Lindulinek Lindulinek komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Kniha mě opět nezklamala. Tuto autorku mám moc ráda.
Děj je smutný. Tušila jsem zápletku, ale teda konec mě posadil na zadek.

02.06.2023 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Kniha byla napínavá a četla se moc hezky. Určitě doporučuji.

05.01.2024 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Další kniha od této spisovatelky, kterou jsem četla a další, která nezklamala. Skvěle popsány životy jednotlivých postav. Opět se ukazuje skvělá schopnost autorky napsat zajímavý příběh s mnoha postavami tak, aby se čtenář nejen neztratil, ale aby měl vše i dovysvětleno. Těším se na další knihu, která už na mě čeká v knihovně :-)..HANA

25.11.2019 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Opět skvělá detektivka tohoto autora.

27.05.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Tento autor mě nikdy nezklame. Opět skvělé dílko.

25.04.2023 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Další úžasná kniha, kterou jsem od této autorky četla. Vraha jsem do poslední chvíle neodhalila. Příběh byl strhující a napínavý.

23.03.2024 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Příběh a zápletka mě moc bavili. Doporučuji

02.01.2024 5 z 5

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Povedená česká detektivka.

08.06.2023 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha byla čtivá a líbila se mi. Závěr jsem nečekala a díky tomu dávám knize vysoké hodnocení.

30.07.2019 5 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Knihu jsem si pořídila ze zvědavosti, protože kolem ní byl takový povyk....a ....mnoho povyku pro NIC. Tohle kdyby nevydalo spřízněné nakladatelství, tak věřím, že by se tato kniha na trh ani nedostala. Ukňouraná, negativní a shazující lidi kolem. Vážím si toho, co dokázala ve světě biatlonu a za to má můj obdiv, ale pokud by každá nevyrovnaná osoba vydávala knihy podobného stylu, tak by nejen biografická literatura, ale i úcta, kterou by měl mít člověk k člověku, ať už si o sobě myslí cokoliv, pěkně upadla. Knihu jsem dočetla do poloviny.

22.05.2018 1 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Skvělá kniha plná tajemství. Autorka mě moc baví a těším se na další knihu.

21.11.2023 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Opět skvělá detektivka. Vrah byl pro mě překvapení.

23.10.2022 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Opět fantastická detektivka.

03.10.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Skvělá kniha. Nemohla jsem se odtrhnout. Za 14dnu jedu do divadla na hru Hana a moc se těším, až uvidím vše "v reálu"

31.12.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Knihu jsem bohužel nedočetla. Nejslabší díl, který mi přišel nereálný, překombinovaný a nudný. Tuto sérii detektivek jsem měla jako TOP, ale tentokrát veliké zklamání.

10.12.2018 2 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Kniha se mi moc líbila. Jako všechny předcházející knihy, ani tato nezklamala.

14.08.2017 5 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Jednoduchá kniha s jednoduchou hlavní hrdinkou. Dávám jednu hvězdičku, protože jsem si od knihy odpočinula, ale opět jsem se ujistila, že tento druh literatury není nic pro mě.

17.04.2023 1 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Skvělá kniha. Opět jsem přečetla jedním dechem.

02.09.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Opět velice poutavá kniha.

10.08.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Tato autorka nikdy nezklame, kniha se čte skoro sama. Má propracovaný děj, spád, napětí. Doporučuji

30.03.2021 5 z 5