Prokletý princ

Prokletý princ https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344251/bmid_proklety-princ-aYq-344251.png 4 1643 300

Royalové / Royalovci série

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Broken Prince , 2016

Nikoll2
23.04.2018 5 z 5

Stejně jako první díl, i tento jsem přečetla jedním dechem.
Doporučuji!

Galánečka
19.04.2018 5 z 5

Kniha pokračuje ve stejném duchu jako první díl. Nemám co vytknout.

Denčaa
15.04.2018 4 z 5

Takový ten "vycpávkový" díl, ale i tak se člověk začte a baví ho to. Jen ten konec mi přišel až moc přitažený za vlasy. První díl byl určitě lepší. Ale je fajn, že se střídají kapitoly z pohledu Reeda i Elly. Příjemně to příběh zpestří.

tereza_krizova
14.04.2018 5 z 5

Druhý díl, byl možná ještě lepší než ten první, což se moc často nestává. Hltala jsem každé slovo v kníže. Knížka je zpestřená o pohled Reeda, na rozdíl od prvního dílu, který je pouze z pohledu Elly. Konec knížky je tak nečekaný, až jsem ihned musela začít číst třetí díl.

Onceuponthetime
14.04.2018 5 z 5

Druhý díl princezny mě rozhodně nezklamal. Jsem ráda, že autorka přidala i Reedův pohled na věc, protože mi knihu příjemně zpestřil. A ten konec?
Myslela jsem že za autorkou osobně dojdu a budu jí mučit tak dlouho dokud mi neřekne, jestli to Reed udělal nebo ne...
Sakra!
Vím, že už se opakuji, ale tuhle autorku by měli svatořečit za to jak skvěle píše. No, i když... Vzhledem k těm erotickým scénám to asi nepůjde :-D
Velmi doporučuji celou sérii.

Annabella
07.04.2018 4 z 5

Myslím, že věta na knize je naprosto vystihující. Konec první knihy mě naprosto donutil začít číst další díl. A měla jsem ho přečtený za chvilku. Reeda a Eastona jsem s hrozně oblíbila. Kniha je plná zvratů a na konci jsem byla napnutá. Jak to bude s Reedem, zůstane Ella u Royalů? Ještě že už mám třetí díl doma abych mohla hned číst dál.

Lee7
04.04.2018 4 z 5

Četla se sama a opravdu hezky napsané. Děj zůstal napínavý.

chmelda212
30.03.2018 4 z 5

Naštěstí jsem nelitovala, že jsem se do série začetla.. Na to, jak jsem se prokousávala první půlí první knihy, jsem tímto druhým dílem proletěla rychlostí blesku. Moc se mi líbili kapitoly psané pohledem hlavního hrdiny Reeda, který by pro svou lásku udělal skoro cokoliv .. přesto nemohu uvěřit, jak to celé skončilo - nechalo to ve mě plno otazníků .. Jakože cože ?? .. No beru další díl napnutá jako kšandy, jak toto celé dopadne.

Fizulka71
29.03.2018

Pěkně zabordelená rodinka, ti Royalovi. V tom prostředí, v jakém vyrůstali, by hráblo drsnějším povahám. Občas jsem se divila, že se kluci nedali k nějakému gangu a nedealovali koks pro kartel z Kolumbie. Děj nabral trochu na obrátkách a finále bylo téměř dechberoucí

anishta
22.03.2018 4 z 5

Ty jo. To je "drámo" =-O:-D. Ještě, že už mě čeká jenom jedna kniha. Od toho se nedá odtrhnout. Čtivé, okamžiky šikany, mě strašně vytáčely. Uf, bych je všechny přerazila vejpůl. :-D

