Pekáč buchet

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

ONA Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára. ON Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš. Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem, a že láska hory přenáší. Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206146/pekac-buchet-FwG-206146.jpg 41089
Nahrávám...

Komentáře (345)

Kniha Pekáč buchet

Surikata369
07. července

Nedočetla jsem ani do půlky, proto hodnocení nedávám. Ale knížka se mi nelíbila, ani ten humor, ani styl psaní.

princesse
11. června

O něco lepší než S hlavou v ... To rozhodně uznávám. Rychle se to četlo a děj měl spád. Taková oddechovka k vodě nebo na balkon s nohama nahoru a dobrá káva k tomu. Určitě se to dá a když víte co čekáte, tak se zklamání konat nebude.


JáŠárka
05. června

Vtipná a svěží oddechovka s trochu vážnějším zakončením. Nedoporučuji číst po večerech, budou vás honit chutě na popisována jídla :-)

Kniholapka
19. května

Tuto knihu řadím mezi krásné oddechové knihy. Od začátku jsem se u ní moc bavila. Kolikrát jsem se našla v situacích, ve kterých se my ženy občas nacházíme. Naše uvažování a přemýšlení je prostě někdy jiné... Konec mě překvapil. Chvíli jsem z něj byla smutná, ale myslím, že autorka chtěla knize dodat lehce vážný ráz.

johana3160
13. března

Opet stejne jako autorcina starsi kniha (S hlavou v oblacich) je tohle spise mila ceska harlequinka, az teda na ten konec.. v tom konci jsem ja osobne videla vic potencionalu nez v cele knize, ale co uz. Mila byla zminka o paru z vyse zminene knihy. Nic urciteho, jen jmeno a tim, ze jsem to cetla nedavno jsem si to spojila, ale kdo necetl nepociti to. Jen nenapadne spojeni dvou svetu.

Alnima
11. února

Pěkná a vtipná oddechovka,ale více nečekejte.

marli58
29.12.2020

Milý příběh o vaření a pečení a nejen o nich. Součástí jsou i recepty a musím říct, že jsem u toho dostávala hlad (nebo chuť :D). Hezká oddychovka.

crazyslunicko
26.10.2020

Nenáročná krásná oddychovka o lásce, horolezcích, buchtách apod. Škoda jen toho konce...

1 ...