Zakázaná přitažlivost

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184490/big_zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4.3944
Nahrávám...

Komentáře (211)

Kniha Zakázaná přitažlivost

BlueberryMuffin
31. července

Za mě nejslabší díl série, ale i tak milá oddechovka a ráda se k ní vracím (i když méně často než ke dvěma předchozím).

majavcelicka
21. května

Já tu Petrusovou miluju. Tolika uchechtnutí z mé strany u knihy jsem ještě nezažila. Kniha strašně krásně, lehce psaná. Čte se úžasně. Vůbec celá série se mi strašně moc líbila. První dvě knihy jsem četla už víc jak dva roky zpátky a stejně si pamatuji o čem byly a že mě nějakým způsobem zasáhly.


oresvo
31. března

3.díl s za mě nejlepší. Bylo to vtipné, místy napínavé i romantické.
Henry je plyšák , Emily je dobrodruh.
Ona se chce vymanit z otcovi náruče a on její bodyguard .
Příběh se četl velmi pěkně. Můžu doporučit.

maryska09
22. března

Autorka je skvělá a její styl mě vážně baví. Zakončení série nezklamalo, ačkoli nepojednávalo přímo o Bavettových. Kniha je čtivá, vtipná a zábavná. Doporučuji všem.

Kacased
01. března

Teprve u třetího dílu jsem pochopila proč mě ty knihy tak bavily....v 15 jsem hltala Lanczovou a teď toto. Akorát už to nebylo o puberťácích, nesmělém vtipu, ale posunulo se to na vyšší příčku. Třetí díl se četl sám, humor z těch tří knížek byl nejlepší. Jo, očekávaný konec, ale komu by to vadilo. Kdyby těch knih bylo 10 tak bych se na každou těšila. Díky, díky, díky.

Verunka4444
24. února

Zamilovala jsem se do celé party už od prvního dílu.Počínaje Michaelem,Robertem,Jonnym a nakonec Henrym.
Opravdu to napsala česká autorka?Nestačím se divit :)
Byl to nejlépe strávený týden po dlouhé době.Jonny mě bavil pokaždé.
Teď půjdu na ostatní knihy,Pekáč buchet a S hlavou v oblacích(pejru).
Moje nová oblíbená autorka :)

Petraj365
02. února

Hezký příběh. Zápletka hodně jednoduchá a vše bylo takové rychlé, ale i tak se mi moc líbila.

mich_krat
20. ledna

Taková jednoduchá oddechovka na dva večery, ale její čtení mě velmi bavilo. Skvěle napsáno, postavy jsem si oblíbila ihned a příběh, až na pár klasických klišé, krásně plynul a bavil. A i když nemám žádné předsudky vůči našim autorům, zde jsem byla velmi překvapena, že se nejedná o zahraniční autorku. Vzhled, charakter i chod prostředí popsala velmi důvěryhodně. Knihu jsme četla již po druhé, po pár letech, a i nyní mi sedla se vším všudy.

1 ...