Koupit knihy

Kateřina Petrusová

česká, 1982


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 5 knih

Komentáře (39)

EvikU.
25.05.2021

Autorku si dávám do oblíbených. První jsem četla knihu Zakázaná přitažlivost. Nevěděla jsem, že je to až 3 tí díl, databázi knih jsem neznala. Kniha se mi moc líbila. Dnes se mi dostala do ruky její další kniha, jednohubka S hlavou v oblacích (pejru). Já se tak bavila, super humorná. Takových knih je zejména v téhle době velice třeba. Děkuji a doporučuji.

Anca136
19.10.2020

Úžasné knihy, přečetla jsem velice rychle. Dojalo mě, jak si Robert zamiloval i Amy. Musím ale říct že bych si ráda přečetla i příběh Kevina. Jeho příběh mě vlastně začal zajímat až v posledním díle, ale přesto začal.

Pavbat
15.08.2020

Úžasná spisovatelka. Její knihy jsem přečetla jedním dechem a stále se k nim vracím.
Škoda, že žádnou další knihu nevydala. Stále doufám a držím palce, aby přišla inspirace. ????

Terry11
12.07.2020

A porad nic. Proč ?????

Irmgard
29.12.2019

Zatím čtu poslední díl Bavettových. Autorka mě příjemně překvapila, protože její texty nebetyčně převyšují devět desetin toho, co se v tomto žánru dá přečíst. Její styl je přirozený a nádhrně v něm plyne děj a dialogy jsou napsané s lehkostí a šarmem. Celkově je text vyvážený ve všech ohledech, i co se týče reálií, takže neruší v žádném směru a čtením plynete dějem bez jediného škobrtnutí. Jen se cele ponoříte do příběhu, který vás nese s sebou. Není to ale jenom v textu samotném, autorka jako člověk a žena také chápe, o co v milostném příběhu jde a čtenářka to tam jednoduše najde. Příběhy jsou přirozené a vyhýbají se módnímu překrucování. Úspěch je i v osobnosti a srdci spisovatele. Těším se na další její knížky. Opravdu moc.

Terry11
07.07.2019

Už dlouho nic (smutný smajlik).

JanickaP
31.01.2019

Bavettovi miluji... Moc bych si prala pokracovani Paige a Michaela... Je dva zboznuji nejvic. Pak by byl Robert a Jo a az nakonec Henry a Emily.

helenkan
13.07.2018

Já jsem prostě neodolala a k sérii o mafii jsem si pořídila i Pekáč buchet a S hlavou v pejru. Myslím,že se k nim budu občas vracet,protože skvěle pobaví.

1