Nepřítel mého nepřítele

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/145157/bavettovi-nepritel-meho-nepritele-RTZ-145157.jpg 4.5769

Bavettovi (2.)

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Fragment (ČR)

adela2230
08. prosince

Zajímavá kniha, člověka velmi rychle pohltí a dobře se čte.

Petra38

Bobbyho jsem si pomerne oblibila v prvnim dile, takze jsem se na jeho pribeh vazne tesila. Mam rada knihy, kdy mocne a nebezpecne muze precura zenska. Asi citim jakesi zadostiucineni:-P . Serie vazne pekna,jdu na treti dil, schvalne jsem si neprecetla ani anotaci- a to je na me dost zavazne:-)

cie

Hodně ale hodně naivní, ale oddechové a celkem vtipné čtení.

Elčokča

Příjemné, pohodové čtení, bohužel strašně nepravděpodobný příběh. Nechci odhalovat děj, ale NO TAK! V prvním díle to nešlo a najednou to projde??? Naštěstí slovní přestřelky a ironické poznámky byly hodně vtipné, a tak mě kniha bavila.

Hřibče

Tato série se mi velmi líbí, je vtipná a má spád. Mezi hlavními hrdiny to jiskří, ale zároveň při čtení vidíme, že i mafián je jen obyčejný chlap se svými starostmi a obavami. Za mě maximální spokojenost, už se moc těším se na další díl! :)

maruna

Kniha se mi líbila, je tam hodně sprostých výrazů, ty zrovna nemusím, ale dobře se mi četla, čtivá oddechovka včetně humoru, lásky i napětí.

Babo

Tak končím. Nemám na to,abych zkousla pro mne naprosto neuvěřitelně hysterické chování všech zúčastněných i ve chvílích pro mě nepochopitelných .
Jak píše Vercutka , takhle si opravdu nedovedu představit, že by se chovali mafiáni .
Ne že bych nějaké znala ,ale mám dojem, že by se tak nechoval vůbec nikdo .
První díl se mi celkem líbil ,ale podruhé už to fakt nedávám .

Brambu

A ani druhý díl můj názor nezmění. Zase povedené čtení. Opět dostáváme napětí, lásku, strach, vášeň a dokonce i trochu humoru. Že by byl mafiánům vážně konec? To snad ne...

Vercutka

Dočetla jsem do poloviny, dále pokračovat nemůžu. Romanťárny mám ráda, ale tahle mi přišla až moc naivní. Nějako mi ten děj nesedí k mafii. Možná kdyby autorka vybrala nějaké jiné prostředí. Tohle mi přišlo spíš jako parodie na mafii. Dvě hvězdy za styl psaní a humor autorky.

ketvin

Robert k pomilování, Jo dokonalá, Amy skvělá, Johny úžasný a k tomu navíc Mike a Paige... Tento díl se mi fakt líbil! :) Dokonce asi více než díl 1. a určitě víc než 3. Série super. Autorka umí :)

ivedoo

Pokračování mne vůbec nezklamalo. Tato série se velice vydařila a jsem ráda, že se tam zase objevila Paige i Mike. Skvělé, že jsem mohla poznat i Roberta a absolutně se mi hodil k Jo už od začátku :D za mě klidně i 6 hvězd :)

cibulka 8

První díl se mi líbil mnohem víc. Dost mi vadilo časté používání sprostých slov. Někde peprný výraz sedne, ale mnohdy je zase úplně zbytečný.

LenRan

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíce. K celé sérii ale mohu říct, že mě příjemně překvapila a všechny díly se četli dobře. Jediné, co bych vytkla je, že jde o romatickou sérii a ve chvíli, když přišlo na sex, tak to autorka utla, mohla to trochu rozvést :)

Doubravka1975

Moje první kniha od autorky a bylo to akční a pak romantické. Psáno ze dvou pohledů což se mi taky líbilo a určitě přečtu celou sérii.

felia

První moje kniha od Petrusové. Pěkně se to četlo asi do poloviny. Do té doby to byla napínavá kniha, hodně vtipná, i když poněkud ubrečeně holčičí. Od poloviny přestala být kniha napínavá a změnila se v romantický příběh

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

georginaa

Asi prvních sto stran se nic moc nedělo, ale potom co dostala glocka na zabití Roberta to dostalo slušný spád. A velkou radost mi udělalo opět se setkat s Paige a Mikee, ten jejich humor mezi sebou je dokonalý, do konce knihy jsem ale čekala něco zlého, jako v prvním díle, ale byla jsem vděčná, že nic takového se nestalo a vše skončilo šťastně.

