S hlavou v oblacích (pejru)

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/171278/s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4.2752
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Fragment (ČR)

Lenka8418
25. listopadu

Úžasná oddechovka, při čtení v MHD jsem se fakt bavila,lidi na mě museli koukat jak na blázna, že se tam culím. Hlavní postava se mi moc líbila. Doporučuji a určitě přečtu ostatní knihy autorky

Lenoulinka

Chtěla jsem oddychovku a to se mi splnilo. Knížka úsměvná - o tom žádná, ale že bych se lámala smíchy to ne. Tento styl humoru mi není úplně vlastní. Jak může být dospělá ženská takhle poblázněná a ještě po ní prahne chlap...

Zuzpospi

Prima oddychovka, super na noční službu :)

oluskace

Krátká, vtipná kniha na zasmání. Za mě super, smála jsem se už od první stránky :D Hlavní hrdinku jsem si moc oblíbila. Jen doporučuji

MiliKry

Vtipná, krátká oddychovka

Petra38

Pekna kniha,autorka nezklamala ikdyz Marketa me ke konci trochu stvala s tim utikanim a nadavanim si do krav :-) jinak jsem byla utahla na dalsi cteni a tak to ma byt :-)

raty

Nenáročná, červená oddechovka. Ideální na dovolenou.

Schary

Kniha je krat'ulinka, dobře se čte a ze začátku mi připomínala Padesát odstínů šedi. Nicméně hlavní hrdinka je dost trhla a vlastně je to celé o její blbosti. Uzavírám to jako romantickou blbost na tři hvězdy.

jani.ruzicko

Tak tohle byla příjemná "rychlovka" =D

helenkan

Já se bavila. Jedna pěkná pohodovka. Přesně k odpočinku na jedno odpoledne.

Marcik7

super lehké počteníčko

Makyyy

Dobre cteni k vode...

marta14

Kniha se mi líbila. Jen mi ze začátku nesedlo to, jak bylo na stránce mnoho textu. Později jsem si zvykla, ale v druhé polovině knihy mně celkem štvala halvní hrdinka. Nikdy jsem v jejím stavu nebyla, ale opravdu mi lezla na nervy. V jednu chvíli jsem knihu chtěla odložit. Nakonec jsem to zvládla. A kniha se mi celkem líbila. Jen tam není nic nadprůměrného. Takže za mě lepší 3 hvězdičky. I tak to stojí za přečtění. Kniha byla pro mne celkem vtipná, což je velké plus!

JancaMia

Vtipné, svižné, romantické .. :) o zápletku není nouze :)

katslana

Tak tato kniha mě úplně nezaujala. Přečetla jsem ji ale naštěstí je dosti tenká :-D Bylo to celkem o ničem.

Doubravka1975

Po přečtení knihy Pod zámkem jsem potřebovala číst něco hodně oddechového a nenáročného a tohle bylo přesně ono....Taková pěkná , vtipná romantická jednohubka. Marvin mi učaroval od první chvíle, ale Markéta mě trochu štvala těmi svými útěky. První a druhý chápu, ale pak už jich bylo na mě trochu moc. Ale plný počet hvězd si zaslouží!

lestfe

Červená knihovna na léto k vodě. Příběh naprosto nereálný. Jedna kniha od této autorky stačila.

Brambu

Výborné. Přesně tento styl mi sedí a ač jsem ji měla přečtenou za jeden den byla jsem naprosto spokojená. Další prosím... =)

eve62

Tak toto je kniha s pracovním názvem Prozac. Aspoň pro mě Při čtení této ,,jednohubky" plné chytrého humoru, červenoknihovnické zápletky a nezbytného happyendu, mohu klidně svůj vystresovaný mozek poslat na krátkou dovolenou.
Suprové čtení ke kterému potřebujete již jen pohodlný ušák a konvici dobrého čaje.

P.S: Na problémy s chlapem debilem to bohužel nefunguje. Tam musíte přidat ještě vazodilataci.

Ivis01

Velmi příjemná oddechovka,četla se moc pěkně,jen škoda,že neměla více stránek :-) :-)

MarKy95

Musím říct, že spisovatelka mě hodně mile překvapila! Kniha super, určitě přečtu znova :)

Lenka40

Musím říct ,že já jsem byla nadšená .Příjemná , vtipná a romantická oddychovka. Je to sice počteníčko na jedno odpoledne , ale i tak mě kniha sedla prostě to pravé ořechové na odpočinutí a pobavení.

Denisa_a

Ze začátku mi dělalo problémy zvyknout si na autorčin humor. Po chvíli to ale přešlo a knížku jsem si náramně užívala. Děj jednoduchý, ale v jednoduchosti se skrývá krása :-)

Pingee

Já tu ženskou prostě žeru!!! Všechny knížky od ní jsou dokonalé a tahle je skvělá - nenáročná oddechovka se spoustou humoru a výborně napsaná. Posloužila mi mnohokrát i jako dárek a setkala se s kladnou odezvou :-)

Joyce24

Příjemná romantická oddechovka, prima rozptýlení po četbě thrilleru.

Tevik

Když si chce člověk zalenošit a tak trochu utéct od všedních dnů. Slaďoučká oddychovka na jeden večer.

cumpa

Skvělá nenáročná oddechovka :)

Rozinka28

Začátek byl velmi vtipný, konec mi přišel překombinovaný, jak hrdinka "utíká" sem a tam. Přesto se mi kniha líbila a jako takové to oddychové čtení na jeden večer (je tenká) ji mohu doporučit.

Rowana

Nenáročná, oddechová romantika, která je jako dělaná pro čtení se slamákem na hlavě někde u vody.

Mr.Pajek
27.12.2017

Cetla jsem jedno vanocni odpoledne a uplne mi to sedlo. Dej je jednoduchy,vlidny,obcas vtipny a hlavne nenarocny a to jsem presne pozrebovala :-)