Jako led

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184144/jako-led-8fN-184144.jpg 4867

Frigid 1.

Vydáno: , Baronet

Frigid, 2013

Kniha Jako led

Knihodrak

Vůbec nechápu proč má tato knížka tak málo procent! Je romantická, vtipná a zkrátka skvělá, stejně jako vše od J.L.A.♥️. Určitě si tyto knihu přečtěte hned vás dojme a zlepší vám náladě♥️. A těch procent si vůbec nevšímejte ( vůbec neodpovídají. Moc doporučuji ♥️. Kdybych věděla jak dávám pět hvězdiček! ( Jako je existují i lepší knihy - např. Od Sarah.J.Mass, ale tahle kniha si těch pět taky zaslouží )♥️♥️♥️♥️♥️

Wecakm99

super čtivé, přečetla jsem ji během noci. Uznávám, že některé situace mi připadaly přehnané, ale já asi zrovna něco takového potřebovala.

Ketfl

Série Počkám na tebe se mi velice líbila a pamatuji si, že když jsem kdysi četla tuto, tak se mi také celkem líbila. Dnes ale musím hodnotit opravdu jako "celkem". Jedná se o oddychovou četbu a děj příjemně utíká. Ale jinak to za mě bylo hrozně plytké. Nevím, jak jinak to nazvat. Zápletka by byla možná zajímavá a netypická, ale přišlo mi, že na ni hlavní postavy absolutně neadekvátně reagovaly. Jako by jim to vůbec nevadilo, že po nich někdo střílí apod. Taky mě štvalo, že Sydney pořád řešila, jak je Kyler nádhernej, a Kyler miluje Sydney od malička, ale i před ní stíhá balit jednu holku za druhou. Taky jsem moc nepochopila, jak tihle dva mohli být nejlepší přátelé od dětství. No, prostě logiku dle mého kniha opravdu moc neměla. Každopádně v závěru se to krapet rozjelo, tak se to pak už četlo samo. Ale na sérii Počkám na tebe to opravdu nemá.

adela_02

O nejlepších přátelech? můj oblíbený děj. Kniha se prakticky četla sama. Postavy jsem si hnedka oblíbila. Doporučuji! Báječné čtení!!

moudivlacek
07.11.2020

Romantika pro mladé, vlastně pro každého, kdo má či si pamatuje lásku. Pár kamarádů Sydney a Kyler se mají rádi, jen si to nemají odvahu přiznat. Teprve když se spolu ocitnou sami díky sněhové bouři a kdy proti nim je jeden psychopat, si oba uvědomí, co jeden pro toho druhého znamená.
A i když minulost vystrkuje drápky, nakonec to má závěr hodný červené knihovny.
Odreagování na jedno odpoledne.

Siegrid
30.09.2020

Neurazí. Kdo měl rád tuto sérii, tak si určitě rád přečte.

Luc.i
07.09.2020

Jsem teda zvyklá na to že jsou romanťárny nereálný ale tohle bylo vážně divný. Nejen že Syd neustále vychvalovala Kylerovo tělo a on litoval toho co dělal ale ten vztah byl celkově zvláštní no a tak "akční zápletka " tam myslím nemusela ani být. Průměrná knížka která mě sice příběhem úplně nenadchla ale četlo se to dobře a rychle to ubíhalo 3/5*

pipa36
24.07.2020

Takové lehké čtení k vodě - vtipné, svižné, nenáročné. Příběh se mi líbil, jen celá část se Zachem mi připadala umělá, jakoby vložená dodatečně.