Jako led

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184144/big_jako-led-8fN-184144.jpg 4941

Frigid 1.

Vydáno: , Baronet

Frigid, 2013

Kniha Jako led

moma08

Sladká romantická kniha, která ničím nepřekvapí, což mi bylo trošku líto, jelikož to autorka umí i lépe.
Dobře se četla a děj krásně plynul, avšak něco mi tam chybělo.
Možná je to tím, že jsem od této autorky četla lepší knihy.

Dela90

(+ SPOILER) Sydney je tajně zamilovaná do Kylera, jejího nejlepšího kamaráda, se kterým se zná už od školky. Kyler střídá holky, jako ponožky. Na konci zimního semestru, týden před Vánoci odjíždí s přáteli na chatu v horách, kterou vlastní Kylerova matka. Kyler a Syd dorazí na chatu jako první a taky tam zůstanou úplně sami odříznuti od světa, protože se tam žene silná sněhová bouře a bude trvat několik dní. Během té doby si začínají postupně oba dva uvědomovat, že už nemohou být jen přátelé. Začnou padat hranice a oni spolu stráví nějaký ten čas intimně. Jenže kromě toho, že se navzájem sbližují, někdo je ohrožuje a sleduje. Jak tohle všechno nakonec dopadne?

Wow! To je asi to první co mě při dočtení této knížky napadne. Já jsem tu knížku doslova slupla jako malinu. Měla úplně všechno, od nepatrných krůčků, přes hádky, chlapa ochránce, romantiku, erotiku, napětí, nebezpečí, slzy smutku i dojetí. Kyler, ačkoliv byl děvkař se mi líbil už od začátku, jak se o Syd hezky staral. Chránil ji. Ano, získal u mě plusové body. Zato Syd mě asi tak ve třičtvrtě knížky začala štvát. Já teda nevím, ale někdo, kdo studuje psychologii by o sobě a ostatních asi neměl tolik pochybovat. Pořád se něco nalhávala, že to není tak, ale je to tak. Vytvářela si iluze, které vůbec nebyly pravda. Jasně, pokud někoho tajně milujete a on vám tu lásku neopětuje několik let, je jasné, že už Vám z toho trošku šplouchá na maják. Ale v některých okamžicích už mi to přišlo přitažené za vlasy. Syd byla taky neskutečné nemehlo :D Ještě, že byl Kyler po ruce. Závěr mě dojal, rozsekal a jo, byla to skvělá knížka, kterou si stojí za to přečíst - 4,5/5.

“Napil jsem se jí skrze ten polibek, nasál ji hluboko do sebe. Mozek mi vypnul, zatímco jsem si užíval ten polibek jako pes, který se nechává podrbat na břichu. Chytila mě za paže, zaťala prsty do mého svetru tak, až se mi celé tělo chvělo.
Zopakuj to, prosil jsem.
Povytáhla koutky rtů. Miluju tě, Kylere.”

Ralemo

Zjištění, kdo je vaše pravá láska kolikrát trvá vážně dlouho. A tím si přesně prošli Syd a Kyler. Nejlepší kamarádi odmalička k sobě skrývali city až do doby, kdy jejich kamarádství překročilo hranici. Moc hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou, trochou dramatu, ale nakonec šťastným koncem.
Každý si zaslouží najít takovou spřízněnou duši, přesně jako Syd a Kyler.
Určitě doporučuji, taková jednohubka.

MAU256

Je tak těžké přiznat se, že milujete? Ačkoli to Syd a Kylerovi trvalo snad celou věčnost, nakonec k tomu našli odvahu. Je to tak zřejmé, že všichni okolo to vědí a ti, kterých se to týká jsou slepí? Knížka byla krásně napsaná, četla se jedním dechem.

LucySmile
25.12.2021

Ze začátku se mi kniha hodně líbila a musím uznat, že je velmi čtivá. Je tam krásně vylíčena představa dokonalých vánoc v horské chatě obklopené sněhem. Později mi trochu vadila nerozhodnost obou hlavních postav a trochu přehnaný děj, ale i tak jsem si čtení velmi užila a těším se na pokračování s dalšími postavami z knihy.

jitka_dankova
25.11.2021

Nenáročná knížka o tom, jak se dva dlouholetí kamarádi prostě dají dohromady. A taky, samozřejmě, o spoustě sexu. A nic víc. Když víte, co čtete, je to vlastně příjemné čtení. Stačí nemít přílišná očekávání. Jen je samozřejmě dost náročné knihu sehnat, nevím, jak může být vyprodána taková věc, jako je ebook (kdo kdy takovou blbost vymyslel), takže se aktuálně nedá koupit. A z druhé ruky se knížka blbě shání.

johana3160
09.11.2021

Nebylo to nic oslnujiciho. Od zacatku byl cely dej pruhledny, ale autorka ma dobry styl a az na konec to bylo pekne ctive. Jenze celkove to byla prumerna oddechovka, ktera neurazi ani neoslni.

Kristy.Seb
31.10.2021

Neurazí, ale a i moc nenadchne. Klasické romantické klišé.