Něco skutečného

Něco skutečného https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357623/bmid_neco-skutecneho-RFD-357623.jpg 4 853 196

Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

When It's Real , 2017

Kamilajznik
13.05.2019 5 z 5

Dalsi kniha od aurtorky a opet me to nezklamalo, ale bavilo. Bylo to oddechove, usmevne a romanticke.

Ivet1990
05.05.2019 3 z 5

Kniha není špatná, ale spíš pro mladší generace.

Mišule_11
04.05.2019 5 z 5

Tak ani pro tentokrát nejsem rozhodně zklamaná! Tato autorka přesně ví, jak na mě svojí knihou zapůsobit! :)
Příběh Oakleyho a Vaughn byl pro mě čtivý již od prvních řádků, kdy jsem nemohla jen tak knihu odložit! Byl napínavý, zajímavý a také plný jiskření, pochopení, ale také měl každý svou minulost, která se drala kdykoli na povrch..
A přesto Oakley zůstal slavný, ale našel lásku, stejně tak i Vaughn zůstala svá a rozhodně to nebyla řádná zlatokopka..:)
Pokud jste ještě tuto autorku vůbec nečetli, tak určitě doporučuji! Snad se Vám bude líbit, tak jako mě! :)

Monini
28.04.2019 4 z 5

V rámci žánru YA dobře napsaná příjemná oddychovka. Ústřední dvojice příjemná. Jednohubka na ubrečený den :)

Monni
19.04.2019 4 z 5

První kniha od autorky a podle anotace naplnila to co jsem od ní čekala.
Fajn oddechovka i když už nejsem cílovka. Čtení jsem si užila, ale mladš sestra z ní bude nadšená určitě víc. Kniha má cca 400 stran, ale čte se hrozně rychle a přběh krásně utíká.

Co na knize oceňuji je postupný vývoj postav i jejich lásky. Nic není uspěchané a není tam postup lásky tím stylem, že jeden den se potkají, večer už jsou do sebe zamilovaní a druhý den už spolu chodí. Tady to jde krásně postupně.
V knize je i spousta vtipných hlášek, u kterých jsem se hezky zasmála.

Nevím, kdy se dostanu i k jiným knihám od autorky, ale určitě si je chci přečíst taky.

Litocha
07.04.2019 4 z 5

Nijak originální námět? Ano. Předvídatelné? Ano. Pohádkové a nereálné? Ano. Čtivé? Rozhodně. Navíc se sympatickou hrdinkou, která si umí stát za svým a nenechá se omráčit slávou. Z knížek pro dospívající holky mám raději ty, kde se moc neřeší sex, ale spíše vztah těch dvou a v ideálním případě i nějaký posun a dozrávání postav. A i když tohle není žádné veledílo, knížka je prostě milá a na relaxaci ideální.
(Jen mě dráždí záliba některých autorek - a některých Američanů obecně - v používání obskurních a co nejneobvyklejších jmen. Vaughn a Oakley?)

leník511
31.03.2019 4 z 5

Sice to nebylo lepší jak Papírová princezna, ale i tak to bylo milé a pěkné. Všem, kteří mají rádi romantiku, doporučuji.

Siege03
26.03.2019 1 z 5

Kniha vyloženě zamilovaná,obsah pro mladší generaci.

niknikita
23.03.2019 4 z 5

Bylo to sice pro mnohem mladší kategorii čtenářů, přesto jsem ráda náhledla do světa známých osobností, které tak snadno ztratí svoje soukromí díky populární profesi.
Pěkný příběh s jasným a předvídatelným koncem je svěží a současný a hezky jsem se vrátila do mládí.

Makaja
18.03.2019 4 z 5

Slupla jsem to jako malinu, pohodové čtení na cestu autobusem do práce, netřeba u toho dlouze přemýšlet, stačí vypnout a nechat se vést příběhem až ke šťastnému konci. A že je to stokrát ohraný slaďák, tak málo uvěřitelný? No a co, svět fantazírování a snění přece nemá hranic ....

cukrovka
10.03.2019 5 z 5

Čtivý a oddychový příběh pro -náctileté. I když od začátku je jasné jak to dopadne, přesto je zajímavé sledovat jak se vztah mezi hlavními hrdiny vyvíjí.

kalinka99
05.03.2019 5 z 5

Po dlouhé době opět příběh, který mě zaujal v tomhle žánru. Sice vím jak to asi dopadne, ale i tak tenhle pár Vaughn a Oaka mi utkví v hlavě na delší dobu.

Magdyla.8
05.03.2019 4 z 5

Zase krásný příběh o lásce a médiích, plných falešných lidí. Líbilo se mi jak z floutka zpěváka dospěl rozumný muž, který si vážil maličkostí. Příběh měl spád, dobře a lehce se četl.

yuria7037
03.03.2019

Dobře se to čte, ikdyž takovej slaďák není nijak zvlášť originální, ale stejně to má prostě něco do sebe. Hezké, milé a příjemné... doporučuju

chriss074
02.03.2019 4 z 5

Skvělá zamilovaná oddychovka:) DOPORUČUJI!

Terez9119
16.02.2019 4 z 5

Moc milé, vážně. Samozřejmě, nebylo to nic nového, všichni dopředu víme, jak to dopadne, ale proto to přece čteme. Že víme, že to dobře dopadne. Oak byl ze začátku docela idiot (v jednu chvíli mě napadla věta z Lásky přes internet: Ty ubohý smutný multimilionáři, jak je mi tě líto), ale jeho postava se moc hezky vyvinula. A Vaughn mě ze začátku taky svými předsudky pěkně štvala, ale přece jen je jí sedmnáct. Dost možná bych v tom věku byla ještě horší.

domina
02.02.2019 5 z 5

Ony jsou tyto knihy všechny stejné, ale já je stejně miluju. Líbila se mi.

Makadamka
10.01.2019

Nemůžu si pomoci kniha mě neoslovila zklamání

Š.Ala
09.01.2019 4 z 5

Do půlky knihy mě příběh příliš nebavil, ale pak super. Mám tuto autorku ráda.

martina5069
08.01.2019 3 z 5

Miluju knihy od Erin Watt protože mě vždycky něčím překvapí. Chtěla jsem dát 4* ale pořád je tam nějaké to ale, myslím si že letos budou ještě lepší knihy než tahle.Byla to taková ta tipická romanťárna kluk ( zpěvák ), chudá holka, komplikace, seznámení, láska, konec.Neříkám, že to bylo špatný ale čekala sem víc.