Padlý dědic

Padlý dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380048/bmid_padly-dedic-MOG-380048.png 4 907 168

Royalové / Royalovci série

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fallen Heir, Tarnished crown , 2017

Barbara182
11.09.2021 4 z 5

První část s Gideonem a Savannou se mi moc líbila a mimo jiné dává hezké varování, jaké následky můžou mít v dnešní internetové době "nevinné" sexy fotky poslané přes mobil. Druhá část knihy s Eastonem už však byla zase smutnější a zašmodrchanější (holt Easton, který řeší trable alkoholem :-(. Mimochodem za ten konec si Erin Watt klidně může říkat Královna dramatu :-)

Ivet_V
08.09.2021 3 z 5

Na Poskvrněnou korunu jsem se moc netěšila. Gideon mi z předchozích dílů nebyl moc sympatický. I na začátku knihy se mi moc nezamlouval, ale nakonec jsem si k němu našla cestu. Savanna se v předchozích dílech moc neobjevovala, tak jsem nevěděla, co čekat, ale hned jsem si ji oblíbila. Ve výsledku se mi příběh líbil a oceňuji to prolínání minulosti a současnosti.
Padlý dědic se mi nelíbil tolik, jak jsem čekala. Trvalo mi docela dlouho, než jsem to přečetla. Easton se mi tady moc nezamlouval a to byl v předchozích dílech moje nejoblíbenější postava. Ani Hartley jsem si moc neoblíbila, asi jak jsme se o ní za celou knížku skoro nic nedozvěděli. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem to přečetla, protože vím, jak dál postupuje děj.

badliar_id
26.08.2021 3 z 5

(SPOILER) "I feel like I'm cracking open my chest and letting her see inside. It's not pretty there, but I don't want to let her go."

***
Easton byl moje zlatíčko v předchozích dílech, takže jsem se na jeho příběh těšila. No, jsem velice překvapena. Hodně zahraničních lidí tvrdí, že ho tahle kniha udělala špatným a příběh měl zůstat u povodní trilogie. Já si to nemyslím.
Ano, Easton se tady choval jako idiot a měla jsem chuť mu jednu vrazit aby se vzpamatoval. On je prostě uvnitř strašlivě zlomený ze všech těch tajností a lží. Navíc se celý život cítil sám, chyběla mu druhá polovička, kterou našel v Hartley..
Jeho chování k Hartley mě tak vytáčelo, vážně! Vy prostě vidíte, jak ho to k ní táhne, ale jak jde o pocity, tak raději vycouvá.
Ničilo mě číst, jak moc je zlomený a nikdo si toho ani pořádně nevšiml. Ach joo..
Ten konec? Božínku… budu si muset okamžitě sehnat poslední díl. Já pevně doufám, že Seb neumře, protože mám dvojčata ráda a tohle bych nezvládla.
Tenhle díl byl pěkně náročný na nervy :Dd.. Ale bylo tu dost vtipných scén, tak aspoň něco..
(17+)

TW - alkohol, závislost, autonehoda

Adél784
19.07.2021 4 z 5

Volné pokračování trilogie Papírová princezna, která je tentokrát z pohledu dalšího bratra Royalových a to Eastona.
V Papírové princezně jsem měla Eastona hodně ráda a líbil se mi jeho humor, takže jsem ocenila, že o něm vyšla duologie. O Ellu ani o Reeda v knize také nepřijdeme, ale už jsou zde jen jako vedlejší postavy.
Doporučuji mít u sebe další díl, protože Padlý dědic končí hodně otevřeně:) jak je u autorky vlastně zvykem:)))
Novela Poskvrněná koruna, která je součástí knihy, se četla také fajn a zjistíme díky ní více o Gideonovi a Sav.
Doporučuji čtenářkám New Adult:) 4/5

