majavcelicka majavcelicka komentáře u knih

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Zajímavá kniha. Pohled na to jak různě se může vyvíjet život díky jednomu rozhodnutí. Ale nebylo to nic od čeho by se mi nechtělo odtrhnout.

19.11.2020 4 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Opět veliký potlesk a poklona! Propracovanost příběhu je úžasná! Co já budu číst až si přečtu poslední díl netuším. Vše už mi pak asi přijde nudné :-D Škoda, že autorka napsala více knih ale nejsou už vydané v češtině :-\

09.09.2020 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Opět excelentní příběh. Ta kniha hned od začátku vtrhne do děje a nepustí skoro až do konce. Další z knih, kterou jsem četla do 3 do rána :-D Fakt úžasné čtení, autorka umí vše krásně vykreslit a hlavně se mi líbí, ten příběh stylem "co se škádlívá, to se rádo mívá".

06.09.2020 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

POZOR SPOILER
Opět úžasná kniha. Četla se sama. U knih od Petrusove se mi líbí, že mají náboj hned od prvních stránek. Ale za to jsou pro mě slabší ty konce. U této knihy jsem posledních x stránek čekala, co se zvrtne, že to není možný, aby to takhle snadno dopadlo, když do té doby samozřejmě díky prostředí, ve kterém žil neumožňovalo tak snadný odchod a najednou vše šlo a naprosto bez problémů. Ten konec mi k tomu "původnímu prostředí" neseděl.

21.08.2020 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Jedna velká paráda!!! Jen ten konec už byl trošku předvídatelný, ale to co konci předcházelo, tak to mi zase vyrazilo dech, nečekala jsem to. Takže super. Kniha mě chytila hned od prvních stránek a nepustila skoro do konce (ve dvě ráno už jsem si říkala, že fakt musím jít spát :-D ) určitě si budu chtít přečíst i další knihy od autorky.

14.08.2020 5 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Wauu... Kniha mě bavila od samého začátku až do konce. Všechny osoby z této knihy jsem měla ráda. Určitě si od této autorky přečtu i něco dalšího!!!

06.08.2020 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

SPOILER
Bohužel za mě zklamání, pro mě až moc předvídatelné. Už od začátku díky jeho bratrům jsem věděla, jak to skončí a když se přimotávaly další osoby, tak mi bylo jasné, jak to dopadne, aby to nebylo úplně smutné.... Jen jsem čekala kdy a jak.

05.08.2020 3 z 5

Svatební noc Svatební noc Sophie Kinsella (p)

Kniha se mi moc líbila, ze začátku jsem sice měla problém se začíst, ale pak se četla velmi dobře. Hlavně ta pasáž s Nicem byla vyborna. Po dlouhé době jsem se od srdce nahlas zasmála u knihy.

03.08.2020 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Nebyla jsem schopná dočíst. Nebavila mě. Postrádala nějaký příběh (alespoň prvních 100 stránek). Hlavní hrdinka pořád jen popisovala věci okolo sebe, občas popisovala průběh dne. Jako mělo to občas vtipné poznámky, ale nějak víc nezaujalo.

28.07.2020 2 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Nádherná kniha. Četlo se velice dobře a rychle.

26.07.2020 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Četlo se to jedním dechem. Příběh ubíhal rychle a pořád se něco dělo. To jejich popichování bylo krásně zpracované. Jen ten konec mi přišel už pak trochu useknutý. Mohl být lépe propracovaný.

26.07.2020 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Úžasný, úžasný, úžasný!!! Každou chvíli jsem byla nadšená, že se příběh vyvíjí jinak než by člověk předpokládal nebo spíše já. Mno a nakonec jsem si i uronila slzičku. Nádhera. Jsem nadšená.

18.07.2020 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Bože ten konec zase! Úžasný!!! Ještě, že jsem si koupila všechny díly a můžu se hned pustit do dalšího, škoda, že posledního, dilu. Tato série mi určitě zůstane doma, tu nepustím dále. Určitě se k těmto knihám ráda časem vrátím.

16.07.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Nádherná "pohádka". Kniha je strašně krásně pojatá. Moc se mi líbí a už se těším na další díly.

19.06.2020 5 z 5

Konečná teorie Konečná teorie Mark Alpert

Já bohužel odložila. Vůbec se mi to po pár desítkách stránek nelíbilo, nelíbilo se mi jakým stylem je to psané. Ale spíše to bude tím, že mám ráda spíše detektivky než thrillery. Věřím, že si to své čtenáře najde a i se jim to bude líbit. Jen u mě to není můj šálek kávy.

18.06.2020 2 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

POZOR SPOILER!!!
Jako vždy moc pěkná kniha. Byla jsem připravená dát plný počet hvězdiček. Ale ten useknutý konec? Najednou skok a vyprávění zpětně po pár letech, že jakoby happy end. Čekala jsem, že se bude více vyvíjet jejich cesta zpět k sobě, ne jen informace, nakonec jsme spolu... Jinak se mi hrozně líbily ty pasáže, kdy popisuje své myšlenkové pochody Elisabeth psychologovi.

14.06.2020 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Velice zajímavá kniha. Trošku jsem se díky tématu knihy bála, že se mi bude špatně číst a budu se jí muset prokousávat. Ale opak byl pravdou, četla se příjemně, příběh ubíhal, byl poutavý.

23.05.2020 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Opět velmi povedená kniha. Velmi čtivá. Jen jsem trošku tušila jaký bude konec. Ale neubralo na tom chtít číst dál a dál. Už se tu na mě těší další díl a já na něj.

03.05.2020 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Opět velmi čtivá kniha. První díl mě bavil více, ale pořád to byla kniha, kterou jsem nemohla odložit a pořád chtěla číst a číst dále. A ten konec opět vynikající!!!

03.05.2020 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Úžasná kniha!!!! Přečtená jedním dechem. Opravdu mě vtáhla do děje a nepustila.

25.04.2020 5 z 5