Talisman pro štěstí

Je to láska, nebo je pro něj pouze talismanem pro štěstí? Lila netuší, co pro ni bylo horší: den, kdy ji Ethan opustil, aby se soustředil na svou hokejovou kariéru, nebo den, kdy se o osm let později vrátil. Rád by navázal tam, kde kdysi přestali, Lila však už není ta samá dívka a ani jí nechce být. Ethan Kase touží po své někdejší slávě a to znamená získat Lilu zpět. S ní po boku dokáže učiněná kouzla. Lila ho chce pustit zpět do svého srdce, dozví se však, že Ethanovi nejde o ni, ale o jeho hokejové umění. Jenže Ethan o Lilu už jednou přišel a teď udělá cokoli, klidně obětuje i svoji kariéru, aby Lilu znovu neztratil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396671/talisman-pro-stesti-ygR-396671.jpg 3.6251

Vydáno: , Baronet

The Good Luck Charm, 2018

Kniha Talisman pro štěstí

Dellphi

Moc nechápu, proč má tahle kniha tak nízké hodnocení, podle mého by si zasloužila mnohem vyšší skóre (když už jsme u toho hokeje a tak). Každopádně se četla skvěle, i když to možná není tak zábavné jako některé knihy od Elle Kennedy, tak mi ji to stejně připomnělo a moc mě to bavilo. Přesto, že příběh nebyl příliš komplikovaný, tak byl zábavný a čtivý od začátku do konce. Samozřejmě to není nijak náročná četba a dá se lehce předvídat, co bude dál, ale to tak nějak čekáte, když si vyberete knihu toho žánru. Takže za mě ji rozhodně doporučuji.

tatafa

Talisman pro štěstí je napsán velice čtivým a svižným jazykem, který rychle vtáhne čtenáře do děje. Autorka v příběhu používá poměrně akční styl vyprávění, ve kterém se příliš neobjevují popisy okolí ani hlavních postav.

Osobně musím říci, že mám po přečtení tohoto příběhu značně rozporuplné pocity.

Knížku lze určitě ocenit za to, že ji lze krásně přečíst za jedno odpoledne a není potřeba nad ní příliš přemýšlet. Hloubavější čtenář se možná i dokáže zamyslet nad otázkou zdravého sebevědomí, budování vztahů v nichž jsou si oba partneři rovni nebo o tom, co čemu klademe vinu za své (ne)úspěchy.

Jinak jsou však středobodem celého příběhu podrobně rozepsané milostné scény a erotické hrátky hlavních postav.

Talisman pro štěstí se bohužel nijak výrazně neodlišuje od řady dalších příběhů z červené knihovny s erotickým námětem.

Příběh je plný klišé, generalizace a jeho pointa i zápletka je čtenáři známá už po prvních stránkách.
Osobně mi poměrně vadilo nastavení příběhu, ve kterém všechny postavy považovali za naprosto samozřejmé, že je naprosto normální, aby se žena naprosto ve všem podřídila a přizpůsobila svému partnerovi, který si téměř ani nevšímá jejích potřeb a starostí.

Talisman pro štěstí lze vřele doporučit všem čtenářům, kteří si chtějí odpočinout u erotického příběhu a nechtějí nad dějem vůbec přemýšlet...

ivetapl

Skvělá oddechovka

johana3160

Celkem ctiva kniha, ale pribeh mi prisel nezazivny. Prislo mi, ze se furt motaji v kruhu. Vyvoj postav zadny, pribeh nic moc... prumer v tomto zanru.

cukrovka

Čtivá a místy vtipná romantická oddechovka. Žádné velké drama ani zvraty nečekejte. Je to nekomplikovaný příběh o druhé šanci. Bylo to přesně to co očekávám od tohoto žánru.

Kristy.Seb

Všechno má svůj důvod.

Člověk má jenom jednu spřízněnou duši.

Následky činů člověka můžou pronásledovat, ale nikdy neurčují směr navěky.

Úspěch člověka uspokojí, jen pokud ho má s kým sdílet.

Život je plný nejistota a co by kdyby.

Krásný příběh plný lásky. Kniha se četla sama. Ethan byl sladké se všema téma romantickýma gesta a a dárkama. Ale líbila se mi i Lila, jak si uvědomila, že láska v životě není všechno. Že je třeba jít i za svými cíly.

Laf
19.12.2020

Příjemná a oddychová kniha, která potěší. Líbili se mi hlavní postavy i zápletky. Za mne super, můžu doporučit :)

be_pa
10.10.2020

Příjemná knížka. Jen tím věčným vzpomínáním na střední školu mi připadá, že je vhodná spíše pro náctileté čtenářky.