Přiznání

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251886/after-2-priznani-2V7-251886.jpg 3.71055

After 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Yoli

After We Collided, 2014

Kniha Přiznání

ellypusik
dnes

Příjemné oddechové čtení. Autorka umí moc pěkně a čtivě popsat pocity mladých lidí, co zažívají první lásky nebo možná i obecně všech lidí, kteří se díky svým emocím dostanou na úplné dno. Některé scény mi přišly až přemrštěné, ale on takový ten svět je, takže za mě moc milé čtení.

zaba335
včera

Nápis na obalu knihy naprosto sedí s obsahem a s mými pocity. Druhá vlna emocionální exploze vystihuje úplně všechno. Druhý díl této série čtenáře opět vtahuje do příběhu Tessy a Hardina, kteří neumí žít spolu ani bez sebe. Napříč všemi problémy se snaží najít cestu, aby jejich vztah fungoval. Mezitím každý řeší problémy s rodinou. Na dvojce se mi líbilo rozdělení kapitol podle toho, z jakého pohledu byl děj vyprávěn a bylo zajímavé číst jak Hardin, tak Tessa vidí různé problémy a názory. Taky mi přišlo, že oba během dvojky nějak postupně dospívají, mění se a snaží se. Vášeň, která mezi nimi je, byla z knihy naprosto evidentní a před paní autorkou smekám klobouk, protože napsat klasickou romantickou knihu, při které se rozplývám a nevnímám okolí, jen příběh, se opravdu povedlo. :)

pipa36

Příběh navazuje přesně tam, kde skončil první díl. Posun je pouze v tom, že mezi hádka - sex - hádka - sex - hádka se sem tam vklíní i troška rozumu v celé jeho náctileté kráse. I když se tento komentář může zdát spíše kritickým, není to tak - je to sice hodně rozvláčné, ale opravdu velice čtivé. Nakonec přece jen lapena příběhem otevírám třetí díl :-).

Aranel15

Kniha se mi líbila, opět jsem se nemohla odtrhnout, ale myslím, že první díl byl lepší. V první knize se neustále opakoval model hádka-usmíření-sex, ale tady jsem měla pocit, že se pořád jenom hádají. Tessa byla absolutně nesnesitelná se svým stálým rozmýšlením, jestli s Hardinem být nebo ne. Při každém problému okamžitě běžela za Zedem nebo se začala líbat s někým jiným.

Řečička

Jako první chci napsat, že je to můj názor!

Knížka je hodně čtivá. Takže jsem všechny 4 díly přečetla za 14 dní. Což se moc často nestává. Začetla jsem se do té knížky a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Moc jsem si těch 14 dní užila ????. A chtěla bych moc poděkovat Anně Todd která tu explozi emocí ztvárnila.

Díky, díky, díky.

kanitsuj

Do čtení těchto "Odstínů šedi pro náctileté" jsem se pustila na základě filmového zpracování After: Polibek a zvědavosti, o čem to vlastně je, když to má takový úspěch. Ačkoli nepatřím do cílové skupiny čtenářů (Kdysi to tak bývalo a romantické příběhy o prvních láskách mne táhnou dodnes.), musela jsem si pokračování přečíst. Neodradilo mne ani neuvěřitelné množství stránek, které je v podstatě stále o tom jednom - rozchod střídá sex a následuje usmiřování. Předpokládám, že i další díly se ponesou ve stejném duchu, ale musím si je také přečíst:-) a určitě se podívám i na další filmové zpracování. Román je totiž velmi čtivý, hrdinové jsou sympatičtí a toho sexu je tam tak akorát. Je lepší si příběh užít /obsah i stylistika v rámci žánru celkem ujde/ a hledat nedostatky bych rozhodně nedoporučovala, protože z pohledu kvalitní literatury byste skončili hned u první stránky:-)

Ana72154

V této knize mě štval skoro každý svým chováním, ať to byla Tessa, její matka, Hardin, Zed.
Kniha sama o sobě byla horší než první díl, prakticky se tam točilo pořád to samé dokola.
Uvidím co další díly

Jaňula08

(+ SPOILER) Ani mi nepřišlo, že čtu druhou knihu této série, protože jsem ji vzala do rukou asi hned ve druhé vteřině po tom, co jsem dočetla první díl. Strašně mě bavila a napětí stoupá!!!

Mezi láskou a smrtí
Mezi láskou a smrtí