Pekáč buchet

ONA Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára. ON Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš. Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem, a že láska hory přenáší. Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206146/big_pekac-buchet-FwG-206146.jpg 41139

Kniha Pekáč buchet

BlueberryMuffin

Až na ten příliš rychlý konec milá příjemná knížka. Právě konec ale hvězdičky ubral. Chtělo by to pár stránek navíc. :)

Nikolka001

Velmi vtipně a čtivě napsaná kniha. Bohužel vše se odehrálo moc rychle, a příběhu by neuškodilo pár stránek navíc. Rychlý spád zapříčinil, že jsem v závěru byla nakonec zklamaná.
Postavy byly sympatické a vztah, který se mezi nimi vyvíjel byl bláznivý, ale uvěřitelný.

maryska09

Autorka má skvělý styl psaní. Její knihy jsou svěží, vtipné a potěší každou romantickou duši. Tato kniha není výjimkou, prostě baví

chaera

Obálka je úplná pastva pro oči. Příběh samotný už je takový průměr. Jednoduchá romantika, kdy se postavy do sebe zamilují na první pohled (Klára teda možná až na třetí) a na konci je zvrat, snad aby se neřeklo, že se v knize toho moc nestalo. Příjemná oddechovka na jedno dopoledne, recepty u každé kapitoly byly pěkným bonusem, ale za pár týdnů už si na ni nejspíš nevzpomenu. 3/5

Fleur213

Zbožňuju literární styl Kateřiny Petrusové! Tak vtipné, vkusně popsané, zajímavé postavy, kterými žijete. Kniha má všech pět P: pohodová, kPopukání, parádní čtení, ponurejší téma a pamatovák - ano, tento příběh vám utkví v paměti. Navíc jsem ocenila téma "vaření" a přidané recepty. Dvojsmysl s pekáčem buchet se mi moooc zamlouval :-)

scarletblue

Čtivý děj na jeden večer. Snad jen kniha mohla být delší a autorka se mohla víc věnovat jejich životu po nehodě, protože to by stálo za to. Ale jinak super. Moc se mi to líbilo.

Kaja1
29.10.2021

Tak takovou knihu na odlehčení jsem potřebovala, i když nakonec se to tak zvrtlo a už to sranda být přestala.

hlentilka
16.09.2021

Zábavná kniha, jen mi bylo líto toho "krátkého namlouvá" obou hlavních hrdinů, mohlo být delší. Styl paní spisovatelky Petrusové se mi moc líbí.