Pekáč buchet

ONA Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára. ON Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš. Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem, a že láska hory přenáší. Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206146/pekac-buchet-FwG-206146.jpg 41089

Kniha Pekáč buchet

Surikata369

Nedočetla jsem ani do půlky, proto hodnocení nedávám. Ale knížka se mi nelíbila, ani ten humor, ani styl psaní.

princesse

O něco lepší než S hlavou v ... To rozhodně uznávám. Rychle se to četlo a děj měl spád. Taková oddechovka k vodě nebo na balkon s nohama nahoru a dobrá káva k tomu. Určitě se to dá a když víte co čekáte, tak se zklamání konat nebude.

JáŠárka

Vtipná a svěží oddechovka s trochu vážnějším zakončením. Nedoporučuji číst po večerech, budou vás honit chutě na popisována jídla :-)

Kniholapka

Tuto knihu řadím mezi krásné oddechové knihy. Od začátku jsem se u ní moc bavila. Kolikrát jsem se našla v situacích, ve kterých se my ženy občas nacházíme. Naše uvažování a přemýšlení je prostě někdy jiné... Konec mě překvapil. Chvíli jsem z něj byla smutná, ale myslím, že autorka chtěla knize dodat lehce vážný ráz.

johana3160

Opet stejne jako autorcina starsi kniha (S hlavou v oblacich) je tohle spise mila ceska harlequinka, az teda na ten konec.. v tom konci jsem ja osobne videla vic potencionalu nez v cele knize, ale co uz. Mila byla zminka o paru z vyse zminene knihy. Nic urciteho, jen jmeno a tim, ze jsem to cetla nedavno jsem si to spojila, ale kdo necetl nepociti to. Jen nenapadne spojeni dvou svetu.

Alnima

Pěkná a vtipná oddechovka,ale více nečekejte.

marli58
29.12.2020

Milý příběh o vaření a pečení a nejen o nich. Součástí jsou i recepty a musím říct, že jsem u toho dostávala hlad (nebo chuť :D). Hezká oddychovka.

crazyslunicko
26.10.2020

Nenáročná krásná oddychovka o lásce, horolezcích, buchtách apod. Škoda jen toho konce...