Přiznání

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/251886/after-2-priznani-2V7-251886.jpg 3.8586

After (2.)

After We Collided (2014)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Yoli

Kniha Přiznání

TerezaMondeková
včera

Nemůžu litovat. Možná ještě lepší než první díl....nebo stejně dobrý. Nemůžu se rozhodnout. Znovu samá překvapení, zvědavost, co bude na další stránce...nenudíte se. Samozřejmě že víte, co bude dál...jsou spolu, nejsou spolu, jsou, nejsou, jsou....ale nikdy nemůžete odhadnout, kvůli čemu to bude příště. A to se mi líbí. Ty momenty překvapení. Knihu jsem nemohla odložit. A na konci knihy....znovu nečekaná událost. Do dalšího dílu rozhodně jdu.
PS: Musím souhlasit, že ten piercing k Hardinovi prostě patří.

bara2004
předevčírem

Druhý díl jsem začala číst hned, co jsem si přečetla Polibek. A nelitovala jsem. Dost často mě štvalo, že se neustále střídalo jenom "nesnáším tě - nemůžu bez tebe být - jsme spolu znova strašně šťastný - nesnáším tě -....". Občas to bylo unavující, ale i tak to byla moc příjemné čtení. Líbilo se mi, jak se postavy vyvíjejí a mění. Trochu jsem soucítím s Tess, že si nás hlavní drsňák Hardin sundal piercing, mně se to k němu prostě líbilo a hlavně hodilo. Jako vždy, čtivá, hodně čtivá, kniha. Jako první díl jsem měla přečtený za den a obětovala jsem přestávky ve škole, protože jsem prostě nemohla přestat číst xd. Doufám, že stejný bude i další díl, ale už musím jít, už na mě čeká další díl.

Siwan

Tak mě utekl druhý díl stejně parádně jako první. Jestli bude třetí ještě lepší, jak se píše, tak se nemůžu dočkat :)

sd1992

Vlastně ani nevím, proč je tento díl nejhůře hodnocený.. Mě bavil mnohem víc, než první díl a to o něm nemůžu říct, že by byl špatný :-D Celá tahle série je obrovský klišé, ale jako knížka na relax super, já mám tyto dramata prostě ráda.. :-D Takže za mě druhý díl super, tahala jsem ho naprosto všude.. :-) Momentálně jsem na začátku třetího, ale po shlédnutí filmové adaptace mám obavu pokračovat.. potřebuju to chvíli nějak strávit.. mám v hlavě spoooustu rozporuplných pocitůůůů... :-D :-)

tyna8854

Ahoj! Nemá prosím někdo na prodej? Platím zlatem! Kontakt: kikisa0213@gmail.com, fb: Štěpánková Týna nebo insta: týna.stp
Dekuju:)

Mellisek

Já jsem z této knihy byla tak flustrovaná, že jsem se nějakou dobu překonávala pokračovat ve čtení série After. Pořád začarovaný kruh, který prostě unaví a stane se nudným.

martina5069

Druhý díl se mi líbil o hodně míň než první. Skoro nic se v něm nedělo, Tessa s Hardinem se furt hádali a zas usmiřovaly. Konec vás donutí číst další díl....

Lela23
09. dubnaodpad!

To se fakt neda cist. Preklad kvalitativne odpovida originalu. Ale jak se rika, z hovna bic neupletes.