Jako led

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jednadvacetiletá Sydney je zamilovaná do Kylera snad odjakživa. Jsou nejlepšími kamarády od té doby, co ji shodil na hřišti a ona ho donutila sníst bábovičku. Někdy během těch let se do něj opravdu hodně zamilovala. A jaký je v tom problém? Kyler je děvkař. Nikdy nezůstal s jednou holkou déle než pár nocí. Zatímco spolu studují posledním rokem na univerzitě, Sydney nechce ohrozit jejich přátelství tím, že by Kylerovi přiznala, že ho miluje. Kyler vždy vnímal Sydney jako nedosažitelnou. Znamená pro něj vše a je dokonalá. Své city k ní však stále ukrývá nebo směřuje na jakékoli další ženy. Ostatně Kyler bude vždy jen chudý kluk ze špatné čtvrti a Sydney ta jediná holka, kterou nikdy nemůže mít. Když ale spolu kvůli masivní sněhové bouři uvíznou v luxusním lyžařském letovisku, nic nedokáže zastavit jejich vášnivé city, aby se vydraly na povrch. Přežije jejich přátelství vzájemnou přitažlivost? A přežijí vůbec oni? Protože zatímco padá sníh, někdo je sleduje, a tak jim lyžařský výlet může změnit život víc než jen jedním způsobem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184144/jako-led-82Q-184144.jpg 4804
Série

Frigid 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Frigid, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (153)

Kniha Jako led

Přidat komentář
MarkétaI.
předevčírem

Nevím jestli dát dvě a nebo tři hvězdičky. Většinu času jsem měla pocit, že věkem jsou mnohem mladší, než jednadvacetiletí dospěláci.
Na akční zápletku ani nevím co napsat. To byla úplná zbytečnost.

Ella161
18. května

Moc mi autorčin styl nevyhovuje.


Myška43
18. května

Milá, romantická, něžná oddychovka o lásce na celý život. Splnila moje očekávání.

FairyD.
01. května

Veľmi pekný príbeh, typický pre tínedžerov. Príbeh o tom ako sa rodí láska už od detstva ibaže hlavný hrdinovia majú strach z odmietnutia, preto sa tomu druhému so svojími citmi nepriznajú. Kyler bol neskutočné vtipný, nešlo si ho neobľúbiť. Celkovo príbeh bol humorný ale nechýbala ani dramatická vsuvka.

Marjanka956
30. března

Knihu jsem dostala jako dárek.
Neměla jsem moc očekávání, o to víc jsem byla překvapená.
Jakmile jsem se začetla nemohla jsem přesta (vždy když už jsem chtěla přestat, objevila se nějaká situace a chtěla vědět jak to dopadne).
Za mě velmi dobrá kniha

lusitta05
22. února

Prečítala som, ale asi to je pre mladé naivné pubertiačky. Nenáročné čítanie.

petulkapeta
09. února

mě se přibeh libil,je to moje prvni kniha od teto autorky :)

Terez9119
05. ledna

Milé a naivní. Dva hrdinové, kteří se mají rádi od dětství, ale ani jeden to není schopen tomu druhému říct. A pak spolu zůstanou úplně sami odstřiženi od okolního světa… Co se asi stane? Kyler je trochu blbec, ale sladký blbec, Sydney je trochu husička, ale sympatická husička. Není to špatné, ale série Počkám na tebe od této autorky je mnohem lepší.

1 ...

Doporučujeme

Nezkrotná
Nezkrotná
Na obtíž
Na obtíž
Zaskočený
Zaskočený
Místo na slunci
Místo na slunci