Zakázaná přitažlivost

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184490/big_zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4.3877
Nahrávám...

Komentáře (202)

Kniha Zakázaná přitažlivost

elisa194
02. října

Ze začátku mě kniha bavila, zbytečně tam ale pak přišla zápletka "zlocince", která děj protáhla a mě to začalo nudit.

petulik330
10. září

Podle mně asi nejlepší díl s této trilogie. Hlavní hrdinové byly oba sympatičtí, ale jejich chování bylo někdy na facku. Na druhou stranu ti bylo ale k smíchu tak jsem se někdy mohla rozhodnut co bych udělala kdyby byly skuteční.
Kniha obsahovala vše co se mi líbí : romantika, láska, trochu té erotiky a detektivní zápletka. Pro mě naprosto super.


Toledo
25. srpna

(+ SPOILER) Četla jsem tento díl jako první ze série a asi se do dalších nepustim.
Předně mě upoutalo, ze autorkou je Češka, většinou jsem knihy podobného typu četla jen od zahraničních autorů, tak jsem se těšila, ze máme i něco takového u nás, děj zněl také slibně. Kniha mě povětšinou bavila, bylo fajn, ze tam nebylo moc kýčovych milostných scén.
Pak uz mám ale jen výhrady-konec byl dost vlažný. Tolik povyku pro takového “zločince”, který byl tedy velkým zklamáním. Za mě dost nepovedené. A říkat takovému chlapovi “plyšak” mi taky dost vadilo. Hodnotim jako průměr v tomto žánru.

cmelda87
03. srpna

I tento díl je krásný!
Emily, jakožto nejmladší hlavní hrdinka z celé trilogie, byla vážně odvážná a vtipná. V tomto díle se mi líbilo, že bylo víc zřejmé z čího pohledu je děj zrovna popisován. Henry dosti překvapil a jako Plyšák nezklamal :-)

Siwan
25. července

Všechny tři díly stojí za to. V tomhle mě nejvíc bavila ženská hrdinka. Byla prostě dobrá, žádný zbytečný hysteráky okolo, prostě ho chce a hotovo :-) Jinak teda jako nejzábavnější na téhle sérii shledávám, jak se z mafiánů stávají hodní hoši :)))) ale budiž. V rámci záměru je to vlastně v pohodě. A člověk se u toho dobře baví. Takže směle do toho.

Domkar9116
15. července

Všechny tři díly musím opravdu hodnotit pozitivně. V posledním díle bylo občas trochu moc omáčky okolo, ale to nic nemění na tom, že se to perfektně čte. Opravdu milé překvapení od české autorky. Doporučuji přečíst celou sérii.

dooky
05. května

Asi jsem právě objevila další oblíbenou autorku. Po dlouhé době jsem se u knížky zasmála, četlo se to prostě samo. Výborná oddychovka.

Knihajeradost
21. března

Kniha byla opět skvělá a plná humoru. Četla se dobře a úplně mě vtáhla do děje. Zaručuji vám, že s Emily se rozhodně nudit nebudete.
V této knize se ze zlých stávají ti hodní a jak? To už vám neprozradím.

1 ...