Přiznání

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251886/after-2-priznani-2V7-251886.jpg 3.71278

After 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Yoli

After We Collided, 2014

Kniha Přiznání

vendy6619

Tentokrat i ta 1* bude. Víc ne. Pořad stejný. Par dobrých scén jinak nic nového.

Kajunaa

Tessa získala novou práci v nějak firmě. Poznala tam nové lidi a s těma šla také na party kde se opila. Zavolala svému bývalému přítelovi a ten se jí snažil najít. Když se mu povedlo jí najít tak mu Tessa dala na výběr, jestli se s ní vyspí nebo jestli odejde. A samozřejmě Hardin jí pořád miloval tak si vybral tu první možnost.

neubam02

Oproti prvnímu dílu drobet slabší. Postupně se dozvídáme, co stálo za Hardinovým hrozným činem.

cihla005

Vybrala jsem si tuto knihu, už jen kvůli tomu, že jsem viděla film. Kniha je mnohem lépe napsaná, než první díl. Zamiluje si jí každý, kdo má rád romantiku. Co by to bylo za knihu, kdyby to nemělo žádné drama. Samozřejmě, že ve vztahu to úplně neklape a jen přeci mají mezi sebou nějaké problémy. Hardin je sobecký a nesnesitelný. Tessa je hloupá holka co se zamilovala. Po skoro každé jejích hloupé hádce se rozejdou, ale milují se na tak moc, že nedokážou být bez sebe. Příběh je dost skutečný někdy mi přijde, že jsou to zas věci co se asi zcela nestávají. Kniha se mi četla velmi dobře. Doporučuji

Lucy018

️Druhému dílu nejznámější série After jsem chtěla dát šanci, že může tu sérii ještě zachránit. Jak já jsem byla naivní. Tessa a Hardin se furt hádají a usmiřují dokola až je to unavující. Vy čtete proto, abyste se odreagovali od reality a ne, abyste četli to, co vlastně všichni známe z tohoto světa. Dobrá. Nemusí být vztah mezi hlavními postavy úplně růžový, protože úplně by to tak nemělo fungovat, ale tenhle vztah je až toxický.
️Další výtku mám k ději. Místy se mi zdá, že je ten děj až zdlouhavý. Autorka to až moc natahuje, ale musím uznat, že kniha je čtivá. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
️Tessa mi připadá hodně naivní a na mě až moc přecitlivělá. A Hardin? Ten je na mě až moc sobecký a hrubý. A jak ho autorka popisuje, tak se mi ani vzhledově nelíbí. Miluju tetování, ale když nosí kluk piercing, zvedá se mi žaludek
️Další věc, která mě vadila, byla nespisovnost. Některá slova byla nespisovná jako třeba "byl to blbej nápad" ale toto bylo použito bez přímé řeči. Tak nevím, jestli to autorka chtěla napsat takhle nebo překladatel.
️Jenom aby tady nebyly samé negativa, musím se hodně zamyslet, abych dobré věci na knize našla. Asi primitivní odpověď bude, že celá série má hezkou obálku. A tím bych asi skončila recenzí a uvidím, čím mě překvapí další díly série.

Amy05
15. dubnaodpad!

0,5⭐️/5⭐️
Tak, je to tady, ta chvíle na kterou jste čekali, moje recenze na další díl ze série After, aneb můj adept a favorit na nejhorší knížku tohoto roku. Úplně nevím, jak bude vypadat tato recenze, protože tady, nemám zas tak o čem psát, jelikož můj názor na postavy už jsem zmínila v recenzi na After: polibek, ale přece jen k nim ještě něco málo zmíním. Myslím si, že v každém vztahu je prostě nějaká ta žárlivost potřeba , ale to, co bylo v této knížce se rozhodně nedá nazvat “zdravá” žárlivost uvedu zde nějaké příklady. Tessa vejde do restaurace a jelikož je to ta nejvíc hot holka na světě, tak ji všichni muži pořádně omrknou a Hardinovi se mezitím v hlavě honí něco jako: nejradši bych jim všem rozbil hubu, takhle na ni můžu koukat jenom já a dělat s ní i jiné věci...bez komentáře.... Tessa je na party a hledá Hardina, která náhle vyleze ze dveří jednoho pokoje a po něm vyjde ještě nějaká holka a první co Tessu napadne je: panebože on mě podvedl, určitě se s ní vyspal. Myslím, že už asi chápete. Co se tyče děje této knížky, mám potřebu zmínit tady některé scény. První, scéna s jógou, aneb Tessa v legínách. Má cenu vůbec něco k tomu dodávat..... Druhá, nejvíc nechutný popis sexuální aktivity v dějinách literatury, scéna se zrcadlem. A třetí, scéna na konci, ne autorka neumí zvraty. Jediná co jsem od této knížky očekávala, byla čtivost, ale autorka selhala, tato knížka má přes 600 stránek a čtivých bylo prvních 70 a potom se to vleklo a vleklo. To by bylo teda vše k mé recenzi na tuto knížku, na to jak jsem říkala, že zde nemám co napsat, tak to trochu nevyšlo. Za mě vám tuto knížku naprosto nedoporučuji a nikdy neměla vyjít.

Terka93

Četla jsem knihu velmi dlouho, ale já to tak mám, ale i přesto teda musím říct, že o proti prvnímu dílu se mi lépe četla, protože byla rozdělena do kapitol, kdy se střídají ve vyprávění Hardin a Tessa, což za mě super. Konečně vím co honí hlavou i Hardinovi a je to někdy mnohem zajímavější než Tessina verze. No a celkově jak mnozí zmiňují hádek je tam hodně, ale i přesto mě to neodradilo, abych knihu dočetla. Pohodové, oddychové čtení, kdy není všechno růžové. Další díl nevím jestli budu číst, asi si dám od jejich vztahu na chvíli pauzu a možná se k nim zase vrátím :)

clarkens

Do knížky jsem se pustila po shlédnutí prvního zfilmovaneho dílu. A jsem ráda, že jsem si Hardina mohla představit podle filmové předlohy a ne te knizni. Velmi chytlave a ctive. Oddychovka a těším se na další díl!