Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1643 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

viki77
16.12.2018 5 z 5

Úžasná série osudů Royalů .Doporučuji

Aileena
30.11.2018 3 z 5

Za mne slabší, než první díl. Dlouho se nic neděje, celou knihu se opakují poznatky z prvního dílu (vcelku zbytečně, nevěřím, že někdo jedničku přeskočí a začne dvojkou...). Ani (dle očekávání) akcí nabitá závěrečná kapitola už mne k dalšímu dílu nepřesvědčí, zvláště když čtu v recenzích, že je ze všech tří nejslabší...
Dost slabé tři hvězdy.

Markysek45
20.11.2018 4 z 5

Trošku slabší než první díl. Reed sice trochu vyměkl, ale konec opět parádní.

LinVa
20.10.2018 3 z 5

Po prvním dílu jsem si říkala, že se to hezky čte, tak budu číst i druhý díl. Děj mě tedy skoro celou knihu moc nebral, říkala jsem si, že třetí asi už číst nebudu.
Ale stejně jako v první knize - poslední kapitoly mě nalákaly na další díl.
škoda, že k těm posledním kapitolám je tak dlouhá předehra o ničem.

salča
17.10.2018 5 z 5

U této série pro mě naprosto platí:
"Nesuď knihu podle obalu".
Kdybych jen věděla,jak je skvělá,pustila bych se do čtení už dávno.Ale zase to má pozitivum-mám všechny díly.Ty otevřené a šokující konce...Nedovedu si představit,jak bych přetrpěla čekání než by pokaždé vyšel další díl.Reeda a Ellu zbožňuji.Tihle dva mi nedovolili přestat číst.Konečně je zde pohled obou hrdinů.Skvělý je taky Easton.Série o"hokejkách"byly zábavné, vtipné a romantické.Tohle je ještě vylepšeno napětím, intrikami a neustálými zvraty.Připomnělo mi to knihy Virgínie Andrewsove, které jsem stejně jako toto četla se zatajeným dechem,co překvapujícího zjistím na dalších stránkách.Jednoznačně za mě super.

Klarsik3
10.10.2018 3 z 5

Tak jo no.. Dalsi dil bych asi necetla kdyby se toho na poslednich strankach nestalo tolik.. Ted jsem zvedava.. Tak uvidime co se bude dal dit

1259
03.10.2018 5 z 5

Šíleně mi tam štvala Brooke a Dina. Celý ten děj mi tam překáželi, ale jinak kniha byla o něco lepší, než předchozí díl a těším se na další.

owcova
13.09.2018 3 z 5

Trochu slabší než první díl, ale i přes očekávaný děj čtivé.

Evule114
10.09.2018 5 z 5

Nevím proč, ale chtěla jsem zabít jak Dinu, tak Brooke. Obě mě strašně štvaly. Každopádně Royaly jsem si oblíbila, hlavně tedy Eastona. Nevím proč mi tak přirostl k srdci. Pro mě to čtivé bylo až tak, že za odpoledne jsem měla přečteno :-). Rozhodně si myslím, že je to psané pro mladší čtenářky, ale mě to nadchlo. Hlavně mě bavily pohledy obou. Nemám co dodat..

Lenoulinka
08.09.2018 3 z 5

Čtivé pokračování. Přišlo mi, že bylo věnováno více prostoru Reedovi. Nechybělo jiskření mezi Ellou a Reedem. Nic moc se po většinu knihy nedělo, ale konec to vynahradil a jsem zvědavá, jaké bude rozuzlení v dalším díle.

Monika82
07.09.2018 5 z 5

Krásná knížka můžu jen doporučit

Martooni
06.09.2018 3 z 5

Druhy díl je bohužel slabší.. vadilo mi, ze až na 65.strance se na scénu vrátila Ella. Strašně jsem chtěla znát její myšlenkové pochody z události z konce Papírové princezny.

