Buď se mnou

Buď se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206938/bmid_bud-se-mnou-CwG-206938.jpg 4 1099 150

Tereza Hamiltonová prožívá drsný rok – zamilovala se do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Jase s ní ale nepromluvil od té doby, kdy jí věnoval opravdu úžasný, dech beroucí polibek, takový, co vám změní život. Tereza se právě vymotala z příšerného vztahu a navíc jí hrozí, že kvůli zranění bude muset dát sbohem taneční kariéře. Nastal čas na plán B – vysokou školu. Možná tak dostane šanci přesvědčit Jase, že jí jeden polibek nestačí. Jase Winstead má obrovské tajemství, jež nikomu neprozradil. Obzvlášť nechce, aby ho znala neuvěřitelně krásná sestra jeho nejlepšího kamaráda. Přestože s Terezou sdílel nejžhavější polibek v životě, uvědomuje si, že závazky mají přednost. Rozhodně nemá čas na romantický vztah. Nijak mu však nepomáhá, že nedokáže přestat myslet na polibek dívky, jež mu může převrátit život naruby. Jase a Tereza se potkávají stále častěji a nejsou schopni vzájemné city popírat. Na obzoru však číhá nebezpečí, jež vyvrcholí tragédií. Zatímco se lidé v kampusu vzpamatovávají, osudem pronásledovaní milenci se musí rozhodnout, co jsou ochotni riskovat a co obětovat, aby mohli být spolu. První vydání.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Be with Me , 2014

fidáš
17.10.2014 5 z 5

Správná romantika, hezky se četlo.

Lentilka2
16.10.2014 5 z 5

Mě se knihy od autorky prostě líbí!!!! :D Je to slaďárna, ale občas neuškodi! :D

Justme3
11.10.2014 5 z 5

Jennifer L. Armentrout je jednoznačně moje nejoblíbenější spisovatelka. Její knihy jednoduše miluji- všechny, které jsem měla možnost přečíst. A Buď se mnou nebyla vy jímkou. Je to romaňtárna s velkým R. Najdete tam všechno. Napětí, zvraty, všechny lidské emoce, vtipy a nedočkavost. Já hltala stránku za stránkou, a abych byla upřímná, 2x mi brada spadla až na zem (jako Tess, díky Jaseovi, asi milionkrát). Oba hlavní hrdiny jsem si zamilovala, Terezu jsem znala již z předešlého dílu, ale co jsem o ní věděla? Jen, že je velice přátelská, miluje tanec a má za sebou pěkně ošklivé období, na které se jí nedaří zapomenout. A v této knize byla sakra sympatická-ačkoli neříkám, že jsem párkrát nekroutila bezradně hlavou nad jejími činy, kroutila a jak, ale chápala jsem ji. Každý se vyrovnává s démony jinak a ona si vše dělala po svém. Stejně tak Jase.
Knize dávám jednoznačně plných 5 hvězdiček. Ačkoli se jedná o příběh, který už to mohl být 100x a do 10 let ho tu najdeme ještě asi milionkrát, to hodnocení si podle mě zaslouží. Moc se těším na další díl, protože tuto sérii jsem si opravdu oblíbila (vždyť jsem si sakra musela ihned znovu přečíst první díl!) a těším se na další příběh, u kterého jistě mi ukápne dalších pár slz :)

Nynuska86
05.10.2014 5 z 5

Krásná romantická knížka, ale první díl se mi líbil o trochu více :-)

shey
04.10.2014 5 z 5

Úžasné! Tahle série určitě stojí za přečtení!

JanaDor
03.10.2014 5 z 5

Přiznávám, že mám ráda romantické knihy. Je to pro mě pohádka a já si u ní skvěle odpočinu. Z této jsem nadšená a mé romantické já plesalo. Kniha je úžasná slaďárna s kapkou dramatu, ale hlavně plná lásky s velkým L. Vyznívá tak trochu snově, ale já myslím, že to k tomu patří. Nádherný, správný chlap, jež se musí vyrovnat s minulostí a sympatická dívka, jež se smiřuje se ztrátou životního snu, o který od dětství usilovala.
Jediné co mohu malinko vytknout, tak se zde opakovaly dvě fráze, na které jsem byla ke konci již alergická. Myslím, že by se překladatelé měli více snažit a neopakovat něco pořád do kola. Takže Tereza byla pořád roztomilá a pořád se ji kroutily prsty u nohou. Chuděra, musela je mít na konci pěkně zkřivené. Jsou to detaily, celkově se mi to moc líbilo, ale na některé věci by se mělo dávat pozor. Pro milovnice jemně erotických, jiskřivých, romantických románů je tato kniha úžasná. Takže vzhůru do ní.

kacaaba
03.10.2014 5 z 5

Moc se mi tak knížka líbila, jako všechny od této autorky. Zase mě to vzalo za srdce. Prostě romantika.

JajaAP
29.09.2014 5 z 5

Úžasné. Jiné slovo mě ani nenapadá. Oba díly přečteny jedním dechem. Moc pěkný příběh rozhodně stojí za přečtení.

SindyEM
27.09.2014 4 z 5

Druhý diel série sa mi páčil ešte viac než diel prvý. Lepší hlavní hrdinovia, lepší dej. Možno to bolo tým, čo som mala načítané predtým - už ma nudili zneužité hlavné hrdinky a trpezliví muži. Tu šlo práve o muža, čo nemal ľahký život, a hoci bol dej skutočne predvídateľný, bolo to napísané pekne a pútavo. Nevedela som sa odtrhnúť. Od J. Lynn som ešte nečítala zlú knihu, a preto som si aj od tejto sľubovala prinajmenšom priemernú oddychovku. Autorka nesklamala a teším sa na jej ďalšiu knihu.

Beni
27.09.2014 5 z 5

... Ach jo.... úžasné.. děj trošku předvídatelný, už ve druhé kapitole jsem věděla, co je ve skutečnosti Jack.. no možná to bude tím, že už mám hodně načteno :-) Oba hlavní hrdinové jsou skvělí..:-) těším se na další díl !!!