Pouto

Život Tessy a Hardina je plný překvapení. Jejich vztah je osudový, přestože neustále zkoušený další a další překážkou, které se jim staví do cesty. Šokující pravdy o obou rodinách, které vyplavaly na povrch, nasvědčují, že mezi milenci není velký rozdíl. Tessa už dávno není milá, naivní a poslušná dívka, kterou byla, když poznala Hardina, právě tak jako on už není nemilosrdný, mrzutý potížista, do kterého se bezhlavě zamilovala. Tessa má pro jeho výbušnou povahu pochopení a jako jediná dokáže utišit jeho rozbouřené emoce. Hardin Tessu potřebuje. Čím víc pravdy o jeho minulosti však vychází na světlo, tím víc se poddává démonům svojí minulosti a Tessu i ostatní blízké od sebe odhání. Tessa se už vzdává naděje, že ho dokáže zachránit. Jedině že by obětovala samu sebe. Stojí jí však láska za tak vysokou cenu? Tessa se odmítá vzdát bez boje. Za koho však ve skutečnosti bojuje? Za Hardina, anebo za sebe samu? Čtvrtá kniha z úspěšné série AFTER, která se stala literárním fenoménem všech dob a dočkala se více než miliardy přečtení online....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308741/big_pouto-wsF-308741.jpg 4928

After 4.

Literatura světová, Dívčí romány

Vydáno: , Yoli

After Ever Happy, 2015

Kniha Pouto

Kira283

Nebudu se moc rozepisovat. Oddychovka fajn, spíš menší podprůměr, nečekejte žádnou vyšší dívčí a obrňte se trpělivostí s Tessinými pasážemi. Ta holka mi děsně lezla na nervy. Asi tak jako někdy Hardinovi :)) Naopak s Hardinem jsem sympatizovala. A konec? Ten mě potěšil :)

Upřímně jsem ráda, že pokračování už žádné nebude. Asi bych to psychicky nedala... :))

Veruru1981

(+ SPOILER) Cekala jsem s nejvetsim napetim, jak to s Tessou a Hardinem dopadne. No samozrejme dobre, ale az po nekolika letech. Coz me trochu zklamalo. Nemyslim si, ze kdyby se od sebe odloucili na 3 roky, jeste se takto v pohode daji dohromady, alespon v realnem zivote. No ale tak je to takova pohadka pro dospele (byt mylne zarazena mezi young adult), takze budme radi, ze to dobre dopadlo. Osobne bych cekala, ze Tessa od Hardina neodejde, kdyz se konecne zmenil anebo bych cekala, ze kdyz ji ukaze knihu o nich (po 5 mesicich odlouceni), co k ni citil od sameho zacatku a bude happy end... Autorka me ale napinala az do sameho konce.

Lucynell

Tento poslední díl byl rozhodně lepší než předchozí. Od začátku do konce je kniha nabitá emocemi a člověk ji nedokáže odložit z ruky dokud ji nedočte. Příběh Hessa je prostě od začátku čtivý a tento díl to opět dokazuje, dokonce víc než ty předchozí.

Kniholapka

Konečně jsem se dostala k závěru. Po zklamání z dílu Tajemství jsem příjemně překvapená a spokojená. Ačkoli i zde se vzorec opakoval a některé scény mi už přišly až nudné a běžící ve stále stejném koloběhu. Přesto byl tento díl něčím jiným, možná vyspělejší a více uvěřitelný... Oba hrdiny spojovaly podobné démony a sobeckost. Ze začátku to možná nebylo tak patrné, ale oba byli vlastně stejní. Jen to každý vyjadřoval po svém.
Kniha se četla téměř sama a děj neměl větší pomlky. Jediné co mi trochu mrzelo byly rychlé skoky na konci. Možná mi chyběla více rozepsaná jednotlivá období. Občas mi přišlo, že už to má rychle končit, ale tou zrychleností vznikala hluchá místa.
Skončilo to však tak, jak dle mého mělo!

Kristy.Seb

Zrada si nevybírá a přiživuje se nejvíc na těch,kdo ji nečekají ani šíji nezaslouží.

Klidně buď smutná, ale nedovol tomu smutku, aby tě ovládal.

Někdy se právě ve vzteku dostaneme k jádru problému.

Člověk se napřed musí naučit zvládat všechno sám, než začne žít ve dvou.

Být v pořádku je něco docela jiného než být šťastná. Byt v pořádku, tím se označuje ten bezvýrazný stav někde uprostřed, v němž se můžete každý den probudit a žít dál, dokonce se usmívat a smát se, ale radost to není.

Konečně díl kde se to furt natočilo kolem hádek. Ale kniha obsahovala velká a velká překvapení, někdy dost tvrdá. Doca mě prekvapil konec, jak se v rychlým sledu skákalo do budoucnosti...

Alisce

Tak jsem si během karantény přečetla všechny 4 díly. Knihy jsou vážně čtivé. Poslední díl se mi zdál něčím jiným, možná dospělejší. Pořád si ale stojím za tím, že by to neměl být příběh, který hltají dvanáctileté holky. Je to vlastně poměrně hluboký příběh, který potvrzuje, že rodiče na svých dětech nechávají velké stopy. Myslím, že zde funguje klasický vzorec - dcera, kterou přitahují muži, které jsou podobní jejímu otci. Navíc Hardinův otec, který s ním žil v dětství byl alkoholik jako otec Tessy, tudíž tam byla velká společná bolest a pochopení. Tím považuji za příběh více uvěřitelný. Ale i tak myslím, že by to v reálném životě dopadlo jinak. Je škoda, že autorka všechno psala velmi podrobně a naopak konec mi přišel trochu odfláknutý. Ubrala bych v některých částech a přidala na konci, ale i tak byl ten náhled do budoucnosti zajímavý. Celkově mě ta série chytla, i když jsem po prvním filmu, který jsem viděla měla pochybnosti a přišlo mi to celé dost hloupé.

Nikychlupova
23.12.2021

Opět solidní dávka emoci, bouří, lásky, romantiky. Jen teď nevím co čekat v posledním díle.

princesse
13.12.2021