Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1642 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

Zlá-Ňufie
27.07.2018 5 z 5

Nikdy bych nevěřila že budu kluky Royalovi tolik žrát! Opět čtivé a napínavé. Oproti třeba hokejkám je to na mě trochu příliš dramatické a ocenila bych trochu více jen hezké romantiky. A panebože ten konec?!

dancav28
25.07.2018 5 z 5

Tento díl stejně jako předchozí je super. Royalové a celé to okolo je prostě boží. Knížka je čtivá

Petra38
23.07.2018 4 z 5

Skvely, ctu hned tri dily za sebou a nemuzu se odtrhnout...:-)

Market = )
22.07.2018 4 z 5

Bezva oddechovka, knížky od EK mám strašně ráda, hlavně kvůli dialogům a popisu vztahů. Za mě tohle trochu moc "dramatické", první půlka mě docela štvala, mám ráda, když všechno probíhá relativně hladce :-).

KaileyBlot
20.07.2018 4 z 5

Oproti prvnímu dílu byl tento možná maličko slabší. Většina knihy byl vlastně takový nekonečný hon, přemlouvání, odmítání, ale čtivé to bylo to se zase nedá říct, že ne. A jako u prvního dílu mě opět překvapil konec, takže se hned vrhám na třetí díl, protože tohle...!

mourek-veronika
12.07.2018 5 z 5

Druhý díl Royalů je stejně čtivý jako ten první, možná ještě o trochu lepší. Moc se mi líbilo, že jsem měla možnost sledovat děj i z pohledu Reeda a "dostat se mu do hlavy". Strašně jsem si přála, aby mu Ella odpustila, ale na druhou stranu jsem chápala, proč to udělat nechce. Tenhle díl byl hodně o citech, což někomu mohlo trochu vadit, ale mně to naopak potěšilo. Stejně jako u prvního dílu je i tady otevřený konec, takže se čtením další knihy prostě nejde čekat :)

Mišule_11
07.07.2018 5 z 5

Páni..takhle jsem si pokračování příběhu Elly vůbec tedy nepředstavovala..! Věděla jsem, že někoho tahle série pohltila a já jsem už mezi nimi..! :) Za mě určitě ano!
Kluci Royallové mají každý něco do sebe a nejsou vůbec stejný. Chvíli jsem si i myslela, že by Ella s Reedem nebyla, ale oni prostě k sobě patří! :)
Nechci jej porovnávat s 1. dílem, jelikož každý měl něco do sebe..tady mě určitě překvapil jednoznačně konec! Působí, že už je všechno dobré se šťastným koncem a pak najednou bum a je to rázem úplně jinak a proto se už teď těším na poslední díl..! :)

Maky132
05.07.2018 5 z 5

Ach můj bože! Nevím co víc k této knize říct. Druhý díl byl stejně skvělý jako první a ten konec. Ke konci to vypadá že už se to všechno uklidňuje a pak je to ráz na ráz. Jedna neuvěřitelnější věc než druhá. Autorka je absolutně a naprosto geniální. Hned se vrhnu na třetí díl. Doufám že bude stejně dobrý jako první dva.

Janie061
25.06.2018 5 z 5

Zvraty, zvraty, zvraty. Mám dočteno a jsem spokojená. Vlastně i šťastná, protože další díl mám na stole a další vyjdou co nevidět.

wesia
22.06.2018 4 z 5

Menší zklamání.... Papírová princezna se četla sama, tohle se už zadrhávalo a přijde mi, že hlavní problémy začínají být trochu klišé, bez nějakého nápadu.... Reed je dobrej, ale sedí mu role alá já jsem drsnej a chci si to rozdat s Ellou, než když tam popisuje Ellu jako moje holka....dostala na kolena a takový ty řečičky...moc mi to k němu nejde.... upřímně mě spíš zajímají více jeho bráchové...no uvidíme, co přinese poslední díl

Kuki007
20.06.2018 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle díl přišel hrozně vycpávkový, přičemž hlavní akce se přesunula na konec, aby se čtenář nalákal na další díl. Nejsem vůbec nadšená z toho, že půlku knihy oba dva hlavní hrdinové brečí nad svým vztahem, který se nakonec vyřeší ve dvou stranách (nanejvýš, možná ve dvou větách), a zase můžeme pokračovat vesele dál ... Jako oddechovka dobrý, ale do třetího dílu už nepůjdu.

