Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106611/nebezpecna-laska-106611.jpg 4 1467 364

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

oresvo
24.03.2022 4 z 5

Bylo to zajímavé.
Vtipné, romantické, ale i jsem si pobrečela. Ten konec stal za to.
Stránečka si velmi oblíbil svého nového klienta, dospělého muže s duší dítěte.
Nejprve ho má ráda co by dítě ale později i coby muže.

Těším se na další díl.

Mondaika
13.02.2022 3 z 5

Hlavní hrdinka Paige je sympaticky správně jak bychom řekli prdlá... Když začne pečovat o Mike okamžitě si ho oblíbí, ale uvnitř později ní začíná hlodat červík.... Co se stane až tu místo Mike bude Michael..? Budu bez práce...?

Upřímně já četla jen proto, abych se dozvěděla, kdy už se konečně na scéně objeví Michael. Jenže pak už to nebylo to pravé ořechové... Jaksi mi tam chyběly momenty s Robbiem a Paige... A když konečně měli oba prostor tak jen kvůli tomu, aby Paige s Michalem měli oba volnost, kterou si tak oba přáli... (nečekaně čekáné řešení... Aspoň pro mě)

Za mě upřímně žádná hitparáda. :D
No ještě mám v knihovně druhý díl tak uvidím, co nám autorka přichystala dal.

maryska09
13.02.2022 5 z 5

Výborně napsaná pohodová kniha. Nereálná, ale skvělá. Po všech možných tragických osudech, příběhů války nebo reality současné doby, přesně taková kniha pomůže a pohladí. Doporučuji

jehanys
30.01.2022 1 z 5

Jak rychle jsem začal, tak rychle jsem skončil. Kniha mě nebavila. Nuda, nuda šeď. Těšil jsem se na dobrý román, ale nebylo mi dopřáno. Další díly ani nezačnu. Možná tomu pomohlo i to, že jsem před touto knihou četl Chaloupky a Šikmý kostel.

Martooni
29.01.2022 5 z 5

(SPOILER) Ale jooo, bylo to sladké, nereálné, předvídatelné, ale taaaak čtivé! Moc se mi kniha líbila. Přečteno jedním dechem.

Paige jsem si zamilovala, skvělé hlášky, skvělá holka. Michaela jsem se zprvu bála a netušila, co od něho čekat, ale taky byl skvělý. Zprvu jsem myslela, že se Paige dá dohromady s Robem. Ale vše dopadlo tak, jak mělo. Skvělé zvraty a konec. Fakt se mi to celé moc líbilo.

kneslova
10.11.2021 5 z 5

Výborná oddechovka, sice je to mimo realitu, ale zábavné, skvěle se to čte, bavilo mě to

Kristy.Seb
05.11.2021 5 z 5

Tak takovýhle příběh jsem nečekala. Skvělé napsané závažné téma. Vtáhlo mě to hned od začátku. Jsem zvědavá na další díly.

kopeceli
04.10.2021 5 z 5

Výborná kniha ve svém žánru. Většinou jsem se opravdu dobře bavila, v práci jsem se těšila, až přijdu domů a budu moci číst. Klientům jsem o knize vyprávěla, myslím, že pár z nich ji začalo shánět, aby si ji přečetli. Překvapilo mě, že to je kniha české autorky, zjistila jsem to až po přečtení, když jsem se začala shánět po dalším dílu. Doporučuji.

martisko3
18.09.2021 5 z 5

Překvapivě velmi zábavná kniha, originální zápletka (i "onemocnění" Michaela), napínavý závěr, vtipné dialogy.

petulik330
10.09.2021 5 z 5

Hodnotíme velice kladně. Na začátku trochu smutku, ale pak po celou dobu jen smích. Kromě konce, kde mě autorka napálila s hlavním hrdinou. To i slzičky ukáply. Líbilo se mi, jak autorka popisovala Michaela a mnoho situací s ním spojené jako s dítětem.
Celý příběh byl velice dobře a čtivě napsaný i vtipy. Konec knihy, kdy se Makie opět stal dospělým mužem se mi už tak nelíbila, ale muselo to tam prostě být. Nevím, něco mi v té části chybělo.
Jinak můžu doporučit.

