Nebezpečná láska

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106611/nebezpecna-laska-106611.jpg 4.51382

Kniha Nebezpečná láska

Lidka

(+ SPOILER) Opět asi proti proudu, ale nemohu jinak. Jak já se na tu knížku těšila a jak jsem ráda, že už ji mám za sebou.
Nebudu psát více. Ale autorka si s námi těžce zahrává co sneseme.
Ať nejsem zlá tak kéž se najde cílová skupina, které se to bude líbit. Já už v ní nejsem. Romantiku mám ráda, leč v jiné podobě.
Doufám, že už v žádné knize nedá autor české knihy dívce jméno, které přeloženo do naší rodné bude Stránečka. Prosím.

helenkan

Měla jsem chuť si tyhle mafiány připomenout. Tihle jediní mi totiž nevadí. Až na jejich matku. :-))

Toledo

Tak tohle čtení mě hodně bavilo ! Začala jsem číst a nedala knihu z ruky až do pozdních hodin, než jsem věděla jak to dopadne.
Ze začátku jsem přemýšlela, jak se to asi vyvine a měla pár mylných představ, ale od půlky už to jelo a žádné velké drama se nekonalo, protože jsem tušila, jak to dopadne.
Nic to však nemění na tom, že to mělo originální nápad a zápletku, bylo to romantické (ne přeslazené) a erotika tam byla jen náznakem, takže také plusové body, že se to dá udělat i jinak.

vlkove

Je vidět, že autorka psát umí. Bohužel mi těžce nesedl příběh. Nuda, nuda a šeď. Strašně nezajímavé a zdlouhavé. Čekala jsem, že v knize bude hrát větší roli mafie, zde ale šlo čistě o jakousi romantiku, kterou já mám ráda ale tady to nějak nevyšlo. Docela mě překvapuje vysoké hodnocení. Knihu jsem četla na doporučení.

oresvo

Bylo to zajímavé.
Vtipné, romantické, ale i jsem si pobrečela. Ten konec stal za to.
Stránečka si velmi oblíbil svého nového klienta, dospělého muže s duší dítěte.
Nejprve ho má ráda co by dítě ale později i coby muže.

Těším se na další díl.

Mondaika

Hlavní hrdinka Paige je sympaticky správně jak bychom řekli prdlá... Když začne pečovat o Mike okamžitě si ho oblíbí, ale uvnitř později ní začíná hlodat červík.... Co se stane až tu místo Mike bude Michael..? Budu bez práce...?

Upřímně já četla jen proto, abych se dozvěděla, kdy už se konečně na scéně objeví Michael. Jenže pak už to nebylo to pravé ořechové... Jaksi mi tam chyběly momenty s Robbiem a Paige... A když konečně měli oba prostor tak jen kvůli tomu, aby Paige s Michalem měli oba volnost, kterou si tak oba přáli... (nečekaně čekáné řešení... Aspoň pro mě)

Za mě upřímně žádná hitparáda. :D
No ještě mám v knihovně druhý díl tak uvidím, co nám autorka přichystala dal.

maryska09

Výborně napsaná pohodová kniha. Nereálná, ale skvělá. Po všech možných tragických osudech, příběhů války nebo reality současné doby, přesně taková kniha pomůže a pohladí. Doporučuji

jehanys

Jak rychle jsem začal, tak rychle jsem skončil. Kniha mě nebavila. Nuda, nuda šeď. Těšil jsem se na dobrý román, ale nebylo mi dopřáno. Další díly ani nezačnu. Možná tomu pomohlo i to, že jsem před touto knihou četl Chaloupky a Šikmý kostel.