Ještě než zabije přehled

Ještě než zabije
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391023/bmid_jeste-nez-zabije-YlK-391023.jpg 4 91 91

Záhady Mackenzie White série

1. díl >

Na rozlehlých kukuřičných polích Nebrasky je nalezena zavražděná žena. Nějaký šílenec ji připoutal ke kůlu. Netrvá dlouho a policie si uvědomí, že má co dělat s masovým vrahem, jehož řádění zrovna začíná. Detektiv Mackenzie Whiteová je mladá, schopná, chytřejší, než stárnoucí šovinističtí kolegové v místním policejním sboru, a zoufale se snaží získat si jejich uznání. Ostatní policisté na stanici si to nechtějí přiznat, ale bez její mladé, brilantní mysli se mnohdy neobejdou. Už v minulosti to byla několikrát ona, kdo pomohl vyřešit případy, které se ostatní už chystali odložit. Jenže tento nový případ se nedaří rozlousknout ani jí a to je situace, na kterou závistiví kolegové čekali. S pomocí přivolané FBI začíná rozsáhlé pátrání. Mackenzie během něj musí čelit i vlastní temné minulosti, nevydařeným vztahům a neoddiskutovatelné atraktivitě jednoho z agentů FBI. Boj s vlastními démony a zoufalé pátrání po vrahovi, ji přivádí na ta nejtemnější místa vlastní mysli. Když se jí podaří proniknout do jeho zvrácené psychiky, uvědomí si, že zlo na tomto světě skutečně fyzicky existuje. Může jenom doufat, že si dokáže udržet odstup a z pohromy, která zasáhla téměř každý aspekt jejího života, vyvázne co nejlépe. Když se později objeví další oběti, pomyslná smyčka na krcích vyšetřovatelů se utahuje. Musejí jej odhalit co nejrychleji, než stačí zabít někoho dalšího.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce
Originální název:

Before He Kills , 2016


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ještě než zabije. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (27)

Martina1805
23.03.2024 3 z 5

Kniha měla spád, ale plná překlepů a chyb ten konec byl moc rychlý. Kdo byl vlastně Strašákový vrah a proč zabíjel.

petulik330
21.12.2023

Tal tato kniha se velice povedla. Série brutálních a bizarních vražd, mladá detektivka, která to nemá jednoduché jak v práci tak i v osobním životě.
Dej byl plynulý, postavy dobře vykreslené a hlavní hrdinka velice simpaticka. Musela jsem se jí až divit co všechno si nechala od kolegů líbit jen proto že byla mladá žena která měla větší IQ než většina ostatních na oddělení.
Jak jsme u autora zvyklí padla jedna z hlavních postav do vrahovych rukou a šlo ji o život. V tomto případě mi to nějak zvlášť nevadilo.


Esterka_book
14.07.2023 5 z 5

Je tady všechno,vrah, obětí, mladá detektiv, napětí a rozuzlení. Pokud máte rádi detektivní příběhy je to pro Vás.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Ještě než zabije v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených147x
ve Čtenářské výzvě4x
v Doporučených5x
v Knihotéce159x
v Chystám se číst67x
v Chci si koupit4x
v dalších seznamech5x

Autorovy další knížky

Blake Pierce
americká
2019  74%Dokonalá manželka
2016  76%Navždy pryč
2018  82%Ještě než zabije
2019  70%Kdyby to věděla
2018  81%Hlídaná