Buď se mnou

Tereza Hamiltonová prožívá drsný rok – zamilovala se do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Jase s ní ale nepromluvil od té doby, kdy jí věnoval opravdu úžasný, dech beroucí polibek, takový, co vám změní život. Tereza se právě vymotala z příšerného vztahu a navíc jí hrozí, že kvůli zranění bude muset dát sbohem taneční kariéře. Nastal čas na plán B – vysokou školu. Možná tak dostane šanci přesvědčit Jase, že jí jeden polibek nestačí. Jase Winstead má obrovské tajemství, jež nikomu neprozradil. Obzvlášť nechce, aby ho znala neuvěřitelně krásná sestra jeho nejlepšího kamaráda. Přestože s Terezou sdílel nejžhavější polibek v životě, uvědomuje si, že závazky mají přednost. Rozhodně nemá čas na romantický vztah. Nijak mu však nepomáhá, že nedokáže přestat myslet na polibek dívky, jež mu může převrátit život naruby. Jase a Tereza se potkávají stále častěji a nejsou schopni vzájemné city popírat. Na obzoru však číhá nebezpečí, jež vyvrcholí tragédií. Zatímco se lidé v kampusu vzpamatovávají, osudem pronásledovaní milenci se musí rozhodnout, co jsou ochotni riskovat a co obětovat, aby mohli být spolu. První vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206938/big_bud-se-mnou-CwG-206938.jpg 4.31031

Počkám na tebe / Počkám na teba 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Be with Me, 2014

Kniha Buď se mnou

valika0302
28.08.2022

V druhej knihe sa zoznámime s Comovou sestrou Teresou, ktorá mala pred sebou sľubnú kariéru tanečnice, no všetko sa zmenilo jedným nešťastným pádom. Keďže túto kariéru už nemá istú (nevie či sa zotaví až tak, aby mohla opäť tancovať, to ukáže len čas). Preto sa rozhodne, že počas rekovalescencie bude študovať na univerzite, kde je aj jej brat a jeho dobrý kamarát Jase. Nesie so sebou svojich démonov minulosti, a aj keď sa v láske sklamala, Jase ju neodolateľne priťahuje. Nastáva problém, pretože ten naopak sa od nej straní čo to len ide. Jase skrýva tajomstvo, ktoré nechce, aby niekto vedel a preto si lásku zakázal... No môže odolať očarujúcej Terese?
Hodnotenie: 5/5

Misshell1
22.07.2022

Musím říct, že jsem se na Tess těšila, protože mi přišlo, že bude hodně odvážná, což se mi potvrdilo. Jase byl prostě miláček, u něj byl podstatný vývoj a překonání překážky, aby mohl nadále žít. Nebylo to takové "nezajímavé" ze začátku jako první díl za mě, ale jelo to od první strany.

petulkapeta
05.07.2022

Vzadu v mysli jsem vnímala nejistotu – ne stejnou jako dřív, ale obavy o Jase a o mě – o nás. Neměli jsme žádné nálepky, žádné definice, co jeden pro druhého znamenáme, a já jsem zoufale po nějaké nálepce toužila. Chtěla jsem mít záruku, že s ním budu i zítra, že dostanu další polibek. A chtěla jsem daleko víc.

Tak tohle jsem nečekala některe zvraty v přiběhu super, po konci jsem se vratila k bonusovemu přiběhu z předchozi knihy co jsem četla (Duvěřuj mi). Tess byla nakonec nebojacna, a za to měla můj obdiv a i Jase se mnakonec rozhoupal

MAU256
19.04.2022

Další krásná kniha ze série. Tentokrát je věnována Jasemu a Tess. Jak těžké je dostat se k někomu, kdo má srdce zlomené a bojí se si k sobě kohokoli pustit, aby ho opět netratil. Jak těžké je vysvětlit někomu, na kom vám záleží, že vy nejste ten pravý, neboť Vás tíží tajemství.

"Když se do toho moji rodiče vložili a adoptovali Jacka a Kari se vrátila, mluvila o budoucnosti nás tří. Strašně mě tím vyděsila. Pohádali jsme se. Odjela a umřela. Konec příběhu."

Knížka se moc líbila.

badliar_id
31.03.2022

"My dream had been shattered, but then re-created, fashioned into something with more meaning and becoming more precious."

***
První díl této série mě moc nebavil, ale druhý díl mě nalákal svou anotací, takže jsem jedničku přeskočila a vrhla se rovnou na dvojku..
Začátek byl super. Líbilo se mi to napětí mezi hlavními hrdiny a jejich přitažlivost byla očividná, každopádně prostředek už byl nic moc.. Ve směs se to pořád točilo okolo toho samého. Konec mě ale bavil.
Tess byla docela fajn postava, neměla jsem s ní nějak extra velký problém. Dávám plus za téma domácí násilí a sebevražda. Člověk si u toho uvědomí, že není lehké odejít od násilnického partnera, protože vás přiměje si myslet, že jste méně cenné.. Doufám, že mě tohle nikdy nepotká a obdivuju všechny ženy..
Jase mi trochu lezl na nervy, ale jinak mi nevadil. Jeho minulost též nebyla světlá a zde vidíme, jak se s tím vyrovnává.. Jeho chování k Jackovi bylo úžasný a Jack byl naprostý zlatíčko..
Erika bych nejraději profackovala, protože to co udělal bylo fakt příšerný, ale bohužel tohle se děje i v reálu.
Knihu bych označila za oddechovku, kterou budete mít rychle přečtenou (jenom mně to trvalo sto let :D). Myslím si, že Jennifer více sedí fantasy knihy.. 3.5/5 *

Trigger Warnings: sebevražda, domácí násilí, sexuální scény

Vendulik
27.12.2021

Kniha byla nudná a moc pohádkově napsaná. Ze začátku se to zdálo velice dobré ale s přibývajícími stránkami jsem se začala do čtení nudit a nezachránil to ani konec samotného příběhu. Škoda první díl této série byl super.

Papimami
22.11.2021

První díl mě bavil víc. Byl zábavnější a byl to, po dlouhé době, zase jiný styl čtení. Druhy díl je hodně podobný v popisování pocitů a prožitků, což mi docela vadí.
Rozhodně si ale nenechám ujít další díly jen si mezi tím přečtu trochu jiný žánr.

moudivlacek
08.11.2021

Říká se, že staří už hodně "odžili", že mají spoustu věcí za sebou, ale naši hrdinové dokazují, že i přes hodně nižší věk si "odžili" své a ještě se musejí poprat se životem právě teď. Tess a Jase se přitahují, ale on se "snaží" bránit. Jase i přes své tajemství je rozhodnut být alespoň kamarádem, Tess chce víc. Je to jen dívčí rozmar, nebo je to hluboký cit? Jase brzy pozná, že Tess rozhodně není "každá holka" a Tess pozná, že Jase není "každej kluk". To je spojuje, a i když dochází k mnoha nejasnostem mezi nimi, Jase je rozhodnut Tess hlídat na každém kroku a pomáhat. Tess se rozhodla poučit se ze závažné chyby ve své minulosti a to ji časem dostane do velmi těžké situace.
Tess a Jase jsou mladí lidé, kteří měli, mají a určitě mít budou své problémy, ale také mají svou lásku, důvěru jeden v druhého a naději na společný život. Těším se na další díl.