Pekáč buchet

Pekáč buchet

ONA Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára. ON Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš. Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem, a že láska hory přenáší. Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/206146/pekac-buchet-FwG-206146.jpg 4806
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Fragment (ČR)

Tanya007
včera

Knížka se četla dobře, ale myslím si, že by se dala daleko více rozvést, téma super, pro mě ale dost rychle ukončeno...

Rhodos
včera

Moje prvotina od této autorky,četla jsem v rámci čtenářské výzvy...velmi mě bavila,čtivá,zábavná....určitě se vrátím i k jiným titulům

michalka S.

Pohodová oddechovkaqu které jsem se i zasmala

lenka5660

Přečteno jedním dechem. Jako obvykle mě tato autorka nezklamala.

Doubravka1975

Knihu jsem si s sebou vzala na dovolenou jako letní oddechové romantické čtení. Myslela jsem si že půjde o romantický příběh s happyendem, ale to co se tam stalo mě trochu překvapilo. Ale bohužel i takové věci se v životě stávají a opravdu Láska prochází žaludkem a Hory přenáší. Ještě se mi líbila zmínka o Winterovi a jeho manželce. Tahle knížka se mi od K. Petrusové líbila nejmíň

Lucinka007

Knížu jsme přečetla jedním dechem. Úplně mě chytla. Jednoduše a vtipně napsaná. Děj měl rychlý spád a nic se zbytečně nenatahovalo. Všechny postavy jsem si oblíbila. Závěr knížky mě dost překvapil. Něco takového jsme nečekala. Za mě každopádně super čtení!

popelka595

Takhle moc jsem se u čtení už dlouho nezasmála. Nemělo to chybu!

prestiggio

Kratka, rychla, na odreagovanie.

Kukicka

Prvni tretina knihy me hodne bavila. Bylo to takove osvezujici do letnich parnych dnu. Postupne to sklouzavalo do prumeru. Konec me prekvapil, ale jeste si nejsem jista, zda pozitivne... Oddechovka prectena behem jednoho dne. Nektery z receptu vyzkouzim, to byl zajimavy napad

Lenoulinka

Po B. Wood jsem si ji vzala na jako oddychovou knížku a nemohla jsem se začíst. Nějak mi ten styl neseděl. Vtipná, ale to je asi tak všechno. Navíc pro mě měla knížka nečekaný konec, na to jak byla veselá...

Lyra.

Nádherná oddychová knížka. Skvělý příběh a psaná tak, že se čte sama...

martinka07

Krásně napsaná, milá oddechovka s recepty jako bonus. Jo, tohle já můžu.

JancaMia

Prima odechová knížka která se čte jedním dechem a zároveň inspirace co vařit , každopádně neotřelé téma redaktorky a sportovce a o tom jak to taky může dobře/špatně (jak v čem) dopadnout ...

jana89

Pěkná oddechova knížka, která se mi velmi dobře četla. Libilo se mi, že jednotlivé kapitoly začínaly recepty (určitě některý z nich uvařím).

hapac

Prima nápad s recepty, oddechové čtení, které je však určeno pro jinou věkovou kategorii.

Kačík

Knížka se četla sama, rozhodně vyzkouším i další od této autorky, zkusím i některý z receptů. Pohodové, vtipné a trochu zamilované super čtení.

ivedoo

Skvělá oddechová knížka, velice vtipná. Měla jsem ji ihned přečtenou. Určitě si přečtu další od této autorky

alenkacermi

Jedna z knih u kterých se pobavíte. Několikrát jsem vyprskla smíchy a i když to moc často nedělám, tak jsem ten úryvek přečetla i manželovi - a taky se bavil. Vyloženě jsem si užívala vtipné rozhovory Kláry s Míšou, později i Kláry s Kopřivou. Recepty na začátku každé kapitoly, originální nápad. Určitě vyzkouším ty Makadamové koláčky, jak se nad nimi rozplývali, tak jsem na ně dostala taky chuť. Určitě doporučím. Ty koláčky i tu knihu.

hambra1

Super čtení, nemohla jsem se odtrhnout.

Peslik

Oddychové čtení, smích i slzy. Bavila jsem se a vyčistila hlavu.

Arsi

Příjemné oddychové a velmi vtipné čtení. Těšila jsem se na každou novou kapitolu a na nový recept. Vybrala jsem si jí kvůli čtenářské výzvě a jsem za to moc ráda. Těším se na další knížky od Kateřiny Petrusové.

Bubynka

To je tak,když vezmete knihu a vůbec,ale shola vůbec nic od ní nečekáte. Super oddechové čtení.

raty

Oddechovka na jeden večer. Strefila se mi do nálady a velmi mě pobavila. V rámci tohoto žánru za mě výborné čtení.

katslana

Příjemná jednohubka.Klára se mi moc líbíla a Matouš? Miluju chlapy s humorem ♡♡♡ :-D

Knapsík

Nádherná, vtipně napsaná knížka.. Moc jsem se u ní nasmála, navzdychala, ale taky trošku nafňukala.. Úžasná oddychovka.. Moc krásný příběh.. Už se těším až si přečtu další knihy od této spisovatelky..

helenkan

Pro mne výborná oddychovka. Bezva jsem se bavila.

Zuzvil

Knížku jsem objevila úplně náhodou kvůli Čtenářské vyzve. Možná je to tím, ze jsem od knížky nic neočekávaná, možná tím, ze už jsem potřebovala nějaké pohodové, oddechove a “nenáročné” čtení...každopádně mě knizka bavila, pobavila mě a myšlenku danou měla, takže za mě spokojenost. Nápad zařadit na začátek každé kapitoly recept je originální a zajímavý nápad, nicméně já se hned k plotně nevrhala :-D

kaja77

Knihu jsem začala číst díky čtenářske výzvě, nebýt jí tak do konce asi nedočtu....ale zamlouval se mi ten nápad s receptem na úvod nové kapitoly. Celkově to je ale příběh velmi, velmi oddechový.

Zubanka

Milá knížka - na odpočinkové odpolední čtení ideální. Musím vyzkoušet makadamové sušenky!

85prcek

Petrusová nezklamala. Ja ju miluju. Úžasná knížka.