Buď se mnou

Tereza Hamiltonová prožívá drsný rok – zamilovala se do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Jase s ní ale nepromluvil od té doby, kdy jí věnoval opravdu úžasný, dech beroucí polibek, takový, co vám změní život. Tereza se právě vymotala z příšerného vztahu a navíc jí hrozí, že kvůli zranění bude muset dát sbohem taneční kariéře. Nastal čas na plán B – vysokou školu. Možná tak dostane šanci přesvědčit Jase, že jí jeden polibek nestačí. Jase Winstead má obrovské tajemství, jež nikomu neprozradil. Obzvlášť nechce, aby ho znala neuvěřitelně krásná sestra jeho nejlepšího kamaráda. Přestože s Terezou sdílel nejžhavější polibek v životě, uvědomuje si, že závazky mají přednost. Rozhodně nemá čas na romantický vztah. Nijak mu však nepomáhá, že nedokáže přestat myslet na polibek dívky, jež mu může převrátit život naruby. Jase a Tereza se potkávají stále častěji a nejsou schopni vzájemné city popírat. Na obzoru však číhá nebezpečí, jež vyvrcholí tragédií. Zatímco se lidé v kampusu vzpamatovávají, osudem pronásledovaní milenci se musí rozhodnout, co jsou ochotni riskovat a co obětovat, aby mohli být spolu. První vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206938/big_bud-se-mnou-CwG-206938.jpg 4.4928

Počkám na tebe / Počkám na teba 2.

Vydáno: , Baronet

Be with Me, 2014

Kniha Buď se mnou

Anna195

Opäť ďalšia úžasná kniha od autorky a musím povedať že sa mi páčila o čosi viac ako prvá časť. Táto časť je o Camovej sestre Tess a o jeho najlepšom kamarátovi, a zároveň je príbeh plný rôznych emócií. Ale nejde tu len o romantiku, pretože tento príbeh ma chytil za srdce, najmä kvôli 2 hlavným témam, ktorými sa kniha zaoberá.

Obe hlavné postavy Jase a Tess si ma hneď získali a pôsobili na mňa ako veľmi silné postavy, a to hlavne kvôli tomu, čím si v minulosti prešli. Jase je typ knižného hrdinu, ktorého nejde nemilovať. Páčilo sa mi na ňom to jeho sebavedomie a hravosť a pre Tess by urobil všetko, aj keď vás v určitých situáciách môže hnevať, ale keďže s niečím bojoval vedela som ho pochopiť. Tess bola pre mňa silná hlavná hrdinka, ktorá si veľa zlého vytrpela už v minulosti. Musím povedať, že autorka ani jedného z nich nešetrila.

Tento príbeh je tak trochu o zakázanej láske, no hlavne je o prekonávaní samého seba, ale aj o prekonávaní strachu. Jase a Tess sú postavy, ktorým som celý čas držala palce, aby aj oni mali svoj šťastný koniec, a tá chémia a spojenie medzi nimi bolo úžasné. Jednoducho sú pre mňa jeden z TOP knižných párov. Autorka si ku koncu prichystala aj veľmi zaujímavý zvrat, ktorý ma ohromil. Jednoznačne vie vytvoriť slušnú dávku napätia. A epilóg bol doslova čerešnička na torte.

Túto knihu, ale aj sériu vám určite odporúčam a už sa teším na ďalšie časti, len aby čím skôr vyšli.

princesse

Celkově opět super odpočinkové čtení. Série ideální na dovolenou nebo dlouhé večery. Začtete se téměř hned a nějak nejde přestat. Pořád se něco děje. Ačkoliv už věkem neodpovídám hlavním hrdinům, tak se mi to zkrátka líbí. Určitě dočtu celou sérii a budu si to náležitě užívat. Doporučuji všem, kteří se potřebují odpoutat od všedních starostí a přenést se na míle daleko.

Kristy.Seb

Smrt vždycky připomene živým, aby žili - aby žili přítomnosti a těšili se na budoucnost.

Velmi příjemné čtení.

rakakan

Opět pěkně napsané, čtivé, i když první díl byl čtivější. Na mě tu bylo více erotických scén, možná na úkor příběhu. Z pohledu osmnáctileté dívky ale jistě důležitý pohled na život. Přesto jsem vše přečetla s chutí. A začínám s dalším příběhem, tentokrát Cally. Uvidíme...

BrokenDreamer

Je to klasický romantický příběh, kde Jennifer Armentrout píše příběh o zakázaném ovoci. Sama o sobě by tato kniha asi nebyla tak úspěšná, ale vzhledem k tomu, že je to pokračování na dá se říct originálnější první díl Cama a Avery, automaticky chceme vědět víc. Samozřejmě, že je to krásně napsané, ale stejně, jako i u dalších dílů Jennifer Armentrout stále používá stejné slovní obraty. Nic to ale nemění na tom, že je to úžasná kniha plná překážek.

Raislin

Kniha je moc hezky napsaná, krásně se četla. Romantický příběh, který vzniká moc hezky navzdory problémům z minulosti u obou hlavních hrdinů, kteří mi oba byli sympatičtí. Stála za přečtení!

Toledo

Precteno jednim dechem, hned me dej vtahnul a knihu jsem si uzila. 4* davam proto, ze jsem v minulosti cetla jiz lepsi romany pro zeny, tento vsak hodnotim jako povedeny. Cetla jsem s dlouhym odstupem od prvniho dilu, takze jednotlive dily serie nemuzu porovnat.

johana3160
30.12.2020

Pekny, preslazeny pribeh. Ktery je ovsem dost podobny predchozimu a presto ne. Dobre se cte, neprisel mi tak natahovany jako minuly ale presto mu hodne chybelo. Prijde mi jednoduse plochy. Nerozesmal, nerozplakal, neprekvapil.....