Laf
06.07.2021 5 z 5

Výborná kniha. Část o Gideonovi byla super z toho hlediska, že jsem se konečně dozvěděla, jak to celé bylo s ním a Savannou, ale oproti ostatním dílům mi tahle část přišla slabší. Za to část o Eastonovi byla mnohem lepší. Bavilo mne to a jednotlivé stránky jsem hltala. A místo, aby se víc věcí rozuzlilo, tak vzniklo spoustu nových otázek. A zase otevřený konec, u kterého nezbývá než sáhnout po dalším dílu :)

Magdyla.8
21.06.2021 3 z 5

Bylo to zase svižné čtení to né, že né. Pár kapitol o Gideonovi mě moc nenadchlo, Savanna dělá ramena a pak ji stačí pár hezkých slovíček a je zas jeho.. no.. kdežto Easton, který je úplně jiný než zbytek jeho bratrů to je jiná. Jeho celkové pití mi přišlo reálné, protože v předchozích dílech jste si mohli všimout dialogů mezi Gidem a Reedem a jejich řešení problémů jak zas do toho Easton "spadl". Za mě to bylo dobře navazující a postava Hartley není vůbec tuctová a nudná. Pouze konec knihy byl už přitažený za vlasy. Očividně nějakým dramatem musí skončit každý díl. Doufám, že poslední díl bude vyjímkou!

be_pa
25.04.2021 3 z 5

Za začátek věnovaný Gideonovi bych dala 5*, ale celkově jen 3*.

Jita160
14.04.2021 5 z 5

Kdybych porovnávala tak možná slabší než předchozí díle,ale nechci.
Takže opět jsem velmi nadšená a poslední díl si určitě nenechám ujít.

illca2
02.04.2021 3 z 5

Na příběh o Eastonovi jsem se těšila, jen mi vadí, že je z něj takový zavislak.. Uvidíme v dalším díle jestli se mu podaří z nich vyléčit. Čtivé a napínavé..

CiaKawlone
02.04.2021 4 z 5

Tenhle díl jsem četla s odstupem. První část o Gideonovi a Savanně mi přišla celkem zmatečná. Za to taky strhávám hvězdu. Hodně mi vadilo přeskakování z minulosti do současnosti. Druhá část knihy o Eastonovi a Hartley se mi ale líbila, jako předešlé díly. Snadné čtení, které ale zároveň ukáže, jak hodně se sourozenci od sebe liší a v čem jsou si velmi podobní.

capar
17.03.2021 3 z 5

Četla jsem to po velké době od posledního dílu, takže mě ty připomínky děje docela bodly. Nejdřív jsem byla v šoku, že to není celé o Elle a Reedovi, ale nakonec...proč ne?Jinak za mě oddechovka, která baví. Pravda, jsem už na to asi dost velká, ale i tak...někdy je potřeba něco lehčího :)

temna.vila
13.03.2021 3 z 5

Čtvrtá kniha mě nebavila tolik jako knihy předchozí, ani tady ale nemůžu autorkám upřít čtivý děj, který Vás ale ničím nepřekvapí a vlastně ani nenadchne, protože po zkušenostech s předchozími díly víte, co máte očekávat. Průměrná kniha, u které jsem si odpočinula a mohla jsem vypnout hlavu.

johana3160
18.01.2021 3 z 5

Poskvrnena koruna
Bohuzel me novela nicim neoslovila. Royal se chova tak jako Royal, holka vymekne a to cele s pomoci “velkych” gest. Navic me polovinu casu rozcilovalo stridani “minulosti” a “soucasnosti”. Takove nijake a chabe a vice mene bych se bez toho obesla.

Padly dedic
Hlavni cast se dost vlekla. Sice se dostavame “pod povrch” Easta, ale je to cele takove zdlouhave a o nicem. A kdyz uz se neco zacne dit je konec. Jinak kniha byla jen kolotocem Eastova piti a delani prusvihu a chyb a snahy to vsechno zase napravit pitim a delanim jeste vetsich chyb. Ani nevim co jsem cekala, ale urcite to bylo neco vic.

