S hlavou v oblacích (pejru)

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/big_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4.11023

Kniha S hlavou v oblacích (pejru)

Pasadenka
25.12.2022

Autorka mě zaujala svou trilogií Bavettovi. V žánru to bylo osvěžující a hned první kniha si opravdu šáhla do vod, kam se normálně autorky nepouštějí. Tento kratší formát z českého prostředí mě už tolik nebavil, neboť mi to přišlo oproti předchozím knížkám uspěchané a žánrově zakotvené. Pořád je to ale standardní romantická oddechovka která pobaví a nebýt prvních autorčiných knih, tak by bylo o hvězdičku víc.

Zuzulin
27.10.2022

Skvělá knížka a doporučuji. Jsem sice na thrillery, ale tahle oddechovka byla tak vtipná, že mi bylo líto, jak jsem otáčela poslední stránku. Byla to moje druhá knížka od spisovatelky Petrusové a rozhodně nebyla poslední

dooky
15.08.2022

Při hodnocení jsem opravdu hodně na vážkách. Pozitiva: opravdu čtivý styl autorky, vtipnost. Negativa: až příliš krátký příběh, během kterého mi hlavní hrdinka lezla někdy až příliš na nervy. Člověk by dokázal pochopit určitou přecitlivělost a zkraty v chování v době těhotenství, ale tohle bylo na mě až moc. Trilogie o Bavettových byla za mě dokonalá. Tento titul posloužil jako čtivá jednohubka, která ale bude zřejmě brzy zapomenuta.

Hypatia1010
01.08.2022

Tuhle knihu jsem přečetla takřka jedním dechem. Ano, příběh byl v podstatě nekomplikovaný a od první chvíle bylo zřejmé, že to skončí happy endem, ale děj byl svižný a vtipný. Hrdinka se občas chovala trochu praštěně, ale to právě bylo na příběhu okouzlující. A že ženy v těhotenství přichází o nějaké ty mozkové buňky, to jsem si ověřila na vlastní kůži.

Radka1727
16.07.2022

(+ SPOILER) Po Bavettových trochu zklamání ....... Marvin (Pavel) byl sympaťák
v každém směru, ale Markéta byla často "na pěst", její ztřeštěnost (a to je ještě slabý výraz) mi k ní neseděla. Jinej chlap by se asi víckrát neptal, jestli je to dítě jeho ....... Mrázová a Winter (zima) mi nepřišlo bůhvíjak vtipný.

Kacased
24.06.2022

To bylo hezké. Milé, nekomplikované, jednoduché, vtipné. Tak dobře se to četlo. Takhle si představuji letní knihu. Na jeden víkend. Od první strany víte jak to skončí, ale čtete, protože ta kniha baví.

majavcelicka
27.04.2022

Konečně zase kniha po strašně dlouhé době, která mě fakt móóóc bavila. Opravdu jsem se kolikrát dobře zasmála. Někdy byl humor hrubšího zrna, ale mě osobně nevadilo, naopak. Fakt jsem z ní nadšená, škoda, že nebyla delší.

Knihajeradost
21.04.2022

Ani jsem nedočetla. Tolik zbytečných vulgárních slov mě odradilo. Ještě jsem se dívala, jestli opravdu čtu tu samou autorku, co napsala skvělou sérii Bavettovi. Škoda.