Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1642 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

knihomolka78
10.04.2020 5 z 5

Výborné pokračování, stejně poutavě napsané, jako první díl. Je až fascinující, jak kluci Royalovi dokáží držet spolu, když se v podstatě vychovávají sami. Sice jsou to pěkní parchanti, typičtí zbohatlíci, kteří vědí, že peníze všechno vyřeší, ale pokud o něco opravdu jde, dokáží se rozhodnout správně a táhnou všichni za jeden provaz. Už v prvním díle jsem si kromě Elly a Reeda velmi oblíbila Eastna, který se k Elle choval jako opravdový brácha (i když jeho některé zvyky byly dost přes čáru). Také Ellina kamarádka Val je mi sympatická od prvního dílu a Callum je i přes svou pracovní vytíženost celkem dobrý otec (pravda toleruje toho více, než by měl), který má o svých dětech překvapivě větší přehled, než jsem čekala.
Naopak od první chvíle nesnáším zlatokopky Brooke a Dinu.
Vztah dvojčat a Lauren naprosto nechápu, no a Steve - to jsem nečekala, každopádně je mi od začátku nesympatický. Opět otevřený konec, který nutí k dalšímu čtení.

Luc.i
03.04.2020 5 z 5

Pro mě lepší než první díl. Lepší děj a víc to utíkalo. Dobrá kniha. Royalovi jsem si fakt oblíbila, Ella je stejně super jako v jedničce. Líbilo se mi stridani pohledů, knížce to pomohlo.

bezzink
19.03.2020 1 z 5

Cely muj komentar bude jeden velky SPOILER. Tak kdo knihu necetl, tady se prosim zastavte.
Jedine pozitivum knihy pro me byl nove i pohled z Reedovo strany plus dobra ctivost. Tim ale pozitivni nota konci.
Ten dej je zkratka silene nerealny. Copak je normalni aby 18ti lety ucho melo nejaky slovo na stredni skole? Ze ho poslouchaji i ucitele? K smichu. Potom proc vsechny tyto deti spi s dospelymi zenami? To mi uz vubec nedava vyznam. No a v neposledni rade mi nesedi ta predstava, ze pro jednoho bratra je Ella laskou a pro druheho je sestrickou. Chapu, ze nevlastni, ale stejne to pusobi divne.
Snad jsem vas holky nenastvala timhle komentarem. Holt doba je jina. Asi kdyby si dnesni teenageri precetli Lenku Lanczovou, vubec by je to neoslovilo.

florentinas
29.02.2020 4 z 5

Druhý díl ságy Royalové, i pokračování se mi líbilo. Romantika, napětí, sympatické hlavní postavy, těším se na další díl.

aquaver
19.02.2020 4 z 5

Druhý díl se mi líbil stejně jako první. Konec byl snad ještě lepší než u prvního dílu.
Líbilo se mi přidání pohledu Reeda. Tím byl příběh ještě zajímavější :)

Makaja
16.02.2020 3 z 5

Řadím zhruba na stejnou úroveň jako první díl, četlo se to rychle, dobře. Ovšem opět žádná velká invence. Pochválit lze snad konec, donutí člověka sáhnout po dalším díle.

Gabriela456
14.02.2020 5 z 5

Nedokázala jsem přestat číst, četla jsem celý den a naštvala jsem se pokaždé, když jsem musela odejít od čtení. Miluji tuto sérii.

Majakadelcova
13.02.2020 5 z 5

Opět tleskám i z druhý díl, který mi nedal spát a já místo toho četla knížku na jeden zátah celou noc :) Když musíš, tak musíš. Série po druhém dílu neztratila na intenzitě, takže hurá na třetí díl!

Petra-1
12.02.2020 4 z 5

. Elle Kennedy umí psát. Děj svižný, čtivý a postavy surové. Spoustu zvratů je očekávaných, ale super oddychovka.

