Něco skutečného

Něco skutečného https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357623/bmid_neco-skutecneho-RFD-357623.jpg 4 853 196

Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní. Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně. Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

When It's Real , 2017

rampapa
01.01.2019 5 z 5

Dechberouci knížka.Hned bych si jí přečetla znova.Je napínavá a krásná zároveň. Přečtení za jedno odpoledne. Knížku velmi moc doporučuji.

Lofda
30.12.2018 3 z 5

Knížka se opravdu moc hezky četla, vzala jsem to vlastně skoro na jeden zátah. Erin Watt je jistota. Nejraději bych dala hodnocení 3,5*, což ale nejde, takže.. Asi jsem čekala trochu víc, trochu komplikovanější zápletku, nevím.. Možná nejsem ta správná cílová skupina.. Moc hezká jednohubka, ale asi už nebudu mít důvod se ke čtení vracet, i když další knížky od této autorky/autorek si ráda přečtu ;-)

KaileyBlot
13.12.2018 5 z 5

Naprosto skvělá knížka! Moc jsem si čtení užila, přestože je to na stejný způsob, jako spousta jiných knih. Tato kniha byla výjimečná stylem, jakým byla psána - poutavý a čtivý. Můžu vřele doporučit pokud hledáte knížku která vás zaručeně chytne.

Leniii
13.12.2018 5 z 5

Příjemná oddechovka, kdy už na začátku je jasné, jak příběh dopadne...tenhle svět občas potřebuje i tyhle příběhy..:)

Knihomolka10942
10.12.2018 4 z 5

Příběh je to moc hezký a nápaditý. Ale přeci jen jsem od knížky čekala trochu více.

Denisa31
05.12.2018 4 z 5

Příjemná oddychovka. :)

Bobina74
25.11.2018 4 z 5

Kdo máte toto autorské duo rádi, tady opět nesáhnete vedle. Dává vám přesně to, co od ní očekáváte, takže za mně dobrý.

scoiattolo
19.11.2018 3 z 5

Lehké a vtipné čtení,když se chcete odreagovat od detektivek.Škoda,že hned od začátku je jasné,jak se příběh bude vyvíjet.

mikika
23.10.2018 3 z 5

v podstatě Cinder+Ella přes kopírák, variace na Popelku pro moderní young adults. čtivé, ale nepřekvapí.

AniDi
18.10.2018 4 z 5

V některém z komentářu jsem si přečetla, že kniha je lepší než Papírová princezna. Dle mého není ale přesto je krásná. Často narážím na knihy, které jsou uměle natahované, v tomto případě je tomu naopak. Chtěla bych vědět víc o jeho vztahu k otci, co bude nakonec ona dělat, co studovat a hlavně jsem se nedozvěděla, co udělal s těma dvěma co je chtěli rozdělit. Určitě ale doporučuji.

Ewwe
14.10.2018 5 z 5

Zbožňuji knihy od Erin. Má je velmi čtivé, svižné a zábavné. Na tuhle knihu jsem se těšila a nezklamala mne. Děj zajímavý a hezky popsáno, že i celebrity jsou normální lidi :)

astra3
14.10.2018 5 z 5

Velmi čtivá romantika. Jen tak dál. Každý někdy potřebuje pohladit po duši.

KSarlota
13.10.2018 5 z 5

Krásná a velmi čtivá pohádka :-)

Kekik
11.10.2018 5 z 5

Tak tohle je na ŽALOBU !!! Duo Erin Watt mě obralo o spánek, přivedlo mě k šílenství, když jsem musela knihu odložit. A taky je na žalobu to, že Erin Watt/Elle Kennedy ještě není slavnější než Adelle. Rozhodně by si to totiž zasloužila. I když na druhou stranu. Život hvězdy je někdy náročný. Oakley by nám mohl vyprávět...
Něco skutečného- Tak původní plán byl, že dnes knihu rozečtu nejlépe do poloviny, a zítra dočtu. Nevyšlo mi to. A já jsem ráda.
Vůbec nechápu, jak to Erin Watt dělá. Její příběhy jsou tak dětinské, pohádkové a až s nechutně bohatými lidmi. Ale zároveň tak úžasně čtivé. Úžasně dokonalé. Úžasně krásné. Prostě PARÁDA. Něco skutečného je něco skutečně SKVĚLÉHO. Až mě z toho mrazí...(Tato věta je pro Oakleyho)
DOPORUČUJI !!!

AnnieRose
10.10.2018 4 z 5

No tuto knihu jsem se hrozně těšila a musím říct, že jsem očekávala něco víc. Hodně mi to připomínalo Cinder & Ella, možná je to i tím, že jsem je nečetla s tak velkým časovým rozpětím po sobě. Ale děj pěkný, opět se to velmi dobře četlo.

Peace
09.10.2018 3 z 5

"Náš svět je plný filtrů, Photoshopu a falše. A to jenom proto, že chceme, aby si všichni ostatní mysleli, že jsme dokonalí. Problém je, že nikdo dokonalý není a ta neustálá touha tak vypadat nám bere náš hlas."

Na čtení knihy jsem neměla tolik prostoru, kolik bych uvítala. V kontrastu reálných problémů mi navíc příběh přišel naivní o to víc.
Na chvilková odreagování však kniha nebyla vůbec špatná a hlavní hrdinové byli sympaťáci.

Nuttelka
30.09.2018 5 z 5

I když je asi kniha určena pro mladší ročníky, mně se děj moc líbil a líbilo se mi pozorovat, jak se "něco falešného" začalo měnit na "něco skutečného" :-)

novakovaterka22
28.09.2018 5 z 5

Knížka je trochu podobná Cinder a Elle ale byla super a četla se rychle :)

salča
28.09.2018 3 z 5

Ačkoliv to bylo vtipné a milé čtení, čekala jsem od této autorky trochu víc.Něco jako série Off-campus,ta neměla chybu.
Každopádně mladší čtenářky kniha určitě nadchne.

EvikU.
17.09.2018 5 z 5

A tak jo. Bavila mě. Vůbec mi nevadilo, že není psána úplně pro mě. Jako že jsem o generaci dál. Děj plynul a četla se sama. Někdy člověk potřebuje číst i takovéhle pohádky pěkně napsané.