Prohnilé království

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví. Instinkty jí napovídají, že Easton je nebezpečný, a neví, zda mu může věřit. V chaosu, který s sebou Easton přináší, se Hartley nevyzná a emoce, jež k němu cítí, ji jen matou. Easton chce, aby si vzpomněla. Hartley se domnívá, že lepší bude zapomenout. Možná má pravdu. Tragédie. Zrada. Důvěra. Hartley se musí postavit čelem pravdě – v tomhle světě nikdo Royalům neunikne....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380608/big_prohnile-kralovstvi-jmQ-380608.jpg 4.1615
Série:

Royalové / Royalovci 5.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Cracked Kingdom, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (138)

Kniha Prohnilé království

Barbara182
13. září

Závěr Eastonova příběhu byl rozhodně dramatičtější a napínavější než jeho předchozí díl a zároveň byl smutnější než všechny předchozí díly (nebo alespoň na mě to tak působilo), protože jak Easton, tak Hartley si v životě neprošli zrovna růžovou zahradou, nicméně nechyběl tu ani humor (zvlášť asi v poslední třetině), a i když se nabízel nejmíň tucet různých scénářů, poradila si s tím autorka dobře a byla jsem vlastně spokojená :-) Nejvíc se mi asi líbil Eastonův pokrok a ona dojemná blízkost s Hartley, kdy se oba navzájem potřebovali :-) Moc pěkné čtení, líbila se mi celá série a musím říct, že se mi bude po hrdinech stýskat, tak snad autorka dodrží onen náznak v závěru, že se možná někdy v budoucnu dočkáme dalšího pokračování ze života Royalů :-)

Ivet_V
12. září

Tohle bylo asi o trochu lepší než předchozí díl. Tady mě Easton tolik nevýtáčel a zase se mi líbil. Celou dobu mi bylo líto dvojčat, hlavně v druhé polovině, ale líbilo se mi jak to s nimi skončilo v poslední kapitole. Věci z Hartleyina pohledu mě bavily. Ella se mi tady taky líbila, ale mrzelo mě, že tam skoro nebyl Reed. To vyvrcholení děje mi přišlo zbytečně překombinované, ale alespoň se všechno vyřešilo. Poslední kapitola bylo úžasná a jako zakončení celé série perfektní!


badliar_id
29. srpna

(+ SPOILER) "How he’s my sun, my warmth, my guiding star. My East. How I’m his soul, his purpose, his love. His Hart."

***
Tenhle díl byl super. Děj byl nic moc, ale vývoj vztahu mezi Eastonem a Hartley byl krásný..
Byla jsem zaskočená, že si Hartley nic nepamatuje, ale na druhou stranu to mělo zase jiný spád.
Začátek byl tedy pěkně na nervy, jak všichni Hart tvrdili naprostý blbosti, ale naštěstí hned do toho vstoupil Easton, naše zlatíčko :Dd..
Easton se tu choval úplně jinak a fakt ho zbožňuju. Sice byl občas stejně na přefackování, ale jinak se choval lépe a bylo fajn to vidět :) ..
Hartley byla super. Líbilo se mi, že jsme dostali její pohled. Občas mě tedy štvala, ale jinak byla super!!
A jejich vztah byl samozřejmě úplne ňuňu!! Ta chemie mezi nimi!
Konec mě překvapil a nečekala jsem ho.. Co se týče úplně poslední kapitoly… byla vážně sladká :D.. Asi by se bez toho kniha obešla, ale proč ne? Já miluju klišé a přeslazený konce :D..
Tuhle sérii rozhodně doporučuju! Nečekala jsem, že mě tak pohltí, ale stalo se. Jsem ráda, že jsem si jí přečetla a poznala všechny postavy a jejich příběhy!! 3.5/5*

TW - sexuální scény (lehce), závislost, alkohol, domácí násilí, smrt

Adél784
19. července

Příjemné zakončení série rodiny Royalových:)
Jako ten konec je hodně sladký, ale jinak celkově můžu celou sériii Papírová princezna dopořučit. Hlavně ty první tři díly z pohledu Elly a Reeda:)

Vždy je dobré mít po ruce další díl, protože autorky mají rády otevřené konce:)
4/5

Laf
07. července

I poslední díl série byl super čtivý a přečtený jedním dechem. Také hodně dramatický a odhalil další skrytá tajemství. Rozhodně jsem se u toho nestíhala nudit. Celá série je skvělá v tom, že ač to vypadá na jakékoli rozuzlení, tak vždycky přijde něco, co celý děj obrátí na jinou linku a prostě vám to nedá spát, dokud se nedozvíte závěr. Doporučuji :)

Magič
28. června

Pro mě nejslabší díl ze všech. Je to stále dokola, opakují se stejné problémy, ke konci je to drama se vším všudy a spojí se to s přeslazeným koncem. No Hartley mě v prvním díle oslnila tak tady v mých očích se změnila a "ztráta" paměti tomu vůbec nepomohla. Byl to jen roztahaný příběh. Poslední díl nemusel být.

KarolínaV
12. května

Tahle série mě uchvátila. Bylo to velmi čtivé. Nedokážu se rozhodnou jestli mám radši původní trilogii nebo příběh Eastona a Hartley. Easta jsem si zamilovala hned v prvním díle. Ano bylo tam pár věcí které nedávali smysl ale tak co už, nic není dokonalé.

Jita160
14. dubna

Za sérii Royalove moc děkuji.
Byla vše co mě v knihách baví.
Všem ji doporučuji ,nebudete litovat.
Díky Erin Watt.

1 ...