Moje nejoblíbenější jednorázovka

Žhavé online randění, fake profily, úlety, přešlapy… a zamotaná lovestory. Další román od bestsellerové autorky a odbornice na moderní randění je o seznamkách a podivných lidech, kteří se na nich objevují. Možná se budete smát, a možná se někdy jen hořce pousmějete, protože sakra víte, jaké to je! Millie Morrisová. Profesorka na Kalifornské univerzitě, expertka na sériové vražedkyně. Mistrně odpaluje vtípky a občas bývá dost drsná. A stejně tak jako její čtyři kolegové a zároveň nejlepší kamarádi – je stále single. Když se tedy přiblíží doba tradičního univerzitního večírku, pořádaného každý rok, uzavřou Millie a její přátelé dohodu, že si na seznamce každý najde doprovod. Má to jen jeden malý háček: Millie a Reid Campbell, jeden z členů jejich party, spolu prožijí tu nejúžasnější noc, ale vzájemně se hned nato domluví, že bude lepší, když na to zapomenou. Nechtějí přece ohrozit jejich hezké přátelství. Online randění není pro slabochy. Zatímco jsou Milliiny přátelé zaplaveni atraktivními protějšky a nabídkami na rande, Milliin účet se hemží podivnými návrhy a taky pár dick pics. Rozhodne se proto pod jménem Catherine vytvořit fiktivní profil. A záhy zjišťuje, že se v nové roli cítí dobře. Vlastně vůbec poprvé se dokáže bavit upřímně, bez sarkasmu. Takže když si začne psát s nic netušícím Reidem, jehož kouzlu už nedokáže dále odolávat, stane tváří tvář největšímu strachu – odložit masku a projevit zranitelnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454002/moje-nejoblibenejsi-jednorazovka-tHp-454002.jpg 3.5135
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota

My Favorite Half-Night Stand, 2018

Kniha Moje nejoblíbenější jednorázovka

alzbeta4340

Název společně s obálkou mě spíš odrazoval, ale samotný příběh se mi zdál roztomilý. Tahle skupina přátel byla opravdu sympatická. Čtení to není nijak mimořádné, ale jako oddechovka funguje dobře.

AliceTief

Musím přiznat, že se mi tento příběh líbil asi nejvíce z jejich samostatných knih. Opravdu mě to bavilo, jen kdyby nebyla ta Melinda taková koza. Každopádně škoda, že s toho neudělali sérii, byla jsem zvědavá i na ostatní z party...

Kukicka

Autorku jsem cetla po dlouhe dobe a v knize jsem marne hledala autorku Bozskeho bastarda. Knihu jsem precetla na jeden zatah, ale vse se nejak odvijelo v jedne rovine. Prislo mi to nemastne neslane. Pribeh by i mohl byt zajimavy, ale v podani autorky me proste nejak extra neoslovil

petusska01

Celkom dobré. Nakoľko píšem recenziu po dlhšom čase a nijak zvlášť som si toho nezapamätala z príbehu, tak...to o niečom svedčí. Ale chémia medzi dvoma hrdinami tam bola, celkom vtipné dialógy, problémom bol samozrejme nedostatok úprimnosti až dokonca, ale to je okej, to je vždy a všade :) Túto autorku mám rada, ale tento príbeh bol taký slabší.

astra3

Mně se to líbilo. Místy vtipné. Z prostředí vysokoškolských učitelů. Nevím, proč to má nízké hodnocení. Doporučuji.

knihomolkaL

Jsem z toho taková rozpačitá. Tohle duo spisovatelek mám moc ráda, jejich první série, kterou jsem od nich četla - Božský - se mi hrozně moc líbila a připadala mi nesmírně vzrušující. Což se ovšem nedá říct o tomto románu. Nějak mě to nedokázalo vtáhnout do děje, přišlo mi to takové odosobněné. Ubylo sexuálních scén, které v dřívějších románech byly četnější a "výživné", teď bych řekla, že byly skoro nudné a odbyté. Fakt mě to mrzí, ale tohle se moc nepovedlo.

Nika30

Dá se říct že po sérii Božský a Vášnivý je tato kniha slabá jako čajíček. Je plná rozporuplných pocitů a navíc výběr hlavních postav jako univerzitních profesorů není zrovna šťastný. Řekněme že jsou až moc nudní. Ale i přes všechny rozpory byla kniha dobře napsaná a svým způsobem se dá hlavní hrdince porozumět. Záleží jak moc chcete být tolerantní.

muchomurka

Čekala jsem, že dostanu něco jako BB, ale dostala jsem pouze jakousi romanci pro puberťačky. Na to, že postavám mělo být kolem 30 let, chovaly se jak na 17 - myšlením i uvažováním. Mel byla divná a nesympatická, vůbec mi není jasné, proč se do ní Reid zamiloval.
Dvě hvězdy dávám za jejich partu a pár dobrých hlášek. I když ani to knihu nezachránilo. Bylo tam toho žalostně málo, autorky tohle vůbec nevyužily. A když si vezmu předchozí série autorek, tak tohle je hodně slabý odvar. Já chci nálož jako u Bastarda a ne toto. Velké zklamání a udivuje mě, že jsem to s vypětím sil dočetla.