MMacicekk
20.06.2018 3 z 5

Mé radostné pocity, které jsem měla po dočtení Papírové princezny, se po přečtení Prokletého prince už nedostavily. Kniha je tentokrát psána i z pohledu Reeda, takže se dozvíme jeho pohnutky a trochu více tohoto na venek drsného chlapce poznáme. Musím říct, že se mi v prvním díle víc líbilo, jak na mě působil, tak tajemně a opravdu drsně. V tomto díle se jeho postava stala citlivější a poznali jsme jeho pravé já, že za tou drsnou slupkou se skrývá normální muž, které zasáhla ztráta matky, stejně jako Ellu. To mají oba společné. První polovinu knihy se ovšem nic moc neděje, Reed i Ella zažívají různé trable a je jasné, že brzy se dají opět dohromady. Čekala jsem větší jiskření a vzrušení mezi těmi dvěma, ale to, co v prvním díle dokonale fungovalo, zde chybělo. Knihu musím hodnotit bohužel jako průměr, který ničím zvláštním nevybočuje, což je škoda. Reeda Royala jsem si oblíbila a po otevřeném konci se na pokračování rozhodně chystám, ale už to asi nebude takové horké, jak před přečtením tohoto dílu.

rampapa
19.06.2018 5 z 5

Miluju Royali ❤❤A tento díl je lepší než ten ten 1.

Eevina
17.06.2018 1 z 5

Já tady nechci kazit ty nadšené komentáře, ale za mě je to katastrofa. Holt jsem na to fakt už stará, ale už jsem četla víc YA knih, které měly aspoň hlavu a patu. Tady už to nezachrání ani to, že autorka umí dobře psát.

marketa262
14.06.2018 4 z 5

Opět velmi čtivé, 1. díl však nepřekoná.

Aaliyan
11.06.2018 4 z 5

Někde se to zadrhlo. Jakože, pořád je to topová topinka co se YA žánru týče, ale už je to nějaké ochablé ... asi je to tím, že už je to téma takové "užší" a mně tam chybí ty všelijaké cestičky ...

ves.lucie
06.06.2018 5 z 5

Nechci se opakovat ... ale tohle je tedy seeerie ... clovek se nestaci divit co na nej vyskoci na dalsi strance a kdyz se dostanete na tu posledni tak vite, ze musite okamzite cist dil treti ... paradni!

pajka0071
06.06.2018 5 z 5

Týjo, to je opravdu husté. Ten konec mě fakt dostal. Hned se vrhám na třetí díl, jsem úplně napjatá, jak to bude pokračovat. Jsem zvědavá, jak to dopadne s Reedem a všechno. Prostě paráda! Trochu jsem se bála, že mě druhý díl neohromí, jako ten první, ale bála jsem se zbytečně. Příběh a hlavní postavy vám nedovolí knihu odložit, takže doporučuji! :-)

tereza7914
08.05.2018 4 z 5

Myslím, že Prokletý princ byl stejný jako předchozí díl. Kniha má děj, který rychle ubíhá a za chvíli máte knihu přečtenou. Bavilo mě to, byla to taková příjemná oddychovka...proč ale dávám jen 4 hvězdy je důvod, že to zas tak ohromné nebylo. Ella pořád dokola omílá, že je konec, že už se k němu nikdy nevrátí a najednou hop a z Reeda je uplný andílek.
I přesto jsem si to užila a určitě knihu doporučuji. Také už vím proč všichni milují Easta. A ten konec byl pecka.

Fenris
26.04.2018 4 z 5

Musím uznat, že tenhle díl se mi o chlup líbil víc, než ten první, podle mě se tu autorka snažila o něco víc a popravdě, kapitoly z pohledu Reeda mě velice bavily.
Stejně jako u prvního dílu bych měla nějaké výhrady, ale bylo to o dost lepší.

Jen mi je tak nějak líto, že tam není víc dvojčat, celkem jsem si je oblíbila, asi moje nejoblíbenější postavy z celé série.

Za mě 4/5* a teď jdu na poslední díl. :D