S hlavou v oblacích (pejru)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/big_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4.2965
Nahrávám...

Komentáře (286)

Kniha S hlavou v oblacích (pejru)

Dejna07
05. října

Oddechovka na chalupu, jak už tu někdo psa.... Žádné literární veledílo, ale dočetla jsem.

Acnaj
05. října

Žádný zázrak, takové letní víkendové čtení... Podobných filmů a knížek je teď okolo plno mi přijde...


Beruska18
03. července

Nebylo nic nad čím by jste udělali "wow", ale bylo to čtení oddechové, úsměvné a moc hezky se to četlo :-)

Bauriska
02. července

Odpolední jednohubka. Není to žádné literární veledílo, ale chtěla jsem rychlou erotickou romantiku a to jsem taky dostala.

Ač považuji hlavní hrdinku za krajně nesympatickou hysterku (od začátku až do konce), četlo se to příjemně, občas jsem i zasmála. A Marvin.. jóó, ten se mi teda líbil :)

princesse
10. června

Tak nějak nevím jak zhodnotit ... přihlouplá slátanina, jako tohle byl opravdu příběh! Četla jsem z tohoto žánru již nespočet knih, ale tahle patří rozhodně k těm nepovedenějším. Ani extra vtipné, ani extra uvěřitelné, prostě vůbec nic extra. Za přečtení to snad ani nestojí, tak určitě nemohu doporučit.

maryska09
29. května

Hezká milá knížečka, ideální pro romantickou náladu, ale zároveň vtipná a svižná. Dopuručuji na příjemně ztrávené odpoledne.

EvikU.
25. května

Knihu jsem si náramně užila. Asi jsem zrovna potřebovala nějakou romanťárnu. Fakt mi kniha sedla. Sice to nebylo nic zas tak světoborného, ale bylo to milý a hezky se to četlo a odpočinula jsem si. Za mě palec a doporučuji.

martina1797
13. května

Tak tohle byla moc hezká pohádka o jedné slečně v nesnázích a chuďasovi, ze kterého se nakonec vyklube bohatý princ. Pěkně se četla a místy opravdu pobavila. Pro mě určitě milé překvapení a asi to nebude poslední kniha od této autorky.

1 ...