lištička123 lištička123 komentáře u knih

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Knížka se skvělou zápletkou. Do konce nevíte, jak vše dopadne. Výborná knížka.

22.08.2022 5 z 5

Informace o Životicích mě překvapily. Vůbec jsem o této tragédii nevěděla. Styl psaní knížky mi vyhovoval, dobře se mi četla. Moc ji doporučuji.

06.05.2022 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Skvělý konec série

02.08.2021 5 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Skvěle napsaná kniha.

01.07.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Skvělá knížka, napínavá, čtivá, super čtení.

07.05.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Zajímavá, napínavá, čtivá kniha. Místy drsné scény, ale tak to nejspíš bylo, dobu koncentračních táborů a vše, co se v nich dělo nikdy nevymažeme.

15.03.2021 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Mě se první díl líbil. Měl napětí a napínavý konec. Určitě si přečtu i díly další.

30.12.2020 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Opět skvělá severská detektivka. Výborná, nemám co dodat.

27.10.2020 5 z 5

Stejně jako první díl, byl i druhý super. Fandím Martinu Selnerovi. Jeho práce, nebo možná spíš poslání, není určitě vždycky jenom o vtipných zážitcích. Knížky jsou skvělé jednohubky.

16.08.2020 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Sázka na jistotu, že kniha bude výborná. Tento autor mě zatím nezklamal. I sedmý díl v řadě byl super. Zatím asi snad nejlepší.

15.07.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Skvělá knížka, zábavná. Pohodovka, kterou rozhodně doporučuji.

21.03.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Knížka zajímavá, napínavá (hlavně poslední třetina), čtivá. Líbila se mi forma psaní, styl. Vážně stojí za to.

16.03.2020 5 z 5

Holčička, kterou tam nechali Holčička, kterou tam nechali Roxanne Veletzos

Knížka se mi moc líbila. Příběh vystavěný na pravdivém základu, příjemný styl, kterým byla knížka napsaná, to že je zachyceno nejen období 2. sv. války, ale také poválečné období a nástup komunismu - všechno to pro mě splnilo má očekávání. Stojí za přečtení.

28.02.2020 5 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Moc hezké čtení, nedá se tak úplně číst najednou. Zajímavé, milé, humorné pohlazení.

03.01.2020 5 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Krásná knížka s krásným a smutným příběhem. Moc se mi líbila. Nedokážeme si ani představit, jak těžký je život těchto žen.

26.10.2019 5 z 5

Ohníčky všude kolem Ohníčky všude kolem Celeste Ng

Knížka mě příjemně překvapila. Byla kvělá. Ještě nějakou chvíli po přečtení jsem o postavách vní muselapřemýšlet. Byla příjemná, dobře se četla, děj byl zajímavý. Většinatu byla o knížce napsána a já s tím souhlasím. Opravdu stojí za přečtení.

14.10.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Stejně jako kniha Za zavřenými dveřmi i tato se mi moc líbila. Podle některých komentářů jsem čekala, že bude slabší, a i když jsem téměř od začátku věděla, kdo má ruce namočené ve spatnostech, i přes to se mi pěkně četla, byla napínavá a líbila se mi.

29.07.2019 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Knížky od této autorky se moc hezky čtou, ani tato není výjimka. Jsou to vždycky velmi silné příběhy, na kterými pak ještě většinou nějaký čas přemýšlím.

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Skvělá série, moc se mi líbila. Mám ráda knihy Elleny Ferrante. Řešení ženských otázek, přátelství, rodinných vztahů,...

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Svělá kniha.