Nepřítel mého nepřítele

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145157/big_bavettovi-nepritel-meho-nepritele-RTZ-145157.jpg 4.41053

Kniha Nepřítel mého nepřítele

oresvo

Druhý díl se mi líbil víc jak žen první.
V prvním díle byl Robert popisován jako mafián.
V tomhle díle ale už tak tvrdě a neustupně nepůsobil.
Bylo to velmi humorné, hlavně hlášky s Johnym.
Pěkně se to četlo. Až jsem překvapená.
Jo na mě působila ze začátku jako hysterka ale chápu, že strach o dítě udělá své.
Už se těším na další díl.

Kacased

Dobře napsáno, mělo to vtip, napětí, dojetí. Ač od první strany byl konec jasný, tak jsem tu knihu četla s radostí. A po Třeštíkové to byl balzám.

maryska09

Opět mile napsaná kniha, která se moc dobře čte. Trochu průhledná, ale vůbec neurazí. V dnešní pokroucené době takhle romantický příběh potěší.

Kristy.Seb
05.11.2021

Na první díl tenhle příběh nemá, ale i tady bylo dost humoru, něhy a lásky.

kopeceli
14.10.2021

(+ SPOILER) Druhý díl bohužel ubral na reálnosti čteného, vtipnosti bylo také méně. Uvěřit tomu, že se obávaný mafián kvůli ne příliš krásné (dle autorky) policistce ze dne na den změní na dobráka od kosti s nervy v kýblu, že dotyčná policistka s vynikajícími psychotesty, pracující bez problémů v nejstresovějším prostředí se bude hroutit z blbin, to je na mě moc. Nejreálnější tak zůstává malá Amy s dětským žargonem a příchylností ke každému, koho má ráda maminka. Nevychovaní psi mě vytáčeli, krutá zima v Itálii překvapila, myslela jsem, že tam nesněží. Po vynikajícím prvním dílu sice sestupná tendence, ale stejně zkusím třetí díl - máme tři možnosti: stav zůstane stejný, zlepší se nebo zhorší. Zatím mne to zajímá.

petulik330
10.09.2021

Tento díl se mi zdá o trochu slabší než ten předchozí s Michaelem a Paige. Rozhodně byla dobře napsaná, dej rychle ubíhal, ale něco mi v ní chybělo.
Líbila se mi Jo. Byla to svérázná žena, která ukázala že by byla jako matka schopná udělat pro dítě cokoliv. Jen je vraždy. To se v ní ale prala matka s bývalou policistkou. Proto udělala tu nejlepší věc co ji mohlo napadnout.

evineckY
19.08.2021

Robert, jako tvrďák a mafián je až moc sladký a poddajný, trochu neuvěřitelné.
Nejvíc jsem se nasmála s Page a Michaelem a Johnnyho hláškám.
Je to trochu jako z Kmotra - Michael Corleone schovaný na Sicílii.

V tichém domě byl klid a mír a v jedné posteli jsem
měl všechno, co jsem kdy potřeboval.
Jsem starej, patetickej fotr od rodiny.
A je to úžasný pocit.

cmelda87
28.07.2021

Jen bych se opakovala, takže i tento díl hodnotím stejně nadšeně a kladně, jako ten první :-) A s nedočkavostí se hned pouštím do toho posledního! ..