak raději vycouvá.
Ničilo mě číst, jak moc je zlomený a nikdo si toho ani pořádně nevšiml. Ach joo..
Ten konec? Božínku… budu si muset okamžitě sehnat poslední díl. Já pevně doufám, že Seb neumře, protože mám dvojčata ráda a tohle bych nezvládla.
Tenhle díl byl pěkně náročný na nervy :Dd.. Ale bylo tu dost vtipných scén, tak aspoň něco..
(17+)

TW - alkohol, závislost, autonehoda

Adél784
Adél784
19.07.2021 4 z 5

Volné pokračování trilogie Papírová princezna, která je tentokrát z pohledu dalšího bratra Royalových a to Eastona.
V Papírové princezně jsem měla Eastona hodně ráda a líbil se mi jeho humor, takže jsem ocenila, že o něm vyšla duologie. O Ellu ani o Reeda v knize také nepřijdeme, ale už jsou zde jen jako vedlejší postavy.
Doporučuji mít u sebe další díl, protože Padlý dědic končí hodně otevřeně:) jak je u autorky vlastně zvykem:)))
Novela Poskvrněná koruna, která je součástí knihy, se četla také fajn a zjistíme díky ní více o Gideonovi a Sav.
Doporučuji čtenářkám New Adult:) 4/5

Laf
Laf
06.07.2021 5 z 5

Výborná kniha. Část o Gideonovi byla super z toho hlediska, že jsem se konečně dozvěděla, jak to celé bylo s ním a Savannou, ale oproti ostatním dílům mi tahle část přišla slabší. Za to část o Eastonovi byla mnohem lepší. Bavilo mne to a jednotlivé stránky jsem hltala. A místo, aby se víc věcí rozuzlilo, tak vzniklo spoustu nových otázek. A zase otevřený konec, u kterého nezbývá než sáhnout po dalším dílu :)

Magič
Magič
21.06.2021 3 z 5

Bylo to zase svižné čtení to né, že né. Pár kapitol o Gideonovi mě moc nenadchlo, Savanna dělá ramena a pak ji stačí pár hezkých slovíček a je zas jeho.. no.. kdežto Easton, který je úplně jiný než zbytek jeho bratrů to je jiná. Jeho celkové pití mi přišlo reálné, protože v předchozích dílech jste si mohli všimout dialogů mezi Gidem a Reedem a jejich řešení problémů jak zas do toho Easton "spadl". Za mě to bylo dobře navazující a postava Hartley není vůbec tuctová a nudná. Pouze konec knihy byl už přitažený za vlasy. Očividně nějakým dramatem musí skončit každý díl. Doufám, že poslední díl bude vyjímkou!

be_pa
be_pa
25.04.2021 3 z 5

Za začátek věnovaný Gideonovi bych dala 5*, ale celkově jen 3*.

Jita160
Jita160
14.04.2021 5 z 5

Kdybych porovnávala tak možná slabší než předchozí díle,ale nechci.
Takže opět jsem velmi nadšená a poslední díl si určitě nenechám ujít.

illca2
illca2
02.04.2021 3 z 5

Na příběh o Eastonovi jsem se těšila, jen mi vadí, že je z něj takový zavislak.. Uvidíme v dalším díle jestli se mu podaří z nich vyléčit. Čtivé a napínavé..

CiaKawlone
CiaKawlone
02.04.2021 4 z 5

Tenhle díl jsem četla s odstupem. První část o Gideonovi a Savanně mi přišla celkem zmatečná. Za to taky strhávám hvězdu. Hodně mi vadilo přeskakování z minulosti do současnosti. Druhá část knihy o Eastonovi a Hartley se mi ale líbila, jako předešlé díly. Snadné čtení, které ale zároveň ukáže, jak hodně se sourozenci od sebe liší a v čem jsou si velmi podobní.

capar
capar
17.03.2021 3 z 5

Četla jsem to po velké době od posledního dílu, takže mě ty připomínky děje docela bodly. Nejdřív jsem byla v šoku, že to není celé o Elle a Reedovi, ale nakonec...proč ne?Jinak za mě oddechovka, která baví. Pravda, jsem už na to asi dost velká, ale i tak...někdy je potřeba něco lehčího :)

temna.vila
temna.vila
13.03.2021 3 z 5

Čtvrtá kniha mě nebavila tolik jako knihy předchozí, ani tady ale nemůžu autorkám upřít čtivý děj, který Vás ale ničím nepřekvapí a vlastně ani nenadchne, protože po zkušenostech s předchozími díly víte, co máte očekávat. Průměrná kniha, u které jsem si odpočinula a mohla jsem vypnout hlavu.

johana3160
johana3160
18.01.2021 3 z 5

Poskvrnena koruna
Bohuzel me novela nicim neoslovila. Royal se chova tak jako Royal, holka vymekne a to cele s pomoci “velkych” gest. Navic me polovinu casu rozcilovalo stridani “minulosti” a “soucasnosti”. Takove nijake a chabe a vice mene bych se bez toho obesla.

