Pekáč buchet

ONA Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára. ON Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš. Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem, a že láska hory přenáší. Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/206146/pekac-buchet-FwG-206146.jpg 4866

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Fragment (ČR)

jarabr
předevčírem

Takové jednodušší, ale milé čtení. Příběh pěkně ubíhá, konec svým způsobem happy-end i když...
Nad některými recepty se sbíhají sliny v puse a hned bych ochutnal :-)

Zuzulin
12. listopadu

Naprosto perfektní oddechovka. Tuto knihu mi doporučila známá a moc děkuji za doporučení, protože kniha byla do slova a do písmene šitá mi na míru :) miluji vaření a kniha je o redaktorce ženského časopisu, která se zabývá vaření. Každá kapitola přináší nový recept a vtipné zážitky ze života redaktorky Kláry... Musím se přiznat, že spisovatelku Petrusovou jsem do této chvíle neznala, ale teď vím, že kniha Pekáč buchet nebude poslední knihou, kterou jsem si od ní přečetla :)

pejty
08. listopadu

Velice zajímavá knížka. Ačkoliv si nemyslím, že jsem úplně cílová kategorie, pro kterou je kniha určena, tak musím připustit, že mě kniha velice bavila a bylo tam spoustu momentů, u kterých jsem se opravdu od srdce zasmál. Postavy mi byly velice sympatické a děj tak nějak pozvolna plynul a najednou jsem zjistil, že čtu poslední stránku.

avalonek
07. listopadu

Tak tohle bylo opravdu povedené čtení.Už dlouho jsem se u knihy tak nenasmála..Super postavy,příběh byl opravdu jak psán životem a ten humor byl naprosto dokonalý.A vyzkouším i nějaké ty recepty.Takže za mě opravdu vřele doporučuji..

Modrásek16

Hezká a příjemná kniha. První od autorky a určitě se ještě po nějaké podívám.

iva2111

Mile oddechová kniha, která se četla příjemně; s lehce překvapivým, ale uvěřitelným závěrem.

Macicekh

Kniha se mi velice líbila, moc jsem si ji užila..

pip11

Kniha byla výrazně vtipná až do závěrečné části. To jako fákt? No u klidnějšího průběhu by mi ten závěr nevadil, ale po tom co jsem se celou dobu smála, to bylo krapet divné.

dlabikk

Byla to celkem sranda. Vybrala jsem si jí do čtenářské výzvy a zhltla za dva dny. Dokonce mě i zaujaly některé recepty :o) Skvělá oddechovka.

minde

Přečetla jsem ji jen kvůli výzvy. Nenáročné oddechové fajn čtení na cestu autobusem nebo vlakem.

marwinmh

Příjemné čtení pro nás holky :-) Klasický román s dobrým koncem. Jako oddechovka super.

embi

Velmi příjemné oddechové čtení se sympatickou hrdinkou. Uvedené recepty vypadají velmi lákavě:)

tezzpoletsar

Skvělá knížka!:) Hrozně čtivý, vtipný příběh, ze života, takové ty hezké vztahové začátky:) uplně jsem to prožívala s hlavní hrdinkou a hltala každé slovo, až jsem jí to záviděla:)) Konec smutnější ale jinak super! Určitě si ráda přečtu ještě něco dalšího od autorky.

zdazilek

Oddechová kniha. Ale nijak záživný děj, Docela jsem se nudila nebyla tam žádná akce. Občas vtipné ale už se k ní nevrátím.

Er.es

Typická kniha "tuhle si beru na záchod" :-)
Takový neoriginální, trošku naivní a malinko tupounský příběh, ale na druhou stranu čtivý a žádné hluché pasáže o ničem. Neurazilo, ale ani nadšení se nekonalo a přečteno pouze pro čtenářskou výzvu. Mám jiný smysl pro humor, tak možná proto na knihu asi rychle zapomenu.

Lana33

Prijmne cteni. Knihu jsem precetla na jeden zatah, byla zabavna,cist ji pro me bylo skvelym odpocinkem. Za me 5 hvezdicek.

Ishir

Super kniha dlouho jsem se u žádné knihy tak nepobavila, i když ke konci smutné, ale vše se v dobré obrátí.

brijana

Pěkná oddechová kniha, která nenadchne, ale ani neurazí.

Tanya007

Knížka se četla dobře, ale myslím si, že by se dala daleko více rozvést, téma super, pro mě ale dost rychle ukončeno...

Rhodos

Moje prvotina od této autorky,četla jsem v rámci čtenářské výzvy...velmi mě bavila,čtivá,zábavná....určitě se vrátím i k jiným titulům

michalka S.

Pohodová oddechovka které jsem se i zasmala

lenka5660

Přečteno jedním dechem. Jako obvykle mě tato autorka nezklamala.

Doubravka1975

Knihu jsem si s sebou vzala na dovolenou jako letní oddechové romantické čtení. Myslela jsem si že půjde o romantický příběh s happyendem, ale to co se tam stalo mě trochu překvapilo. Ale bohužel i takové věci se v životě stávají a opravdu Láska prochází žaludkem a Hory přenáší. Ještě se mi líbila zmínka o Winterovi a jeho manželce. Tahle knížka se mi od K. Petrusové líbila nejmíň

Lucinka007

Knížu jsme přečetla jedním dechem. Úplně mě chytla. Jednoduše a vtipně napsaná. Děj měl rychlý spád a nic se zbytečně nenatahovalo. Všechny postavy jsem si oblíbila. Závěr knížky mě dost překvapil. Něco takového jsme nečekala. Za mě každopádně super čtení!

popelka595

Takhle moc jsem se u čtení už dlouho nezasmála. Nemělo to chybu!

prestiggio

Kratka, rychla, na odreagovanie.

Kukicka

Prvni tretina knihy me hodne bavila. Bylo to takove osvezujici do letnich parnych dnu. Postupne to sklouzavalo do prumeru. Konec me prekvapil, ale jeste si nejsem jista, zda pozitivne... Oddechovka prectena behem jednoho dne. Nektery z receptu vyzkouzim, to byl zajimavy napad

Lenoulinka

Po B. Wood jsem si ji vzala na jako oddychovou knížku a nemohla jsem se začíst. Nějak mi ten styl neseděl. Vtipná, ale to je asi tak všechno. Navíc pro mě měla knížka nečekaný konec, na to jak byla veselá...

Lyra.

Nádherná oddychová knížka. Skvělý příběh a psaná tak, že se čte sama...

martinka07

Krásně napsaná, milá oddechovka s recepty jako bonus. Jo, tohle já můžu.