Přiznání

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/251886/after-2-priznani-2V7-251886.jpg 3.8611

After (2.)

After We Collided (2014)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Yoli

Kniha Přiznání

kachis
dnes

Druhý díl série After mě nadchl míň než díl první, proto dávám 4 hvězdičky. Rozhodně stojí za přečtení :)

AjkaHynkova
dnes

Slabší než první díl, ale i tak jsem to zhltla jako jednohubku. Některé scény byly úplně zbytečně vyhrocené. Ale i tak se mi tento příběh líbí. #teamhardin ;)

salča

Kniha se dějově velice nikam neposunula-stále to byl začarovaný kruh hádek,rozchodů a usmiřování.Přesto to bylo opět čtivé a poutavé.Při každé nové situaci jsem čekala, čím se to zase pokazí.
Bylo fajn číst tento díl i z pohledu Hardina...
poznat všechen ten vztek a zmatek, který se v něm odehrával...,jak se kolikrát snažil potlačit v sobě to špatné a pak to zase naopak neustál...
Mám tyto knihy ráda jako relax.
Jsou samozřejmě i mnohem lepší série než tato,ale já si to s Tessou a Hardinem užívám a už se těším na další pokračování.

Áža707

Skvěle pokračování. Život jako na houpačce - jednou se daří a podruhé spadneš na dno. Líbilo se mi, že zde byly časti i podle Hardina. Líbí se mi, že postavy se výrazně nemění, člověk by se bál, že z Hardina bude najednou svatoušek, ale není tomu tak. Už se těším na další díl a jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

keiko33

Tak tu uz aj mna Tessa stvala. Este pred chvilou bola panna, ktora pobozkala len jedneho chlapca a zrazu sa bozkava s hocikym. Nevidela Hardina len 10 dni a uz rozmysla, ze vhupne do vstahu s inym, len preto, ze sa jej neozval? S tymto to trocha autorka prepiskla. Z kazdej blnosti urobila hadku na rozchod. No jedno sa tejto serii upriet neda, a to, ze ju nedokazete prestat citat, aj ked je to niekedy o nicom :)

tereza2627

jako totalne nechapu, co me na tom tak bavi..je to porad dokola - hadka, usmireni..hadka, usmireni...ale je to psany tak super formou, hltam kazdoi stránku, chci vedet co se stane dal..jdu na treti dil

Falda

Během čtení jsem měla spoustu připomínek... ale nemá cenu je tady psát. Kniha se četla dobře a hned se vrhnu na další díl, protože nutně potřebuji vědět, jak tohle všechno skončí! Tento díl mi zabral cca 3 dny..

TerezaMondeková

Nemůžu litovat. Možná ještě lepší než první díl....nebo stejně dobrý. Nemůžu se rozhodnout. Znovu samá překvapení, zvědavost co bude na další stránce...nenudíte se. Samozřejmě že víte, co bude dál...jsou spolu, nejsou spolu, jsou, nejsou, jsou....ale nikdy nemůžete odhadnout kvůli čemu to bude příště. A to se mi líbí. Ty momenty překvapení. Knihu jsem nemohla odložit. A na konci knihy....znovu nečekaná událost. Do dalšího dílu rozhodně jdu.
P.S. Musím souhlasit, že ten piercing k Hardinovi prostě patří.