Sladká nevědomost

Sladká nevědomost https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496885/bmid_sladka-nevedomost-XKm-496885.jpg 4 548 121

Made série

Ona je v hloubi duše romantička, ačkoli žije ve světě, kde romantika existuje jen jako slovo bez významu… Přezdívají jí Sladká Abelli. Je nekonfliktní, usmívá se na povel a na všechno má okouzlující odpověď. Je donovo nejoblíbenější dítě, je prostě dokonalá mafiánská principessa. Nebo jí alespoň dřív byla. Jediné, co nyní vidí v zrcadle, jsou zakrvácené ruce, které jako by si potřísnila červenou barvou. Říká se, že první dojem je nejdůležitější… V temném světě newyorského podsvětí si má Elenina sestra brát Nicolase Russoa – bosse a podvodníka takového formátu, že je to moc i na samotnou mafii. Jeho pověst ho předchází a je černější než jeho obleky a kravaty. Když ho Elena poprvé spatří, nedokáže se ovládnout a zlostně se na něj podívá. Díky tomu zjišťuje, že je muž nejen hrubý, ale také pohledný. Nelíbí se jí jeho chování ani způsob života, přesto si její srdce nemůže pomoci a buší jako zběsilé kdykoli je mu nablízku. Nedokáže zabránit zachvění, které jí přejede po páteři pokaždé, když slyší jeho hlas. A on je jí nablízku neustále. Přikazuje jí, co má dělat, a rozpaluje ji víc, než se na budoucího švagra sluší. Navenek je Elena Sladkou Abelli, ale ve skrytu duše si začíná uvědomovat, že jí učarovala jeho temnota, hrubé ruce, cigarety a oči barvy whisky. Jednou už si ale pověst pošpinila a nesmí dopustit, aby se minulost opakovala. Navíc, i kdyby nakonec byli spolu, každý přece ví, že do mafiána se dívka nikdy nesmí zamilovat…nebo ano? Toto je ucelený příběh o zakázané lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

The Sweetest Oblivion , 2018

terezaterka2000
21.04.2024 4 z 5

Ze začátku knihy jsem někdy nechápala, o čem autorka vlastně píše, měla jsem v tom zmatek.
Kromě Eleny a Nica jsem měla taky ze začátku potíž rozpoznat ostatní v knize.
Od poloviny knihy jsem ale autorku už hltala.
Elena, která měla potřebu neustále porušovat pravidla a dělat vše po svém se mi začala hodně líbit a sexy Nico také.
Kdo máte rádi mafiánskou tématiku, rozhodně doporučuji přečíst.
Jsem zvědavá na další knihy autorky.

Katulinka69
04.03.2024 3 z 5

Toto není můj šálek čaje, ale zhltla jsem

snilek.holka
02.03.2024 4 z 5

Pěkný příběh. Tady se určitě zdržím a přečtu si i další díly

lovemanner
14.02.2024 5 z 5

Skvělý příběh. Mafiánské příběhy patří mezi moje oblíbené.

IrenaMikerová
06.02.2024 5 z 5

No tohle byl dobrý mafianský příběh. Nico byl super ve všech směrech jeho postava mě vážně bavila. Elena nebyla špatná, ale byla občas nesympatická až jsem musela protočit oči. Ale příběh se mi moc líbil. Já úplně žiju pro ty žárlivý scény. Vedlejší postavy byli taky super hlavně Benito ten mě vždycky rozesmál.

zaz
06.02.2024 5 z 5

(SPOILER) Je tam všechno..., někomu padne dobrá karta, jinému brrr - podle prostředí, kde se nachází . Nudit se nebudete.

Allena24
04.01.2024 5 z 5

Mafiánská romantická pohádka.

