Sladká nevědomost

Sladká nevědomost https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496885/bmid_sladka-nevedomost-XKm-496885.jpg 4 555 122

Made série

Ona je v hloubi duše romantička, ačkoli žije ve světě, kde romantika existuje jen jako slovo bez významu… Přezdívají jí Sladká Abelli. Je nekonfliktní, usmívá se na povel a na všechno má okouzlující odpověď. Je donovo nejoblíbenější dítě, je prostě dokonalá mafiánská principessa. Nebo jí alespoň dřív byla. Jediné, co nyní vidí v zrcadle, jsou zakrvácené ruce, které jako by si potřísnila červenou barvou. Říká se, že první dojem je nejdůležitější… V temném světě newyorského podsvětí si má Elenina sestra brát Nicolase Russoa – bosse a podvodníka takového formátu, že je to moc i na samotnou mafii. Jeho pověst ho předchází a je černější než jeho obleky a kravaty. Když ho Elena poprvé spatří, nedokáže se ovládnout a zlostně se na něj podívá. Díky tomu zjišťuje, že je muž nejen hrubý, ale také pohledný. Nelíbí se jí jeho chování ani způsob života, přesto si její srdce nemůže pomoci a buší jako zběsilé kdykoli je mu nablízku. Nedokáže zabránit zachvění, které jí přejede po páteři pokaždé, když slyší jeho hlas. A on je jí nablízku neustále. Přikazuje jí, co má dělat, a rozpaluje ji víc, než se na budoucího švagra sluší. Navenek je Elena Sladkou Abelli, ale ve skrytu duše si začíná uvědomovat, že jí učarovala jeho temnota, hrubé ruce, cigarety a oči barvy whisky. Jednou už si ale pověst pošpinila a nesmí dopustit, aby se minulost opakovala. Navíc, i kdyby nakonec byli spolu, každý přece ví, že do mafiána se dívka nikdy nesmí zamilovat…nebo ano? Toto je ucelený příběh o zakázané lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

The Sweetest Oblivion , 2018

Fidibus
26.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Téma mafiánského sňatku trochu jinak. Má si brát její sestru a přitom se s Nicholasem přitahují. On, mocný sexy Don, ona, s přezdívkou Sladká,je zdánlivě naivní a má za sebou škraloup. Najdou si k sobě cestu? Překvapivě ano :-), ale příběh je pěkný a kromě sexu je tam dost vtipných dialogů, třeba babička nezklame nikdy.
A proč Elena uteče? Čtěte a prožijte...
Přirovnal bych k M. Marchové nebo K. Litkowiec.

MichaelaJan
22.10.2022 5 z 5

Tohle byl naprosto úžasný příběh !
Mafie, dohodnuté sňatky, možná se může zdát, tohle téma už otřepané, ale tady to neplatí. Hlavní hrdinové měli mezi sebou neskutečnou chemii, celou dobu jsem měla pocit, že mi kniha shoří v ruce, jak to bylo skvělé.
Zhltla jsem ji za jediný den, prostě nešlo přestat číst, má skoro 400 stran a opravdu je to 400 stran napětí, lásky i erotiky.

V tomhle žánru je to pro mě, jedna z nejlepších knih tohohle roku.

Rozhodně se těším na další knihy ze série !

New York mafie erotika domluvené manželství domluvený sňatek

Danielle Lori
americká