S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru)

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/171278/s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4.2633
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Fragment (ČR)

zujka.Gugu

Jednoznačne odporúčam ako jednohubku na zresetovanie hlavy.

tatafa

Příjemná, pohodová knížka, která se velice dobře čte. Bohužel, i když mám romantiku ráda, zde je na mne až moc jednoduchý příběh a hlavně promarněný potenciál, který by se rozhodně dal lépe rozpracovat. A jak bonus velice přehnané reakce hlavních hrdinů... Jako oddechovka na prázdniny je určitě fajn, ale nelze čekat nějaký skvělý zážitek :(

Moňas17

Pobavila jsem se, dobrý relax. Jen občas jsem si říkala, že jednání hrdinky je přehnané, jinak dobré. :-D

s.w.88

Doporučuji všem....kniha mě pohltila, přečetla jsem ji během jednoho dne a již několikrát jsem se k ni vratila.

caroliar

Moje naivní romantické já tuhle knihu zbožňuje. I když ke konci mě chování hlavní hrdinky trošku štvalo, je to skvělá kniha =)

Jass

Už několikátá kniha od této autorky a musím říct, že první, co se mi skutečně líbí (neptejte se mě, proč od ní pořád zkouším nové, protože to sama nechápu...). Vlastně si nejsem jistá, proč mi právě tahle její kniha přišla dobrá, ale postavy byly sympatické, děj vcelku i uvěřitelný... Pravdou je, že jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Příjemná oddechovka.

Len04

Zacatek me moc nebavil, ale tak od druhe tretiny jsem si knizku docela uzila, i kdyz obcas tech uteku a zamlcovani bylo moc na to, aby to bylo jeste legracni. Kazdopadne prijemna oddychovka, u ktere se opravdu da vypnout.

Šíla

Oddechovka, dobře se četla a myslím, že se k ní někdy vrátím :) Bavilo mě to :)

strippedd

Oddechovka, která neurazi. Musím říct že se mi to četlo tak dobře asi proto že jsme s Markétou jmenovkyne a i Kacenka patri mezi mé kamarádky. Kolikrát jsem se zasmála. Ke konci uz mi to celé přišlo přehnané. Pochybuju, že by nějaký chlap měl takovou trpělivost s holkou co se chová ,jak sama o sobě řekla, jako kráva :).

Nicol13

Já se u toho hodně bavila :D Příjemná, vtipná oddechovka. Nic složitého. Myšlenky hlavní hrdinky mě bavily a kolikrát jsem se s ní dokázala ztotožnit a to ani nemusím mít problémy jak ona :D Jen ten děj byl předvídatelný...
A co to melete pořád o 50 odstínech? Přestaňte je pořád někde cpát. Nevím proč je každá druhá kniha srovnávaná s tou totální kravinou. Tohle s tím nemá absolutně nic společného... Boháči tu byli i před touto knihou.. ;)

Mini spoiler: Nechápu jak mohla volat u něj na statku, když signál měli jen u hřbitova ne?

martina5069

Ti kdo o téhle knize tvrdí,že je to jako 50 odstínů šedi ale v česku tak mají malinko pravdu ale je to jako narvat všechny tři knížky do jedné bez zbytečným vět. Pochybuju že by se někomu v životě stala tolik náhod jako v téhle knížce ale ji mě se to docela líbilo, jako odechovka super. My co žijeme ve městě si dokážeme živě představit bouračku někde na samotě u lesa nebo tady případně na vesnici a vezme si nás do péče takovej svalnatej Marvin (Pavel) a nakonec zjistíme že je to ředitel firmy takže má i prachy a hele miluje na nás i ty naše nálady. Achhh.....
Moc české autory nečtu protože mi vadí psaní o českých městech ale opak je omylem tohle mě fakt bavilo takže přehodnotím svoje priority a budu koukat po českých autorech. Čili potvrzeno sečteno doporučuji a bavilo mě to.

FofrNožka

Ke knížce jsem se již několikráte vracela (jakož i k dalším dílům autorky) a to vždy, když je smutno po duši a člověk potřebuje načerpat elán :-) Hravě psané. A všechny ondatry se můžou jít klouzat.

Dagnov157

Tak to mě tedy hodně bavilo. prostě styl autorky je mi blízký, a přestože jde o velmi lehkou četbu i co do hmotnosti, je velmi vtipná a zábavná.

Phewell

Pro relax a pro zasmání ideální.