"Když ti to nebude trvat dlouho,
budu tu na tebe čekat třeba celý život."
Oscar Wilde

Terezzie
03.01.2024 4 z 5

Kniha se mi neskutečně líbila , oblíbila jsem si tento žánr a četlo se to samo . Ale! Stejně u mě výtězí na plné čáře druhý díl!!! Ten mě si mě fakt zaháčkoval tak jak dlouho žádná kniha :) Četla jsem knihy od zadu,tudíž tento díl jako poslední a bylo to pro mě krásné zakončení , nezklamalo mě to. Nemám co vytknout . Jen čistě mojí osobě tam něco v tomto dílu chybělo . Nico byl boží. Elena byla skvělá ale něco mi tam chybělo ale to je jen takový detail , kniha je super , příběh čtivý. Klidně bych dodala ještě pár kapitol navíc a více pohledů ze stran Nica, v druhém i třetím díle mi přišlo více kapitol které byly z pohledu chlapa. Děkuji za tuto skvělou sérii knih, určitě se k nim rada vrátím .

Jesiesbookworld
29.12.2023 5 z 5

Tak tohle je to pravé mafiánské!

Nejvíce mě dostala část ze zásnubního oběda ... Ten popis ... No coment! Musela jsem přečíst několikrát, jestli se mi to jen nezdá. A nezdálo! V závěru jsem se ale musela smát s jakým ledovým klidem to přešli a pokračovali v dezertu.

Přečetla jsem na jeden nádech a už se těším, až budu mít doma kompletní sérii!

natuna
29.12.2023 5 z 5

Kniha mě zcela vtáhla a nedokázala jsem se odtrhnout... Doporučuji

Jenny46
25.12.2023 4 z 5

" Každý příběh má tři verze
moji, tvoji a pravdu "
( Joe Massino )

Trochu styl vyprávění mi dělal problém, ale nakonec nebylo to špatné...

Liuyio
17.12.2023 3 z 5

Věděla jsem dopředu že to je mafia romance a že se postavy jen tak bezdůvodně zabíjeli, ale vždycky to ve mě vyvolalo nepříjemný pocit

Terka18
13.12.2023 1 z 5

Bohužel styl vyprávění mi vůbec nesedl a příběh pro mě byl moc roztahovaný a když zjistíte, že čtete, ale pomalu nevíte o čem, protože mate čas myslet na jiné věci tak je něco špatně. Příběh mě nedokázal zaujmout, škoda

Ála1968
11.12.2023 5 z 5

Já nevím,ale já ty mafiány prostě zbožňuju.Tady to bylo naprosto dokonalý

havrmoni
04.11.2023 5 z 5

Ačkoli mafiánské prostředí není zrovna něco co vyhledávám, tak tohle mě zaujalo. A po přečtení musím přiznat, že to bylo fakt parádní čtení. Vůbec jsem nečekala, že to bude tak romantické a neskutečně nabité erotickým jiskřením.

Aja39
01.11.2023 5 z 5

Kniha je skvělá kdo má rád mafiánské prostředí tomu se kniha bude určitě líbit. Pár měl úžasnou chemii a moc mě to celé bavilo.

LenkaNovotna32
29.10.2023 3 z 5

Dlho som vahala nad touto knihou,ale neľutujem ze som sa do nej pustila. Nico bol cool, od začiatku si ho clovek zamiluje,ma všetko co ma spravy capo mat, sexi, sarkasticky, trochu švihnutý, nasilnicky správnej miere, bohaty, potetovany s poriadnou výbavou. Elena bola paradna, tvrdohlava a krasna.... Velmi som si tuto knihu uzila. Keby tak bola neaka vecsia zápletka tak by to bola top kniha.

pidalka777
25.10.2023 4 z 5

Další kniha co jsem objevila díky výzvě. Je to čtivá oddechovka. Škoda že tam nebyla víc rozpracovaná mafie Cosa Nostra.

Radka1727
23.10.2023 4 z 5

Další skvělá mafiánka ..... úžasná chemie, Elena se v tom chvílema plácala, ale Nicko byl bezkonkurenční.....

munka
22.10.2023 5 z 5

Čas od času vybočim z rutiny a prečítam si niečo náhodné. Tak to bolo aj v tomto prípade. Neľutujem.

New York mafie erotika domluvené manželství domluvený sňatek

Danielle Lori
americká