Polibek

Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí, má chápající rodiče a taky kluka snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát potkat. Tessin snový svět ale náhle změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, nezapomenutelným rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní... A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale jde odolat jeho polibku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/249218/after-after-polibek-cXd-249218.jpg 4898

After (1.)

After (2014)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Yoli

Kniha Polibek

kachis
dnes

Ze zvědavosti o co jde jsem se do knihy pustila po shlédnutí ukázky v kině, která vypadala zajímavě a teď v jarním období mě oslovila. Knihu jsem však přečetla za 2 dny - četla jsem pořád, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Příjemný netradiční románek, který neurazí. Ovšem kniha ve mě dojem zanechala a tento první díl musím hodnotit z celé série jako nejlepší. Celá série přečtena za 9 dní. Musím dát 5 hvězdiček, i když nejsem taková mladice, jako hlavní hrdinka. :)

andrejqa
předevčírem

Za mě je to ta nejlepší kniha co sem doposud četla :) Dostala se mi pod kůži už od první stránky. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych milovala a zároveň nenáviděla hlavního hrdinu, no Hardinovi se to povedlo :D Nemůžu se dočkat, až si přečtu další díl. Prostě musím vědět, jak to vlastně celé dopadne :) Bez rozmýšlení si u mě tato kniha zaslouží 5 hvězdiček :)

DarkLady
předevčírem

Knize dávám tři hvězdy. Zařadila jsem jí tím ve své sbírce mezi mnohem hodnotnější a nesrovnatelně kvalitnější díla.

Mám pro to dva důvody.

Důvod první: příběh není úplně blbej. Ne ve srovnání se sérií Odstínů a Stmívání. To jsou skutečně pouze hloupoučké konzumní škváry a není na nich ani odstavec hmatatelný, opravdový, uvěřitelný. A nejde jen o příběh samozřejmě. Jde také o dialogy. O ty možná především, když nad tím tak uvažuji.

Důvod druhý je velmi intimní. Pro ten konec. Pro zápletku. Já byla totiž od podobného osudu jen krůček. A proto, když si uvědomím, že bych takhle nějak mohla dopadnout také... Byla jsem jen na šířku nitě od podobně otřesného pokoření! A to mi bylo mnohem víc jak 18 let...

Pokračování číst nebudu, ale tento díl má u mě tři hvězdy zcela zaslouženě.

AjkaHynkova
předevčírem

Drama, drama,samé drama! Sice jsem na ten to žánr už asi moc stará, ale sakra to se tak dobře četlo. Jdu na druhý díl!

janca3174

Krasna kniha vsechny ctyri dily jsem precetla rychle...az me zamrzelo ze.uz jsem u konce :)

LadynaGarde

Knížku jsem si objednala poté co jsem viděla upoutávku na film a zaujala mě. Moje první myšlenka byla, že je to vlastně něco jako "novodobý odstíny pro mladší" a s tím jsem do toho i šla ( i když už nejsem bohuzel věkově jako postavy v knížce Tessa popřípadě Hardin atd. Ale trošku starší). Po pár prvních stránkách jsem zjistila, že to je úplně jiný "kafe" než jsem si myslela, vlastně mě to chytlo o dost víc než celá trilogie Odstínů... Tessa naivní mladá holka, Hardin zlej divnej kluk u kteryho člověk nikdy neví co vypustí z úst. Jednou je uzasnej podruhé se chová tak, že kdyby to byl můj kluk tak už bych ho dávno poslala někam. Ale ta touha vědět co Hardin zase udělá byla silnější a to člověk prostě musí číst a číst jen co může :D. Kdybych mohla snad to přečtu v kuse, ale bohužel. Trvalo mi to tři dny. Film podle očekávání...uolne jiný ale vůbec ne špatný. Mám objednány druhý díl a určitě přečtu Všechny čtyři knihy

dancav28

Kniha se četla rychle. Je to taková oddechovka, ale líbila se mi. Znám lepší knižní série na stejné téma, ale i tak se hned vrhám na druhý díl

Áža707

Zajímavý příběh, který je čtivý a svižný. Doopravdy oddechovka a běžný dívčí čtení, ale i přes to se mi velmi líbilo vykreslení postav. Tessa i po delší době stále naivní a její naprostý protiklad u kterého nevíme, co čekat. Závěr byl nečekaný a jsem ráda, že příběh není jen plný úspěchů a šťastného zamilovaného páru, kdy by se Hardin lusknutim prstů změnil na hodného člověka. Jak tomu v podobných knihách bývá.
(kniha přečtena během jednoho dne)