S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru)

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/171278/s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4.2725
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Fragment (ČR)

Makyyy

Dobre cteni k vode...

marta14

Kniha se mi líbila. Jen mi ze začátku nesedlo to, jak bylo na stránce mnoho textu. Později jsem si zvykla, ale v druhé polovině knihy mně celkem štvala halvní hrdinka. Nikdy jsem v jejím stavu nebyla, ale opravdu mi lezla na nervy. V jednu chvíli jsem knihu chtěla odložit. Nakonec jsem to zvládla. A kniha se mi celkem líbila. Jen tam není nic nadprůměrného. Takže za mě lepší 3 hvězdičky. I tak to stojí za přečtění. Kniha byla pro mne celkem vtipná, což je velké plus!

JancaMia

Vtipné, svižné, romantické .. :) o zápletku není nouze :)

katslana

Tak tato kniha mě úplně nezaujala. Přečetla jsem ji ale naštěstí je dosti tenká :-D Bylo to celkem o ničem.

Doubravka1975

Po přečtení knihy Pod zámkem jsem potřebovala číst něco hodně oddechového a nenáročného a tohle bylo přesně ono....Taková pěkná , vtipná romantická jednohubka. Marvin mi učaroval od první chvíle, ale Markéta mě trochu štvala těmi svými útěky. První a druhý chápu, ale pak už jich bylo na mě trochu moc. Ale plný počet hvězd si zaslouží!

lestfe

Červená knihovna na léto k vodě. Příběh naprosto nereálný. Jedna kniha od této autorky stačila.

Brambu

Výborné. Přesně tento styl mi sedí a ač jsem ji měla přečtenou za jeden den byla jsem naprosto spokojená. Další prosím... =)

eve62

Tak toto je kniha s pracovním názvem Prozac. Aspoň pro mě Při čtení této ,,jednohubky" plné chytrého humoru, červenoknihovnické zápletky a nezbytného happyendu, mohu klidně svůj vystresovaný mozek poslat na krátkou dovolenou.
Suprové čtení ke kterému potřebujete již jen pohodlný ušák a konvici dobrého čaje.

P.S: Na problémy s chlapem debilem to bohužel nefunguje. Tam musíte přidat ještě vazodilataci.

Ivis01

Velmi příjemná oddechovka,četla se moc pěkně,jen škoda,že neměla více stránek :-) :-)

MarKy95

Musím říct, že spisovatelka mě hodně mile překvapila! Kniha super, určitě přečtu znova :)

Lenka40

Musím říct ,že já jsem byla nadšená .Příjemná , vtipná a romantická oddychovka. Je to sice počteníčko na jedno odpoledne , ale i tak mě kniha sedla prostě to pravé ořechové na odpočinutí a pobavení.

Denisa_a

Ze začátku mi dělalo problémy zvyknout si na autorčin humor. Po chvíli to ale přešlo a knížku jsem si náramně užívala. Děj jednoduchý, ale v jednoduchosti se skrývá krása :-)

Pingee

Já tu ženskou prostě žeru!!! Všechny knížky od ní jsou dokonalé a tahle je skvělá - nenáročná oddechovka se spoustou humoru a výborně napsaná. Posloužila mi mnohokrát i jako dárek a setkala se s kladnou odezvou :-)

Joyce24

Příjemná romantická oddechovka, prima rozptýlení po četbě thrilleru.

Tevik

Když si chce člověk zalenošit a tak trochu utéct od všedních dnů. Slaďoučká oddychovka na jeden večer.

cumpa

Skvělá nenáročná oddechovka :)

Rozinka28

Začátek byl velmi vtipný, konec mi přišel překombinovaný, jak hrdinka "utíká" sem a tam. Přesto se mi kniha líbila a jako takové to oddychové čtení na jeden večer (je tenká) ji mohu doporučit.

Rowana

Nenáročná, oddechová romantika, která je jako dělaná pro čtení se slamákem na hlavě někde u vody.

Mr.Pajek
27.12.2017

Cetla jsem jedno vanocni odpoledne a uplne mi to sedlo. Dej je jednoduchy,vlidny,obcas vtipny a hlavne nenarocny a to jsem presne pozrebovala :-)

deedulka
21.12.2017

Tahle kniha mi prostě kápla do noty. Lehce ztřeštěná sympatická Markéta a mužný Marvin se potkají náhodou, ale už se to s nimi veze. Bylo to originálně vtipné, předvídatelně romantické a hrozně milé. Jen by mohlo být méně útěků, to už mi i ma hormony stíhanou přišlo hodně.:-)

princeznaaura
17.11.2017

líbilo

seredomi
11.11.2017

Nutí vás smát se nahlas!

x.capricorne
24.10.2017

Tak trochu Červená knihovna. Ale vtipně a čtivě napsaná. Žádné hlubokomyslné myšlenky, komplikovaná dějová linka nebo složité zápletky. Prostě pohodová oddechovka.

Jessybelle
19.09.2017

Velmi příjemná oddechovka na jedno deštivé odpoledne. Já se u ní fakt pobavila, zasmála, občas zakroutila hlavou. A nějakým způsobem se mi tahle knížka dostala pod kůži a rozhodně si ji pořídím do knihovny.

ivul21
18.09.2017

Romantika, komedie, zábava a relax, jsou první slova, co mě napadnou když chci popsat tuhle knihu. Není příběh jako příběh a vždy záleží na tom, jak ten příběh dokáže autor "prodat" a tahle forma zpracování se mi hodně líbila. Takže, kdo má rád román a dobrou zábavu při čtení vřele doporučuji

zujka.Gugu
12.08.2017

Jednoznačne odporúčam ako jednohubku na zresetovanie hlavy.

tatafa
25.07.2017

Příjemná, pohodová knížka, která se velice dobře čte. Bohužel, i když mám romantiku ráda, zde je na mne až moc jednoduchý příběh a hlavně promarněný potenciál, který by se rozhodně dal lépe rozpracovat. A jak bonus velice přehnané reakce hlavních hrdinů... Jako oddechovka na prázdniny je určitě fajn, ale nelze čekat nějaký skvělý zážitek :(

Moňas17
22.07.2017

Pobavila jsem se, dobrý relax. Jen občas jsem si říkala, že jednání hrdinky je přehnané, jinak dobré. :-D

s.w.88
12.07.2017

Doporučuji všem....kniha mě pohltila, přečetla jsem ji během jednoho dne a již několikrát jsem se k ni vratila.

caroliar
04.07.2017

Moje naivní romantické já tuhle knihu zbožňuje. I když ke konci mě chování hlavní hrdinky trošku štvalo, je to skvělá kniha =)

Kateřina Petrusová

Kateřina Petrusová