majavcelicka majavcelicka komentáře u knih

Pro mě nejhorší kniha, kterou jsem kdy četla. Na straně 140 jsem to vzdala... A to jsem se několikrát pokoušela do knihy začíst, několikrát se s odkladem a odstupem času k ní vrátit, ale v knize mi i bylo úplně jedno kde skončím (u jiných knih jsem se vždy přemlouvala, že ještě kousíček musím vědět), ale tady mi to fakt bylo jedno. Za mě obrovské zklamání.

24.04.2020 1 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Zajímavá kniha. Ale tak nějak jsem od ní čekala asi víc díky komentářům.

14.04.2020 4 z 5

Případ pro exorcistu Případ pro exorcistu Michal Sýkora

Kniha se četla lehce. Příběh byl zajímavý, akorát, že já tušila trosku odkud vítr vane a jednoho z vrahů jsem od půlky knihy tušila. (Neviděla jsem televizní verzi). Jinak autora si uložím, kniha se mi stylem psaní velmi líbila.

07.03.2020 4 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Nádherný příběh. Ke konci plný emocí. Čekala jsem typickou slaďárnu (je to první kniha od Jojo Moyesove, kterou jsem četla), a líbilo se mi, že to po dlouhé době není jen příběh o dvou lidech od zacatku, kteří něco spolu zažívají. Ale je to příběh, který se postupně rozvíjí, zároveň je zajímavý a poutavý a jako třešnička na dortu je pak ta slaďárna. Kniha se mi opravdu moc líbila.

03.03.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Velmi čtivá kniha, četla se s lehkostí. Neměla sice takový ten wow efekt, ale mě vůbec nevadilo, konečně jsem četla knihu v poklidu a postupně, díky tomu jsem ji víc užívala. Příjemné čtení, byť pojednávala o nelehkých a těžkých časech.

17.11.2019 5 z 5

Růže & dýka Růže & dýka Renée Ahdieh

Úžasná kniha. Jsem nadšená. Ze začátku to šlo pomaleji, ale pak se příběh krásně "rozjede". Je plný zvratů, nečekaných situaci a zároveň je kniha psána hezky, nezapomíná se na lásku a připoutání čtenáře k jednotlivým osobám, tak aby jim fandil.

15.10.2019 5 z 5

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Úžasný a poutavý příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Už jdu kouknout na další díl ...

29.09.2019 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Nádherná kniha o tom jak naše činy a rozhodnutí ovlivňují náš život a život ostatních. První třetinu knihy jsem absolutně nemohla "prelouskat" pořád jsem odkládala, nebavilo mne veliké množství postav v knize, ve kterých jsem se ztrácela. Pak začala být kniha zajímavá, v pár okamžicích mi vehnala slzy do očí a konec má krásné zakončení k zamyšlení.

15.09.2019 3 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Nádherná oddychovka! Četlo se mi to velice dobře. Akorát ten příběh nebyl moc nápaditý, ale líbilo se mi, jak jednu věc mohou dvě různé osoby vidět tak moc odlišně.

24.08.2019 4 z 5

Deník moderní jogínky Deník moderní jogínky Šárka Vojáčková Konečná

Pro mne jako začátečníka úžasná kniha! Ze začátku když jsem ji začínala číst, jsem si říkala, že to bude odpad o ničem, že to bude jen o tom jak nějaká poblázněná holka jela do Indie a v Indii přišlo rozčarování. Postupně mě začínaly zajímat určité spojitosti mezi tím, co autorka píše a mým životem. Docela dost mě to nutilo přemýšlet. I docela dost často jsem se ztrácela v jednotlivých nazvech, i když je autorka předtím vysvětlila, ale názvy mi přišly všechny hodně podobné a míchaly se mi (nejspíš bude tím, že jógou jsem jen letmo "políbená". Chci se ke knize vrátit ještě za nějaký čas, až přečtu další knihy o této tématice a možná, že se mi objeví ještě další obzory, které jsem v tu danou chvíli nebyla schopna vyhodnotit.

15.08.2019 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Byla to moje první kniha na toto téma. Hodně nutí k zamyšlení, zůstane Vám po přečtení hodně otázek v hlavě. Jinak kdo byl Josef mě nepřekvapilo, došlo mi to během jednotlivých skutecnosti, které jsem si pospojovala. Ale velice čtivá a poutavá kniha. Palec nahoru.

02.08.2019 4 z 5

Za mě super, první a poslední díl jsem se dost bavila. Druhý a třetí díl jsem si říkala, že už chybí vtipnost a že čtvrtý díl bude úplný brak, ale překvapil mě.

04.07.2019 5 z 5