Nepřítel mého nepřítele

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145157/bavettovi-nepritel-meho-nepritele-RTZ-145157.jpg 4.4973

Kniha Nepřítel mého nepřítele

dooky

Dlouho jsem přemýšlela, proč se mi knihy od této autorky tolik líbí. Romantických oddychovek s jasným koncem jsem četla mraky. A přišla jsem na to, že to bude jednak samozřejmě jejím stylem psaní, tak i tím, že používá úplně přirozenou, někdy nespisovnou ale nádhernou češtinu. Nechybí sprostá slovíčka, která mě osobně nijak nepohoršují. Naopak, celé mi to přijde daleko realističtější a víc mě to vtáhlo do děje. Celá série je výborná.

evik2710

No sladacek ale moc pěkně se čte

Knihajeradost

(+ SPOILER) Česká autorka Kateřina Petrusová mě nepřestává udivovat. I tento druhý díl je psaný lehce, svižně, vtipně a bez zdlouhavých scén. Její styl psaní mě úplně vtáhl do děje. Ten je sice snadno předvídatelný, ale vůbec mi to nevadilo. Střídají se pohledy Jo a Roberta, což se mi hodně líbilo a v minulém díle i docela chybělo. Vědět, co si myslí i druhá strana je super. Obzvlášť, když se Robert s Johnym neustále dotahovali. Při čtení knihy jsem se stále usmívala, ale když jsem narazila na scénu, jak Robert odhání psa citoslovcem "kšá!", který se používá na slepice, husy nebo kačeny (prostě na ptáky), vybuchla jsem smíchy. Kromě vtipných hlášek a dialogů si v knize užijete vánoční atmosféru a zjistíte, že i ten nejdrsnější mafián v New Yorku má srdce a lidi, na kterých mu záleží. Malá Amy byla úžasná a Jo se mi taky líbila. Vtipné dialogy autorce fakt jdou a já vám tuhle sérii prostě musím doporučit.

Marcik7

Tak detektivka to není, napínavé taky ne, ale táááák sladké...

johana3160

Kniha se mi libila, neco jsem se nasmala i slzicka kapla, ale presto to jaksi nebylo ono, aby to bylo top. Nevic co presne, ale neco mi nesedlo.

hlentilka

Ještě lepší kniha, než ta první. Tleskám paní autorce, vhodně volená slova, mnohdy humorné dialogy, žádné místo v knize nebylo zdlouhavé.

anna7852

sice jsem se už nesmála tolik jako u prvního dílu,ale stejně pořád velká paráda hmmm joo :-)

avalonek

Já si to užila,celou dobu mě zajímalo,jak to vymyslí a co bude a bylo to celkem zajímavé..vždy mám ráda,když se vrátí i postavy z předchozích dílů.Těším se na poslední díl