Palác lží

Palác lží https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344253/bmid_palac-lzi-h9Y-344253.png 4 1451 270

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani Ella nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst. Nikdo nevěří, že Ella dokáže v paláci Royalových přežít. Všichni jsou přesvědčeni, že je Reed zničí. Možná mají pravdu. Ella a Reed musejí společně najít způsob, jak zachránit sebe i svou rodinu, a odhalit všechna tajemství a lži, které se skrývají v paláci rodu Royalových.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Palace , 2016

BarkaS
04.10.2017 2 z 5

Bohužel po dočtení jsou rozporuplné pocity ze třetího dílu ještě rozporuplnější. Cedník je míň děravý než logika poslední části příběhu. Co se stalo Elle s půlkou mozku, to jsme se ale my čtenářky bohužel nedozvěděly.

Janpa
03.10.2017 5 z 5

Tak zase bomba. Sice pro mě nejslabší díl, ale i tak hodně vysoko. Doufám, že vyjdou i doplňkové knihy. Zvláště pak ta o Eastonovi, protože bych moc ráda věděla, jak to s ním bude dál. Jediný kdo mi vadil, byl Steve. Neskutečně mě rozčiloval už od chvíle, co se objevil. Proto jsem byla ráda za takový konec.

mmmisulka.r
03.10.2017 5 z 5

Tady není co dodávat, nepochybně nejlepší série tohoto roku. Každý se tomu diví, je to tuctové a klišoidní, jenže! Naprosto skvěle a čtivě napsané. Tato série nadchne téměř každého, to, co se autorkám povedlo je neskutečné! Dlouho na celou sérii nezapomenu!

Terr_y
03.10.2017 5 z 5

Poslední díl jsem přečetla nejrychleji protože mě strašně zajímalo jak to celé dopadne! Líbilo se mi že byl 3 díl obohacen tou kriminální zápletkou a opravdu mě to bavilo byla jsem napjatá jak struna! detektivky moc nečtu a proto jsem vážně netušila kdo by to mohl udělat. Celou sérii hodnotí kladně. Jen škoda že jsme se nedozvěděli víc o Estonovi protože ten kluk se mi vážně líbí a myslím že nejsem jediná :P

BarkaS
03.10.2017 2 z 5

Kdyby se to proškrtalo o zbytečné sexuální narážky a scény (zbylo by asi 100 stran), bylo by to opravdu skvělé čtení (pozn. po dočtení: tak do půlky). Asi je to tím, že se na tom podílely dvě autorky, ale je to takové schizofrenní, chvíli ohromná zábava a pak pět stránek k uzoufání nudné. Postavy reagují dost zkratkovitě. Přesto mě tahle série v celku baví, i když jsem si vědomá toho, že ve skutečném světě bych považovala úplně všechny hrdiny za neskutečné blbce.

E.lisabeth
03.10.2017 3 z 5

Nezlobte se na me, ale tohle se nedalo...do pulky knihy se resi dve veci dokola...bud ze Reed nema sanci vyhrat soud nebo ze Ella chce sex. Klidne bych prvnich pomalu 200 stran vytrhla a nic by se nezmenilo. Konec trochu lepsi, trochu se nam to rozjelo, ale zaver se dal ocekavat.

V3runecka
02.10.2017 3 z 5

Poslední díl? Jedno velké zklamání. Tak, tak jsem se knihou prokousala. Kde se stala chyba...

Arianne
01.10.2017 2 z 5

Tak tohle bylo neskutečné zklamání. Z Papírové princezny jsem byla nadšená, druhý díl už byl takový "aby se to tedy nějak dořešilo", ale tohle? Totální spatlanina. Ty tam byla hrdinka, která se ničeho nezalekne, dokáže si se vším poradit a hlavně nefňuká. Najednou skáče, jak tatík píská a její snaha hrát si na detektiva, to si už totálně seděla na mozku. Od začátku se dalo předpokládat, jaký bude závěr, ale ona se musela zuby nehty držet svého přesvědčení, přestože postrádalo jakýkoli logický základ. A Royalové sami akorát seděli na zadku a fňukali, což bylo ještě bolestnější. Dočetla jsem to z povinnosti, ale zatímco k prvnímu dílu se určitě ráda vrátím, toto už nikdy více.

dqenisa
01.10.2017 4 z 5

Tahle serie byla skvělá, ale tenhle třetí díl se mi četl nějak nevím moc mi to nešlo od ruky. Bylo to čtivé a do konce knihy jsem netušila jak to dopadne. Ale i přes to tuhle sérii můžu doporučit :-) .

Jupijow
30.09.2017 4 z 5

Pro mě se příběh Elly a Reeda už vyčerpal, to neskutěčné fnukání a ultimativní láska (v osmnácti)...postava Steva měla taky dost průhledný charakter. Škoda, že víc prostoru nedostaly některé mnohem zajímavější postavy např Val, Wade a rozhodně Easton. Tak trochu doufám, že možné volné pokračování by třeba mohlo popisovat právě milostný trojúhelnik mezi těmito třemi. Ale jinak fajn, oddychové čtění; příjemné překvapení tohoto roku I žándru.

