Moje nejoblíbenější jednorázovka

Moje nejoblíbenější jednorázovka https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454002/bmid_moje-nejoblibenejsi-jednorazovka-tHp-454002.jpg 4 331 72

Žhavé online randění, fake profily, úlety, přešlapy… a zamotaná lovestory. Další román od bestsellerové autorky a odbornice na moderní randění je o seznamkách a podivných lidech, kteří se na nich objevují. Možná se budete smát, a možná se někdy jen hořce pousmějete, protože sakra víte, jaké to je! Millie Morrisová. Profesorka na Kalifornské univerzitě, expertka na sériové vražedkyně. Mistrně odpaluje vtípky a občas bývá dost drsná. A stejně tak jako její čtyři kolegové a zároveň nejlepší kamarádi – je stále single. Když se tedy přiblíží doba tradičního univerzitního večírku, pořádaného každý rok, uzavřou Millie a její přátelé dohodu, že si na seznamce každý najde doprovod. Má to jen jeden malý háček: Millie a Reid Campbell, jeden z členů jejich party, spolu prožijí tu nejúžasnější noc, ale vzájemně se hned nato domluví, že bude lepší, když na to zapomenou. Nechtějí přece ohrozit jejich hezké přátelství. Online randění není pro slabochy. Zatímco jsou Milliiny přátelé zaplaveni atraktivními protějšky a nabídkami na rande, Milliin účet se hemží podivnými návrhy a taky pár dick pics. Rozhodne se proto pod jménem Catherine vytvořit fiktivní profil. A záhy zjišťuje, že se v nové roli cítí dobře. Vlastně vůbec poprvé se dokáže bavit upřímně, bez sarkasmu. Takže když si začne psát s nic netušícím Reidem, jehož kouzlu už nedokáže dále odolávat, stane tváří tvář největšímu strachu – odložit masku a projevit zranitelnost.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

My Favorite Half-Night Stand , 2018

Barča 008
19.12.2020 3 z 5

Po dvou skvělých sériích a dvou také dobrých stand-alonech přišlo tohle... Nechci říct zklamání, ale asi se to nejvíc blíží pocitům, které z knihy mám. Obávám se, že jí také dost uškodil překladatel - z přehršle výrazů jako "takovýmito," "takovéto," "takováto" a podobně mi vybuchoval mozek. Prostě, proč? Doufám, že se u dalších knih této autorky nakladatelství vrátí k jiným překladatelům, kteří pracovali na předchozích knihách.

ivetapl
16.12.2020 2 z 5

Tak tohle bylo....ach jo, hrozný. Stejně jako Spolubydlící & Miluju tě, nenávidím tě. Nemělo to žádnou jiskru... Nápad dobrý, ale realizace nic moc. Sex? Hrozný. Kam zmizela ta vášeň co byla v sériích Božský a Vášnivý??! Jako kdyby to napsal někdo úplně jiný...
Doufala jsem, že tato kniha bude lepší, než předchozí dvě. Kam zmizela ta jiskra, co byla v sérii Božský a Vášnivý?
Christin Lauren miluju, ale do dalších knih už nepůjdu - pokud se to nebude týkat pokračování Božského...

2688
13.12.2020 3 z 5

Knížka nepřekvapí ani nezklame. A název knížky bych asi zvolila jiný. Tohle je typ knížky o který vlastně není asi ani moc co napsat nezklame ale neutkví v mysli

Kešu1981
12.12.2020 3 z 5

Uvažuji, proč zrovna jednorázovka? A ještě k tomu nejoblíbenější?
Za sebe můžu říct, že jde nejspíš o zhodnocení přístupu ke knize po přečtení. Rozhodně jednorázovka! Ale nejoblíbenější? Ani omylem, je mi líto.

Kudík
12.12.2020 4 z 5

Tak nevím jak se k této knize postavit, protože předchozí díla i série mi, od tohoto dua autorek, přišly o chloupek lepší. Tato kniha mi přišla jako dobře čtivá, ale až s zbytečně moc nafouklým dramatem, kde vlastně o tolik nešlo a hlavní hrdinka (v mém vydání pod jménem Melinda/Mel) nic zásadního neprovedla. Reid to až moc hrotil. Jinak celá partička mě bavila. Koho by neuchvátila partička takových intošů, kteří jsou buď zavření v laborkách nebo učebnách, ve volném čase se schází a jsou tak často pod parou a paří hry či se chovají jako puberťáci, a to vše završí hledáním protějšků přes online seznamku.

Ivuska.09
12.12.2020 3 z 5

Mně se kniha líbila. Bavil mě styl psaní, prostředí, kde se příběh odehrával, i hlavní hrdinové. Kombinace on-line seznamky, vysokoškolského prostředí a party kamarádů (vědců) byla originální. Bylo to čtivé, vtipné, milé. Ideální román do náročných dnů, ve kterých toužíte po nějakém příjemném odreagování. Z mého pohledu i lepší než třeba série Božský.

Myška43
11.12.2020 4 z 5

Po předchozí knize Spolubydlící, která mě docela zklamala, se autorkám tato kniha povedla. Dle mého názoru byl začátek skvělý, pak to trochu ztratilo šmrnc, ale poslední třetina byla naprosto super, tak jak jsem u nich zvyklá. Nemohu však dát plný počet, protože série Božský u mě nemá chybu a jsem moc zvědavá, jestli si ještě někdy po dočtení knihy od tohoto dua řeknu wouw, tak to byla pecka.

milst
10.12.2020 5 z 5

Trochu jiné než na co jsem od Christiny Lauren zvyklá. Ale mě se to moc líbilo. Krásná oddechovka.

maafa
05.12.2020 3 z 5

Mrzí mě to, ale od Božského bastarda hledám v knihách tohoto autorského dua stejný vtip, jiskru a šťávu, a ani v této novince jsem to nenašla. Kniha mě opravdu chytla až někdy od poloviny, ale jak píše čtenářka pode mnou, nic překvapijícího se tam v podstatě nestalo. Nemůžu říct, že by mi byli Mel a Reid nějak nesympatičtí, ale že bych s nimi nějak soucítila, to vlastně taky ne. Za mě to byla taková jednohubka se slabším rozjezdem, jednou přečíst mi stačilo. Škoda.

Evka3814
05.12.2020 4 z 5

Docela překvapující čtení,než jsem od těchto autorek zvyklá. Bylo to takové pomalé rozjizdění, citlivé samozřejmě i ten jejich humor tam nechyběl. Celá ta parta byla super. Ale chyběl mě ten wouuuw okamžik, z kterého bych se posadila na prdel.

pacinka
05.12.2020 5 z 5

Obvykle nemám problém zhltnout knihy Christiny Lauren za pár hodin, tady jsem se na začátku nemohla začíst, na mně pomalejší rozjezd i když napsané to bylo velmi vtipně. Ale nakonec se to rozjelo a bylo to velmi pěkné, vtipné, a velmi velmi lidské. Moc se mi líbila.

Damienronnie
05.12.2020 5 z 5

Opäť jedna výborná vtipná kniha