Pedruska01
21.03.2018 5 z 5

Jo, ta jedna věta na obálce má něco do sebe. Tenhle příběh, tahle rodina, tihle Royalové vás zničí. Na konci první knihy jsem byla napnutá jak kšandy - trochu mi je druhý díl povolil, ale opět ten šílený konec mi je natáhnul až ke stropu, viď, že mi už už nepraskly! Pane bože, co to bylo?!
Laťku to má nastavenou stále velmi vysoko, od prvního vyprávění to nekleslo ani o milimetr. Čte se to samo a rychle to utíká. (Upřímně dost dobře nechápu, jak jeden příběh mohou napsat dva autoři, ale dámy - smekám před vámi!)
Tentokrát jsem měla tu čest se setkat i s Reedovým pohledem, což nebylo na škodu. Toho kluka, kterýho jsem si už dávno zamilovala mi bylo fakt líto. Říkala jsem to. Hrají si na kus ledu, ale pod tím vším - ledovou krustou i zlatým zazobaným pozlátkem a horou svalů to jsou hodní, milý a křehcí kluci. Jelikož z celé rodiny je nejvíc prezentovaný samotný Reed, East a trochu i jejich táta Callum, tak právě ti u měl nejvíc bodují. Ke zbytku rodiny nemám až takový velký vztah. Říkám si, že by vůbec nebylo na škodu se s takovou rodinou o pěti bratrech seznámit - celkem Elle i závidím, jaké to má štěstí. :D
Ella je pořád skvělá hlavní hrdinka, která se nezprotivý. Je miloučká i rázná. Prostě správná na všech místech a vůbec se jí nevidím, že dělá to, co dělá. Jen obdiv před tím, jak si došlápla na tu pizdu Jordan. No pane jo.
Vyskytují se tam situace, které jsou velmi úsměvné, milé i dramaticky tragické. Prostě to v té knize je skvěle namíchané. Nic, co by tahalo za oči, co by nebylo uvěřitelné či vypadalo jako násilně narvané. Všechno to dohromady skvěle hraje.
Konec mě teda rozbil, proto jsem opět neskonale ráda, že můžu okamžitě sáhnout po třetím, bohužel posledním díle. Celkem mě to mrzí, ale všechny pohádky mají svůj konec. A i když to je díl poslední hrozně se na něj těším, protože ty kšandy, které se mi zařezávají do kůže fakt bolí. Za mě tenhle díl byl výtečný jako ten první, (i když se mi zase tak nitro nestahovalo jako na samém počátku příběhu), takže je samozřejmé, bez jakéhokoliv váhání, že ráda doporučím. Protože Royali si musíte zamilovat i kdybyste nechtěli. Pořád mají moje srdce v držení. :)

Verasnížek
17.03.2018 5 z 5

Moc se mi líbila♥

Litocha
17.03.2018 2 z 5

Trošku mě děsí, že je tady dospívajícím (pro které je kniha určena) v atraktivním obalu přímo ústy hlavní postavy podsouváno, "že vám projde všechno, pokud nabídnete správnou cenu". Že je v pořádku, pokud někoho rovnáte do latě pěstmi (stačí si to jen trochu zdůvodnit). A že vás za to ještě uznale poplácají po zádech.
K tomu ještě pokřivené, nefungující a (snad pořád ještě) nereálné vztahy mezi dospívajícími a dospělými, teenageři, kteří bez jakéhokoliv postihu dělají, cokoli se jim zamane, zavádějící zpodobnění střední školy a naprostá většina postav nekonsistentních a/nebo nesympatických. A typicky americké adorování sportovců. Celé je to obalené frázemi a jedním klišé za druhým, natřené pozlátkem, doplněné nelogičnostmi a korunované laciným cliffhangerem (však je potřeba prodat ještě jeden díl). V takovém světě bych se fakt pohybovat nechtěla.

Sima890
16.03.2018 5 z 5

Po naprosto napínavém konci Papírové princezny jsem se okamžitě musela pustit do druhého dílu. Druhé díly sérií bývají občas zklamáním, ale to rozhodně neplatilo u Prokletého prince, který přináší další várku ničení, která nabývá na síle. Prokletý princ opravdu neměl chybu a měl i scény, u kterých se člověku zastaví srdce...

