Talisman pro štěstí

Je to láska, nebo je pro něj pouze talismanem pro štěstí? Lila netuší, co pro ni bylo horší: den, kdy ji Ethan opustil, aby se soustředil na svou hokejovou kariéru, nebo den, kdy se o osm let později vrátil. Rád by navázal tam, kde kdysi přestali, Lila však už není ta samá dívka a ani jí nechce být. Ethan Kase touží po své někdejší slávě a to znamená získat Lilu zpět. S ní po boku dokáže učiněná kouzla. Lila ho chce pustit zpět do svého srdce, dozví se však, že Ethanovi nejde o ni, ale o jeho hokejové umění. Jenže Ethan o Lilu už jednou přišel a teď udělá cokoli, klidně obětuje i svoji kariéru, aby Lilu znovu neztratil....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396671/talisman-pro-stesti-ygR-396671.jpg 3.764

The Good Luck Charm (2018)

Vydáno:, Baronet

Kniha Talisman pro štěstí

Knihomolka97
včera

Také jsem docela zklamaná. Tady nebyl skoro žádný děj, pořád to samé dokola.
Lila mi vadila s tvou svojí nerozhodností...na jednu stranu ho chce pak zase nechce, pak zase chce a zase nechce. Čekala jsem, že mu dá trochu ,,sežrat" jak ji takovým způsobem a na tak dlouho opustil.
Ethan mi upřímně úplně nesedl a ani jeho ,,sexy tělo boha" ho nezachránilo.
Celkově knihu hodnotím jako takový průměr. Neurazí ale ani nenadchne.

tereza..23
předevčírem

Hezké početní ale čekala jsem víc.

bellass1864

Na knihu jsem se velice těšila, a přišlo mi že bude hodně zajímavá. Ale bohužel jsem byla zklamaná. V knize mi chyběla nějaká ta akce. Je to knížka na pohodové čtení, ale moc se toho v ní neděje.

prcek19

Myslím, že k mému hodnocení stačí jen napsat, že sem knihu přečetla za jedno odpoledne..mně jako fanynce hokeje se autorka trefila do gusta..věřím, že hodně z nás čtenářek by bralo mít doma Ethana..krásného, romantického a sportovně nadaného chlapa..bylo to super na jedno odpoledne vypnout a odplout z reality a každodenních povinností..rozhodně doporučuji

Evka3814

No kniha nebyla úplně to co jsem od ní očekávala,ale četla se příjemně a docela jsem se zasmála některým hláškám.

Irsaf

Příjemná oddechovka

AliceTief

Krásný romantický příběh, měla jsem přečteno za jeden den, jediné co mi tam chybělo, jako u jiných knížek, pár historek z hokeje, … spoluhráči, humor, atd...

EvaSupovic

Příběh se mi líbil a bavila jsem se u toho

Evitsa

jak hodnotit?
určitě kniha byla čtivá,vtipná ,ale i předvídatelná a téma bylo super.
Čekala jsem asi větší ,,drama'' mrzí mě,že v epilogu nebylo nic o sestrách a i bych ho očekávala s větším časovým odstupem!Škoda!

Co mě pobavilo k tématu hokeje : ,,Mám pocit,jako by mě do srdce zasahoval jeden puk za druhým,zleva,zprava,doprostřed.'' :-))))))

KikaSpi

Neviem ako napísať hodnotenie. Som tak trochu sklamaná z tejto knihy. Podla anotácie som čakala trochu viac, čakala som trochu "boja". Kniha nie je zlá, taká oddychovka. Čítala sa ľahko a rýchlo. V budúcnosti siahnem ešte na knihy od tejto spisovateľky, možno prekvapí...

misak94

Kniha byla moc dobře napsaná, poutavý příběh, poněkud předvídatelný děj ale i tak se našlo něco nečekaného takže za to určitě palec nahoru. Kniha není ani velký trhák ani propadák. Klidná oddechovka se slušným příběhem. Můžu doporučit :)

dorkas

Podľa tej obálky som čakala viac. Aj podľa anotácie som čakala oveľa viac. Popravde, čítala som už lepšie knihy s hokejovou tématikou. Zo začiatku je kniha super, pekný rozbeh, vtipné hlášky, aj postavy sú sympatické. Akurát som čakala, že DJ po tom, čo ju Ethan na 8 rokov "odkopol", bude viac pomstychtivejšia, že sa bude viac chovať ako ohrdnutá ženská a trochu mu to dvorenie skomplikuje a okorení. Na môj vkus sa dali dokopy až moc ľahko...

anishta

Čekala jsem trošku něco jiného, asi jsem to chtěla více komplikované, než to bylo. :D
Takže kdybych se ohlížela na své očekávání dám 3 * , chtěla jsem i víc toho hokeje. :D

Ale když od toho upustím, tak jsem dostala velmi pěkný romantický příběh znovu nalezené lásky. Navíc jsem se místy při čtení hodně chechtala, takže hodnotím 4 *.

jani.ruzicko

Po dlouhé době dílo, které nevím, jak ohodnotit. Za mě je to asi trochu zklamání. Obávám se, že očekávání bylo podle anotace o mnoho vyšší, než to, co jsem nakonec dostala. =/ Námět sám o sobě nebyl vůbec špatný, ale asi mi vadilo to zpracování, kdy se podstatě nic moc nedělo. Asi potřebuji více emocí, které mě dostanou a vtáhnou do příběhu. Nechci říkat, že by knížka nebyla čtivá, naopak styl psaní byl dobrý a střídání pohledů vítané, ale asi už po těch letech očekávám něco víc.
Neurazí, ale bohužel ani nenadchne a obávám se, že ve mně nic nezanechá a nebude dlouho trvat a zapomenu na ní. =) Z tohoto téma šlo vytřískat mnohem, mnohem víc. =)

domina

Kniha není špatná, ale zas až tak moc mě nebavila. Ani nevím proč.

MarKy95

Pěkná kniha, za pár hodin jsem měla přečteno.