Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. V zámecké kapli vzniká pietní místo s kondolenční knihou a z oken visí černé prapory. Aristokratka Marie využívá příležitosti a odjíždí na hájovnu za Maxem. Není ovšem jasné, jestli nejedná v pominutí smyslů. Na zámek dorazí několik osob, které rozpoutají vlnu zločinnosti. Podaří se Marii celou tu zašmodrchanou situaci rozplést? Tento titul je již čtvrtým ze série mimořádně úspěšných humoristických románů o „poslední aristokratce“....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391831/big_aristokratka-a-vlna-zlocinnosti-na--pK7-391831.jpg 3.71807
Nahrávám...

Komentáře (448)

Kniha Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

Pytlík
18. března

Špičkové jakékoli scény s Deniskou, naopak poněkud nudilo neustálé vypočitávání, kolik lexaurinů kdo spolkl a jak moc byli všichni mimo.

Emily82
15. března

Nenáročná četba po náročném dni. Pokud se chcete pobavit, je aristokratka fajn. Netřeba si zavařit mozkové závity a jen si užívat nepravděpodobných náhod na Kostce. Když autorovi došly nápady na příhody hlavní hrdinky, vsadil na nevyčerpatelnou studnici lidské blbosti.


Tea98
06. března

Zatím jediný díl, který mi opravdu nebavil, nudil a ke čtení jsem se musela nutit. Nudné a zdlouhavé popisování zločinů. Prostě zklamání, doufám, že další díly budou zase dobré.

Ivka82
04. března

Já se tedy dobře bavila. Dávám si "aristokratku" jako oddechovku mezi složitější četbu a přesně plní účel. Při představě toho panoptika zámeckých postav a zlodějů - packalů jsem se docela dost nasmála. Autorův humor je mi blízký.

VendulaB
19. února

Pokus, který nevyšel. Oceňuji, že autor zkusil něco trochu jiného, ale celý příběh byl zkrátka nudný. Samotná série je pak zkrátka už na sílu natahovaná a nic nového nepřináší. A ne, opravdu to není vtipné.

Alaglesia
09. února

Série mě baví, ale tento díl byl nejslabší a nezáživný.

vevu.
09. února

Série mě moc baví, ale tento díl mi nějak nesedl. Nehodnotím, nedočetla jsem...

Silent-Force
05. února

Tak za mne je tohle TOP dil.. zlodejicci blbi jak necky mne neskutecne bavili a u vsech tech absurdnich situaci jsem doslova chytala zachvaty smichu.

1 ...