Padly dedic
Hlavni cast se dost vlekla. Sice se dostavame “pod povrch” Easta, ale je to cele takove zdlouhave a o nicem. A kdyz uz se neco zacne dit je konec. Jinak kniha byla jen kolotocem Eastova piti a delani prusvihu a chyb a snahy to vsechno zase napravit pitim a delanim jeste vetsich chyb. Ani nevim co jsem cekala, ale urcite to bylo neco vic.

Ann98
Ann98
11.01.2021 2 z 5

Poměrně velké zklamání. Novela na začátku knihy mě vůbec nenadchla. Ano, dozvíme se několik zásadních informací o vztahu Gideona a Savany, ale klidně bych se bez nich obešla. Navíc jsem se poměrně dost ztrácela v tom, kdo zrovna příběh vypráví a jestli je z minulosti nebo přítomnosti. Část o Eastonovi to malinko napravila. Postava Eastona dominovala už v předchozích dílech (je pravý opak svých bratrů), nicméně mě vytáčela jeho neustálá opilost. V tu chvíli se z něj stával naprostý hlupák, který dělal jednu chybu za druhou. Naopak mě nadchla postava Hartley. S Eastonem k sobě pasují jako dvě skládačky. Oceňuji, že Hartley minulost byla odkryta postupně a čtenář byl tak neustále v napětí. Samotný konec byl celkem předvídatelný, ale i tak nutí čtenáře vzít do ruky další díl.

Takyumímčíst
Takyumímčíst
27.12.2020 2 z 5

(SPOILER) Musím přiznat, že tenhle díl se mi líbil ze všech dílů nejméně. Těšila jsem se na další pokračování o Elle a Reedovi a kniha mě překvapila příběhem Gideona a Sav, který mě v tu chvíli právě spíš zklamal. Neříkám, že mě nezajímalo co se mezi nimi stalo, ale celé mi to přišlo takové eeech. Proto mě víc zaujala část o Eastnovi. Tam už se dalo po nějaké době znovu mluvit o čtivosti. Bylo zajímavé pozorovat jak se i můj oblíbený Easton dokáže změnit, když je do někoho zamilovaný.

Ruru
Ruru
25.12.2020 5 z 5

(SPOILER) Úžasné. I když je fajn, že jsme se konečně dozvěděli, co se stalo mezi Sav a Gideonem, více se mi líbila Eastonova část. Byla jsem zvědavá, co udělala Hartley tak strašného, že ji za to všichni v rodině nenávidí. Ale ten konec! Ten jsem už vůbec nečekala. Ještě, že mám doma hned další díl.

eliska2126
eliska2126
17.12.2020 4 z 5

Tak a máme tu první část, kde se věnujeme i dalších bratrům Royalům. První část je kratší a věnuje se nejstaršímu Gideonovi. Všechny předešlé díly mi vrtalo hlavou, co se stalo mezi ním a Savannou. A tady jsem konečně dostala vysvětlení. Super bylo, že se střídala minulost, takže jsme zjistili, co se stalo a zároveň tam byly části z přítomnosti a to, jak se to Gid snaží vše napravit. Takže za mě super!
A větší část knihy se věnovala Eastonovi. Ten si mě v předchozích dílech získal svým vtipem a volnomyšlenkářským stylem života. Teď jsem konečně viděla i to, že to není jen kluk, co se otočí za každou sukní, ale když ho pobláznila Hartley, tak je schopný pro ni udělat cokoliv. Na druhou stranu mě fakt občas štval tím, jak vše řešil alkoholem a pak jednal impulsivně. Občas jsem měla chuť ho malinko proplesknout. Za mě prostě stále lepší původní trilogie o Reedovi a Elle.
Příběh byl super i tak a čtivost opět zaručena, takže za mě celou knihu i oba příběhy doporučuju!

