Polibek

Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí, má chápající rodiče a taky kluka snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát potkat. Tessin snový svět ale náhle změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, nezapomenutelným rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní... A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale jde odolat jeho polibku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249218/big_after-after-polibek-cXd-249218.jpg 3.92092

After 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Yoli

After, 2014

Kniha Polibek

LucySnape

Po těžkém pracovním dni, jsem si ráda oddychla u řádků této knihy. Děj není nijak složitý, ale na to, že nemám ráda předvídatelné knížky, mě nakonec knížka zaujala a vtáhla do děje.
Knížka není pro každého, ale najde si své obdivovatele.

Romalu

Tady nejspíš nejsem cílovka, takže nehodnotím. Sáhla jsem po tom spíše ze zajímavosti, když je to tak obrovský hit. Spíše ale ponechám dceři. Nicméně určitě to holky naučí nebát se tlustých knih a to je dobře.

Michaela1234

Mě se to i líbilo. Ale nejsem si jistá s tím proč je to tak dlouhé. Celá série. Sami rozchod a zase sblížení. Hodnotím celou sérii celkem kladně. Děj se mi líbil jen už jsem se musela nutit to dočíst. Ale zajímal mě konec. Na mě kdyby paní spisovatelka vynechala 100 stran nic by se nedělo v každém díle, některé části tam byli opravdu zbytečné.

Cacolinka

(+ SPOILER) Tak za prvé: nejsem cílová skupina této knihy a jsem asi ráda, protože kdybych byla, tak by mi to asi udělalo zmatek v hlavě (děkuji paní Jane Austenové, že jsem mohla číst její knihy a mít nerealistické představy...:-D). Opravdu není v pořádku, když se k vám, vámi milovaný člověk, chová jako hovado. A to opakovaně...To opravdu není v pořádku. Z takového vztahu, co nejrychleji pryč.
Bohužel už bylo stejné téma dříve zpracováno lépe.

Veruru1981

Tak to eroticky napeti mezi hlavni hrdinkou Tessou a 'jejim' Hardinem by se dalo doslova krajet. Nerekla bych, ze je to z kategorie young adult, na to je tam az moc explicitnich scen. Videla jsem nejdriv film a chtela vedet, jak to bylo v knize. Kniha rozhodne lepsi nez film, kde je rada scen zkracena, cetla se sama. Byt je konec smutny, nastesti mam v ruce druhy dil a kocham se pribehem tohoto toxickeho vztahu dal. Za me rozhodne jedna z nejlepsich knih v kategorii erotica romance.

michaela8233
20. březnaodpad!

Tak tohle bylo utrpení, dočetla jsem jenom proto, že jsem chtěla vidět, jestli se to zlepší. Nezlepší.

Nepřijde mi to jako něco, co by mládež měla číst... a rozhodně to není nic, co bych chtěla číst já.

KodalSa

Podle mě to bylo takové divné. Naivní, bylo tam hodně takových klasických klišé a přitom erotické scény už mi přišly trochu za hranou. Jako, u jiného typu knížky by mi nevadily vůbec, ale tohle byl takový divný zmatek. Do dalších dílů se už nepustím. Ale napsané to je hezky, abych zas jenom nenadávala.

Kajuš94

(+ SPOILER) Daleko lepší než film, opět se mi vyplatilo nejdříve zkouknout a pak přečíst. Opačně bych film vypnula v momentě kdy je vidět že je Steph na holky a nebo u jezera. Nicméně kniha je opravdu skvělá. Je čtivá, neodložíte ji z ruky dokud nedočtete a pak hned musíte pokračovat další knihou. Mezi Tess a Hardinem je toho dost vyhrocené, není se čemu divit, když Hardin je sociopat a Tess má komplex Matky Terezy. Ale.. Jak vás to vtáhne, už vás nepustí.