Láska pod parou

Láska pod parou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248961/mid_frigid-laska-pod-parou-KyU-248961.png 4 574 71

Frigid série

< 2. díl

Někdy na vás život zanechá stopu. Vysokoškolačka Andrea většinu času neví, jestli chce Tannera políbit, nebo mu jednu vrazit. Je vážně sexy, s tím svým svůdným pohledem a vypracovaným tělem, ale je to především velký hráč a jeden druhého nedokážou vystát déle než pár minut. Až doteď. Tanner si je vědom, že mají s Andreou dlouhý vztah plný lásky i nenávisti, ale on chce od ní mnohem víc té lásky. Chce ji. Dnes i zítra. Čím víc ji však poznává, tím je mu jasnější, že Andrea má problém. Balancuje na hraně, a kdykoli se ji Tanner pokusí zachytit, proklouzne mu mezi prsty. Andree se život vymkl z rukou a nezáleží na tom, že jí chce Tanner pomoci, protože jakmile se vše rozpadne na kusy a ona se řítí ke dnu, jedině ona sama se může zachránit. Někdy vás život donutí pro lásku těžce bojovat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Scorched , 2015

Aja39
02.06.2020 5 z 5

Tak tohle si budu pamatovat fakt poutavý příběh ze začátku hravý ke konci dojemný mě se to fakt líbylo moc.

Myška43
20.05.2020 5 z 5

Obdivuji Andreu i Tannera, jak to spolu vše ustáli. Opravdu velmi silný příběh. Pro mě rozhodně lepší, než první díl.

petulkapeta
10.02.2020 5 z 5

no tak to jsem nečekala..přiběh ktery krom sexu byl i o zavislosti a psychickem problemu hlavni hrdinky byl popsan tak skutečně až se mi zatajil dech.

Evaho73
30.12.2019 4 z 5

Zo začiatku som túto knihu vnímala iba ako oddýchovku, ale nakoniec mala aj silnejšie posolstvo a síce "alkoholizmus, depresia a láska".
Nakoniec iba dodávam, že silná motivácia môže robiť zázraky a to aj v reálnom živote.
Možno je táto kniha vhodná forma pre uvedomenie si podobných problémov, ktoré však nemusia vždy skončiť rozprávkovo.

janina66
11.11.2019 5 z 5

Velice poutavý příběh Andrey, alkoholičky, trpícími záchvaty úzkosti a depresemi. Kniha se velice dobře četla. Stojí za zamyšlení. Doporučuji si ji přečíst.

JadeyBristow
17.09.2019 5 z 5

Čtivá kniha, kterou člověk přečte za par hodin. Miluji styl psaní J.Lynn. Knize nemám co vytknout.

georginaa
26.08.2019 5 z 5

Čtivé, vášnivé, humorné i smutné, prostě vše v jednom. Jak všichni píší, první díl byl lepší i já s tím musím souhlasit. Byl tam děj, strach a trochu toho děsivého přepadení. V tomto díle se hlavně řeší pocity a vnitřní problémy, neschopnost se někomu svěřovat se svými démony, což je opravdu těžké, najít takovou duši co si vás dokonce i vyslechne a pomůže. Hlavně důvěřovat, to je asi problém celé populace.

Nika320
13.04.2019 4 z 5

fajn knížka.. autorčiny sexuální popisy jsou vážně detailní :D

avalonek
13.01.2019 4 z 5

První díl byl prostě lepší..Pořád nedokážu pochopit,že když má někdo nějaký problémy,že je nedokáže řešit a mluvit o nich.Ale to mi teď začíná připadat,jako problém lidstva.Takže Andrea mi občas lezla na nervy,ale měla důvod být taková,jaká byla a tak jí to odpouštím a Tanner,já bych ho brala hned..Takže kniha průměr,oproti jedničce

havrmoni
11.01.2019 4 z 5

Takové neokoukané téma. To mě celkem bavilo. Celou dobu jsem si říkala co s tou holkou je? To chování nedává smysl. No bohužel je to tak i v reálu, že si často člověk musí sáhnout na dno, aby si nechal pomoci. Je jasné, že v takovýchto románech, je to spíš oddechové a romantické. A takovéhle oddychovky jsou na to, abych tu ,,depréézi" neměla já :)).