Lída27
Lída27
20.11.2020 5 z 5

První čás byla slabší,zato druhá byla super,přečteno za pár dní, no a ten konec....musím číst další díl,prostě Erin Watt opět nezklamala.

Alnima
Alnima
06.11.2020 4 z 5

Za mě krásná série. Asi trochu naivnějši čtení, ale příběh Popelky můžu ve všech podobách a tady mě to oslovilo tam, kde mělo.

NewKiddo
NewKiddo
06.10.2020 4 z 5

Část o Gideonovi mě nebavila. Navíc se mi ani nelíbil styl, jakým byla tato novela napsaná. Skákání z minulosti do současnosti a navíc dva pohledy na událost... :/
Naopak část o Eastonovi byla poutavá. Vzhledem k tomu, že postava už částečně "odhalila" svůj charakter v předchozích dílech, tak se mi líbilo, do jeho světa nakouknout o něco víc. Celá série je prozatím skvělá.

Makkys
Makkys
04.09.2020 3 z 5

Tak tuhle knihu jsem měla rozečtenou rok. Strašně mě nebavila první část o Gideonovi, takže když jsem jí dočetla tak se mě nechtělo pokračovat v druhé části. A to byla chyba. Protože druhá část byla skvělá.
Je to Eastnovi který je hrozný vůl, ale postupně zjišťujete proč je takový a já sem si ho fakt zamilovala. Moc se mě líbilo když něco udělal tak na rovinu to řekl, nedělal žádné tajnosti tak jak to normálně v knížkách bývá. Jeho rozvíjející se vztah s Hartley byl krásný o to víc mě mrzel ten konec.
Samozřejmě to co se na konci stalo bylo šokující a to co mu řekl otec Hartley, tak jsem si to myslela celou dobu že by to tak mohlo být. Musím říct že mě kniha nakonec mile překvapila a už se těším až si přečtu závěrečný díl.
3,5*/5

helenkan
helenkan
26.08.2020 5 z 5

Tenhle díl se mi zdál trochu slabší,ale i tak pěkný pokračování.

Karly
Karly
10.08.2020 5 z 5

Byla jsem nadšena když jsem zjistila, že jsou další dvě knížky.
První část o Gideonovi mi přišla moc krátká. Ale i tak se mi moc líbila. Bylo skvělé poznat nejstaršího z bratrů Royalových.
Za druhou část knihy, kterou tvoří příběh o Eastonovi, jsem neskutečně moc ráda. Je skvěle vidět jak se Easton zamilovavá. A celkově jeho pohled na svět, problémy...
A jako vždy tu máme nečekaný konec, který jsem četla 4krát a pořad nemohla uvěřit, že to je pravda.

Majuš333
Majuš333
09.08.2020 5 z 5

Milé, že sme sa dozvedeli niečo aj o Gidovi a Sav, ale prišlo mi to také odfláknuté a moc krátke :(

Easton a Hartley sú kapitola sama o sebe... Eastona som si v predchádzajúcich častiach zamilovala, ale tu som ho miestami naozaj nespoznávala... A Hartley bola miestami na facku...
Ale nakoniec sa to všetko v dobré obrátilo :)

Marfuška89
Marfuška89
18.07.2020 4 z 5

Už to nebylo tak dobré, jako původní trilogie, ale pořád se mě to moc líbilo.

Abych pravdu řekla, tak za mě už by tam ta Gideonova část být už nemusela...

Easton se nám pěkně mění, když je zamilovaný... Hartley má život fakt na houby...
Původně jsem myslela, že poslední díl nebudu číst hned, jenže autorky vědí jak donutit čtenáře, aby četli hned. Ty jejich zvraty na konci knihy mě baví...

majavcelicka
majavcelicka
16.07.2020 5 z 5

Bože ten konec zase! Úžasný!!! Ještě, že jsem si koupila všechny díly a můžu se hned pustit do dalšího, škoda, že posledního, dilu. Tato série mi určitě zůstane doma, tu nepustím dále. Určitě se k těmto knihám ráda časem vrátím.

Autorovy další knížky

Erin Watt
americká
2017  86%Papírová princezna
2017  86%Prokletý princ
2017  84%Palác lží
2018  83%Něco skutečného
2018  82%Padlý dědic

Kniha Padlý dědic je v

Právě čtených15x
Přečtených1 300x
Čtenářské výzvě72x
Doporučených73x
Knihotéce494x
Chystám se číst311x
Chci si koupit79x
dalších seznamech10x