Sedmilhářky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jane je hloubavá, do sebe uzavřená šedá myška a v životě to vůbec nemá jednoduché, protože sama vychovává pětiletého syna. A ten se teď navíc začal ptát po svém tátovi. Madeline je velká parádnice a přitom neřízená střela. Momentálně jí ztrpčuje život její exmanžel: po letech si zničehonic vzpomněl, že by se mohl taky podílet na výchově jejich společné dcery. Celeste je věčně zasněná, poněkud vynervovaná místní kráska. Co ji ale může trápit, když má tak hodného, hříšně bohatého manžela a přepychový dům? Snad jen ta jejich dvojčata jsou občas na zabití.Každá z nich je úplně jiná, a přesto jsou nejlepší kamarádky. Jsou však k sobě skutečně upřímné? Vždyť i drobné lži a polopravdy můžou časem vyústit v obrovskou tragédii.Román světově úspěšné autorky bestselleru Manželovo tajemství je příběhem tří matek, jimž se jejich na pohled všední životy krůček za krůčkem nebezpečně vymykají z rukou. HBO natáčí podle této knižní předlohy minisérii s Nicole Kidmanovou a Reese Witherspoonovou v hlavních rolích....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331606/sedmilharky-43V-331606.jpg 4.32899
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Big Little Lies, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (826)

Kniha Sedmilhářky

EmokeII.
15. června

Výborná knížka. Nejdřív jsem byla trochu zmatená postavami, ale příběh byl pěkný a napínavý. Super.

Acquenta
15. června

Příliš dlouhá kniha o životě rodičů jedné Americké školy. Vlastně jsem v ní ze začátku plavala. Mnoho jmen, mnoho příběhů , pořád ne a ne se začíst. Až ke konci, kdy vyšlo najevo , jaký problém má Celeste s Perrym , to bylo napínavější. Konec s Jane mě překvapil.


99jana99
07. června

Nakonec plný počet hvězd, chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na komentáře rodičů na koncích kapitol,připadaly mi zbytečné. Příběh hlavních postav má spád, je čtivě napsaný, kniha mě moc bavila a těším se na další.

asam
24. května

Nesnadná výchova dětí, rozvrácené vztahy v rodině, problémy s přáteli, ale především přetvářka a lži - to se řeší v celém příběhu. I když mi to dalo docela dost přemáhání dočíst do konce - zvědavost, jak to vše dopadne byla silnější - vydržte.
bestseller ? - no nevím. To je věc názoru.

Nika151
14. května

Nemohla jsem se dlouho začíst, což u mě nebývá zvykem. Takže strhávám hvězdičku. Každopádně se mi líbilo, ze jsem nevěděla, jak kniha skončí. Myšlenky jednotlivých žen byly dobře popsané. Vadily mi komentáře ostatních lidi vyšetřovateli, které byly na konci každé kapitoly.

Daneta
09. května

Skvělá kniha. Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, pak jsem si vychutnávala postupně odhalovaná tajemství.

animovanej medv
28. dubna

Knížka mě bavila jen tak trošku, spíš jsem byla hrozně zvědavá, kdo umře a kdo ho zabije.
Takže takhle knihu jsem dočetla jen proto, že jsem chtěla vědět, jak dopadne, ne protože by mě bavila od začátku do konce.

MišusWinner
16. dubna

Moje první kniha od autorky a úplně jsem si ji zamilovala. Knihu jsem četla jedním dechem. Nemohla jsem se odtrhnout, stále jsem byla zvědavá co se dál stále. Seriál byl celkem dobře udělaný akorát bych dala možná trochu jiné obsazení herců a více bych se držela knihy. Knihu rozhodně doporučuji všem přečíst, stojí za to.

1 ...