Ann98
11.01.2021 2 z 5

Poměrně velké zklamání. Novela na začátku knihy mě vůbec nenadchla. Ano, dozvíme se několik zásadních informací o vztahu Gideona a Savany, ale klidně bych se bez nich obešla. Navíc jsem se poměrně dost ztrácela v tom, kdo zrovna příběh vypráví a jestli je z minulosti nebo přítomnosti. Část o Eastonovi to malinko napravila. Postava Eastona dominovala už v předchozích dílech (je pravý opak svých bratrů), nicméně mě vytáčela jeho neustálá opilost. V tu chvíli se z něj stával naprostý hlupák, který dělal jednu chybu za druhou. Naopak mě nadchla postava Hartley. S Eastonem k sobě pasují jako dvě skládačky. Oceňuji, že Hartley minulost byla odkryta postupně a čtenář byl tak neustále v napětí. Samotný konec byl celkem předvídatelný, ale i tak nutí čtenáře vzít do ruky další díl.

Takyumímčíst
27.12.2020 2 z 5

(SPOILER) Musím přiznat, že tenhle díl se mi líbil ze všech dílů nejméně. Těšila jsem se na další pokračování o Elle a Reedovi a kniha mě překvapila příběhem Gideona a Sav, který mě v tu chvíli právě spíš zklamal. Neříkám, že mě nezajímalo co se mezi nimi stalo, ale celé mi to přišlo takové eeech. Proto mě víc zaujala část o Eastnovi. Tam už se dalo po nějaké době znovu mluvit o čtivosti. Bylo zajímavé pozorovat jak se i můj oblíbený Easton dokáže změnit, když je do někoho zamilovaný.

Ruru
25.12.2020 5 z 5

(SPOILER) Úžasné. I když je fajn, že jsme se konečně dozvěděli, co se stalo mezi Sav a Gideonem, více se mi líbila Eastonova část. Byla jsem zvědavá, co udělala Hartley tak strašného, že ji za to všichni v rodině nenávidí. Ale ten konec! Ten jsem už vůbec nečekala. Ještě, že mám doma hned další díl.

eliska2126
17.12.2020 4 z 5

Tak a máme tu první část, kde se věnujeme i dalších bratrům Royalům. První část je kratší a věnuje se nejstaršímu Gideonovi. Všechny předešlé díly mi vrtalo hlavou, co se stalo mezi ním a Savannou. A tady jsem konečně dostala vysvětlení. Super bylo, že se střídala minulost, takže jsme zjistili, co se stalo a zároveň tam byly části z přítomnosti a to, jak se to Gid snaží vše napravit. Takže za mě super!
A větší část knihy se věnovala Eastonovi. Ten si mě v předchozích dílech získal svým vtipem a volnomyšlenkářským stylem života. Teď jsem konečně viděla i to, že to není jen kluk, co se otočí za každou sukní, ale když ho pobláznila Hartley, tak je schopný pro ni udělat cokoliv. Na druhou stranu mě fakt občas štval tím, jak vše řešil alkoholem a pak jednal impulsivně. Občas jsem měla chuť ho malinko proplesknout. Za mě prostě stále lepší původní trilogie o Reedovi a Elle.
Příběh byl super i tak a čtivost opět zaručena, takže za mě celou knihu i oba příběhy doporučuju!

Lída27
20.11.2020 5 z 5

První čás byla slabší,zato druhá byla super,přečteno za pár dní, no a ten konec....musím číst další díl,prostě Erin Watt opět nezklamala.

Alnima
06.11.2020 4 z 5

Za mě krásná série. Asi trochu naivnějši čtení, ale příběh Popelky můžu ve všech podobách a tady mě to oslovilo tam, kde mělo.

NewKiddo
06.10.2020 4 z 5

Část o Gideonovi mě nebavila. Navíc se mi ani nelíbil styl, jakým byla tato novela napsaná. Skákání z minulosti do současnosti a navíc dva pohledy na událost... :/
Naopak část o Eastonovi byla poutavá. Vzhledem k tomu, že postava už částečně "odhalila" svůj charakter v předchozích dílech, tak se mi líbilo, do jeho světa nakouknout o něco víc. Celá série je prozatím skvělá.

Erin Watt
americká