Joyce24

Tak tento druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Příjemné čtení, vynikající slovní přestřelky hlavních postav, výborná oddechovka. Určitě si přečtu ještě další díl.

Rozinka28

Joan a Robert jsou sympatičtí, ale na Page s Michelem nebo Emily s Henrym nemají. Druhá kniha z třídílné mafiánské série se mi četla hezky, je příjemně napsaná, děj se netáhne. Bavily mne vtipné dialogy. I k tomuto dílu, jako k dalším dvěma, se ráda vracím.

85prcek

Jo, knížka nezklamala. Jo, úplně stejně skvělá jako první díl. Jojo

nani_nka
20.11.2017

Som veľmi rada, že som touto sériou porazili tie moje blbé predsudky, že od českého/slovenského autora nemôže byť nič dobré. Pretože táto séria je naozaj vynikajúca. Veľkým plusom sú úžasne postavy, nielen Robert a Jo, ale aj Johnny a Michael s Paige z jednotky. Jediné, čo sa mi nepozdávalo bolo to, že mi v knihe chýbal moment, kedy sa Robert s Jo do seba zaľúbili.

x.capricorne
11.11.2017

Stejné skvělé jako první dil, vtipná, čtivá oddechovka

jani.ruzicko
05.11.2017

Tak opět skvělý a zajímavý příběh s nápadem. Johnny je řízek a jeho slovní rýpání s Robertem bylo skvělý. Fakt jsem se pobavila. A Jo jim ani jednomu taky nedala nic zadara =D Ráda jsem se znovu setkala s Mikem a Paige. Psáno z obou pohledů, což je super. Za mě určitě povedené! =)

ardeas
04.10.2017

Pekne napísané, ale už to stratilo ten moment prekvapenia od jednotky. Niektoré veci boli dosť predvídateľné a rovnako ako pri predošlej knihe, do polovice ma neskutočne bavila. V bode, keď Robert vystúpil z taxíka to nabralo bežný scenár. Tá prívalová vlna, čo sa tam prihnala, mi tak nejako docvakla samo sebou :) Ale slušný priemer.
Chválim hlavne slovné prestrelky s Johnnym, ten je proste "boží" a fakt, že sa autorka rozhodla písať striedavo z pohľadu oboch postáv, to mám rada :)

cukrovka
17.09.2017

Opět super čtení. Skvělé slovní přestřelky jak mezi Robertem a Johnym, tak i bratry. Jsem ráda, že jsem se opět setkala s Michaelem a Paige.

helena19
03.09.2017

Úžasná série :) tento díl mě bavil o něco více než první. Knížka je poutavá, napínavá, úsměvná...prostě ideální na relaxování.

mandari
19.08.2017

Z prvního dílu jsem byla nadšená, i když to je oddechová romantika. Tento díl už mě trochu nudil. Přišlo mi vše moc jednoduché, ale četlo se to dobře a závěr byl pěkně slaďoučký :)

Lenka40
09.01.2017

Takže druhý díl ze série Bavettovi je za mnou a zase prostě paráda. Opět se kniha četla sama . Příběh byl prostě krásný . Hned se vrhnu na poslední díl z této trilogie a budu doufat ,že mě ani v tom posledním díle Kateřina Petrusová nezklame .
Opět DOPORUČUJI =)

Macawi
04.01.2017

MOŽNÉ SPOILERY!: Kniha se mi možná líbila ještě o trochu víc než předchozí díl. Mám moc ráda Roberta, takže jsem byla nadšená zjištěním, že se valná část děje vypráví z jeho úhlu pohledu. Jsem velmi ráda, že se autorka neopakovala, chvíli jsem se bála, že "odstraní" i dalšího bratra. :-)

alena67
02.11.2016

ještě lepší než první díl

pro ženy

Kateřina Petrusová