Ella utekla od Royalů se zlomeným srdcem. Reed to tak nemůže nechat. Miluje ji a musí ji najít. Ella ale není to jediné, co mu dělá starosti. Bratři Royalové mají mezi s sebou rozepře a všimli si toho i spolužáci ve škole - Royalové jsou nejednotní a jejich vláda pomalu skomírá a oni sami sebe ničí. Ve škole se to změnilo a vláda Royalů už není, to co bývala a všichni si dělají co chtějí. Reedovi bratři i on sám už nejsou, kým bývali a vymkli se kontrole. Reen ztratil bratry, dávají mu za vinu, že Ella odešla. Callumoví detektivové ji najdou a ona se vrátí, ale Reeda nechce ani vidět, on je však odhodlaný získat ji zpět.

V Papírové princezně je příběh psán z pohledu Elly. V druhém díle přibyly i Reedovy myšlenky, patřil mu celý začátek, do doby než se Ella vrátila a poté se to začalo střídat. Pocity postav jsou zde ponurejší, tedy alespoň nějak do půlky, věci se později začnou urovnávat. I u Prokletého prince nechyběly slovní obraty a hromada sarkasmu, prostě ty vtipné a nenudné scénky, které k Royalům prostě patří. V hlavní roli se opět představí sexy, drsný, charismatický, hrdý a sebevědomý hrdina spolu se soběstačnou, silnou a krásnou hrdinkou. Navzájem ublížili, ale to knize nezabrání v pokračováni romantické linky nabitou chemií.

Už po prvním díle jsem okamžitě popadla druhý. U druhého to samé. Prostě nešlo to odložit, je to dokonce až nemožné. Když už se začíná vše dávat do pořádku připluje tsunami, vše zničí a přichází zástava srdce, kdy se z těch slov člověk nemůže spamatovat. Konec je jedna velká zvratová bomba. Tahle série je strašně návyková, to nám prokázala už i Papírová princezna.

Lil30
14.03.2018 5 z 5

U více sérií se mi stalo, že po první knize byly další díly slabší, ale u této série to neplatí. Kniha mě bavila stejně, Reed byl úžasný a Easton měl pořád super hlášky. A navíc po tom překvapivém konci se ještě víc těším na další díl.

teri1003
13.03.2018 5 z 5

Druhý díl nezklamal. Začal tam, kde skončil předchozí díl a nemuseli jste se obtěžovat s nějakou omáčkou zkráceného shrnutí minulého dílu. Jako tomu bylo minule i tady po přečtení budete potřebovat další díl. V tomto díle už je kniha psána z dvou pohledů postav a to Reeda a Elly. Sice u mě tomu tak nebylo, ale jestli jste neměli rádi Reeda v prvním díle, tady si ho zamilujete. Nedokážu říct, který díl byl pro mě lepší, protože je pro mě opravdu nemožné si vybrat. Knihu 100% doporučuji:).

kacenka_m
12.03.2018 5 z 5

Druhý díl je stejně skvělý jako první. Romantika, romantika, romantika. Víc asi k této knize psát nemusím. Ella a Reed jsou miláčci prostě.

nakavusterezou
11.03.2018 3 z 5

Průměrná kniha, která zaplnila místo mezi prvním a třetím dílem. Stále jsem toho názoru, že celá tato série je až moc přitažená za vlasy.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Lenka40
08.03.2018 5 z 5

I další díl ze série Royalové se mi líbil.Musím říct ,že si jednou za čas ráda přečtu takový žánr jako je tato série. Je to velice příjemné čtení na jeden den . V tomto díle mě teda dostal konec .Zůstala jsem s pusou otevřenou a koukala na poslední řádky v knize a nevěřila vlastním očím . Pěkně se nám to tam zamotává ,takže šup na další díl .