Kdyby to věděla přehled

Kdyby to věděla
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424673/bmid_kdyby-to-vedela-am9-424673.jpg 4 115 115

Záhady Kate Wise série

1. díl >

55letá žena – a čerstvě vysloužilá agentka FBI – Kate Wise, je vytržena z poklidného života na předměstí poté, co byla zavražděna dcera její kamarádky – a Kate se rozhodne pomoci. Kate si myslela, že po 30 letech nadobro opustila FBI jako jejich nejlepší agentka, respektovaná pro svou bystrou mysl, skvělé pouliční dovednosti a nevšední schopnost pronásledovat sériové vrahy. Jenže Kate, znuděnou životem v poklidném městečku, na křižovatce života, požádá kamarádka o něco, co nemůže odmítnout. Když Kate loví zabijáka, brzy se ocitne v přední linii honu na pachatele, zatímco obětí stále přibývá - všechno předměstské mámy v dokonalém manželství - nyní je zřejmé, že v tomto poklidném městečku začal řádit sériový vrah. Kate postupně odhaluje tajemství, která by raději nikdy neznala a zjišťuje, že nic v tomto vzorovém sousedství není tak, jak se na první pohled zdá. Milostné aféry a lži se vymykají kontrole a Kate musí obrátit město vzhůru nohama, aby zastavila zabijáka dříve, než opět udeří. Ovšem vrah je o krok napřed, a nakonec to může být právě Kate, kdo se ocitne v nebezpečí.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce
Originální název:

If She Knew , 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdyby to věděla. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (33)

babystar
08.06.2024 3 z 5

Nic moc americká detektivka o vyšetřování vražd ve VIP čtvrti amerického města, kde se ženy nudí ve "Zlaté kleci". Na vraha si došlápla bývalá agentka FBI Kate Wise, která se chtěla vymanit z nudy důchodu. Tím mi byla Kate sympatická (tím důchodem), jinak se chovala trochu divně a nechápu, co na tomto příběhu bylo podle reklamy mysteriózního. Četla jsem v rámci čtenářské výzvy a moc nezaujalo.

monushka
29.05.2024 3 z 5

Jedna z oddychovějších detektivek, u které vám bude během čtení vrah zcela zřejmý. Vadilo mi neustálé zmiňování faktu, že Kate Wise je v důchodu. Jinak mi obě ženské hlavní postavy byly sympatické. Takže další díly si časem také přečtu.


marekB78
15.05.2024 4 z 5

Tak mě to celkem bavilo. Sice taková oddechová kniha, ale konec byl i akční a překvapivý. Určitě zkusím i další díl

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Kdyby to věděla v seznamech

v Právě čtených6x
v Přečtených153x
ve Čtenářské výzvě76x
v Doporučených3x
v Knihotéce185x
v Chystám se číst98x
v Chci si koupit14x
v dalších seznamech4x

Štítky knihy

thrillery kamarádky

Autorovy další knížky

Blake Pierce
americká
2019  74%Dokonalá manželka
2016  76%Navždy pryč
2018  82%Ještě než zabije
2019  70%Kdyby to věděla
2018  81%Hlídaná