Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1643 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

Nika320
13.04.2019 5 z 5

Skvělé pokračování - nemám námitky. Líbí se mi, jak každý ze sourozenců má nějaký problém.

Mellisek
09.04.2019 5 z 5

Druhý díl trošku slabší nic méně doplňuje další informace - stává se z toho tak trošku krimi nic méně pěkně napsané )

Bórborka
06.04.2019 2 z 5

Fůůůha... Tak tohle bylo zklamání... První díl mě opravdu nadchl, ale tento se mi zdál opravdu o ničem.. Neříkám, že se kniha nedala číst, ale rozhodně mě nenadchla. Konec se mi zdál také vynucený, uspěchaný, bohužel až nesmyslný. Nechci tu šířit nějakou negativní vlnu, ale více jak 2 hvězdičky ode mě nedostane.

Fixa08
06.04.2019 4 z 5

Pořád čtivé, ale první díl byl prostě lepší. Jdu na třetí díl, snad to bude pořád dobré.

andrea4865
03.04.2019 3 z 5

Lepsi dil nez jednička,vice zvratu,napětí a tajemstvi,hodně poutavy když se člověk začte nejde přestat,jdu na díl třeti :D

Tereziee
20.03.2019 4 z 5

I když je to příběh naprosto neuvěřitelný, hrozně mě baví. Dokážu se u toho skvěle odreagovat.

domina
20.03.2019 5 z 5

Tento díl se mi líbí hlavně proto, že konečně vychází najevo některá tajemství a že Reed není tak zkažený, jak se v prvním díle zdálo.

Ivet1990
15.03.2019 5 z 5

Stejně jako první díl byla kniha napínavá do samého konce. Konec knihy byl tak otevřený a napínavý, že jsem se hned pustila do dalšího dílu.

TerryDee
10.03.2019 4 z 5

Po napínavém konci předešlého dílu mě zajímalo, jak se příběh bude vyvíjet dál. Protože Reed to tak trochu pokakal (ano, použila jsem slabší výraz namísto toho silnějšího). Nicméně to věčné handrkování bylo z jedné části zajímavé, ale z té druhé až trochu otravné. Tak buď s ním budu či nebudu, a hotovo. Ale pro naše hrdličky to dopadlo dobře a našly k sobě zase cestu. Ale ten konec! To snad nemyslí vážně, takhle to ukončit. To znamená jediné - hned se vrhnout na další díl a dozvědět se, jak to všechno dopadne.

any37
02.03.2019 4 z 5

Já tuhle sérii prostě MILUJU!!! Konec byl o hodně lepší než v Papírové princezně, ale celkově byl děj oproti ní trochu horší a méně zábavný.

katslana
23.02.2019 4 z 5

Knížka se četla lehce. Bavila mě víc než první díl. Opravdu oddechové čtení, které moc nezaměstná Váš mozek :-) A ten konec...opět nalákal na pokračování :-)

Lenka_S
23.02.2019 4 z 5

I druhý díl byl velmi čtivý. Líbilo se mi, že autorka přidala i Reedův pohled, který mi v prvním díle trochu scházel a ubírala na vulgaritě. Už se těším na další díl.

Tesset
17.02.2019 3 z 5

Sice mě ten svět Royalových celkem děsí, ale to byl asi záměr. Opravdu doufám, že to v žádné rodině takhle nechodí. Nicméně čte se dobře, rychle to utíká a konec byl zajímavý.

Ester71
15.02.2019 4 z 5

Pořád platí to, co u prvního dílu. Fajn kniha, když člověk potřebuje vypnout... Další díly už mám půjčené, tak budu vypnutá trošku déle :)

laura
09.02.2019 5 z 5

I druhý díl této série se mi líbil tak, že jsem se doma na všechno vykašlala a jen jsem četla a četla a četla... Zdá se, že slogan na obálkách knih nelže - tihle Roaylové vás zničí :)

lucygreen
12.01.2019 3 z 5

No... Lepší než první díl (pro mě), ale pořád se mi to nějak extra moc nelíbí, uvidím, jestli se dostanu ke třetímu dílu, asi bych si ho i přečetla, ale určitě tuto sérii nevnímám jako nejlepší. Druhý díl mě ale přece o dost bavil více než první a konec byl podle mého více šokující, což je plus :).

katerina2660
03.01.2019 2 z 5

Dlouho nic a pak tradáááá to je jízda!

Ivuska.09
31.12.2018 3 z 5

I když si někdy říkám, že nechápu, co na této sérii všichni mají, zatím je konec jednotlivých dílů takový, že prostě musím číst dál. A tak čtu. A možná právě tohle je to, co všechny u série drží. Zdá se, že se to tedy autorkám docela povedlo.

Ulrika
30.12.2018 5 z 5

I druhý díl se mi hodně libil a bude to ještě zajimave :)

Ninde
26.12.2018 5 z 5

Úžasná kniha která mě bavila a úplně pohltila.Hned se vrhám na třetí díl.