Tefnut
08.01.2019 4 z 5

Kniha Láska pod parou mě na první pohled moc neoslovila, ale po přečtení pár stránek a překonání prvních kapitol jsem se začetla a kniha se změnila ve čtivý příběh. Chtěla jsem zjistit jaký ten problém hlavní hrdinka vlastně má, i když trošku jsem si začala dělat obrázek již sama při čtení. Jelikož se jedná o závažné problémy, o kterým se stále naplno nemluví můžeme se jen dohadovat proč zrovna tento námět si spisovatelka vzala do své knihy. Knížka se přečetla pěkně, později jsem se orientovala i v tom, kdo vlastně vypráví zrovna své pocity a popisuje jak vidí celou tu situaci....mohlo to být maličko propracovanější a dala bych plný počet hvězd.

uminaa
31.12.2018 4 z 5

Kniha sa dotýka dosť závažného problému. Silný príbeh, ale so šťastným koncom a to je dôležité :)

Petra38
14.06.2018 3 z 5

Spisovatelka se hodne soustredi na pocity postav az se v jejich knihach trochu ztracim

JitulHa
10.03.2018 4 z 5

J. Lynn zkrátka umí, její knihy mám ve velké oblibě, vždy vytvoří sympatickou dvojici hrdinů a povedené dialogy, které vás baví a vtáhnou do děje. Svůj příběh také pokaždé okoření něčím hlubším - nějakým problémem, traumatem nebo minulostí, s níž se její hrdinové neradi chlubí. Ne jinak tomu bylo u téhle knihy. Příběh to byl tedy opět povedený, i když musím přiznat, že první díl s názvem Jako led se mi líbil více, přesto nemohu říct, že bych byla zklamaná, autorka u mě zase zabodovala.

nani_nka
13.11.2017 3 z 5

Samotný príbeh/kniha nemusí byť zlá, len problém nastáva vtedy, keď sa človek nevie vžiť do hlavnej hrdinky, prípadne mu je nesympatická. A tu nastal ten problém, že som sa nevedela zmieriť s alkoholizmom hlavnej hrdinky Andrei, čo mi tým pádom pokazilo celý dojem zo sarkastického doťahovania sa medzi ňou a Tannerom, ktoré tak na romantických príbehoch milujem.

andrejqa
29.07.2017 5 z 5

Pro mě nejlepší kniha co jsem zatím četla :) U této knihy jsem se pobavila, ale i rozzlobila kvůli tomu jak se Andrea nebo Tanner zachovali :D Určitě se k této knize zase vrátím :) Těším se až si od této spisovatelky přečtu další knihu :)

kik68
07.06.2017 4 z 5

Asi budu jedna z mála co napíše, že tenhle díl byl lepší než ten první. Přišlo mi to zajímavé. Netradiční problémy Andy byly "fajn" změna.
Série Wait For You je určitě mnohem povedenější, ale i tohle se dalo číst.
Líbí se mi přeskakování mezi pohledy Andy a Tannera.
PS: Taky bych takhle trpělivého chlapa brala. A ještě ke všemu hasič :-)

palomakatka
28.05.2017 3 z 5

Neni to spatna kniha,ale prvni dil je lepsi.

Evule114
13.04.2017 5 z 5

Tyhle knížky se mi opravdu zamlouvají a to nejen díky tomu, že na každé straně není sex a minimum děje, ale právě naopak. Je v nich opravdový příběh a na erotickou scénu dychtivě čekáte. Jen mě trošičku mrzelo, že tam nebyl uvedený pořádný důvod, proč Andy pije... jinak to byl skvělý příběh plný emocí a těším se na další knížku :-)

Laf
16.12.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Přečetla jsem ji jedním dechem. Autorka prostě ví, jak upoutat pozornost.