Láska pod parou

Někdy na vás život zanechá stopu. Vysokoškolačka Andrea většinu času neví, jestli chce Tannera políbit, nebo mu jednu vrazit. Je vážně sexy, s tím svým svůdným pohledem a vypracovaným tělem, ale je to především velký hráč a jeden druhého nedokážou vystát déle než pár minut. Až doteď. Tanner si je vědom, že mají s Andreou dlouhý vztah plný lásky i nenávisti, ale on chce od ní mnohem víc té lásky. Chce ji. Dnes i zítra. Čím víc ji však poznává, tím je mu jasnější, že Andrea má problém. Balancuje na hraně, a kdykoli se ji Tanner pokusí zachytit, proklouzne mu mezi prsty. Andree se život vymkl z rukou a nezáleží na tom, že jí chce Tanner pomoci, protože jakmile se vše rozpadne na kusy a ona se řítí ke dnu, jedině ona sama se může zachránit. Někdy vás život donutí pro lásku těžce bojovat......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248961/frigid-laska-pod-parou-KyU-248961.png 3.9358

Frigid (2.)

Scorched (2015)

Vydáno:, Baronet

Kniha Láska pod parou

Nika320

fajn knížka.. autorčiny sexuální popisy jsou vážně detailní :D

avalonek

První díl byl prostě lepší..Pořád nedokážu pochopit,že když má někdo nějaký problémy,že je nedokáže řešit a mluvit o nich.Ale to mi teď začíná připadat,jako problém lidstva.Takže Andrea mi občas lezla na nervy,ale měla důvod být taková,jaká byla a tak jí to odpouštím a Tanner,já bych ho brala hned..Takže kniha průměr,oproti jedničce

havrmoni

Takové neokoukané téma. To mě celkem bavilo. Celou dobu jsem si říkala co s tou holkou je? To chování nedává smysl. No bohužel je to tak i v reálu, že si často člověk musí sáhnout na dno, aby si nechal pomoci. Je jasné, že v takovýchto románech, je to spíš oddechové a romantické. A takovéhle oddychovky jsou na to, abych tu ,,depréézi" neměla já :)).

Tefnut

Kniha Láska pod parou mě na první pohled moc neoslovila, ale po přečtení pár stránek a překonání prvních kapitol jsem se začetla a kniha se změnila ve čtivý příběh. Chtěla jsem zjistit jaký ten problém hlavní hrdinka vlastně má, i když trošku jsem si začala dělat obrázek již sama při čtení. Jelikož se jedná o závažné problémy, o kterým se stále naplno nemluví můžeme se jen dohadovat proč zrovna tento námět si spisovatelka vzala do své knihy. Knížka se přečetla pěkně, později jsem se orientovala i v tom, kdo vlastně vypráví zrovna své pocity a popisuje jak vidí celou tu situaci....mohlo to být maličko propracovanější a dala bych plný počet hvězd.

uminaa
31.12.2018

Kniha sa dotýka dosť závažného problému. Silný príbeh, ale so šťastným koncom a to je dôležité :)

Petra38
14.06.2018

Spisovatelka se hodne soustredi na pocity postav az se v jejich knihach trochu ztracim

JitulHa
10.03.2018

J. Lynn zkrátka umí, její knihy mám ve velké oblibě, vždy vytvoří sympatickou dvojici hrdinů a povedené dialogy, které vás baví a vtáhnou do děje. Svůj příběh také pokaždé okoření něčím hlubším - nějakým problémem, traumatem nebo minulostí, s níž se její hrdinové neradi chlubí. Ne jinak tomu bylo u téhle knihy. Příběh to byl tedy opět povedený, i když musím přiznat, že první díl s názvem Jako led se mi líbil více, přesto nemohu říct, že bych byla zklamaná, autorka u mě zase zabodovala.

nani_nka
13.11.2017

Samotný príbeh/kniha nemusí byť zlá, len problém nastáva vtedy, keď sa človek nevie vžiť do hlavnej hrdinky, prípadne mu je nesympatická. A tu nastal ten problém, že som sa nevedela zmieriť s alkoholizmom hlavnej hrdinky Andrei, čo mi tým pádom pokazilo celý dojem zo sarkastického doťahovania sa medzi ňou a Tannerom, ktoré tak na romantických príbehoch milujem.