Zelvicka03
06.02.2020 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal!

luzajickova
06.02.2020 5 z 5

!!! POZOR MOŽNÁ OBSAHUJE SPOILER !!!
Elle Kennedy patří mezi mé oblíbené♥ ale popravdě k téhle sérii sem se dokopávala dlouho nevím nějak mě to nelákalo jenže to sem si nečetla ani anotaci jak mile se řeklo Papírová Princezna tak sem odmítla číst ale jak mile sem si přečetla ANOTACI strašně mě to zaujalo a vůbec nelituju že sem jí četla :) je skvělá nevím či se těším na 3 díl ale nijak zrovna moc se mi do něho nechce jelikož už zhruba vím co se tam stane..
♥Ella♥Reed♥East♥Val♥Callum♥Sawyer♥Seb♥Lauren♥Wade
Reed a Ella jsou spolu prostě sladcí ♥
Eastna sem si strašně oblíbila choval se k Elle jako opravdový brácha♥ (ale občas bych mu za to jeho chování jednu majzla)
Val a Wade ♥ jak já bych chtěla aby byli spolu :/ jsou spolu zlatííí jenže Wade je děvkař no a Val chce vážný vztah takže z toho asi nic nebude no uvidíme :)
Dvojčaata byli také fajn Callum se choval strašně mile a nejstarší syn (Gideon) ten se mi moc ze začátku nezamlouval ale tak nějak sem si na něho pak už zvykla.. (stejně se tam moc neukazoval)
Brooke ta se chovala strašně bestie jedna z prominutím... a Dina totéž.. Dinu nenávidím už od začátku mám k ní odpor..
Ehmm Steve.. tak to sem nečekala.. každopádně už teď ho nemám ráda..!!
Doporučuji přečíst jako oddechovka je to strašně fajn))

Verunka926
01.02.2020 5 z 5

Naprosto skvělá a oddechová knížka! Pokud potřebujete něco milého a oddechového, určitě si vyberte sérii Papírová princezna:) Tento díl jsem měla přečtený za jeden den, což samo o sobě vypovídá, jak moc to bylo čtivé;)

Adél784
25.01.2020 5 z 5

Skvělé!!!možná ještě o trošku lepší než první díl:)jak první tak druhy díl konci dost otevřeně, že hned potřebujete další díl:)moc se těším na pokračování
Určitě doporučuju:)

Chvilkasnění
16.01.2020 5 z 5

Že jsou drogy návykové? Tak to jste ještě nečetli dobrou knihu! No a v tomhle díle máte navíc kapitoly z pohledu Reeda a to už je jízda. Hlavně kdo by čekal takové napínavé pokračování..já ne. ☺

Jeninas
24.12.2019 5 z 5

Po konci předchozí knihy jsem očekávala něco jiného, ale proč ne... Mohla by mít podtitul: Před těmihle Royaly není úniku. V prvním díle jsem ještě odolávala, ale ve druhém už to nebylo možné. Ellininým odháněním Reeda jsem se hodně bavila. Bavil mě i nelítostný svět přidělených rolí v Astor parku, které se pak se studenty táhnou až do konce života. A celá ta motanice intrik.
Kdybych sérii četla před 10 lety, možná by patřila mezi mé nejoblíbenější, i když jsem vždycky byla spíš na přitroublé čestné bojovníky. Teď chci syny a chci jich hodně a chci je vychovat tak, aby se s životními držkopády vyrovnávali líp než Royalovi. Což taky není pocit k zahození. Takže doporučuji 5 hvězdami, i když už jsem na to stará!

Nikkaa
17.12.2019 5 z 5

Jop top, tohle bude prostě moje oblibenkyne už od samého začátku mi její knihy sednou... Přečteno za dva dny a to je u mě co říct... Těším se na další pokračování tohle jen tak neodlozim

cukrovka
01.12.2019 5 z 5

Opět super čtivá romantika, tentokrát vylepšena i o Reedův pohled. A autorky nás zase dokáží navnadit na další díl infarktovým koncem.

princesse
16.10.2019 4 z 5

Opět jsem si skvěle početla. Je to opravdu oddechové čtení, ale má to spád a prostě se do skvěle čte. Rozhodně nejsem zklamaná a přečtu si celou sérii. Nečekala jsem nic hlubokého, opravdu odpočinkovou četbu a to se do puntíku splnilo. Někdy mi zůstane rozum stát, ale to se nám v životě stává často! Někdy je to trochu přehnané, ale to jen dle mého názoru. Co já vím jak se ve skutečnosti "bohatým" žije. Rozhodně jdu na další díl. Klidně by se hodilo i do žánru erotika.

makynka911
07.10.2019 4 z 5

Nenáročná literatura vhodná pro oddech. Místy nepochopitelná vyspělost "šestnáctek", ale jak říkám, sérii jsem četla spíš pro oddych, takže i tohle se dá smáznout. Každopádně první dva díly perfektní, další díly už lehce upadaly, ale pořád aspoň průměr :)

Lucik100
02.10.2019 5 z 5