Polibek

Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí, má chápající rodiče a taky kluka snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát potkat. Tessin snový svět ale náhle změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, nezapomenutelným rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní... A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale jde odolat jeho polibku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249218/after-after-polibek-cXd-249218.jpg 3.91859

After 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Yoli

After, 2014

Kniha Polibek

joslin

Nesnáším je :D a přesto se snažím prokousávat zbytkem série.

Ešína

Po doporučení kamarádky jsem se dokopala a knihu přečetla a nijak zvlášť mě neoslnila. Takový levný pokus o 50 shades.

Nikychlupova

Knihu after polibek jsem četla po knize místa, kde jsem plakala. A tohle na mě působilo jako další hodně toxicky vztah. Tess, hlavní postavu jsem si oblibila, připomíná mi me a dokázala jsem i pochopit i to, že se zamilovala do Hardina, i přes to, že trpěl častými změnami nálad a agresí.

Annisem

Kniha mě moc neoslovila.

Malíček

Bohužel se musím připojit k ostatním zklamaným komentářům a recenzím na tuto knihu. Rozhodně jsem od ní očekávala mnohem víc, zvláště po zhlédnutí filmu. Děj se na můj vkus hrozně táhl, styl psaní mi asi vcelku sednul, ale příběh sám o sobě byl prostě nudný.

Hellothere

*konkrétně 2 zlomená srdíčka*

Tohle pro mě bylo hrozné zklamání, které jsem ale svým způsobem očekávala a to hned z několika důvodů. Filmy se mi nelíbily, herečka co hraje Tessu je mi nesympatická - to mě bohužel ani během knihy nepustilo, protože její postava je vážně neskutečně otravná a pořád jsem tam tu herečku viděla - Hardin docela ušel, ale přišlo mi hrozně vtipné, že hrál malého Voldemorta v HP a teď hraje Hardina, prostě můj smysl pro humor - don't judge me, thanks. Často se mi stává, že knihy jsou lepší jak filmy a protože jsem nutně potřebovala přijít na to, co na tom lidi tolik obdivují (nepřišla jsem na to) rozhodla jsem se zkusit i knižní verzi. Bohužel to byl snad ještě větší propadák.

Bylo to jedno klišé za druhým, kniha vlastně nemá žádný hlubší děj ani zápletku (kromě konce) a jediné co se tam odehrává je hádka a následně usmiřovací sex. Pořád dokola. Já osobně nejsem ani za mák zastánce Wattpadu a chápu, že tohle je pravděpodobně můj osobní problém a není to problém knihy samotné, ale tady ta wattpadová naivita je a ničím se to nedá zakrýt.

Nejsem si jistá, jestli se pustím i do dalších dílů, ale zase to není jako u knihy Má lady Jane, kdy jsem kategoricky řekla ne druhému dílu. Takže si pokračování nechám otevřené a uvidím, jestli se k tomu dostanu. Možná až jednou budu mít náladu si na něco zanadávat, tak vím, že tohle je jistota.

CruelladeVil
06. červenceodpad!

After aneb erotika pro děti a mládež?

Podle popisu knihy a mnoha doporučení jsem čekala něžnou romantiku s laskavou dívkou a drsným tvrďákem, který se nakonec ukáže jako citlivý a pozorný mladý muž.

Místo toho jsem dostala hrubou erotickou slátaninu. A Hardin? Problémový, vulgární, neomalený kluk se sklony k alkoholismu a agresivitě se mi opravdu nezamlouval.

Autorčin styl psaní byl navíc velmi jednoduchý. Kniha se vlastně dělila do tří neustále opakovaných částí: velmi dlouhá hádka, ještě delší sex na usmířenou a nakonec krátká část, kde by se dalo říct, že je mezi Hardinem a Tessou vše v pořádku.

Korunu tomu nasazuje žánr Pro děti a mládež. Kdybych tuhle knihu četla v tomto věku, asi bych měla velmi pokroucenou představu o tom, co je zdravý a dobrý vztah mezi partnery.

Co dodat? Asi jen to, že přidáním nahoty a sexu vaše kniha nebude lepší. Za mě opravdu ne.

Velký palec dolů posílá
CruelladeVil :)

Peslik

Jste si jistí, že je to "Pro děti a mládež"? Já teda nevím.....
Asi 100 stran do konce jsem přemýšlela o čem to ještě bude, co se stane, že musí být pokračování....no je to takový výmaz hlavy, který se čte rychle, ale je vlastně stále o tom stejném.....hádky, usmiřování, sex...... . Po vlně thrillerů to bylo fajné rozptýlení :D :D