Buď se mnou

Buď se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206938/bmid_bud-se-mnou-CwG-206938.jpg 4 1099 150

Tereza Hamiltonová prožívá drsný rok – zamilovala se do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Jase s ní ale nepromluvil od té doby, kdy jí věnoval opravdu úžasný, dech beroucí polibek, takový, co vám změní život. Tereza se právě vymotala z příšerného vztahu a navíc jí hrozí, že kvůli zranění bude muset dát sbohem taneční kariéře. Nastal čas na plán B – vysokou školu. Možná tak dostane šanci přesvědčit Jase, že jí jeden polibek nestačí. Jase Winstead má obrovské tajemství, jež nikomu neprozradil. Obzvlášť nechce, aby ho znala neuvěřitelně krásná sestra jeho nejlepšího kamaráda. Přestože s Terezou sdílel nejžhavější polibek v životě, uvědomuje si, že závazky mají přednost. Rozhodně nemá čas na romantický vztah. Nijak mu však nepomáhá, že nedokáže přestat myslet na polibek dívky, jež mu může převrátit život naruby. Jase a Tereza se potkávají stále častěji a nejsou schopni vzájemné city popírat. Na obzoru však číhá nebezpečí, jež vyvrcholí tragédií. Zatímco se lidé v kampusu vzpamatovávají, osudem pronásledovaní milenci se musí rozhodnout, co jsou ochotni riskovat a co obětovat, aby mohli být spolu. První vydání.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Be with Me , 2014

kacenka6144
10.12.2020 5 z 5

Tak tohle byl prostě příběh...

lihate
21.11.2020 5 z 5

Po prvním dílu z této série, což byla také má první přečtená kniha od této autorky, jsem si říkala, že nechápu co na tom všichni vidí. První kniha byla zajímavá, ale asi ne tolik, jak bych si představovala. Tato, druhá kniha, mě první třetinu moc nebrala, říkala jsem si, že asi autorka má všechny knihy takové a pro mě nezáživné. Ale potom se děj rozjel. Rozjel se zcela neřízeně, zcela jinak, jinak, než bych kdy mohla předpokládat. Kniha mě naprosto pohltila a nešlo přestat číst dál a dál. Najednou se událo tolik okolností, že ji prostě nešlo odložit a já ji dočetla za jednu noc. Teď už chápu, proč je J. Lynn tolik oblíbená. Postavy mají skvěle propracovaný a popsaný charakter. Baví mě rozhovory mezi nimi, které jsou vždy v lehkém sarkasmu. Tereza je skvělá, zábavná, vtipná, upřímná a moc mě baví, že kdykoli si sáhne skoro na dno, hned se odrazí a nesemele ji to. A Jase? Úplně na mě sálá jeho charakter skrze text. Kniha se má prožít a můžu říct, že tuhle jsem prožila. Nevím, jestli jsem extra citlivka, ale u téhle knihy jsem se chvílema až třásla a nemohla jsem přestat číst, nemohla jsem odejít, dokud se děj zase trochu nezklidnil a já věděla, jak se věci dějí dál. Už teď se těším na ostatní díly ze série.

Miliamka
08.11.2020 5 z 5

Ještě lepší než první díl! Kniha vtáhne do děje a nedá vám spát dokud ji nedočtete. Příběh Tessy a Jase jsem si užívala od začátku do konce..

JanuldaN
04.11.2020 3 z 5

Čtivé, oddechové, sladké, zábavné a trošičku i dramatické. Roztomilá ústřední dvojice - oba jsem si zamilovala. Na rozdíl od prvního dílu, zde spolu postavy normálně komunikují. Ale! - Někdy až příliš nepravděpodobné a ne moc uvěřitelné. Na mě bylo v příběhu velké množství vážných problémů - každá postava něco skrývala a tak nějak mi to přišlo překombinované. Každopádně krásné, oddechové čtení.

Ketfl
17.10.2020 5 z 5

Opět skvělý příběh. Líbí se mi, že to není jen o romantice, ale že se řeší i závažnější témata - a tady jich byl teda pěkný ranec. Až jsem chvílemi Tess i Jase litovala. Příběh sám o sobě se četl jedním dechem. Moc se mi líbila bonusová scéna na konci. Těším se na to, co si pro nás autorka připravila v dalších dílech.

