Padlý dědic

Padlý dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380048/bmid_padly-dedic-MOG-380048.png 4 909 168

Royalové / Royalovci série

Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí. Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat. Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět. Možná má pravdu. Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout. Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku. Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže. Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fallen Heir, Tarnished crown , 2017

essidaven
02.08.2018 4 z 5

Sice jsem si myslela, že se k této autorce již nevrátím, ale nakonec jsem neodolala. Na těch Royalech přece jenom něco bude...nebo jsem byla prostě jednoduše zvědavá, jelikož jsem četla první tři díly. Také je fakt, že kniha je opravdu čtivá, prostě, i když je to fáákt jednoduchý děj a občas mě překvapily naprosto blbé dialogy nebo situace(zápletka o pomstě je až moc divně vykonstruovaná), tak se to čte opravdu rychle a nemusíte u toho přemýšlet. Takže skvělá kniha do současných veder, nenáročná. Hlavním důvodem vedle zvědavosti byl Easton, jelikož z původní trilogie mi byl díky vtipným hláškám nejsympatičtější. Ovšem zklamalo mě, že tady se opravdu chová jako blb. Autorky jsou mistryně v "cliffhangeru" na další díl, takže ano, přečtu si ho:) P.S. Novela o Gideonovi byla taková nemastná neslaná.

V3runecka
02.08.2018 5 z 5

Krátký příběh Gideona za mě nic moc, Sav je nesympatická, ale aspoň vše do sebe zapadá a Easton story? Super, celkem dobře rozjeté pokračování, už teď se těším na další díl.

Airin
01.08.2018 5 z 5

Příběhy byly, jak už to tak u autorky bývá zvykem, velmi čtivé. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, tahle autorka je prostě kouzelnice. Skvělé oddychové čtení, u kterého se rozhodně nudit nebudete. Už se nemůžu dočkat, až vyjde Prohnilé království!
Více v recenzi od Bookhunter :)

peitho.1
01.08.2018 5 z 5

Příběh Gideona a Savanny byl fajn, i když byl vzhledem k rozsahu hodně zkrácený.
Co se týče hlavního příběhu, na Eastona jsem se hodně těšila, zamilovala jsem si ho už v předchozích dílech a nezklamal mě ani tady, sice byl občas na facku, ale stejně ho nejde nemilovat, zato z Hartley jsem byla občas v rozpacích, někdy na něj byla až moc tvrdá a chvílemi se chovala spíš jako mrcha, než hodná holka (ale jasně, nejsem moc objektivní, nikdo není pro Eastona dost dobrý :p ) a jak jsem měla ráda Ellu, tak tady mi už taky lezla krkem. Ale celkově jsem si čtení užila a těším se na další díl :)

zuzikis
27.07.2018 5 z 5

Kniha mě teda neskutečně dostala! Škoda, že nevydali další díl spolu s tímto. Emoce ve mě doznívají a já potřebuju vědět, jak to dopadne..

anishta
27.07.2018 4 z 5

Obsahuje i knihu Poskvrněná koruna, příběh Gideona a Savanny, to se mi líbilo o chlup víc než Padlý dědic, ale i Eastonu příběh byl fajn, ale ten konec je na vraždu, ještě, že za chvíli vyjde další díl.

ptavichripkaa
26.07.2018 5 z 5

Gideon a Savanna dobré, klidně mohl být jejich příběh delší. Musím se přiznat, že z Eastona jsem byla že začátku rozpačitá. Choval se divně a moc mi to k němu nešlo, protože v předchozích knihách byl sice hajzlík, ale měla jsem ho ráda. Ale v půlce knihy se to obrátilo a vrátíl se starý známý Easton... no a ten konec...

Onceuponthetime
26.07.2018 4 z 5

Nejdříve jsem byla trochu rozpačitá, ale po pár stránkách jsem se ponořila do příběhu Gideona a úplně mu podlehla. Jen si myslím, že by si ten příběh zasloužil samostatnou knihu, takhle mi přišel moc zkrácený.
A příběh Eastona jsem si zamilovala, je úžasný! Ale to mě vlastně ani moc nepřekvapilo, protože tak je to u téhle autorky vždycky.
Moc se těším na pokračování, protože ten konec mě vážně naštval, takhle se kniha neukončuje, když mám ještě měsíc čekat na pokračování! To je mučení!

Erin Watt
americká