Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka ekniha

Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. V zámecké kapli vzniká pietní místo s kondolenční knihou a z oken visí černé prapory. Aristokratka Marie využívá příležitosti a odjíždí na hájovnu za Maxem. Není ovšem jasné, jestli nejedná v pominutí smyslů. Na zámek dorazí několik osob, které rozpoutají vlnu zločinnosti. Podaří se Marii celou tu zašmodrchanou situaci rozplést? Tento titul je již čtvrtým ze série mimořádně úspěšných humoristických románů o „poslední aristokratce“....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391831/big_aristokratka-a-vlna-zlocinnosti-na--pK7-391831.jpg 3.71476

Kniha Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

Iki1

Pobavil jsem se, odreagoval jsem se po náročném týdnu... A k tomu je nejspíš tato kniha určena. Tím že se celý děj odehrává v jednom dnu, není moc prostoru pro dějové rozvinutí jednotlivých postav. Autor to nahrazuje vtipnými hláškami a skvělou znalostí prostředí.

Worbitka89

Veselé a rychlé čtení na které jsem se těšila. Dějové linie byla fajn změna, akorát rodina a spol. z Kostky neměli prakticky žádný prostor, snad to příště bude lepší. Těším se na další díl.

Alma-Nacida

Jako audio k loupání, krájení a strouhání kupy jablek dobrý, ale jinak docela viditelné slabší než první díly. Je fakt, že přednes Kubařové to celkem pozvedl na tři hvězdy ze dvou a půl. :)

Tirisa

Já se bavila skvěle...Denisku prostě miluju :-)

klarence

na odreagování je to super, pár úžasných hlášek, které mne pobavily , jen mne mrzelo, že se tentokrát moc neprojevoval pan tatík

kudrdlinka

I čtvrtý díl jsem si poslechla jako audio, což bylo určitě dobře, protože jinak bych to snad ani nepřečetla, ale při vaření to bylo příjemné odreagování. Určité momenty a hlášky mě opravdu rozesmály, obzvlášť Angelika a Sony. Veronika Kubařová je podala naprosto dokonale, takže čtvrtá hvězda je zase jen její zásluhou.

ArwenEvenstar

Čtvrtý díl Aristokratky pro mě byl zklamáním. Sice se v knize objevují všichni blázniví obyvatelé hradu Kostka, které dobře známe z předešlých dílů, ale tentokrát to prostě není ono. Možná je to tím, že autor knihu napsal jinak. Děj se točí jen kolem událostí jednoho dne. A že se toho na Kostce bez dozoru může za jeden den stát opravdu hodně. V knize je spousta humorných situací, ale předešlým dílům se to prostě nevyrovná.

ciaram

Je to zvláštní. Dala jsem si od pana Bočka chvíli pauzu a pomohlo to. Tento díl v podání paní Khek Kubařové je super oddech. Dodala tomu tu správnou atmosféru, kterou jsem asi potřebovala. Lepší než předchozí díl.