*Spoiler*
Dej se táhne, stále k ničemu poradnemu nedojde. Bohužel už mi není 16 a tohle napinani se mi líbilo v 1.dilu, v druhem už je to nudné a ztrácí to stavu.

Konec je opravdu závratny a nutí vás koupit si další díl.

Kekik
04.09.2018 5 z 5

I druhý díl je psán velmi čtivě a opět skončil dost napínavě, poslední kapitola je absolutně nejlepší z celé knihy. I tento díl je jedno velké klišé. Ovšem tato autorka, v tomto případě autorky, to umí napsat dokonale. Jo Royalové mě vážně (z)ničí !!!
Střídání vypravěčů je velké plus. V prvním díle jsem vyprávění z obou pohledů velmi postrádala.

veruptackova
01.09.2018 4 z 5

Tak tento díl se mi líbil asi ze všech 3 nejvíc (právě jsem dočetla Palác lží). Stejně jako celá série nejde o nic náročného, ale spíše zábavného-oddechového a TEN KONEC? No to se člověk prostě hned musí vrhnout na další díl.

Abnička
31.08.2018 5 z 5

O poznání mnohem lepší než druhý díl. A tady, jsem si postavy a Reeda a zvlášt Esatona zamilovala. Tady to mělo pořádný děj, napětí nechybělo - prostě bomba!

Amitiel76
31.08.2018 4 z 5

Jak už tu napsali mnozí přede mnou, byl tento druhý díl o něco slabší než předchozí část.
Papírová princezna měla daleko bohatší děj. Bylo v něm více jiskření, více zápletek, více romantiky, více vtipných dialogů a slovních přestřelek. Byl prostě více cítit emocemi. Bylo tam prostě více všeho....
Prokletý princ, má více méně vystavěný děj na jediném bodu... Na záchraně rozbitého vztahu mezi Ellou a Reedem. A odtud se vše odvíjí.... je to takové dost ukňourané. Drsňák Reed se nám mění přímo před očima. Stává se z něho doslova "citlivka", odhodlaný k čemukoliv, a připravený klesnout jakkoliv hluboko, jen aby mu bylo odpuštěno, a Ella se k němu vrátila. Je odhodlaný trávit noci na zemi za jejími dveřmi ( to mě fakt pobavilo) , chodit za ní jako stín a prosit a prosit a prosit....
No, je předem jasné že se dočká, i když až v poslední třetině knihy :-)
Jinak pořádné akce a zvratu v ději se dočkáme až na samém konci knihy. Jak by taky ne.... Autorky nás musí navnadit na další díl :-))
Přesto knihu hodnotím čtyřmi hvězdami, jako velice dobrou. Bavila mě, i přes to, že se nám ten drsňák Reed někam ztratil. A ve skrytu duše doufám, že už konečně ve třetím díle ty dva postoupí někam dál. Samé erotické dráždění, oba jsou z toho druhého totálně udělaný, ale k sexu se nám zatím nedobrali. Vzhledem k tomu, že Royalovi chlapci souloží jak králíci kde se dá, přišlo mi to poněkud těžko uvěřitelný :-)))
Nutně musím sehnat "Palác lží" :-)))

Ewilka
31.08.2018 5 z 5

Druhý díl mě nezklamal. Oproti prvnímu dílu se tu střídají kapitoly z pohledu Elly a Reeda. Mnohem více se řeší pomluvy a intriky ze školy i mimo ni a věci, které se zdály být samozřejmé, dostanou úplně jiné obrátky.

marta14
19.08.2018 5 z 5

Tento díl mi přišel trošku slabší. I tak to miluju. Ale opravdu bych ocenila víc té romantiky. Proč si ti dva spolu nemohou užít chvíli klidu a furt jim někdo házi klacky do cesty? Já chci aby ti dva byli spolu a užívali si to bohatsví!

leník511
14.08.2018 5 z 5

Stejně dobré jak první díl

ajla5
09.08.2018 4 z 5

Tenhle díl je napínavý a plný zvratů. A samozřejmě Royalové!