Coucouha
30.09.2017 3 z 5

Řekla bych, že ze všechn tří knih se jedná o nejslabší díl. To ale neznamená, že by nebyl zase vynikající!
Události se vyvíjely nečekaně a kniha se tak četla jedna radost. 2x jsem si sice řekla, že se tam až moc rozvlekle něco řeší - připadalo mi to jako hluché místo, ale nakonec musím říct, že to vše do sebe nějak zapadalo. Paní spisovatelka je prostě boží a jednoduše to UMÍ!
Opět tedy naprostá spokojenost a těším se, co dalšího E. Watt napíše. Ať už se to bude týkat jakéhokoli tématu vím, že si to prostě přečtu :)))

Samira

Boží!!!
Stejně jako hlavní hrdince Elle se mi Royalové dostali do žil i srdce a naprosto jsem jim propadla. Očekávání jsem měla po předchozích dílech vysoká a vyhlížela jsem nejeden šok, ale nikdo nemůže být připraven na tak neuvěřitelnou smršť...
Musím přiznat, že o odpočinku nemůže být ani řeč, srdce mi buší ještě teď a nevyspalá jsem až hrůza.
Výborné, gradující, ač jde o příběh z jiných téměř surreálných kruhů - reálné a prostě výborné.
A jestli jsem si tipla správně, tentokrát ani náhodou...
Doufám v brzké vydaní Eastonova příběhu, ještě tuhle neskutečnou rodinu nechci opustit, na to jsem příliš zamilovaná.
Doporučuji!!!

Jaruce
29.09.2017 4 z 5

Přečetla jsem celou sérii, druhý a třetí díl hned bez přestávky za sebou, je to holčičí hezký čtení.

veronika0382
29.09.2017 5 z 5

Skvělé završení celé trilogie! Až je mi líto, že už je konec :-)

betule3
29.09.2017 5 z 5

Na knížku jsem se neskutečně těšila a musím říct, že mě neskutečně bavila. Snad nejlepší díl z celé série. Kniha je velmi čtivá - přečtena za jedno odpoledne. S hlavními hrdiny jsem prožívala všechny emoce a oceňuji konec, který jsem tak úplně nečekala. Celá série si určitě zaslouží 5*

Channach
29.09.2017 3 z 5

Není to špatné, ale ne všechny knihy musí mít tři díly... Více v mé recenzi v záložkách.

anetka.repova
27.09.2017 5 z 5

Dlouho po tom, co vyšel první díl, jsem se rozhodla si knihu přečíst. Slyšela jsem přirovnávání k Selekci a to mě o to více lákalo k přečtení. Panebože, proč jsem si knihu nevzala hned jakmile vyšla? Tak to bylo něco.
Jedná se o příběh, který je už v mnoha jiných podobných knihách zpracován, ale tenhle byl jiný. Hlavní hrdinka není vůbec naivní, jako spousta jiných, zatím co jsem měla možnost číst.

Tahle série byla neskutečně návyková. Stala se pro mě nejmilovanější sérii. I když nejde o nic převratného, je to jednoduché, strhující a neskutečně čtivé. Prostě boží.

První a druhý díl končí takovým zvratem, že prostě potřebujete nutně další a pak další díl.

Tohle musíte mít a hned. Ti z vás, kdo to ještě nečetli mají neskutečnou výhodu, že už vyšly všechny tři díly a nemusí čekat na další díl. To bylo ubíjející.

Po dočtení se mi hned začalo stýskat po Elle a Royalech, nakonec nebyli zas až tak špatní, jako v prvním díle.

Kdo mi ale neskutečně vadil byl biologický otec Elly Steve. Jak ten mi lezl na nervy.

Docela je mi líto, že to už nemá pokračování.

Tihle Royalové vás zničí a to doslava.

The Best.!

peitho.1
27.09.2017 5 z 5

Skvělé zakončení příběhu Reeda a Elly. Opět skvělé postavy, které si zamilujete i ty neméně skvělé, které budete s chutí nenávidět. Autorka opět nezklamala a vytvořila čtivý a oddechový příběh plný lásky. Teď mi nezbývá než doufat, že u nás vyjdou i další díly, které mají být zaměřeny na Eastona, kterému prostě nemůžete odolat :)

maya.mm
26.09.2017 5 z 5

To byl nadhernajs :) Vsechny dily jsou paradni,jen me mrzi ze uz jsme u konce,vzdycky to tak rychle shltnu :/
Aach joo,tahle serie me chytla :) Klidne bych brala pokracovani do nekonecna :D

DariDerek
25.09.2017 5 z 5

Roaylové mě zničili. Potřetí a naprosto.
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/palac-lzi-erin-watt.html