Sedmilhářky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jane je hloubavá, do sebe uzavřená šedá myška a v životě to vůbec nemá jednoduché, protože sama vychovává pětiletého syna. A ten se teď navíc začal ptát po svém tátovi. Madeline je velká parádnice a přitom neřízená střela. Momentálně jí ztrpčuje život její exmanžel: po letech si zničehonic vzpomněl, že by se mohl taky podílet na výchově jejich společné dcery. Celeste je věčně zasněná, poněkud vynervovaná místní kráska. Co ji ale může trápit, když má tak hodného, hříšně bohatého manžela a přepychový dům? Snad jen ta jejich dvojčata jsou občas na zabití.Každá z nich je úplně jiná, a přesto jsou nejlepší kamarádky. Jsou však k sobě skutečně upřímné? Vždyť i drobné lži a polopravdy můžou časem vyústit v obrovskou tragédii.Román světově úspěšné autorky bestselleru Manželovo tajemství je příběhem tří matek, jimž se jejich na pohled všední životy krůček za krůčkem nebezpečně vymykají z rukou. HBO natáčí podle této knižní předlohy minisérii s Nicole Kidmanovou a Reese Witherspoonovou v hlavních rolích....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/331606/sedmilharky-43V-331606.jpg 4.32194
Orig. název:

Big Little Lies (2014)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (633)

Kniha Sedmilhářky

Přidat komentář
postrach
předevčírem

Chvíli mi trvalo začíst se a pochopit.Film asi vidět nechciMyslím si.že tohle téma.mi moc nesedí.

esma
17. května

Být rodič, být přítel, být soused. Každá role představuje výzvu předhozenou jako rukavici našim já. Charakter, zkušenosti a příležitost určují, zda se hlavním hrdinkám knihy podaří zvládnout jejich role, naplnit jejich touhy a sny a vybojovat si své štěstí navzdory vnějším překážkám i navzdory vnitřním "třináctým komnatám".
Lidské životy se odehrávají v síti vztahů a činy jednotlivých členů komunity jsou spojeny do neviditelné pavučiny, která nakonec překvapivě může být tou nejpevnější oporou ...

Ivetma
14. května

Myslím, že kniha určitě stojí za přečtení. Sice jsem se na začátku ztrácela kvůli stylu, kterým je kniha psaná a chvíli dokonce uvažovala o tom, že končím. Naštěstí jsem vydržela a druhou půlku dočetla jedním dechem. A protože víte, že se na konci příběhu něco stalo, tak jste při čtení stále ve střehu. Opravdu bezva počtení. Jednoznačně doporučuji.

Foxie89
12. května

Další úžasná kniha od této autorky. Tato a Na co Alice zapomněla jsou podle mě ty nejlepší. Přečetla jsem ji za dva dny! Rozhodně doporučuji :)

ctenarkaEva
30. dubna

Asi jsem od této knihy čekala něco jiného... Místy mi připadala dost zdlouhavá, některé scény a dialogy mě nebavily. Líbily se mi výpovědi na konci každé kapitoly, které knize dodávaly napětí a vedly k zamyšlení, co se vlastně stalo a komu. Liane Moriarty má svůj styl vyprávění, někoho zaujme více, někoho méně. Určitě stojí za přečtení.

kuky921
29. dubna

Velmi příjemná knížka, o tom, co může potkat úplně každého.

Bauriska
26. dubna

Obvykle se do ,,zenskeho" cteni nepoustim. Ale takhle knizka byla skvela. Cetla se mi lehce, nechtela jsem prestat. I konec pro me byl prekvapivy. Takze ja jsem nadmiru spokojena.

aktak1203
26. dubna

Pro mě trochu zklamání, viděla jsem nejdříve seriál a kupodivu byl podle mého lépe zpracován než kniha. Takový průměr.