Prohnilé království

Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví. Instinkty jí napovídají, že Easton je nebezpečný, a neví, zda mu může věřit. V chaosu, který s sebou Easton přináší, se Hartley nevyzná a emoce, jež k němu cítí, ji jen matou. Easton chce, aby si vzpomněla. Hartley se domnívá, že lepší bude zapomenout. Možná má pravdu. Tragédie. Zrada. Důvěra. Hartley se musí postavit čelem pravdě – v tomhle světě nikdo Royalům neunikne....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380608/prohnile-kralovstvi-jmQ-380608.jpg 4.1321

Royalové / Royalovci (5.)

Vydáno:, Baronet

Cracked Kingdom (2018)

Kniha Prohnilé království

LadyHip

Takhle v souhrnu se mi asi víc líbil příběh Reeda a Elly. Dramata jako ztráta paměti a fatální nehody jsou krapet klišé, ale jo...je třeba příběh nějak okořenit. Pozitivně hodnotím to, jakým způsobem Easton dozrával krok po kroku, to bylo popsané moc hezky. No a sladký konec jako třešinka za celou sérií - ten nesměl chybět :)

Elsasbooks

Kniha byla stejně ctiva jako ostatní díly, ale taky o trochu méně zábavná. Postava Hartley mi nebyla moc sympatická a její sestra Dylan už vůbec ne. Ukončení série se mi celkově zdálo zvláštní. Ale za to se mi moc líbilo vyřešení problému pana Wrighta a Steva.????

elleyne

Bylo znát, že je to dost nastavované. Easton mě pořád dost štval.
Ale líbil se mi konec. Ten všechno napravil. Díky konci moc pěkné ukončení série

malazluta

I tento díl, stejně jako ty předchozí, mě opravdu bavil... povedená série.

tanecnica

Pátý díl románů pro mladé holky. Pro tuto cílovku je to super čtení, já dočetla jen proto, abych věděla, jak vše dopadne. Není to žádný zázrak - nicméně, ten ani nikdo nečeká - ale přečíst se to dá.

Ester71

Bavilo :)

avalonek

Já nevim,ale Ella s Reedem se mi asi do srdce dostali více..Eastona mám ráda,ale něco mi na tom chybělo,detektivní zápletka dobrá,ale East všechno řešil chlastem,drogama,sexem a nebo bojem..Je mu 18 a už by měl mít trosku rozumu,i když,co já mám říkat,v tom věku jsem byla taky pěkně na pěst,takže bylo to hezké,ale na první díly to nemělo.

Saryinka

No tak tohle byl gól všech gólů na světě.
To byla fakt nejhorší kniha z celé série.
Vlastně ani nevím, co k tomu napsat.
Easton má zřejmě štěstí, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.
Puberťáci zase vzali všechno do svých rukou. Ještěže v té knize byli.
Autorce už zřejmě od třetí knihy docházely nápady a tady snad už musela být úplně v ... protože to byla vážně vážně slátanina.

Erin Watt (p)
americká, 1982