Kniholapka
15.08.2021 4 z 5

Druhá kniha od teto autorky.
Musím přiznat, ze mě příjemne překvapila! Ze začátku mi chvíli trvalo než jsem se zacetla, ale potom… no co budu vyprávět, nemohla jsem odložit. Vážně skvěle čtení. Řekla bych, ze podobný žánr na českém trhu chyběl. Takže klobouk dolu autorce. Těším se na další díly.
Kniha nepostradala akci, napětí, vážnější témata i humor a smyslnost. Jsem nadsena!

cmelda87
18.07.2021 5 z 5

Tak to bylo famózní!!!
Mám radost z toho, že něco takového dokázala česká autorka. Myslím si, že i zfilmované by to bylo luxusní, kdyby se jelo přesně podle té knihy.
Teď hned se jdu začíst do dalšího dílu :-)
Jo a dle mého: 50 odstínů.. se ve srovnání s tímto může jít vycpat.!. ;-)

Siwan
15.07.2021 5 z 5

Supr, čupr - čte se samo, objevila jsem evidentně novou autorku co mi sedla. Přečteno za jedno odpoledne a rovnou se pouštím do další. Paráda.

Domkar9116
05.07.2021 5 z 5

Dosti překvapující na českou autorku. Četlo se to dobře, dobrý děj i postavy. Jdu na druhý díl a moc se na něj těším. Plný počet hvězd je jasná věc. Vřele doporučuji.

evik2710
21.06.2021 4 z 5

Krásný poctenicko

dooky
12.05.2021 5 z 5

Výborné! K této sérii jsem se dostala přes poslední díl s Henrym a Emily. Autorčin styl se mi tolik zalíbil, že jsem si dokoupila i zbylé dvě knihy. Nebezpečná láska mě dostala také. Oddechovka, neobvyklé téma, prostě radost z přečtení.

PéťaH.
09.04.2021 4 z 5

Knížku jsem četla pomalu jedním dechem. Zcela mě pohltila. Oddechové čtení.

JanuldaN
07.04.2021 4 z 5

3,5* Za mne super oddechové čtení. Dokonce jsem se u příběhu i od srdce zasmála. Je pravda, že jsem od knihy čekala něco jiného - zvláště, když se děj odehrává v prostředí mafie - každopádně alespoň jsem byla překvapena. Od půlky mi ale bylo jasné, jak vše dopadne. SPOILER: té nečekané smrti jsem vůbec nevěřila, pořád jsem čekala, kdy se ten kluk ušatá objeví :-)

gabriela1174
22.03.2021 5 z 5

Za mě prostě skvělé :) Po první kapitole jsem chtěla odložit - mám v oblibě krimi a psycho, toto měla být oddychovka a byla :D Jsem ráda, že jsem dala knize šanci. Četla jsem si jedním dechem, smála se i sluníčka ukápla :) Kniha mě pohltila a sháním další příběhy Bavettových :D

Knihajeradost
21.03.2021 5 z 5

Přesně tady platí: "Nesuďte knihu podle obalu." Jedním slovem, wow. Česká autorka Kateřina Petrusová mě velmi překvapila. Kniha byla čtivá, vtipná a děj se zbytečně netáhl. Dokonce jsem byla zaskočená i zápletkou a říkala si, že tak to přece nemůže skončit. Děj je sice z mafiánského prostředí, ale nečekejte nic drsného.
Četla jsem jednu stranu za druhou, dokud jsem nebyla na konci a ani u toho nedýchala. Moc krásný příběh, u kterého jsem se dost nasmála. Chápu, že se Paige bála, ale nedalo se tomu nesmát. Bylo to napsáno opravdu skvěle, klobouk dolů.