Tynulda

Po přečtení Pekáče buchet od stejné autorky jsem dlouho přemýšlela, jestli sáhnu vedle i s touto. Naštěstí se tak nestalo, knížka byla příjemná, má jen pár stran, takže je vhodná k odpolednímu lenošení. Je sice celkem předvídatelná, ale co se týče příběhu, zápletky, důvtipu - super.

dom.ini

Příjemné holčičí počtení na jedno odpoledne s velmi sympatickými hlavními hrdiny. Je pravda, že je to trochu předvídatelné a není to úplně nic nového pod sluncem, ale celkově to byla moc milá a zábavná knížka, která se příjemně a svižně četla a kde nebylo nic zbytečně prodlužováno.

Wajny

:-) tak tahle kniha mě parádně pobavila - kniha hezky odsípá, zápletka je zajímavá, i když trochu připomíná telenovelu a bylo zde až moc "osudových" náhod, ale to nemění nic na tom, že kniha je prostě dobrá. Hlavní hrdinka je sebevědomá, chytrá a zábavná, ale občas (často) se chová jako typická hysterická ženská,ale to se mi na ní opravdu líbilo. 5* (P.S. První kniha roku 2017!)

Blaufik
27.11.2016

I když byly některé situace v knize poměrně předvídavé, tak si myslím, že se jedná o poměrně zdařilý román, který potěší nejednu čtenářku.
Kniha je takovou příjemnou jednohubkou, která se čte prakticky sama. K odpolednímu čaji a vydechnutí od reality všedních dní je tento příběh jako stvořený.

Lenka40
23.11.2016

Musím říct ,že já jsem byla nadšená .Příjemná , vtipná a romantická oddychovka. Je to sice počteníčko na jedno odpoledne , ale i tak mě kniha sedla prostě to pravé ořechové na odpočinutí a pobavení.

Peťk@
16.11.2016

Za mě totální pecka !!! Pobavila jsem se, jednoduché, rychlé čtení, doporučuji ;)

DasaN
09.11.2016

No žádný zázrak to není, ale příběh je celkem vtipný i když se Markéta v té druhé části knihy chová trochu jako puberťačka, než dospělá žena.

niika
16.10.2016

Není to sice žádná vážná literatura, a ani bych ji nezařadila mezi převratné objevy v daném žánru, ale knihu jsem přečetla rychle a moc mě pobavila. Je dobře, že autorka proložila romantický příběh humorem.

jewarix
29.09.2016

Naprosto skvela knizka. Jsem vylozene uchvacena, dlouho jsem nebyla z nejake knihy tak nadcena. Smala jsem se temer porad. Maximalne doporucuji. Jedine co bych vytkla je na muj vkus useknuty konec.

kik68
22.09.2016

Je to oddechové čtení plné vtipu a zábavy. Přezdívky jsou dokonalé. Smála jsem se od začátku do konce. První ondatra mě rozesmála tak, že jsem se málem počůrala :-).
Vadí mi jediná věc - je to moc krátké :-)

cukrovka
11.09.2016

Vtipná oddechová jednohubka na relaxační dopoledne. Neočekávejte žádné složité myšlenky, je to prostě jednoduchá oddychovka u které se zasmějete. Alespoň já se teda pobavila.

DatabazeKnih100
31.08.2016

Od knihy jsem nic neočekávala a možná právě proto se mi tak líbila. Krátké, milé, velice vtipné a podané s takovou lehkostí, že člověk sotva začne a najednou si uvědomí, že už je na konci a usmívá se jak idiot. Samozřejmě, nic hlubokomyslného to není, ale to ani nebyl záměr.

cace
26.08.2016

Oddechovka. Ale autorku čtu ráda.

Edona
16.07.2016

To bylo tak krásné a vtipné! Jediné, co mě mrzí je, že to bylo tak krátké! Marvina i Zmrzku jsem si zamilovala. A nezapomeňte si taky přečíst speciální povídku na blogu paní spisovatelky - Vánoce v pejru.

KaileyBlot
15.07.2016

To teda bylo něco! Od první stránky jsem se pořád jenom smála. Naprosto super oddechovka. Možná chování Markéty nebylo zrovna na místě, ale já ji za její vtipné připomínky žrala.

Oliivie
29.06.2016

Knížka s naprosto průhlednou pointou, ale jako oddychovka dobrý, někdy se to taky hodí.

Kateřina Petrusová

Kateřina Petrusová