Přiznání

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251886/big_after-2-priznani-2V7-251886.jpg 3.71470

After 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Yoli

After We Collided, 2014

Kniha Přiznání

Veruru1981

Druha vlna emocionalni exploze... Ja bych rekla, ze spis uragan. Miluji se, nenavidi se, posilaji se nekam, vraci se k sobe. Veletoce tam a zpatky, toxicky vztah se vsim vsudy, jaky bychom nikdo nechtel zazit na vlastni kuzi, ale ke cteni je to tak sexy. Stejne jako u prvniho dilu eroticke napeti by se dalo krajet, tentokrat jeste brutalneji. Nemuzu se ale Tessy a Hardina nabazit.

Kajuš94

Nemůžu se přestat smát a zároveň mi je smutno. Přijde mi že každá z postav má nějakou psychickou poruchu.. Jako vážně.. Kniha se čte velice dobře a děj plyne dost rychle. Je to takové odpočinkové čtení, když nad tím člověk moc nepřemýšlí, což není můj případ.

Alča25

Pořád dokola... Láska, hádka, rozchod, láska, hádka rozchod... Čtivé to sice pořád je, ale už mě to pomalu přestává bavit.

Kristy.Seb

Proboha, ani nedokážu spočítat, kolikrát se tam stále dokola opakoval děj hádka a následné usmíření. Tenhle díl dost o ničem.

chaera

(čteno v originále) Toto je série, kterou čtu kvůli své zvláštní morbidní zvědavosti. Hodnota absolutně žádná, postavy mi lezou krkem, a protože jsem během svého dospívání načetla desítky fanfikcí můžu s jistotou určit, co se stane dál. Ale právě proto, že to byla nejdřív fanfikce (tzn. kniha nebyla vytvořená s úmyslem sdělit příběh, ale ukojit fantazie dospívajících dívek o jejich oblíbeném zpěvákovi) je to neuvěřitelně čtivé. Příběh splňuje vše, co fanfikce splňovat má, ale k opravdové propracované knize to má daleko. 1.5/5

mskamila

Je to pěkně pokračování líbí se mi ze si Tessa zvládla stát za svým aspon chvíli. Za mě je to trochu moc horská dráha v jednu chvíli Hardin něco slíbí a hned na další straně to poruší ale jinak pěkný.

princesse
06.12.2021

Na mě tohle byla teda sakra velká horská dráha. Takže vložím mezi další díly nějakou jinou "oddechovku". Ti dva jsou skutečně narušení. Jak někdo takové emocionální vlny v jejich věku může zvládnout a nezbláznit se z toho totálně, to je teda záhada. Proč někdo dobrovolně podstupuje taková muka z obou stran ... Možná tím, že už mám "první" lásky za sebou, možná tím, že jsem už dávno někde jinde a to nejen věkem, už nemám ten nadhled. Ale tohle všechno ubližování si a vzájemné ponižování se schovávat za lásku? Láska by přece měla být o něčem jiném ... Každopádně přečtu celou sérii, ale minimálně se jednou nebo dvěma jinými knihami nechám zanést do jiných vod.

Carol1122
19.11.2021

Tessa převzala vedení a ze stydlivé chytrolínky se stává rebelka. Nebudu lhát, četlo se to dobře a velmi snadno, styl je jednoduchý a považuji ho za oddechovku. Na druhou stranu je děj lehko předvídatelný. Občas se střídaly nudné pasáže s těmi zajímavějšími, ale vesměs příběh docela utekl. Nelze nesrovnat s filmem, ačkoliv film byl hodně zkrácen oproti knize.