Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106611/nebezpecna-laska-106611.jpg 4 1467 364

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

TessDragon
10.07.2012 5 z 5

Takhle originální příběh se jen tak nevidí a ještě od české spisovatelky. Knížka mě hned strhla a já jsem četla a četla. Malý Mike byl úžasný a co teprv dospělý, ještě lepší. Paige jsem si hodně oblíbila .Rozhodně doporučuju. U tohohle se zkrátka nebudete nudit.

frukeška
06.07.2012 5 z 5

Luxusní knížka. Na to, že jsem neměla náladu na nějaké romány, tak mě tenhle příběh naprosto pohltil a vtáhl do děje. Začátek byl skvělý. Myslela jsem si, že Michaela vyléčí. Pak to s tou fingovanou smrtí...I když jsem si přečetla poslední stránku (jako vždy), tak jsem i přesto brečela.
To jak Paige oslovoval Stránečko..Originální. Rozhodně si to přečtěte. Je to velice poutavý příběh :)

Lussi83
26.04.2012

Knížku mi donutila přečíst mamina. Nyní jsem jí za to moc vděčná. Tahle knížka mě zaujala hned od začátku. "Malý" Mike mě dostal ihned. Oblíbila jsem postavy velmi rychle, jedině snad madam Bavettovou opravdu nemusím. Když jsem se dočetla do části Michaelovi bouračky, lekla jsem se, a říkala si, přece to takhle nemůže skončit. Doufala jsem ve štastný konec, který nakonec přišel. Nebezpečná láska pro mě bude vždy zajímavé čtení a neomrzí mi. :)

Ree
23.01.2012 5 z 5

Oblíbit si "malého" Mikeeho, jeho lehce schizofrenického bratra Roberta a jejich bodyguarda Johnnyho není nic těžkého. A nesmím opomenout úžasnou Theresu a samotnou Paige, jako i madam Bavettovou, které bych nejraději šlápla na krk a udělala jí ze života peklo. Nebezpečná láska pro mě vždycky bude úžasné rozptýlení... :)