Lenama18 Lenama18 komentáře u knih

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Knížka se opravdu dobře četla, bylo to napínavé, ale konec byl malinko přitažený za vlasy.

10.03.2024 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Jak Kim ke svému týmu přišla :)
Příběh byl dobrý, vraha jsem neodhadla, takové konce kdy si řeknu hmmm tak to on je vrah mám ráda. Woody svým odhalením nakonci taky překvapil. Přečteno za dva dny, to prostě značí že knížka byla super.

05.12.2023 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Za mě jedna ze slabších knížek od Angely. Moc postav až jsem se kolikrát ztrácela a odhalení vraha taky nic moc.

01.12.2023 3 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Čekala jsem od knihy trochu víc, moc mě to popravdě nebavilo. Zbytečně zdlouhavé, začátek byl sice slibný, ale od poloviny knihy už mě příběh nudil........

12.09.2023 3 z 5

Krvavé svatební šaty Krvavé svatební šaty Pierre Lemaitre

Tak toto byl jeden z nejlepších psychothrileru co jsem zatím četla, úplně mi běhat mráz po zádech při představě, co vše hlavní hrdinka musela prožívat. Jako neříkám že to není malinko přitažené za vlasy, ale i tak to bylo super čtení.

31.05.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Knížka byla fajn, chtěla jsem dát 4 hvězdy , ale za ten konec dávám o hvězdičku méně. Celý příběh byl fajn, napínavý opravdu až dokonce, jen nechápu, že vyřešení vraha to bylo tak rychle uzavřené.

07.05.2023 3 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Knížku jsem přečetla jednom dechem. Na mého oblíbeného spisovatele Cartera to nemá, ale za mě mu docela šlape na paty, uvidíme jak bude pokračovat další díl. Konec byl takový trochu přitažený za vlasy, ale i tak to bylo super počtení.

01.04.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Konečně jsem se dočkala dalšího dílu, Chris patří k mým nejoblíbenějším spisovatelům, a opět mě kniha nezklamala. Rozuzlení celého případů bylo super, až mi bylo vraha chvilkama i líto.

12.03.2023 5 z 5

Čekání Čekání Blake Pierce

První díl byl super, tento už trochu pokulhával, ale ještě dám šanci třetímu dílu. Doufám že bude k něco lepší než tento

14.02.2023 3 z 5

Hlídaná Hlídaná Blake Pierce

Knížku jsem četla jako e-knihu a mile mě překvapila. Děj mě bavil, sice jsem si v půlce knížky správě tipla vraha, ale i tak byla kniha dobrá a určitě pořídím další díly neboť jsem zvědavá jak to bude s Rylei pokračovat.

19.01.2023 4 z 5

Ještě než zabije Ještě než zabije Blake Pierce

Od knížky jsem nic moc nečekala, ale nakonec mě mile překvapila :)
Mackenzie je sympatická mladá detektivka se slušně rozjetou kariérou. Děj utíká rychle, bohužel mě ale malinko zklamal konec. Žádný wow to je ten vrah se nekonalo a celkově to bylo rychle uzavřeno. Snad další díl bude zase o něco lepší :)

23.06.2021 4 z 5

Kdyby to věděla Kdyby to věděla Blake Pierce

Tuto knihu jsem si stáhla na Googlu, a moc jsem od ní neočekávala, ale ve finále byla docela fajn. Hlavní vyšetřovatelka byla sympatická a děj ubíhal rychle, jen ten konec byl takový slabší. Pro mě to byla taková trochu oddechovka než na jaké detektivky jsem zvyklá.

03.06.2021 3 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Tak tohle byla od autorky nejslabší knížka. Konec sice překvapil, ale ne tak jak jsem očekávala, pro mě to bylo lehké zklamání.

27.04.2021 3 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Opět parádní počtení, tahle autorka to opravdu umí. Knížka má sice 400 stran ale ani nachvilku se nenudíte a nutí vás to číst stále dál. Těším se na další díl :)

21.04.2021 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Začátek knížky byl celkem nudný, příběh mi přišel zbytečně zdlouhavý, ale dávám o jednu hvězdu víc za ten konec, který byl fajn rozuzlení celého příběhu.

15.04.2021 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Teda tak to bylo vážně super čtení. Pokud i další knížky půjdou tak dobře jako tato, tak k mým oblíbeným autorům jako je Carter nebo Angela přibude i tato autorka. Knížku jsem četla jedním dechem, žádná hluchá místa, děj napínavý, a konečné odhalení vraha taky super.

06.04.2021 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Kniha se hezky četla, děj byl zajímavý, a i hlavní hrdinové se mi líbili. Kdo za tou zvrhlou sbírkou stojí jsem tedy neodhadla takže nakonec fajn rozuzlení celého případu.

26.03.2021 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Dobrá knížka, ikdyz mě trochu štvalo jak je Emily hloupá a naivní že si to všechno nechá líbit. Konec knížky mě opravdu překvapil, tohle jsem nečekala.

15.03.2021 4 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Super čtivá knížka, trochu mě zaráží že má docela málo hodnocení, ale mě se ten příběh prostě líbil. Byla jsem zvědavá jak to celé do sebe zapadne takže jsem opravdu hltala každou stránku.

02.03.2021 4 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Opět plný počet hvězd, napínavá knížka plná emocí a k tomu šílený vrah co se chce dostat Kim pod kůži. Autorka má už 10 dílů a všechny jsou super, doufám že bude brzo další :)

23.02.2021 5 z 5