majavcelicka majavcelicka komentáře u knih

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Bohužel verze arogantní a prachatej versus chudá a drzá už jsem četla asi mockrát a proto mi to do půlky knihy nebavilo. Pak to začínalo mít spád a konec to dohnal, i když si to reálně nějak nedokážu představit.

21.04.2024 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Takhle kniha mi naprosto nadchla! Po dlouhé době, něco co stálo za to! Na to jaká je to bichle, tak jsem ji zhltala ani jsem nevěděla jak.

07.02.2024 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Vřele doporučuji. Četla se moc dobře, mile mě překvapila.

27.01.2024 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

A nutně potřebuji další díl !!! Opravdu se mi kniha moc moc moc líbila.

18.01.2024 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Naprosto super. Přečteno jedním dechem. Vyústění celé série a vzpomenutí Elsy, co vlastně se vše odehrálo. Pecka. Jen ten konec by nemusel být tolik sladkej....

04.01.2024 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Super. Konečně zajímavá kniha po delší době.

01.01.2024 5 z 5

Nejhorší obavy Nejhorší obavy Michal Sýkora

Ten konec mne jako matku dětí šokoval. První dva příběhy mě až tak moc nezaujaly, ten poslední byl koncem šokující.

30.12.2023 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Četlo se to velice dobře, příběh také zajímavý. Ale chyběl mi takový ten wow efekt, kdy člověk nemůže knihu odložit.

01.12.2023 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Nádherný příběh. Zajímavý námět. Krásné odpočinkové čtení. Vřele doporučuji.

31.10.2023 5 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Mě bohužel tato kniha nebavila. Přeskakovala jsem dost odstavců a četla ji i dlouho. Ke konci mě to začalo bavit, ale teda ten konec....mě dost šokoval. A i by mi docela zajímalo pokračování, tak teď nevím...

20.10.2023 3 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Přiznám se, že v cca půlce už jsem knihu odkládala bez zájmu nutně číst dál. Už mi to přišlo na jedno brďo, říkala jsem si, že když poslední díl není ještě k prodeji, tak že ani nevadí... Ale ten konec to opravdu vytáhl a zase jsem ve verzi, že toužím číst dále. Opravdu mi zajímá, jak to bude pokračovat.

15.07.2023 5 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Za mě naprosto super kniha. Po delší době něco, co mělo takový ten wau efekt. Jen jak už se psalo níže, ten poslední výstup přímo na vrchol byl rychle převyprávěn. Těšila jsem se, jak se budou potýkat s výstupem a vlastně i pak s tím sejít dolů. To jediné mi trošku vadilo. Ale jinak kniha plná emocí, zvratů...

14.06.2023 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Opět super kniha, která byla rychle přečtená. Jen ten konec se mi nějak nechtěl věřit. Bylo to moc nějaké snadné a nekomplikované.

02.06.2023 5 z 5

Ex na koštěti Ex na koštěti Erin Sterling (p)

(SPOILER) Námět super, ale to zpracování už pokulhávalo. Když se pak vysvětlovalo jednotlivé propojení magie absolutně jsem netušila, která bije. Nejvíc mě asi bavila pasáž s chycením ducha z knihovny.

12.04.2023 3 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

To byl tak krásně nádherný příběh... Snad jedna z nejlepších oddychovek. Kniha sice nemá žádný wow efekt, ale přesto mě nadchla. Velmi čtivá.

01.04.2023 5 z 5

Na začátku jsem si říkala, to bude jen přepis toho, co bylo v seriálech, takže se nic nového nedozvím a bude to nuda. Ale pak se to změnilo, velice zajímavé čtení, které odhaluje jak a co funguje na policii. Za mě super kniha.

17.03.2023 5 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Krásně psané, pohodové čtení, ale spíš bych ho zařadila jako román pro dívky.

19.02.2023 4 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Námět super, kniha se dobře četla. Ale bohužel to zpracování pokulhávalo, bylo to divně popisováno.... Bylo to takové neslané nemastné.... Trošku to zachránil konec, i když byl částečně otevřený.

24.01.2023 3 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Sladká oddychovka. Velice dobře se četlo. Konec byl trošku předvídatelný, ale nevadilo mi to.

08.01.2023 5 z 5

Pohlednice z Paříže Pohlednice z Paříže Alex Brown

Konec jsem nemohla odložit, dokud nedočtu. Ale někdy jsem některé odstavce přeskakovala, protože jsem strašně chtěla vědět, co zase zjistili a někdy se v některých odstavcích vykreslovala Paříž a to mi tam trošku štvalo, že se tím "brzdil" rychlý spád událostí. Jinak super

03.01.2023 5 z 5