Saraken
11.10.2020 5 z 5

Plny pocet hviezdiciek ... uzasna kniha urcite si ju este precitam

Pája699
21.09.2020 4 z 5

Další příběh z pera autory, tentokrát o Tereze a Jasovi. Po pomalejším začátku se z toho vyklubal zajímaví příběh, plný napětí. Každý máme svá tajemství....celá série se povedla...každý díl má něco do sebe :-)

NewKiddo
27.08.2020 4 z 5

Postupně se z toho vyklubal celkem zajímavý, poutavý příběh. Stejně jako první díl jsem knížku hltala.

Market = )
11.08.2020 4 z 5

Dojem vlastně hodně podobný jako u první knížky. Jsou autoři jako třeba Colleen Hoover, kteří používají závažná témata v příbězích svých hrdinů takovým stylem, že vám běhá mráz po zádech, bolí vás u srdce a následně si jdete rozšířit povědomí o problematice alespoň přečtením pár článků. Pak tu máme závažné příběhy hlavních hrdinů jako třeba tady, kde je myšlenka v zásadě dobrá a je asi dobře, že se "o tom mluví", ale pojetí je ve finále na jednu stranu dost povrchní, na druhou stranu v té malé hloubce dost melodramatické. Ale když od tohoto odhlédneme, je to fajn holčičí počtení se sympatickými postavami, dialogy a tak :-).

Aja39
06.08.2020 5 z 5

Další skvělá kniha tohle mě prostě baví.

Myška43
24.07.2020 5 z 5

Další skvělý díl plný emocí. Ke konci jsem brečela dojetím a bonusová kapitola místo epilogu je originální. Sice tuto sérii nečtu po sobě, ale to vůbec nevadí, autorce se moc povedla.

pipa36
08.07.2020 4 z 5

Podobnost s Elle Kennedy a její sérií Off-Campus už nemůže být náhoda, ovšem dle data vydání je originálem série Počkám na tebe - začala vycházet o rok dříve. Sérii Off-Campus jsem již četla, takže můžu srovnávat - obojí je dobré, na léto k pláži přesně akorát, i když Off-Campus je dle mého názoru výrazně "pikantnější". Lehké, velice čtivé, a i když se hlavní hrdinové chovají místy opravdu hodně naivně, rádi jim to věříte.
Kniha se mi moc líbila, jen ten přeslazený závěr byl na mě trochu moc, proto hvězda dolů. Super čtení, doporučuji!

NikolaSkop
02.07.2020 5 z 5

Kniha mě vážně moc bavila! Nemohla jsem se odtrhnout. :):)

MarkétaI.
02.07.2020 5 z 5

Je to čtivá kniha, kterou jsem měla na jedno odpoledne.
Zatím jsem četla Zůstaň se mnou a Vzdej se mi (ano, nečtu to postupně ), ale tento díl bych hodnotila jako víc oddechový, i když se tu objevuje i vážná témata.
Celkově se mi ale kniha moc líbila a určitě se k ní budu vracet.

Zomy
11.06.2020 4 z 5

Hlavní problém této knihy je ten, že je to 2.díl série. Není to špatná kniha, to vůbec, ale laťka zkrátka byla nastavena u té předchozí a jen těžko se jí dosahuje.

Začátek se poměrně vleče, je to zdlouhavé, krok dopředu a dva zpátky. Přiznejme si, že Jasovo tajemství není vůbec tajemné, naštěstí ale vypluje napovrch poměrně brzy.

Jinak je to ale velmi příjemná YA kniha, plná romantiky, dojetí a vysokoškolského života.

Nela.Rob
22.04.2020 3 z 5

Jednoduché Young Adult počtení na pár večerů.

Jejunka
30.03.2020 5 z 5

Pěkné, jsem spokojená. Četlo se to dobře těším se na další díl.

jinbr
04.03.2020 5 z 5

Knihy tohoto typu se mi líbí, ale to u mě není nic neobvyklého. Je to příjemná oddechovka, a tak jako většinou u těchto knih se poukazuje na nějaký všeobecný problém. Zde to bylo týrání, ale zase v takové míře, aby z toho byla depresivní četba.

lusitta05
02.03.2020 3 z 5

Aj táto bola fajn.

oresvo
10.01.2020 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem, sice první díl byl malinko lepší ale i tohle bylo hodně dobre. Libi se mi jak se vrací autorka k předešlému paru ????